banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 01:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 500 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 25  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Nov 2022, 16:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6135
Meni i dalje ne ide u glavu da ne mjenjamo Mitrovica, koji je ocigledno jos rovit i nema sanse da izgura vise od 60min u visokom tempu. Da li su ostali toliko losiji od Mitrovica sa 10% snage, stvarno ne znam... slicno je i sa Tadicem

Sto je najgore niko Stojkovica i ne pita za taktiku Mitrovic-Tadic, zasto se oni ne diraju. Koliko se sjecam, u kvalifikacijama je Mitar znao poceti i na klupi...pa udje kasnije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2022, 16:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6012
Klasična priča srpskog navijača.Pred prvenstvo euforija ide do toga da osvajamo prvenstvo a poslije traženje krivca.Ko se skim potukao,ko je kome jebo ženu

Pred početak prvenstva sam napisao da je ova grupa teža nego pre 4 godine i ispostavilo se tačno.Kamerun solidna selekcija,protiv nas bod a zaslužili su i protiv Švajcaraca.

Treba biti iskren pa da priznamo prvo sami sebi da mi imamo tanku odbranu i da nas je u kvalifikacijama vadio Mitrović.I on je na SP došao povređen .Još par povreda ključnih igrača i tu smo gdje smo.Da se vadimo protiv Švajcarske.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2022, 16:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1688
dr. Jovo Ubiparip je napisao:
Evo vidim po zadnjim upisima taj seljoberskociganski velikobratsko zadružni mentalni sklop . Ko je kome jebo ženu, čija tetka ima menstruaciju , dođem ti 100 evra , kladionica, jagnjići , prasići..... jad i čemer. Kao na Kočićevom saboru gdje piijani dijasporci vataju kurave za sike sa šajkačom na glavi , a onda idu u crkvu da se pričeste.


bravo sve receno, poslije ovoga sto si napisao, svako drugo pisanje na ovoj temi, nije smisleno. nisam ironican, to stvarno mislim.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2022, 18:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7792
Lokacija: Mejdan
boban1982 je napisao:
Klasična priča srpskog navijača.Pred prvenstvo euforija ide do toga da osvajamo prvenstvo a poslije traženje krivca.Ko se skim potukao,ko je kome jebo ženu

Pred početak prvenstva sam napisao da je ova grupa teža nego pre 4 godine i ispostavilo se tačno.Kamerun solidna selekcija,protiv nas bod a zaslužili su i protiv Švajcaraca.

Treba biti iskren pa da priznamo prvo sami sebi da mi imamo tanku odbranu i da nas je u kvalifikacijama vadio Mitrović.I on je na SP došao povređen .Još par povreda ključnih igrača i tu smo gdje smo.Da se vadimo protiv Švajcarske.

Care ja sam dudk za fudbal, totalni, znači imam malo komentara na ovoj temi.

I ja kao duduk vidio da je postavio predaleko od gola zadnju liniju odbrane kod 3:1, kada su ovi krenuli u kontre. A znaju trčati po vrućini.
Primiše go i kontam da će nešto uraditi, a veliki Pixi ništa ne uradi. Znači, nivo seoskog kluba.
I još kod 3:1 ih je trebao malo smiriti, sli jebi ga, naš mentalitet kod igrača, pa mu to ne zamjeram.

Neko pomenuo izmjene, stvarno ne znam kakvo je stanje bilo na klupi, na terenu, ko se žalio na šta, ali Mitrović je bio bar za jednu disciplinsku po ušima, na poluvremenu, ako ga već nije htio mijenjati


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2022, 18:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4960
Lokacija: Republika Srpska
Ocekivao sam da mozemo iz ove grupe izaci sa 4 boda i nekamo se provuci sa boljom gol razlikom, ali kurko...
Piksi se pretvorio u duduka za 180 minuta.

I ako Svajcarska izgubi, a po svoj prilici nece, mi sa njima ne mozemo igrati. Nered nam je u svim linijama, a oni cvrsti.
Ne vidim kako ih mozemo dobiti.

Tadic u ove dvije katastrofalan.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2022, 18:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7792
Lokacija: Mejdan
I ako ima šta pozitivno, osim što nisu danas izgubili, to je da se znamo nekad i vratiti nakon primljenog gola.
Jer se nerijetko na velikim takmičenjima znao desiti totalni raspad sistema nakon primljenog gola (sjeća li se iko 'olandije).


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2022, 18:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4960
Lokacija: Republika Srpska
Urekao sam Svicu. :lol:

Sjecamo se i Argentine. :D

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2022, 18:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12370
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Evo vodi Brazil, znaci dovoljna je bilo kakva pobjeda. Znam da je loziona, ali ne vidim zasto ne bi mogli dobiti Svajcarsku, sve je moguce pa da i nas jednom pogleda fortuna nakon bruku jebenih razocarenja. Ako ne izadjemo sa minimalno dva napadaca u petak, nek se jebu svi, nek popale te trenerske licence i posrane taktike.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2022, 18:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7792
Lokacija: Mejdan
Vodi, ali nije gotovo, sudije znaju produžiti i za cener minuta.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2022, 18:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12370
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Choban je napisao:
Vodi, ali nije gotovo, sudije znaju produžiti i za cener minuta.
Swi nisu imali suta na gol Brazila, isto kao i mi.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2022, 18:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7792
Lokacija: Mejdan
Mogli su se probuditi u 93. minutu :lol:

Nego, saved by Casemiro :iconbiggrin:

Sad samo moramo pobijediti Švicu :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2022, 18:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5785
Lokacija: Banja Luka
I Brazil ne izgubiti od Kameruna

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2022, 19:10 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
To je to, probati pobjediti Švicu i sve im je oprošteno. Ako nekim čudom uspiju i ako istim takvim čudom Kamerun zvekne Brazil, ko ih jebe, ne treba žaliti.

Piksi se malo previše uživio u nekog Fergusona, "mister" i ostala sranja a nijemo posmatra kako mu se tim raspada na terenu. Mitrović, nakon sve radosti koje nam je donio, na prvenstvu u "panj" modu. Brate, ako ga ne ide, zamjeni ga. Nisu najbitnije zasluge nego forma. Kad si mogao golmana zamjeniti u odnosu na kvalifikacije, možeš dati šansu i drugom napdaču ako ovog ne ide. Takođe, Tadić ne postoji. Dva glavna igrača van forme, Piksi pogubljen, odbrana amaterska i eto sranja. Očekujem promjene protiv Švice.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2022, 19:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 21 Dec 2012, 16:36
Postovi: 453
Dakle računica je jasna - pobjeda protiv Švajcarske i da Brazil ne izgubi od Kameruna.
Odnosno 2+ pobjeda protiv Švajcarske i minimalan poraz Brazila.
Ima nade.

_________________
Volim zenske grudi, vise velike. Volim Salernitanu, Srbiju, Kinu i evropski dio Rusije. Volim jafu, bijelu kafu i seks jutarnji.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2022, 19:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12370
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Kakav poraz Brazila, od onih panjeva. Pa rastavice ih na proste faktore, pogotovo sad kad stavi rezerve zeljne igre, jer ce sigurno odmarati ove najjace igrace.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2022, 19:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8503
Na koga ide Brazil kao 1. u grupi?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2022, 19:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Na drugog u drugoj grupi.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2022, 19:51 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Управо због тога што је велико разочарење због данашњег резултата, ја ту видим нашу шансу за пролаз.
Јер да смо данас узели, већ би се видјели у 1/8, а да утакмица против Швице није ни почела.
Овако вјерујем да можемо узети Шиптаре, јер смо најбољи када је најтеже. Бразил очекујем са другим тимом, који може да добије 80% репрезентација на СП , а који ће бити жељни доказивања, тако да сам 99,9% сигуран да неће изгубити.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2022, 19:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2523
Da smo se povukli i primili dva gola, bilo bi vidi idiota povukao se protiv Kameruna, sto se povlacis kad se ne znamo braniti i ostale gluposti.
Konacno da ne igramo 90 minuta sa zeljom da se utakmica nekako zavrsi 0-0 i svaka im cast.
Dali smo tri a mogli smo jos 2-3, primili smo 3, a glavni razlog je izlazak Pavlovica, uzjebali smo tu komunikaciju u odbrani i jbg.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2022, 19:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Strahinja Pavlović didn’t just score Serbia’s opener against Cameron today.

He also won:

- 8/10 duels
- 6/6 aerial duels
- 4 recoveries
- completed 26/33 passes

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 500 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 25  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 68 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs