banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 13:12

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Mar 2010, 17:42 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 27 Avg 2008, 15:10
Postovi: 51
#### NOVO #### mogucnost mjesecnog placanja a mjesec u kojem uzimate CS je gratis, znaci u startu placate za iduci mjesec a tekuci je FREE #### X-Server

-----------------------------------------------------------------------------

Imate DreamBox ili neki drugi linux box, zelite da uzivate u svim kodiranim kanalima sa svih satelita koje mozete da uhvatite, e onda smo mi pravi izbor za Vas.

Nudimo Vam uslugu CardSharinga sa 5 najstabilnijih linux servera koja ce ispuniti sve vase zahtijeve ukljucujuci i one najkomplikovanije.

Nasa usluga je dostupna 24 casa, 7 dana u nedjelji a takodje i mi smo tu da vam pomognemo da savladate sve nejasnoce.


Mozete nas kontaktirati na sledeci nacin:

MSN: xserver@mail.com
SKYPE: x-server-team
E-mail: xserver@mail.com
( kod zahtijeva upucenih mail-om odgovaramo najkasnije za 24 casa a ukoliko zelite brzi odgovor tu su ostali nacini kontakta )

Zasto izabrati nas a ne nekog drugog:

- bezprijekoran kvalitet i stabilnost usluge
- dugacak period iskustva u CS-u
- podrska korisnicima putem mail-a, MSN-a, Skype-a,
- podesavanje vaseg box-a ONLINE
- podrska sa 5 servera sto garantuje 100% stabilnost
- cinjenica da nismo srednjoskolci koji iz svoje sobe varaju narod uzimajuci novac za losi CS
- uplata na nacin koji odgovara korisniku
- i najbitnije i najnovije mogucnost placanja za 1 mjesec, 6 mjeseci, 12 mjeseci

Tu smo da se dogovorimo, javite se.


Cijena naseg CardSharinga iznosi 10 KM ili 5 eura mjesecno, odnosno 120 KM godisnje ili 60 eura, uslugu mozete koristiti bez obzira u kojoj zemlji zivite a placanje je moguce isto iz bilo koje zemlje.


Ako ne vjerujete da za taj novac mozete gledati sve ponudjene kanale i pakete, posaljite nam mail ili nas dodajte na MSN i dacemo Vam test liniju da se uvjerite licno u to, naravno test je besplatan za sve.

Vas X-Server team, vodeci team za CS u Bosni i Hercegovini


Pokusacemo Vam pobrojati i predstaviti pakete koje mozete gledati

HOTBIRD 13east

-Sky Italia
-Nova Grcka
-Polsat Poljska
-TNK (TVN) Poljska
-Cyfra+ Poljska
-Biss (ABsat) Francuska
-ART Arabia
-JSC Arabia
-Orange
-HRT Hrvatska
-TV Slo Slovenija
-RTVi Rusija
-Zee Tv Indija

ASTRA 19east

-Sky Njemacka
-Digital+ Spanija
-ORF Austrija
-CanalSat Francuska
-TNT Francuska
-Canal+ Francuska
-Numericable Francuska
-Canal Digitaal Holandija
-Tv Vlaanderen Belgija
-MTV paket
-UPC Ceska, Slovacka, Madjarska
-Orange Francuska
-ArenaSat Njemacka

EUTELSAT W2 16 east

-Total tv Bosna, Hrvatska, Srbija, Slovenija full sa HBO&CINEMAX i ARENA SPORT 1,2,3
-Tv Hayat Sat & BiH
-TV PINK Srbija
-BHT1 Bosna
-DigitAlb Albanija
-Tring Albanija
-ITV Bugarska

ASTRA 3 23east

-SkyLink Ceska&Slovacka
-Kabel Deutschland Njemacka
-Canal Digitaal Holandija

SIRIUS 5east

-Viasat Svedska, Norveska, Danska, Finska, Baltik, Rusija
-Max tv Rumunija
-Kingston Media International

ASTRA 2 28east

-Sky UK full sa svim HD kanalima

EUTELSAT W3 7east

-Digiturk Turska sa Ligtv

THOR/INTELSAT 1west

-Digi tv Rumunija, Ceska, Slovacka, Madjarska, Srbija, Hrvatska
-Canal Digital Nordic Svedska, Norveska, Danska, Finska (komplatni paketi)
-FocusSat Rumunija



Takodje dostupni su i drugi paketi na drugim satelitima a ovdje smo izdvojili najvaznije, ako imate nesto posebno sto zelite gledati bice nam drago da odgovorimo vasem zahtjevu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Mar 2010, 18:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 18:20
Postovi: 548
Od doticnih sam kupio bio 6 mjeseci cs-a i nakon sto se server rusio svakih 20 minuta i nakon nekog vremena vise ga uopste nije bilo, gospoda se nisu udostojila dati mi informacije sta da radim da mi se vrati cs vec nakon 2 mj. prekinuli svaki kontakt.
Sada sam kod drugog ozbiljnijeg providera i prezadovoljan sam.

_________________
Less you say, more you are able to hear.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Mar 2010, 18:25 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 27 Avg 2008, 15:10
Postovi: 51
Molim Vas da mi u privatnoj poruci napisete o cemu se radi i kazete mi kada ste uplatili i sa kojeg imena, vraticemo Vam kompletan iznos novca jer stvarno ne znam o cemu je rijec u ovom slucaju ali ne zelim da neko bude ostecen.

hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Mar 2010, 08:51 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 27 Avg 2008, 15:10
Postovi: 51
Jos jednom bi zamolio clana @Saleee86 da se javi radi vracanja novca i da kaze o cemu se radi jer nakon malo opsirnije analize korisnika nismo uspijeli zakljuciti o kome je rijec, u protivnom ovaj gore post ce se smatrati obicnim spamovanjem teme i zamolio bi moderatore da ga obrisu.

hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Mar 2010, 11:10 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 24 Jan 2010, 15:10
Postovi: 23
...


Poslednji put menjao dreambox dana 06 Jul 2010, 23:55, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Mar 2010, 04:11 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 21 Mar 2010, 03:42
Postovi: 1
Poz,
Kako vidim ovo sto se nudi i nije tako lose i ne razunijem ovog momka Saleee80 kako je mogao biti na gubitku kad je prvo gledao pa tek onda placao.
Dosad jedini na netu koji nude po sistemu "prvo gledas pa tek onda platis"
Htjeo bih samo jos da pitam posto vidim da se nudi 5 linija,dali se tih 5 linija mora potrositi na jedan cccam ili se moze upotrijebiti za 2 cccam-a to jest 2 d-boxa.
Ja ustvari imam 3 dreamboxa u kuci ali samo dva koristio,jedan za prizemlje a jedan na spratu.
Ljep pozdrav za ciro_kd i ostale clanove.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2010, 10:37 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 27 Avg 2008, 15:10
Postovi: 51
hvala @bichuk na podrsci, inace ovaj @Saleee86 je najvjerovatnije spamer jer poslije ovih poziva nije se udostojio javiti da mu budde vracen novac a u ovo doba recesije 60 KM nije mala stvar.

Sto se tice pitanja u vezi 5 linija, one se mogu koristiti samo u jednom boxu, znaci ne dozvoljavamo razdvajanje.
Izdajemo 5 linija sa 5 servera radi 100%tne stabilnosti sistema i to je predvidjeno za 1 box, znaci
5 linija 10 KM/mjesec= 1 box



Veliki pozdrav za ekipu VELIKIH davaoca CS-a na ovom forumu od @ciro_kd, i zamolio bi moderatora da mi odgovori zasto mi nisu obrisani postovi i nalog kao sto sam ga zamolio jer hocu da ovu djecicu ostavim na miru da "uvaljuju" CS jer nije mi potreban toliko ovaj forum za reklame i promocije, imam dovoljno prometa i sa drugih strana,


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2010, 14:41 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Mar 2010, 14:15
Postovi: 94
Lokacija: Banja Luka
Za momke iz X-Server Team-a samo riječi hvale kao i za njihove CS usluge. U par navrata sam ih kontaktirao preko msn-a i uvijek dobio odgovor, čak i ako im je status bio "busy". CS im radi perfektno, a kad se i pojavi neki problemčić obavjest obavezno postave na msn-u tako da ko god da ih kudi samo troši uzalud byte na ovom forumu :)

Momci svaka Vam čast i samo tako nastavite. Poz ;)

_________________
Šta znači: "Vlakanje" pogledajte ovaj video klip


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2010, 13:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 18 Maj 2009, 16:50
Postovi: 347
Da li je moguce kod Vas rentati hd dreambox po nekoj razumnoj cjeni plus naravno paket?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Mar 2010, 18:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 18:20
Postovi: 548
Nisam se javljao jer necu propasti za 60 km.Drugo, "gledaj pa plati? wtf? ja nisam nista gledao prvo, niti sam trazio test liniju.Kupio i dobio sranje.
Prvo je stekalo onda kad ste se preselili na nove korisnike meni vas radnik nije zelio dati podatke od novih, ako zelis jos u mobitelu imam sliku kako su vam srv offline na dreamboxu ;)

_________________
Less you say, more you are able to hear.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Mar 2010, 20:18 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Okt 2009, 09:59
Postovi: 46
Saleee86 je napisao:
Nisam se javljao jer necu propasti za 60 km.Drugo, "gledaj pa plati? wtf? ja nisam nista gledao prvo, niti sam trazio test liniju.Kupio i dobio sranje.
Prvo je stekalo onda kad ste se preselili na nove korisnike meni vas radnik nije zelio dati podatke od novih, ako zelis jos u mobitelu imam sliku kako su vam srv offline na dreamboxu ;)



ajde prestani pljuvati , neces propasti za 60KM a tu se raskuko kao da ti je bubreg izvadio, jel ti covjek fino kaze da se javis i da ce se problem rijesiti , ALI NE , ti nastavljas pametnovati i pljuvati , bojim se da ti je cilj samo da ocrnis covjeka pitanje da li uopste istinu govoris !!!!

Ti si vjerovatno savrsen i ti i tvoj posao kojim se bavis , i tebi se N E M O G U desiti greske i problemi , daj molim te mani nas nepotrebnog spama , bitno je da je covjek korektan i da hoce da te ispostuje , to sto si imao probleme imaju ih i ostali u svakodnevnom zivotu , ali bitno je da se to ljudski rijesi !!!

_________________
Delija - Značenje imena dolazi od grčkog Dalia - drugo ime mitol. božice Artemi-de. izvor. »koja je očita«. Artemida je rođena na otoku Delosu, po njemu i biva dato ime. grčki Delos - očit, jasan.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2010, 10:09 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2009, 18:20
Postovi: 3
Lokacija: Bosna i Hercegovina
X-Server - Quality Choice - I'm just a Happy Client :wink:

_________________
"Jedini sigurni kompjuter na svijetu je onaj koji je isključen, zaključan u sefu i zakopan 20 metara pod zemljom na tajnoj lokaciji... mada ni za njega nisam previše siguran."

Dennis Huges


Poslednji put menjao soulman dana 06 Apr 2010, 11:00, izmenjena 5 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2010, 17:43 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 24 Jan 2010, 15:10
Postovi: 23
...


Poslednji put menjao dreambox dana 06 Jul 2010, 23:56, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Apr 2010, 22:31 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Okt 2009, 09:59
Postovi: 46
@soulman proziran si i ti i ciro i taj tvoj x server , juce si se registrovao napravio samo tri posta na forumu , i u sva tri si ti kao super zadovoljan , gori si od onoga srecka spamera .

Ja sam se vac par puta osvrtao na ova prepucavanja , pravljenja novih nickova , hvaljenja jednih i pljuvanje na druge , AKO ovo procita bilo ko pametan nece uzeti CS ni od jednog od vas , ponasate se gore nego kakva razmazena derista , sva NE/SRECA pa imam Je..nu elta kabel pa se nemoram zaje.... sa vama !

Izgubili ste svaku vjerodostojnost na ovom forumu i prestanite se javljati , mislim da nema vise ovde budala koje bi uzele CS od vas !!!

_________________
Delija - Značenje imena dolazi od grčkog Dalia - drugo ime mitol. božice Artemi-de. izvor. »koja je očita«. Artemida je rođena na otoku Delosu, po njemu i biva dato ime. grčki Delos - očit, jasan.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Apr 2010, 22:55 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 06 Apr 2010, 22:27
Postovi: 2
Citao sam forum i naletih na temu o CS-u.X-Server i covjek ciji je X-Server sam za sebe kaze da je vodeci CS server u Bosni i Hercegovini.

Najprofesionalniji i najstabilniji serveri za CS ne u nasoj drzavi vec na balkanu su smjesteni u Samcu RS i vlasnistvo su firme Sat Media www.satmedia.ba .

Smjesteni na Internet vezi brzine 150/150 Mbs .

Ja sam iz Sarajeva i imao sam za jarane server.Imali smo probleme nije bio stabilan i svi do jednog smo uzeli CS od ovih ljudi iz Samca,koristim njihovu uslugu duze od godinu dana i nisam bio bez kanala ukupno duze od 2 sata u citavoj godini osim ako je moja internet konekcija bila problem.

Inace ljudi su ispred nas svih najmanje 5 godina i extremno potkovani znanjem.

Da ne bude reklama da navlacim sada na trecu stranu uopste ne primaju na servere vise nove korisnike,kazu ne trebaju im,osim ako neko vise ne zeli da gleda cs onda se odjavi pa kada se nakupi takvih deset,petnaest dopune listu i to je to.

Serveri su im inace zatvoreni za nove korisnike.

Liniju koju sam dobio od njih slao sam kod nekih poznanika koji se bave profesionalno CS-om u Njemacku na test i dobio sam odgovor da je kvaliteta na najvisem mogucem nivou i da se bolje rjesenje za CS ne moze napraviti.

Pozdrav za banjaluku iz Srajeva od bivseg banjalucanina.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2010, 08:17 
Ja sam bogami chuo da je sada 90 KM godishnje X server??


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2010, 10:44 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 06 Apr 2010, 22:27
Postovi: 2
tensSa je napisao:
Ja sam bogami chuo da je sada 90 KM godishnje X server??


Ja sam do prije dva mjeseca placao 20 KM mjesecno od prije 2 mjeseca je 15 KM i ne bih mijenjao ovo sto imam za 10 bilo kakvih servera.Imam dosta iskustva sa CS-om i znam sta pisem.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2010, 23:03 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 27 Avg 2008, 15:10
Postovi: 51
Sljivo je napisao:

Ja sam se vac par puta osvrtao na ova prepucavanja , pravljenja novih nickova , hvaljenja jednih i pljuvanje na druge , AKO ovo procita bilo ko pametan nece uzeti CS ni od jednog od vas , ponasate se gore nego kakva razmazena derista , sva NE/SRECA pa imam Je..nu elta kabel pa se nemoram zaje.... sa vama !

Izgubili ste svaku vjerodostojnost na ovom forumu i prestanite se javljati , mislim da nema vise ovde budala koje bi uzele CS od vas !!!



poslao sam moderatoru molbu da izbrise moj nalog kao i sve moje postove ali to jos uvijek nije uradjeno, zahvaljujem se svima na podrsci ali i ja smatram da mi nije mjesto ovdje i zato ponovo apelujem na moderatore i ostale, molim Vas izbrisite mi nalog, moje postove i zapocete teme.
hvala puno unapred.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Apr 2010, 20:26 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Okt 2009, 09:59
Postovi: 46
ciro_kd je napisao:
poslao sam moderatoru molbu da izbrise moj nalog kao i sve moje postove ali to jos uvijek nije uradjeno, zahvaljujem se svima na podrsci ali i ja smatram da mi nije mjesto ovdje i zato ponovo apelujem na moderatore i ostale, molim Vas izbrisite mi nalog, moje postove i zapocete teme.
hvala puno unapred.



aha bas ti sada vjerujem na tu tvoju igru na kartu patetike , kao ja sam dobar fin , izbrisite ovo moje i zaboravite , vidite da me ljudi nevole nisu m e razumili i tako to

_________________
Delija - Značenje imena dolazi od grčkog Dalia - drugo ime mitol. božice Artemi-de. izvor. »koja je očita«. Artemida je rođena na otoku Delosu, po njemu i biva dato ime. grčki Delos - očit, jasan.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2010, 11:42 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Mar 2010, 14:15
Postovi: 94
Lokacija: Banja Luka
Šljivo otvorićemo temu šupljak pa tamo postaj do mile volje, kako te ne mrzi pisati ovakve gluposti...

_________________
Šta znači: "Vlakanje" pogledajte ovaj video klip


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs