banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 10:16

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2652 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 133  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Homoseksualci...
PostPoslato: 29 Maj 2010, 15:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2010, 15:26
Postovi: 218
Kutak za gay-trenutak! :) Da razgovaramo, da se raspravljamo, ubjeđujemo i dokazujemo... Samo bez "upucavanja" molim, trenutno sam zauzet! ;)

_________________
Slika


Poslednji put menjao Drugačiji dana 30 Maj 2010, 08:03, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2010, 15:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
Drugačiji je napisao:
Hoće-neće, sasvim mi je svejedno. Važno je da je njemu uvijek do toga ;)


:lol: Nisam znala da sa te strane vjetar duva! :lol: Ti si onda srećan čovjek! :wink:

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2010, 15:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Drugačiji je napisao:
Hoće-neće, sasvim mi je svejedno. Važno je da je njemu uvijek do toga ;)


Imas li podatak koliko je vas u stvari? Procitao sam negdje da je 10%, ali mi se to cini puno obzirom da sam do sad upoznao na hiljade ljudi a samo jedan ili dva su bili homo. Pa koliko je vas procentualno? Nemam nista protiv vas samo me interesuje koliko se to prosirilo? :fadein:
Drugo pitanje, da li osjecas uzbudjenje i prema zenskom dupetu ili ne? :lol:

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2010, 15:57 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2010, 15:26
Postovi: 218
Phoenix je napisao:
:lol: Nisam znala da sa te strane vjetar duva! :lol: Ti si onda srećan čovjek! :wink:


U Božjoj bašti ima za svakog ponešto ;)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2010, 16:00 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2010, 15:26
Postovi: 218
jellyfish je napisao:
Imas li podatak koliko je vas u stvari? Procitao sam negdje da je 10%, ali mi se to cini puno obzirom da sam do sad upoznao na hiljade ljudi a samo jedan ili dva su bili homo. Pa koliko je vas procentualno? Nemam nista protiv vas samo me interesuje koliko se to prosirilo? :fadein:
Drugo pitanje, da li osjecas uzbudjenje i prema zenskom dupetu ili ne? :lol:


Podaci s kojima raspolažem takođe govore o nekih 10 do 15 posto. Što se tiče priznanja da je neko homo, malo ko će ti to ovdje otvoreno reći. :)

Nekad se naložim i na žensko dupe, ali me želja mine kad vidim šta je s prednje strane. :lol:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2010, 16:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Drugačiji je napisao:
Podaci s kojima raspolažem takođe govore o nekih 10 do 15 posto. Što se tiče priznanja da je neko homo, malo ko će ti to ovdje otvoreno reći. :)



Pa ne mora otvoreno reci. Ako je covjek ozenjen ili ima curu, odnosno cura decka, ili je nakad imao znaci da nije homoseksualac. A takvih ima 99 posto. Dakle ne moze biti nikako 10-15 posto, cak i da svi koji nisu u vezi jesu homoseksualci, a nisu. Drugo, ako nece javno reci, rekli bi ovdje na forumu ili fejsbuku, ali koliko vidim od nas 1000 ti si jedini "drugaciji" ovdje. :lol: Po mom misljenju nema vise od 0,5%, ako ima i toliko.

Citiraj:
Nekad se naložim i na žensko dupe, ali me želja mine kad vidim šta je s prednje strane.


Ne znam da li bi se smijao ili plakao kad ovo procitam. Stvarno odvratno za nas koji nismo "drugaciji". Ti pored hljeba trazis pogacu :)

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2010, 16:33 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2010, 15:26
Postovi: 218
jellyfish je napisao:
Pa ne mora otvoreno reci. Ako je covjek ozenjen ili ima curu, odnosno cura decka, ili je nakad imao znaci da nije homoseksualac. A takvih ima 99 posto. Dakle ne moze biti nikako 10-15 posto, cak i da svi koji nisu u vezi jesu homoseksualci, a nisu. Drugo, ako nece javno reci, rekli bi ovdje na forumu ili fejsbuku, ali koliko vidim od nas 1000 ti si jedini "drugaciji" ovdje. :lol: Po mom misljenju nema vise od 0,5%, ako ima i toliko.


Ima puno više od 0,5 posto. Vjeruj mi. ;)

Ni ja ne bih priznao svoje sklonosti pod punim imenom i prezimenom. Ovako, dok smo svi skriveni pod nadimcima - baš me briga. :)

Mada, trebalo je i ovdje preživjeti svu onu homofobično-primitivnu pljuvačinu. :(

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2010, 16:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Drugačiji je napisao:
Ima puno više od 0,5 posto. Vjeruj mi. ;)

Ni ja ne bih priznao svoje sklonosti pod punim imenom i prezimenom. Ovako, dok smo svi skriveni pod nadimcima - baš me briga. :)

Mada, trebalo je i ovdje preživjeti svu onu homofobično-primitivnu pljuvačinu. :(


Ja sam inace poznat kao demokrata i borim se za prava svih drugacijih i manjina, pa tako i homoseksualce podrzavam u njihovim istupima. Iako mi je odvratno i cudno ovo sto si napisao gore, shvatam da nismo svi isti, jer kao sto je meni odvratno musko dupe tako je tebi zensko. Ali da budem neprijatelj ili da te napadam zbog toga je strasno glupo i to rade samo ljudi iz primitivnih sredina. Bas sam citao da u u Malaviju osudili neke homoseksualce na 14 godina zatvora. To samo pokazuje primitivnost i divljastvo koje je na zalost i kod nas razvijeno ali daleko manje nego u Africkim ili islamskim zemljama.
http://www.timesonline.co.uk/tol/news/w ... 988484.ece

Iako citam da su ih oslobodili:

http://www.timesonline.co.uk/tol/news/w ... 140000.ece

, mislim da su oni jos daleko od istinske demokratije i ljudskih sloboda. Jedan od razloga sto podrzavam homoseksualce je zbog toga sto su oni trenutno kod nas jezgro za borbu za ljudska prava, demokratiju i slobode, iako naravno ne podrzavam to sto radite jer mi je totalno odbojno. Ali sa stanovista demokratskih vrijednosti i prava, kao i otvaranja ovih prostora za istinsku slobodu misljenja, opredjeljenja i demokratiju, mislim da igrate trenutno vaznu ulogu.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 29 Maj 2010, 19:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
O vidi, ovo posta odvojena tema!

Ja sam mislila da se ti šališ jer sam kontala da si tu da zaj**avaš ostale muške na forumu jer znamo da većina inače ljudi na našim prostorima o homoseksualizmu razmišlja samo na jedan način-metak u čelo.

Ja, meni je sasvim svejedno šta si. Nemam ništa poput gej ili lezbijan populacije, sve dok cure ne pokušaju nešto na tu temu sa mnom. Volim da vidim lijepu ženu na ulici, ošmekam kako se našminkala i šta je obukla (i ukradem par trikova) čak i da lupim par drugarica po pozadini, ali nešto više-jok. Mada znam cure koje su se ljubile sa drugim curama.

Imam jedno pitanje-jel' istina da vi možete da razlikujete gej od strejt muškarca?

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 29 Maj 2010, 20:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
Slika

:lol:

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 29 Maj 2010, 22:42 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2010, 15:26
Postovi: 218
Wow, mene ovo u prvi mah prepade! Znam da nisam počeo temu s ovim naslovom, kad ono... Ali ok je skroz ispalo. :)

Ne šalim se ja, Feniksice, ni najmanje. Samo da si vidjela kako su ovdašnje "muškarčine" jake na uvredama (često i jedino na tome) kad se pojavi gay u njihovoj virtuelnoj blizini. Ispuzaše iz mraka vlastitog praznovjerja i dežurni forumaški propovjednici, pa najaviše mi vječne muke i oganj pakla... Šou program! :)

Što se tiče razlikovanja gay i straight likova, kažu da ste u tome najbolje vi cure/žene. :)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2010, 22:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2010, 22:49
Postovi: 1005
Drugačiji je napisao:
jellyfish je napisao:
Imas li podatak koliko je vas u stvari? Procitao sam negdje da je 10%, ali mi se to cini puno obzirom da sam do sad upoznao na hiljade ljudi a samo jedan ili dva su bili homo. Pa koliko je vas procentualno? Nemam nista protiv vas samo me interesuje koliko se to prosirilo? :fadein:
Drugo pitanje, da li osjecas uzbudjenje i prema zenskom dupetu ili ne? :lol:


Podaci s kojima raspolažem takođe govore o nekih 10 do 15 posto. Što se tiče priznanja da je neko homo, malo ko će ti to ovdje otvoreno reći. :)

Nekad se naložim i na žensko dupe, ali me želja mine kad vidim šta je s prednje strane. :lol:

U jeeee , pa ti imas podatke !!! Ajde de ,reci ti nama koliko vas je u Prnjavoru , Doboju, Prijedoru ,ili recimo u Proticima kod Mrkonjica,a moze i Glamoc ( mada jbg to je federacija),pa da vidimo cija mater crnu vunu prede.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 29 Maj 2010, 23:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Phoenix je napisao:
O vidi, ovo posta odvojena tema!

Počelo mi je ići na živce što dotični nikad ne obraća pažnju na naslov teme. Ako je tema:"...kad NJOJ nije do seksa...", neka piše šta radi u tom slučaju, ili neka si otvori temu:"...kad NJEMU nije do seksa...".
U međuvremenu će sve da završava ovdje, i osjećajte se slobodnim da napravite neku diskusiju.
Vrijeđanja, prijedloge "kratkih postupaka" i slično neću da vidim. Ni sa jedne, ni sa druge, ni sa treće strane.

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 29 Maj 2010, 23:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
Ok, ok, Euroth, novi kolač sam ovdje, nisam htjela da kritikujem niti bilo šta drugo (izvini ako je tako zvučalo) samo odjednom vidim da sam odgovarala na temu na koju znam da nisam ništa napisala, pa ostah malo začuđena u prvi mah. :wink:

Drugačiji je napisao:
Što se tiče razlikovanja gay i straight likova, kažu da ste u tome najbolje vi cure/žene. :)


Može biti ali sam ja izgleda pala na tom ispitu. :lol: Proslava ove pravoslavene nove godine, jedan klub u gradu (rijetki u kojem nema turbofolka čak ni u toj prilici) i ulaze neki tipovi onako visoki, zgodni. Drugarica i ja (svaka 178 cm) ono kao: 0.0 vau, skontaj, visoki, zgodn još nema cura sa njimai... Još kad stadoše pored nas, niko srećniji od nas dvije! :cat:
Međutim ubrzo nakon toga... šmrc

Što bi rekao Robi Vilijams:
"All the best women are married, all the handsome men are gay, you feel deprived..." :( :cry:

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 00:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Nije zvucalo kao kritika, prosto objašnjavam zašto sam to uradio, iako mi ne spada u opis posla, ali budući da će se sigurno naći neki Don Kihot koji nema šta reći na temu, ali ima o moderatorskom teroru...

Drugačiji, sad kad ima tema, mogao bi editovati prvi post u skladu sa naslovom, ili tako nešto.

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 00:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
Hvala, drago mi je da se razumijemo! :wink: Već sam dugo vremena admin ili mod na nekim stručnim forumima, što će raći da znam sve što se desi, pa mi je malo neobično opet biti samo obični član negdje! :lol:

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 08:04 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2010, 15:26
Postovi: 218
Phoenix je napisao:
Što bi rekao Robi Vilijams:
"All the best women are married, all the handsome men are gay, you feel deprived..." :( :cry:


Jest, baš u skladu sa izrekom "lijepi muškarci su homići, a ružne žene lezbe"... Mada naravno nije uvijek tako.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 09:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Avg 2007, 21:47
Postovi: 3218
Drugačiji, sve će biti drugačije kad dođeš u Isusove godine...

_________________
meet me on the other side
where as a rose I will wake
though blind I'll follow every step you take...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 11:36 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2010, 15:26
Postovi: 218
dzabaleban je napisao:
Drugačiji, sve će biti drugačije kad dođeš u Isusove godine...


...i da osnujem novu vjeru... :)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 11:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2010, 15:26
Postovi: 218
Iako tamo neću biti, red je da se zabilježi...


Povorka ponosa, pod sloganom "Hrvatska to može progutati", biće održana u Zagrebu 19. juna, saopštio je Organizacioni odbor "Zagreb Prajda 2010".

U saopštenju se navodi da će glavni deo te "društvene i političke manifestacije" biti održan od 5. do 20. juna, a glavna tema je "Sloboda seksualnog izražavanja i različitost seksualnih praksi".

'''Zagreb Prajd'' će devetu Povorku ponosa učiniti danom proslave i afirmacije slobode u svim njenim oblicima. Proslavimo 19. juna slobodu rodnog i seksualnog izražavanja, bezbrojnost svih rodova, slobodu seksualnih praksi svih ljudi'', kaže se u saopštenju.

Tri gole zadnjice na plakatu ovogodišnjeg Zagreb Prajda, svaka obojena u svoju duginu broju, pripadaju trima osobama različite seksualne orijentacije - jedne lezbijke, jednog geja i jednog strejta, a njihova funkcija nije tu da provociraju.

"Iako nam često prebacuju da je na Prajdu samo golotinja, to uopće nije istina. Guzice su tu da izazovu reakciju, ali ne i da provociraju", izjavio je za Index.hr član Organizacijskog odbora Zagreb Prajda Gordan Duhaček.

Slika

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2652 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 133  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs