banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 17:35

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Kako vaši liftovi?
PostPoslato: 29 Avg 2011, 18:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
U mojoj zgradi kako se promjeni kućni savjet, tako se mjenjaju firme koje održavaju liftove, do sada sam skontao dvije 3Best i Daka?

Da li postoje još neke firme pošto nisam zadovoljan načinom kako održavaju liftove? U zadnjih godinu dana problem sa liftovima je nepodnošljiv. Naglo kreću, naglo staju. Čitam saopštenja firmi na oglasnoj ploči kako se međusobno optužuju, stanari plaćaju svaki mjesec održavanje zgrade, pa mi ništa nije jasno. Prošlih godina bio sam zadovoljan radom liftova.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2011, 19:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9279
Vidio sam danas sluzbeno auto firme "Eurolift" pa potrazi...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2011, 20:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
meni je neki privatnik (jedno ime, mislim SIMO, ili tako nesto), al zgrada je nova, pa nema problema...

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Avg 2011, 21:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2008, 11:23
Postovi: 1563
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Kod nas redovno svaki mjesec ima neka popravka lifta...
Suosjecam sa ovim starijim stanarima sa visih spratova :roll:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Feb 2014, 21:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Slika
Citiraj:
PRIJEDOR: U lift može samo ko plati!
četvrtak, 20 februar 2014 13:29 font size decrease font size increase font size Print Email
PRIJEDOR: U lift može samo ko plati!
Stanari solitera u ulici Miloša Obilića u centru Prijedora mogu da se voze liftom, ali samo pod uslovom da imaju čip karticu.
Član Upravnog odbora Zajednice etažnih vlasnika u ovoj zgradi Rade Nestorović je istakao da su se na ovaj korak odlučili jer je dotrajali lift predstavljao opasnost, ali da stanari nisu bili složni u odluci da bude remontovan.
- Lift je postavljen 1968. godine, kada je zgrada izgrađena i prošli su mu svi mogući rokovi upotrebe. Od servisa „Singerica“ smo u aprilu prošle godine dobili opomenu da se pod hitno moraju izvršiti veći radovi i remont – ispričao je Nestorović.
Kazao je da je opomena stajala šest mjeseci, ali da niko nije reagovao, pa je u oktobru prošle godine na lift stavljen katanac.
- Obraćali smo se na razne adrese, ali nam niko nije izašao u susret. Organizovali smo skupštinu, na kojoj je 25, od ukupno 36, stanara odlučilo da donira po 100 maraka – ispričao je Nestorović i dodao da je remont počeo poslije novogodišnjih praznika i tada su uvedene čip kartice.
- Svaki stanar koji je dao novac za remont imao je pravo na čip karticu i mogućnost da koristi lift, a oni koji nisu platili moraju da idu pješice – rekao je Nestorović.
(Glas Srpske)


U zadnjih nekoliko dana sve fenomenalne stvari dolaze iz PD. Ovo pod hitno moram predložiti na sljedećem sastanku kućnog savjeta.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Feb 2014, 21:29 
Posteno...


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Feb 2014, 23:11 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 24 Jul 2009, 01:28
Postovi: 72
dobro idu, najvise mi kaska cucanj od glavnih liftova, jednostavno odbija da napreduje, moracu specijalizaciju odraditi prije ovih vrucina i rezanja


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2014, 10:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
Komsija posudi cip kumim te moram izbacit regal...haha svaka mu dala ko se dosjeti.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BVjldTZsRJ8[/youtube]

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2014, 11:04 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Ovo je genijalna ideja. Kamo sreće da se to može primjeniti na sve....vodu, asfalt, rasvjetu....Kod mene u selu smo prije 2-3 godine skupljali za asfalt. Većina je dala al' onaj koji je najimućniji nije htio. Istjerao iz dvorišta mog starog kad je došao da ga pita. Nedugo nakon asfaltiranja on dovede neke bagere, čupali živu ogradu i asfalt "načne". Majmun. Da se mene pitalo svaki put bi mu probušio gume kad se proveze cestom.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2014, 15:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Kad se moraš još tim istim liftom voziti sa likom koji ima pare i smijeti se u lice, a njegovo ime i prezime na listi dužnika, ali Bogu hvala tehnologija napreduje, a dužnici žive na 7,8,9,10, spratu.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2019, 19:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Заказао је и сигурносни систем, који није зауставио пад лифта са 16. спрата.

Зеница - Права драма одвијала се јуче у зеничком насељу Блатуша, када је трочлана породица пропала са 16. спрата зграде у улици Зије Диздаревића на броју 24.

Информацију о овом инциденту потврдили су нам у Оперативном центру МУП-а ЗДК, казавши да више информација о овом догађају немају.

Наводно је до овог несретног догађаја дошло када је трочлана породица, иначе станара те зграде, ушла у лифт, након чега је дошло до пуцања сајле и пропадања лифта. Заказао је и сигурносни систем, који није зауставио пад лифта са 16. спрата.

Стрес и трауму коју је преживјела породица ће засигурно заувијек памтити, а непосредно након овог инцидента на лицу мјеста интервенирала је и Хитна помоћ.

Повријеђени станари превезени су у зеничку болницу, одакле су данас и пуштени. Увиђај на лицу мјеста, тврде мјештани, обавили су службеници МУП-а ЗДК.

Незванично, узрок овог инцидента који, срећом, није завршио трагично је нередовно одржавање лифта.

http://www.glassrpske.com/drustvo/vijes ... 87880.html

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs