banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 12:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 77 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4
Autoru Poruka
PostPoslato: 23 Feb 2010, 11:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ova tema moze kod mene na humor :lol: :lol: :lol:
Ne mogu da verujem kakve provale ova Ena pise :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2010, 13:11 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 17 Feb 2010, 15:09
Postovi: 5
Ja ne znam stvarno koliko je vama puta potrebno ponoviti da nisam clan tima SOL AZUR-a i BUENA VISTE, ali mi nije tesko pogoditi kog tima ste vi clan, a sto se tice moje obavijestenosti, pa i vi da ste se vise informisali o temi na koju diskutujete, znali bi sve ovo sto i ja znam, s obzirom da u testu koji mozete pronaci na adresi :http://www.glassrpske.com/vijest/3/drustvo/32789/lat/Agencija-Sol-Azur-prekrsila-zakon.html, stoji da je inspekcija Republicke uprave za inspekcijske poslove izvrsila kontrolu rada poslovnice u BL i da je pri tom utvrdila da ne postoje nikakve ne pravilnosti u radu te poslovnice, a za vasu informaciju licenca se izdaje na period od 3 god.,a takodje i u testu iz Vecernjih Novosti:http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=130&status=jedna&vest=166051&title_add=%E2%80%9CSol%20Azur%E2%80%9C%20bez%20dozvole&kword_add=ekskurzije%2C%20turisticke%20agencije, stoji da su se na konkurs za izbor agencije za organizaciju Apsolventske exkurzije mogle prijaviti samo one agenije koje imaju licencu i dozvolu za rad! Pitam se samo sta ce slijedece godine gospoda iz lokalnih agencija da izmisle, da bi na sebe skrenuli paznju! U proslom postu zaboravila da stavim znake navoda kod toga da "vjerujete svojim ocima", jer cisto sumnjam da ste vi koji najcesce dodajete postove ikada i putovali sa SOL AZUROM i BUENA VISTOM! I za moje putovanje se vi nista ne brinite, jer ja imam dovoljno novca da putujem gdje zelim, ali je ocito da vi necete dobiti to putovanje koje su vam doticne agencije obecale za vase zalaganje na forumu! A ti Hertzog samo uzivaj, a ovo sto ja pisem su realne cinjenice, nista nisam izmislila!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2010, 13:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Mar 2009, 15:14
Postovi: 317
Mislim da je vrijeme da prekinemo ovu saradu. Ena, ja cu prvi priznati, nadam se da ce i ostali biti iskreni.
Ne smijem navoditi imena agencija, ali priznajem da su mi konkurentske agencije obecale po jedan kinder bueno za svakog studenta/srednjeskolca kojeg odbijem od Sol Azura. :(

_________________
idem putem od kabistra, vazniji sam od ministra!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2010, 13:27 
a joooj... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

otkrila si me, ja sam cia snajka, cia!!!!! :lol: :lol:

ma jok mi putovali, jesi ti luda, na ovu krizu...... nego mi bi da nam budes ti prijatelj jer TI IMAS PUNO PARA i putujes kad god hoces, pa da povedes i nas malo.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: evo, hertz i ja nismo dalje od klasnica makeli, a ja bih tako voljela da vidim gradisku al nema se, udarila kriza po dzepu... :confused2:


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Feb 2010, 13:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Bio sam ja 3 puta u Laktasima i jednom na Aerodromu Mahovljani, jel se to racuna kao inostranstvo, jes da nisam video avion :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2010, 14:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Sep 2004, 01:11
Postovi: 1590
Lokacija: Banja Luka
Ena je napisao:
zaboravila da stavim znake navoda

zaboravila si ti puno više od znakova navoda...

_________________
CIA snajka, CIA...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2010, 14:53 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 06 Maj 2009, 14:43
Postovi: 1218
Ena je napisao:
Ja ne znam stvarno koliko je vama puta potrebno ponoviti da nisam clan tima SOL AZUR-a i BUENA VISTE, ali mi nije tesko pogoditi kog tima ste vi clan, a sto se tice moje obavijestenosti, pa i vi da ste se vise informisali o temi na koju diskutujete, znali bi sve ovo sto i ja znam, s obzirom da u testu koji mozete pronaci na adresi :http://www.glassrpske.com/vijest/3/drustvo/32789/lat/Agencija-Sol-Azur-prekrsila-zakon.html, stoji da je inspekcija Republicke uprave za inspekcijske poslove izvrsila kontrolu rada poslovnice u BL i da je pri tom utvrdila da ne postoje nikakve ne pravilnosti u radu te poslovnice, a za vasu informaciju licenca se izdaje na period od 3 god.,a takodje i u testu iz Vecernjih Novosti:http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=130&status=jedna&vest=166051&title_add=%E2%80%9CSol%20Azur%E2%80%9C%20bez%20dozvole&kword_add=ekskurzije%2C%20turisticke%20agencije, stoji da su se na konkurs za izbor agencije za organizaciju Apsolventske exkurzije mogle prijaviti samo one agenije koje imaju licencu i dozvolu za rad!

Najvaznija stvar u celoj prici su cinjenice.
Najjvaznija cinjenica da u momentu izbora agencija,agencija pod nazivom Sol azur NIJE IMALA LICENCU!!!! :angry4:
Citiraj:
Turistička agencija "Sol Azur" iz Sarajeva prekršila je zakon jer je djelovala na prostoru RS kao organizator putovanja, a prethodno nije pribavila licencu Ministarstva trgovine i turizma RS.
Rekla je to "Glasu Srpske" pomoćnik ministra za turizam i ugostiteljstvo Jadranka Stojanović.
- Ako agencija sa sjedištem u FBiH, preko svoje poslovne jedinice koja je formirana na području RS, organizuje putovanja, neophodno je da pribavi licencu Ministarstva trgovine i turizma - istakla je Stojanovićeva.

Sta je bilo pre godinu-dve nije vazno.Vazno je da je ta agencija nelegalno ucestvovala na konkursu za izbor agencija koje ce voditi studente na apsolventsku eskkurziju jer nije imala vazecu licencu sto znaci da prica o nekoj profesionalnosti je samo laz jer ako se tako odnose prema INSTITUCIJAMA Republike Srpske kako ce se odnostiti prema STUDENTIMA iz Republike Srpske koje vode na putovanje?????

Ena je napisao:
za moje putovanje se vi nista ne brinite, jer ja imam dovoljno novca da putujem gdje zelim

Putuj igumane! :lol: :lol:

Ena je napisao:
ali je ocito da vi necete dobiti to putovanje koje su vam doticne agencije obecale za vase zalaganje na forumu

A ti neces dobiti nagradno putovanje Sol azura :wink: A sta ce ti kad imas dovoljno novca...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2010, 19:12 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009, 16:34
Postovi: 1091
Lokacija: Lociran sa kriglom u ruci :)
O, Ena, informisana :lol: , ti koja braniš "profesionalni i uspješni tim Sol azura i Buena viste", malčice si se zaHebala ;)
Prvo si tvrdila da Sol azur ima licencu za BiH :-? i da nijedna druga ne treba, pa onda si napisala da im je licenca za R. Srpsku istekla... :confused2:
Ajd malo skontaj štas' sve napisala. :lol: :lol: :lol:
A u medijima pisalo da nije imala licencu za vrijeme konkursa za izbor agencija...

Ena je napisao:
o odredjenoj temi prvo dobro informisete, a sto se tice BUENA VISTE i SOL AZURA da na stranici http://www.lloretguide.com pogledate ko je JEDINI ZVANICNO PRIZNATI tour operator sa podrucja BIH i SRBIJE za SPANSKO turisticko trziste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ahahahahaha
:lol: :lol: :lol:

O, Ena, informisana :lol: , nisam znao da je Španija promijenila ime u Lloret, po Lloret de mar-u :lol:
Pa ta stranica što si je navela nije ni zvanična stranica Ljoreta, a kamoli neka oficijelna turistička stranica Španije. To je komercijalni web posvećen lloret de mar-u…
Uostalom, uvjerite se sami. Zvanična prezentacija turizma Ljoreta je http://www.lloretdemar.org, a ne ta adresa što navodiš ;) Al’, ajde, ti si upućenija :lol: od nas! :lol:

Ena je napisao:
KON TIKI TRAVEL je osnovan prije 25 god. i ne mozete da poredite agenciju koja je osnovana prije 6 god. i prije 25 god.!

Pa ako su toliko profesonalni onda se mogu porediti sa Kon tikijem. Uostalom, adriatica.net postoji oko 10 godina, pa se Sol azur može porediti sa njom. Ili ne može… ipak je adriatica.net za kratko vrijeme postala najveći turoperater u Hrvata. To sigurno ne bi postali da su se nonšalantno i neprofesionalno ponašali.
Mada, Ena, upućena, niko nije poredio Sol azur sa tim turoperatorima! ;)

balkanski špijun je napisao:
Ena je napisao:
pa ti ljudi koji sire takve glasine po gradu i po ovom forumu su upravo neki od vas, koji vjerujete svojim ocima

:withstupid:
joj moram i ovo :hello1:
bravo maestro!

:lol: :lol: :lol:
Koja izvala
Da padneš sa stolice...
:smajlikojisevaljapopoduodsmijeha:

anoniman je napisao:
Ena je napisao:
za moje putovanje se vi nista ne brinite, jer ja imam dovoljno novca da putujem gdje zelim

Putuj igumane! :lol: :lol:

:lol:
:thumbup:

Ena, informisana :lol: , ona koja brani "profesionalce iz uspješnog tima Sol azura i Buena viste", mora da je puno putovala. Više od svih nas zajedno... :lol: :lol: :lol: :wink:
Al' u qrcu... :wink:

_________________
majstor je napisao:
e jebem mu mater ja kad otvorim ovaj poznatebanjalucanke.com pise mi da je ta stranica for sale kao za prodaju i nema nista tu za download!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2010, 22:25 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 28 Apr 2010, 22:21
Postovi: 1
ma najveci su smecari ovi iz saveza studenata, znaju za prevare ali su placeni da guraju agenciju, znaju i za manje nocenja i povecane cijene!

a ko nam je kriv kad smo nasli sarajvsku agenciju da nas vodi pored toliko banjaluckih, kao sto neko rece kad bi oni sa nekom nasom agencijom isli :evil:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2010, 21:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Sep 2004, 01:11
Postovi: 1590
Lokacija: Banja Luka
http://www.facebook.com/group.php?gid=1 ... 717&v=info

_________________
CIA snajka, CIA...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jul 2017, 22:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2873
Da vaskrsnem temu nakon 7 godina :D
Zna li neko kojom rutom idu ovi iz Sol azura u Grcku? Ide se iz Banja Luke u Zenicu i Sarajevo...kud dalje,na Makedoniju ili Albaniju??

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2018, 22:56 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Rakun_Slavko je napisao:
Mozete li mi reci negativna iskustva, ali iz prve ruke!

Jedna poznanica je zakinuta za 2 nocenja u paketu od 7 nocenja, katastrofa!

Drugima je obijeno u sobe i pokradene su im vrijedne stvari, a u prevozu "Brodom" su bili zgurani u neke cumez-sobice na kojima im ne bi pozavidjeli ni ilegalni emigranti.

Takodje, sestri su pokusali odmah u busu da naplaet "Set sa svim ulaznicama", a na kraju je skuzila da se ulaz ne placa na dosta lokacija koje su obilazili...

Takodje, autobus koji vas vozi na ekskurziju, da bi odmigoljio od LJoreta do Barselone i natrag, svaki dan ce vam uzeti 10 eura (x 5 dana, nije malo, jos puta par stotina studenata!)...

:-? :-? :-? :-? :-?


- у аутобусу вође пута и возачи продају банане, мандарине, ледене чајеве, сокове.
- не пуштају те у клоњу кад хоћеш, већ кад им дозволи строго прописани европски стандард - фазон сери на сједишту, али изаћи нећеш
- ако им кажеш како је Челик очај живи који не заслужује ни федералну да игра, аутоматски слиједи прича о томе како ниси патриота
- ако затражиш да ти пусте пар четничких уз пут, моментално слиједи поглед пун бијеса и пуштање Аде Гегаја и сличних
- љубазно се понуде да ти чувају документа, а кад већ крочиш на тло Шпаније, питају онако дискретно били користио услуге јавне куће и наравно готово увијек како ти се зове она колегиница са великим грудима...

За нас националисте умије бити посебно незгодно... није им баш драго видјети мајицу Четници север и гробарску Срби... ал шта ћеш... па ти види.

А пошто има малициозних, ово сам све доживио, тако да... 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2018, 23:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8731
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Poslije ovoga nek neko kaze da nisi mazohista!!! :lol: :D
Pa kako se odbrani od sila necistih Vucino???

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2018, 23:03 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Брате жељо... вјеровао ти мени или не, чак и нисам потенцирао ту националистичку спику у бусу. Ал другарице почеле пити и Дражу помињати кроз пјесму... И не можеш ти одолити тим угодним женским пјесмама и симбиози интриге и патриотизма.
Све остало је наравно истина.
Додао бих још један детаљ, продају ти причу како мораш са некакве панораме гледати Барсу и платити 15 евра, па ниси луд. То савјетујем овим млађим нараштајима да прескоче. Једнако као и да не прескоче руске стриптиз барове.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2018, 23:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8731
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Bravo Vucino.

Treba ove mlade nadolazece narastaje uputiti i upoznati sa tematikom na vrijeme ....

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2018, 23:15 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Aпсолутно. Не да мрзе туђе, већ да поштују, воле и промовишу своје.
Да не буде сутра касно. С ове стране Дрине, млади су колико толико и свјесни величине жртве да би они живјели у слободи, они с друге стране су у дубоком сну. Наше није да им тај сан чинимо неугодним, већ да их пробудимо. Не агресијом, едукацијом.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2018, 23:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8731
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Moj duboki naklon Vucino.

Pravedno zboris!!!

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 77 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs