banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 10:27

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 485 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Maj 2007, 16:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6389
Evo, uglavnom ima ovde par ljudi koji su jako aktivni na ovom podforumu, neki se i nadprosjecno razumiju u automobile, medjutim interesuje me kakvi ste vozaci, u smisli postovanja saobracajnih propisa i kulture.

Kazu, prvo uvijek kreni od sebe, pa tako cu i ja.
Pojas i svijetla UVIJEK drzim ON,a i druge uijek opominjem sto se toga tice., a sto se tice zabrane koristenja mobilnog, toga se ne pridrzavam :oops: . Uvijek ga drzim medju nogama, i uvijek se javim, procitam poruku (uglavnom iskoristim crveno na semaforu, rijetko da odgovaram i dok je crveno).
Sto se tice brzine, pa idem koliko mi dozvoljavaju uslovi voznje, mada, ako je ponekad zurba, zna se preci i u lijevu traku, ili ako me covjek ispred nervira kilavom voznjom. Znam se na neke sitnice iznervirat, ako ide sporo, ili ne dadne zmigavac na vrijeme, ili tako neke gluposti, ako se nabije na 10ak centimetara od mene u toku voznje.
Sto se tice pjesaka, cesto ih pustim na pjesackom, u drugim situacijama ne, pogotovo mi smetaju ovi sto pretrcavaju na crveno, onda i ja malo opalim po gasu, da se vidi ko ima prednost.
Da se drugi ukljuce u saobracaj, iz sporednih ulica, pustam ih, jedino ako je poveca kolona iza mene, pa znam da ce ih rijetko ko pustiti, ako sam jedini, i nema iza mene nikoga, nista mu nece smetati par sekundi da prodjem.
Ona seljacka turiranja na semaforu ne upraznjavam.
E da, jos mi pade na pamet. Tokom prestrojavanje, da li koristite zmigavce ako ste sami, tj nema nikog osim vas. Ja ponekad, jer znam da nikom nece nista pomoci/odmoci, al' odradim cisto radi sebe.
Sto se tice semafora, na zutom, uglavnom prodjem, mislim da mi je rizicnije kocit zbog ovog iza mene, ne bih da mi se priljubi s ledja ni u kom smislu :D .
Sta mi jos smeta? ...pa ovi sto u ulicama sa 2 trake, uporede se i kilave, a ne mozes ih proc. Mada, i ja nekad odradim, idem lagano da me svi zaobilaze, nek ljudi idu svojim putem, i uzivam.
Auto. Cistoca. Pa mislim da se i tu vlasnik dosta ogleda, a brate ruzno vidjet prljavo auto, pa makar ono bilo i neki stari krs, da ne govorim o
novijim modelima, covjek vozi auto od para desetina hiljada maraka,a ne moze ga oprat jednom sedmicno, ili odvest u auto praonu. Ma bjez :-?

Generalno, mislim da je nivo saobracajne kulture kod nas na jako niskom nivou, pocesvis od nepostavanja saobracajnih propisa, pa do drugih ucesnika u saobracaju.

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Maj 2007, 16:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Sto se tice saobracajne kulture u nekim slucajevima koje si naveo smo slicni samo sto se ja ne vezem osim kad je zena u autu popi krv :D. Cisto auto je ogledalo vozaca mada se moze desiti da mi je auto kastastrofa par dana.

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Maj 2007, 17:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11323
Lokacija: PL / BL
- pojasevi (skoro) uvijek - ne vezem se kad idem negdje blizu (1-2km) ili mi se jednostavno ne da :oops: (van grada uvijek vezem pojas)
- svjetla - od kad su postala obavezna koristim ih :D a i ranije sam palio van grada
- zmigavac UVIJEK koristim (jbg navika...)
- kada neko izlazi iz sporedne najcesce pustim a ako pokusava papanski da se uvali onda ja budem jos veci papak :drinking:
- pjesake uvijek pustam
- alkohol - 1-2 piva (mada se desavalo i vise ali izbjegavam koliko mogu da pijem kad vozim)
- nastojim da ne prckam po radiju dok vozim (mijenjam stanice ili CD na semaforu)
- telefon - koristim slusalice ili handsfree
- znakovi - nastojim da postujem koliko god mogu
- ogranicenje brzine - e, to nikad nisam postovao :oops: po gradu ne divljam ali i tako vozim preko ogranicenja (obicno oko 70km/h) ali van grada ili pogotovo na auto-putevima uvijek vozim dosta preko ogranicenja...

sto se tice cistoce auta - uvijek imam ciste prozore i svjetla (ostatak manje-vise) > bitno je vidjeti i biti vidjen!

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Maj 2007, 17:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6389
A da, zaboravih, alkohol. NIKAD. ni kap.
#1
ne smijem vozit poslije 23h, al' toga se ne pridrzavam, a da me klepe jos pod alkoholom, nema sanse, prvo zbog sebe i saputnika necu, a tek onda mur'ja.

Sto se tice muzike, i mijenja cda, e tu koristim daljinski, koji mi je uvijek u desnoj ruci, tako da sa tim muke nema.

Jbga, nekih pravila se moramo pridrzavat radi sebe samih prvenstveno, ni pojase ne vezem zbog policije, vec sebe radi.

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Maj 2007, 17:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2005, 00:10
Postovi: 2209
Lokacija: Banja Luka
pojas i svjetla uvjek
zmigavac uvjek koristim
ne pijem dok vozim
dok vozim telefon stoji na stalku ali posto ne valja konektor ne koristim handsfree vec se javljam i citam poruke
muziku i radio cackam preko voloana posto imam tu kontrole
auto odrzavam cisto
znakove postujem (osim nekada onih za brzinu mada se trudim da i te postujem na mjestima gdje ima policije :D )
po gradu ne divljam i vozim 60-70km/h nekada i vise ali na kratko i vrlo rijetko
pjesake postujem maksimalno

smeta mi kada vozaci sporo krecu na semaforu u traci za skretanje lijevo (na tom smjeru zeleno jako kratko traje a gore kod my way-a skretanje za tropik i kod knjizare kulture se napravi guzva ) i na kraju samo 3-4 auta prodju

_________________
Prodaja original parfema po povoljnim cijenama.
Tema na forumu
Facebook profil sa ponudom
PIK Radnja


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Maj 2007, 18:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
mirdza je napisao:
- pojasevi (skoro) uvijek - ne vezem se kad idem negdje blizu (1-2km) ili mi se jednostavno ne da :oops: (van grada uvijek vezem pojas)
- svjetla - od kad su postala obavezna koristim ih :D a i ranije sam palio van grada
- zmigavac UVIJEK koristim (jbg navika...)
- kada neko izlazi iz sporedne najcesce pustim a ako pokusava papanski da se uvali onda ja budem jos veci papak :drinking:
- pjesake uvijek pustam
- alkohol - 1-2 piva (mada se desavalo i vise ali izbjegavam koliko mogu da pijem kad vozim)
- nastojim da ne prckam po radiju dok vozim (mijenjam stanice ili CD na semaforu)
- telefon - koristim slusalice ili handsfree
- znakovi - nastojim da postujem koliko god mogu
- ogranicenje brzine - e, to nikad nisam postovao :oops: po gradu ne divljam ali i tako vozim preko ogranicenja (obicno oko 70km/h) ali van grada ili pogotovo na auto-putevima uvijek vozim dosta preko ogranicenja...

sto se tice cistoce auta - uvijek imam ciste prozore i svjetla (ostatak manje-vise) > bitno je vidjeti i biti vidjen!


Jebiga vi svi neki dobri-kulturni pa cete sad mene iskritikovati ali situacija je takva:

-pojasevi - nikad, samo na autoputu
-svjetla - palio i pre ovog zakona
-zmigavac - nikad, jako losa navika, ali u zadnje vrijeme se trudim paliti jer se ja odmah isfuram kada neko drugi ne daje
-papanska uvaljivanja mrzim, pa onda preko pune ispred njega, ne volim se zalijepiti za auto, dok buraz ~1m iza auta uvek...
-alkohol - ma nisam taj tip, zdrav zivot ,evo upravo iz teretane, jedam soju i odmaram, moze li bolje ?
-radio - mah cesto menjam u toku voznje, posto se ljudi nemogu snaci na njemu a i cdovi izgrebani pa dok se potrefi....
-telefon - uvek se javljam, mozda ono ne kada skrecem ili preticem ali u toku obicne ,uvek. Nesto gledao handsfree ali nisam cesto u autu pa netreba.
-znakovi - sta je to ?
-ogranicenje brzine - e ovako. To nekad postujem nekada prekrsim do te mjere da mozes ispred baciti 1 pa ces dobiti moju brzinu, to je cisto glupiranje kada si sa prijateljima.
-cistoca auta - e ovde sam no1. jer nisam vidio nekog da ima cistije auto od mene, gotovo svaki dan na praoni...To mogu ljudi potvrditi, naravno buraz je zaduzen za cistocu, jer ja kreten mozda 2-3puta u zivotu odveo na praonu

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Maj 2007, 18:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2005, 00:10
Postovi: 2209
Lokacija: Banja Luka
ja sam zaboravio napisati o turiranju na semaforu :oops:

cesto i ponekad cepanje sa drugim do sledeceg semafora :oops:

_________________
Prodaja original parfema po povoljnim cijenama.
Tema na forumu
Facebook profil sa ponudom
PIK Radnja


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Maj 2007, 19:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1605
Lokacija: Baile Atha Cliath
kako kad ima svega :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Maj 2007, 19:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11323
Lokacija: PL / BL
miki321oc je napisao:
ja sam zaboravio napisati o turiranju na semaforu :oops:

cesto i ponekad cepanje sa drugim do sledeceg semafora :oops:


ne turiram - totalno bezze i nepotrebno (jedini proizvod je buka...)
cijepanje sa semafora - paaa, volim da otresem nafurane likove (pogotovo ako voze diesel-e :lol: )
NISTA LICNO! ;)

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Maj 2007, 19:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6389
a volim ga i ja 'cepnut' do sledeceg semafora, al' dizel je, i 90KS :(

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Maj 2007, 20:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2006, 15:21
Postovi: 3835
Citiraj:
Sto se tice pjesaka, cesto ih pustim na pjesackom, u drugim situacijama ne, pogotovo mi smetaju ovi sto pretrcavaju na crveno, onda i ja malo opalim po gasu, da se vidi ko ima prednost

Ti izvini ali to sto radis me stvarno nervira.. Mislim ima pjesaka koji prelaze na najnevjerovatnijim mjestima ali zaletati se autom prema njima je nesto najgore.

_________________
Растветали яблони и груши,
Поплыли туманы над рекой.
Выходила на берег Катюша,
На высокий берег на крутой.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Maj 2007, 22:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2005, 00:10
Postovi: 2209
Lokacija: Banja Luka
mirdza je napisao:
miki321oc je napisao:
ja sam zaboravio napisati o turiranju na semaforu :oops:

cesto i ponekad cepanje sa drugim do sledeceg semafora :oops:


ne turiram - totalno bezze i nepotrebno (jedini proizvod je buka...)
cijepanje sa semafora - paaa, volim da otresem nafurane likove (pogotovo ako voze diesel-e :lol: )
NISTA LICNO! ;)


e tako je i kod mene

neku vece lik turira passata limuzinu 130KS i vidi nas 4 u karavanu ali ne vidi koji je motor i ja ga pustim u startu (u prvoj brzini) i onda u drugu i pljusnem ga skroz i onda nastavim normalno :lol: :D

ma nista za ovo dizel
i ja bi volio imati benzinca ali dobar je i jak dizel za sada :D

_________________
Prodaja original parfema po povoljnim cijenama.
Tema na forumu
Facebook profil sa ponudom
PIK Radnja


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Maj 2007, 10:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
pojasevi, svjetla, zmigavci, upotreba mobitela, pustanje pjesaka i slicno sto nabrajate, ne spada u saobracajnu kulturu/nekulturu vec OBAVEZNO ponasanje. Svako krsenje tih pravila su prekrsaji.

Saobracajna kultura/nekultura je :
lagana voznja, pored trotoara, kad su lokve i potruditi se da ne prskas pjesake. Lagano preticanje biciklista, pjesaka, skretanje bez jurnjave, pustanje pjesaka koji vec prelaze ulicu, kad neko skrece lijevo a ti si na pravo, pustiti ga, da ne zagusuje tu suprotnu traku, kao i kad je neko na semaforu lijevo a ti desno, a njemu vec promjena, pustiti ga. Kad neko izlazi iz pozcije gdje jako tesko izaci na saobracajnicu, pustiti ga ispred sebe, ne ulijetanje u makazice, preticanje sa normalne distance i vracanje u sopstvenu traku, a ne tako da gledam kako ce mi odvaliti ogledalo i lijevi prednji kraj, voznja bez dugih svjetala, i gasenje istih odmah cim naidje vozilo iz suprotnog pravca, zatim ne paliti duga svjetla vozilu koje je ispred vas i drzati normalnu distancu u nocnoj voznji a ne da me tudja pa i kratka svjetla ubijaju u oci, do te mjere da moram retrovizor da obaram, zatim nekulturno blicanje nekome da se smakne sa trake autoputa a pri tome je kolona vozila u desnoj traci , a pri tome i sam vozis preko brzine koja je ogranicenje i koja uopste nije spora voznja, no neko se pravi pametan pa jurca 150 km/h i vishe..i sama vozim dosta dinamicno, ne jurcam ali ni ne idem bas polako :) , ali ujednaceno, sa dosta jakim autom, ali kad vide zensko, pa moraju se praviti pametni, taman i vozili krsh i ako ne mogu nategnuti brze, moraju brate, gdje ce zensko biti ispred njih... :lol: :lol: to mi je tek najveca nekultura... :roll:
zatim pjesaci koji pretrcavaju autoput ...

Ma mnogo je te nekulture,nazalost,moze se do sutra nabrajati... :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Maj 2007, 07:20 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 20 Avg 2003, 17:45
Postovi: 748
Kad smo već kod papanluka...Definitivno najpapanskija raskrsnica za najpapanskija uvaljivanja je ona iznad velikog Tropica gdje imaš odvajanje za Petrićevac, pa kad magarci iz one trake što vodi desno ka Petrićevcu krenu da se uvaljuju u traku za pravo (prema Rosuljama)...Nikad mi nisu bili jasni vozači koji puštaju te papane da im se uvale ispred...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Maj 2007, 09:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2007, 11:08
Postovi: 1686
Lokacija: Banja Luka
miki je napisao:
Kad smo već kod papanluka...Definitivno najpapanskija raskrsnica za najpapanskija uvaljivanja je ona iznad velikog Tropica gdje imaš odvajanje za Petrićevac, pa kad magarci iz one trake što vodi desno ka Petrićevcu krenu da se uvaljuju u traku za pravo (prema Rosuljama)...Nikad mi nisu bili jasni vozači koji puštaju te papane da im se uvale ispred...


A šta mogu da urade. Da opale po gasu pa da rizikuju da se budala zakuje u njih!

Mene samo nervira što u slučajevima tog papanluka nigdje murije ni za lijeka!!!

_________________
'The Funk' is the space that lives between the notes!

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Maj 2007, 10:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
mirdza je napisao:
- pojasevi (skoro) uvijek - ne vezem se kad idem negdje blizu (1-2km) ili mi se jednostavno ne da :oops: (van grada uvijek vezem pojas)
- svjetla - od kad su postala obavezna koristim ih :D a i ranije sam palio van grada
- zmigavac UVIJEK koristim (jbg navika...)
- kada neko izlazi iz sporedne najcesce pustim a ako pokusava papanski da se uvali onda ja budem jos veci papak :drinking:
- pjesake uvijek pustam
- alkohol - 1-2 piva (mada se desavalo i vise ali izbjegavam koliko mogu da pijem kad vozim)
- nastojim da ne prckam po radiju dok vozim (mijenjam stanice ili CD na semaforu)
- telefon - koristim slusalice ili handsfree
- znakovi - nastojim da postujem koliko god mogu
- ogranicenje brzine - e, to nikad nisam postovao :oops: po gradu ne divljam ali i tako vozim preko ogranicenja (obicno oko 70km/h) ali van grada ili pogotovo na auto-putevima uvijek vozim dosta preko ogranicenja...

sto se tice cistoce auta - uvijek imam ciste prozore i svjetla (ostatak manje-vise) > bitno je vidjeti i biti vidjen!


E jebatga.

KOd mene:
-pojas- uvjek. Naučio tako a i jeftinije je (najviše mrzim kad me neki papan od drota zaustavi zbog nečeg drugog a naplati mi kaznu zbog pojasa (na početku vozačke karijere)
- Svjetla- allways on ( na ključu su mi)
- Žmigavac - Mrzim kad čoban dodje pred raskrsnicu pa se ponekad sjeti i da upali žmigavac, tako da se pridržavam ovog. Znači UVJEK
- kada neko izlazi iz sporedne najcesce pustim a ako pokusava papanski da se uvali onda ja budem jos veci papak - potpisujem
- pješake uvjek puštan na pješačkom (trudim se) i ako im je upaljeno zeleno za pješake. U protivnom, stisnem gas i sirenu, pa da vidimo ko je jači :lol: :lol: :lol:
- Čim popijem malo više( više od dva tri piva), prepuštam ženi ključeve, (ako nije prisutna uvjek ima taxi)
- telefon pokušavam da ne koristim jer mi smeta da pričam i da vozim.
- Znakove slabo gledam (po gradu), dok na otvorenom, naročito na nepoznatom putu obavezno pratim.
- ograničenje ( to je i meni velika boljka) :D :D :D
- čistoća auta - zimi slabije (ko će ga lickati svaki drugi dan) ljeti volim da mi se auto cakli, ali nemam neku fobiju.

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Maj 2007, 22:48 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2004, 13:21
Postovi: 143
Lokacija: Banjaluka
Telefon- uvijek se javim ili procitam poruku.. kadkad znam i odgovoriti
MUzika- uvijek nesto cackam mada imam i daljinski
Pjesaci- trudim se da ih pustim ali ne stalno (prelaze na nevjerovatnim mjestima)
Zmigavac- kad sam sam ne dajem ali na vecim raskrsnicama da
Svjetla- uvijek upaljena
Ogranicenje- Sta je to ?????
Alkohol- eh kako kad :mad: mada ne bih trebao
Pojas- u gradu nikad osim kad ih vidim :D , na otvorenom putu OBAVEZNO!
"PAPAK" nisam :D

_________________
:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jul 2007, 10:51 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Maj 2007, 09:29
Postovi: 431
telefon - kad zazvoni
svjetla - uvija upaljena
pojas - tek u poslednje vrijeme
radio - do daske
čistoća - extra, ko u apoteci
propuštanje drugog - samo ako nije VW ili AUDI
žmigavci - samo u gradu
truba - uvijek: za pozdraviti, za zajebanciju, za skretanje pažnje pješacima
alkohol - ni lud

_________________
ako ne znaą ąta pričaą onda ne laprdaj!!!
kaľe naą narod


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2011, 07:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Slika

Na drugoj temi se već raspravlja o ovome ali ovo je "službena" tema. Da smo stoka jesmo i to velika! I pješaci i vozači, vozači pogotovo! Juče prelazim ulicu na semaforu kod Narodnog pozorišta i neki momak u BMW-u stoji iza jednog auta na semaforu i 'ladno kako nije bilo nikoga u suprotnoj traci zaobilazi ga s lijeva i skreće udesno jer gdje si ti vidio da on ima uslovno desno, a da čeka na crvenom! Kod Škorpiona na Starčevici me x puta moglo udariti auto i to kada ja imam zeleno za pješake. Krenem da prelazim i uvijek mi uleti neko sa lijeve strane iz mrtvog ugla i opali po sireni kada mora ukočiti... :angry4:

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2011, 08:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
E takvima bih krv na slamku pio.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 485 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs