banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 17:57

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Prekinuti ili ne? :(
PostPoslato: 05 Dec 2010, 18:04 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Dec 2010, 17:50
Postovi: 22
Treba mi savjet, iako je malo mozda bezveze... Sa deckom sam u vezi 9 mjeseci, i bilo je sve dobro dok nisam pocela sumnjati u njegovu vijernost. Na kraju se ipak pokazalo da me ne vara, da je to bila moja ljubomora bez potrebe... Ali desilo nesto sto me stvarno zbunilo. Naime, ta cura, koja je i prije bila razlog mojoj ljubomori, je sestra njegovog naj druga i dosla je kod njih u selo, i on je mene ostavio, prekinuo dopisivanje da bi se mogao otici vidjeti sa njom. Napravila sam malu frku oko svega, ne pricamo, odnos je jako zategnut, razmisljam i o prekidu, jer mi je dosta vise plakanja svaki drugi dan zbog neceg, ali sa druge strane nisam sigurna da li cu moci to sve izdzati, jer sam se stvarno zaljubila i... Kune se svaki dan kako b sve ucinio za mene, a kad mu trazim obicnu, malu stvar - da ju izbaci iz zivota dok je sa mnom, ponasa se kao da nisam ni rekla nista... Prekinuti ili pokusati spasiti, pokusati popraviti ga?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2010, 18:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Moj savjet bi bio da ga napucaš! Zaljubljena? Pa šta! 9 mjeseci? Pih kao da je to nešto, sve bude i prođe! Da se nerviraš zbog lika koji te pravi budalom? Da spasiš šta? 9 mjeseci? Hajde molim te niste u braku 9 godina pa da spašavaš nešto...

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2010, 18:35 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Dec 2010, 17:50
Postovi: 22
Prva ozbiljnija veza pa sam puklaa na njega. Stvar je i sto zivimo u jako malom mjestu. To podrazumjeva susrete svakiii dan. Nzm koliko cu moci izdrzati :'(


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2010, 18:40 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2009, 21:36
Postovi: 407
Ako si ovakva sad kakva ces biti kad se udas ?? Covek nemoze ni pogledati drugu curu :S .... Zato ja necu da se zenim :D

_________________
Bio jednom jedan djecak, koji je zivio u jednoj staroj kuci u sumi.On je svaki dan isao da sakuplja lisce za svoju ovcu Kicu. I tako je on sakupljao i sakupljao, kada je sakupio otisao je na Tahiti da se okupa, jer je smrdijo. Umro je on.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2010, 18:41 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Dec 2010, 17:50
Postovi: 22
Ljubomora je cudna stvar :).


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2010, 18:42 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Okt 2010, 22:44
Postovi: 50
Bojana ti sama najbolje znas koliko ja ta veza vrijedna bilo cega. Ovdje ti neko moze dati ovakvo ili onakvo misljenje ,ali to nece rijesiti tvoj problem.
Moj savjet ti je da sjednes i sama razmislis sta i kako dalje...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2010, 18:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 21 Dec 2004, 20:02
Postovi: 5501
Jedno je sigurno...sta god mi ovde napisali kao odgovor i rjesenje, NA TEBI je da se odlucis! Vecina ce reci "nije vrijedno, raskini vezu", ali samo TI znas sama koliko je vrijedno i da li je vrijedno. To je tvoj zivot i tvoja veza i glupo je da bilo ko od nas odlucuje umjesto tebe ili da te usmjerava u neki pravac; jer opet kazem, to je TVOJA licna odluka i licno TI najbolje znas kako ces i sta ces. Nadam se da se ne ljutis sto to kazem, ali mi ti ovde u ovom slucaju najmanje mozemo pomoci.
I zaljubljenost bude pa prodje. Nadam se da si toga svjesna. Koliko ljubavi a koliko zaljubljenosti ima u tome svemu, to samo ti znas, a on je taj koji najbolje zna koliko mu je stalo do tebe i najbolje da sjednete i porazgovarate par sati o svemu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2010, 18:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 21 Dec 2004, 20:02
Postovi: 5501
bojana888 je napisao:
Ljubomora je cudna stvar :).

Ali i razorna. Zato - oprez. Svesti na minimum. :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2010, 18:55 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2010, 22:49
Postovi: 1005
bojana888 je napisao:
Prva ozbiljnija veza pa sam puklaa na njega. Stvar je i sto zivimo u jako malom mjestu. To podrazumjeva susrete svakiii dan. Nzm koliko cu moci izdrzati :'(

Ma pedala ,sreco ,pedala,nogiraj gaaaaa !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2010, 18:58 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Dec 2010, 17:50
Postovi: 22
Imamm 17 i po... Uskoro 18


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2010, 19:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
bojana888 je napisao:
Imamm 17 i po... Uskoro 18

Ostavi ga i javi se kada napuniš 18, da ozbiljnije popričamo :lol:
Sada ozbiljno.
Ne bih se ni javljao da nisam ovo pročitao

Citiraj:
... a kad mu trazim obicnu, malu stvar - da ju izbaci iz zivota dok je sa mnom, ponasa se kao da nisam ni rekla nista... Prekinuti ili pokusati spasiti, pokusati popraviti ga?


Prvo, nije mala stvar da neko izbaci nekoga iz života zbog nečije ljubomore. I momci nisu, a ni djevojke, igračke, tehnička roba, ... da ih popravljaš. Teško je uticati ne dijete od 5 godina, a tek na nekoga od 17. Zaboravi na to popravljanje. Možda ga još više pokvariš. Bolje sebe nauči kontrolisati, mislim prije svega na ljubomoru. Još si ti mlada. Čuvaj živce za muža, djecu, posao, školu, ... :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2010, 19:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 21 Dec 2004, 20:02
Postovi: 5501
danijell je napisao:
Čuvaj živce za muža, djecu, posao, školu, ... :D

:D :thumbright:
Poznajem curu koja je zbog svoje nekontrolisane ljubomore cak zavrsivala na intenzivnoj. Sama je sebe dovodila do depresije (zbog ljubomore). I naravno da veza nije opstala. Samo se tu jos naslo i jadno dijete, i sad je drz'-nedaj, niko niskim.
Zato, ako te on dovoljno voli -nece ti davati razloga za ljubomoru, a ti ako ga dovoljno volis - neces praviti scene i neces biti napasna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2010, 19:44 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Јој, душа моја (ово је звучало тотално геј) :D
Ја сам био са 17 заљубљен до ушију, а риба ме леватила само тако, тј. користила то што сам био заслијепљен, док је након пола године нисам забио у 3 п.м. И не жалим ни секунде.

Биће још пуно момака, не брини... Ја након што сам раскинуо са њом нисам имао цуру неке 4 године (неколико кратких везица, и оних за једну ноћ, али ништа озбиљно), и прије годину сам нашао дјевојку коју обожавам, а и она мене такође...

Мој савјет да је да га "охладиш" мало, онако игноришеш, па ако он почне да те гања и моли, онда види шта ћеш и како даље...
Запамти, врло си млада, и пред тобом је живот...
Нећеш ништа пропустити...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2010, 20:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Obavezno ga napucaj.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2010, 20:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Citiraj:
Naime, ta cura, koja je i prije bila razlog mojoj ljubomori, je sestra njegovog naj druga i dosla je kod njih u selo, i on je mene ostavio, prekinuo dopisivanje da bi se mogao otici vidjeti sa njom. Napravila sam malu frku oko svega


Malu frku?! Izvini, ali da li je tebi vrijedno tvojih živaca to što je on uradio?

Slažem se da ti moraš sama da doneseš odluku ali kao što neko reče, šta ima da spasiš? 9 mjeseci? Ma curo, spasi sebe.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2010, 20:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
MuskoBre je napisao:
Obavezno ga napucaj.

a ja kad napišem "pucaj mu u koljeno" post se briše...kao što će i ovaj biti vjerovatno :lol:

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2010, 22:44 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
sto ti smeta sto je prekinuo dopisivanje?

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2010, 22:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Mozda zato sto je mlada, neiskusna, sto u ovom momentu misli da joj citav zivot zavisi o tom tipu, da bez njega ne bi mogla ni dana zivjeti.. A mozda sto ima zensku intuiciju i predosjeca da nesto nije u redu :)

Imam i ja bracu mojih drugarica ali ne ostavljam partnera zbog njih niti mu dajem povod za ljubomoru. Ovaj, hocu reci.. ne vjeruj puno muskim rijecima nego obrati paznju na djela pa onda donesi zakljucak :D

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2010, 23:19 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
pa nesto mora biti da nije u redu...ako je prekinuo razgovor.

1--mozda mu je dosadila, ako su chatovali 3-5 sati
2--mozda vise inace nije interesanta za njega
3--mozda ta cura(od kolege seka) ima vece dude

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2010, 23:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8343
Lokacija: BL
Ja pola stvari nisam uopšte skontao. Živite u malom mjestu, viđate se svaki dan, kako ti je uopšte uspio "pobjeći"? Je li te "ostavio" kao "šutnuo" ili te ostavio na par sati samu? Šta znači "prekinuo je dopisivanje"? I ako si skontala da je ljubomora bila neopravdana, što ga i dalje smaraš?

Nemam neki pametan savjet da ti dam, osim u vezi sa posljednjom tvojom rečenicom - možeš da raskineš, da nastaviš, da počneš učiti neki strani jezik ili igrati MMORPG koji će ti uzeti dobar dio slobodnog vremena pa ćeš manje misliti o kretenu malom. Ali ni u kom slučaju nemoj pokušavati da ga promijeniš. Muškarci su stoka tvrdoglava, i samo ćeš se džabe mučiti. Ako ti kojim slučajem i uspije (dešava se jednom u sto slučajeva), onda ti je momak nekarakterna pičkica, a ko uopšte želi da hoda sa nekarakternom pičkicom?

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs