banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 19:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Airsoft u Banjaluci
PostPoslato: 06 Jun 2020, 13:55 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Maj 2014, 11:54
Postovi: 31
Cao ljudi, hocu da kupim sebi opremu za Airsoft i da se rekreativno bavim tim sportom. Ima li ovdje neko ko se bavi tim ili mozda znate neki Airosft klub/drustvo u Banjaluci kojem bih se mogao obratiti? :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2020, 17:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2351
Bila su neka dva kluba, ne znam da li su još aktivni. Svega par članova. Za divno čudo, u Banjaluci taj sport nije razvijen. Ja sma jedno vrijeme bio zainteresovan ali sam odustao jer jednostavno nije to to kada je riječ o masovnosti. Ako želiš mogu te spojiti sa momkom koji se bavi airsoftom


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2020, 19:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2873
Znam momke koji krecu u tu pricu, prave poligon nabavljaju opremu za iznajmljivanje itd...Ali to bi trebalo da zazivi tek sledece godine...

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jun 2020, 01:17 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Maj 2014, 11:54
Postovi: 31
Aikus je napisao:
Bila su neka dva kluba, ne znam da li su još aktivni. Svega par članova. Za divno čudo, u Banjaluci taj sport nije razvijen. Ja sma jedno vrijeme bio zainteresovan ali sam odustao jer jednostavno nije to to kada je riječ o masovnosti. Ako želiš mogu te spojiti sa momkom koji se bavi airsoftom

Zao mi je sto ne postoji Airsoft... Nasao na netu neki klub osnovan 2009, ali mi se niko ne javlja, vjerovatno su se ugasili... Ako mozes spoji me sa momkom, bar da mi da savjet oko toga sta da kupim, da gadjam sam za pocetak :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2020, 02:13 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 31 Mar 2020, 15:35
Postovi: 81
Airsoft oprema ima u Army shopu i na tranzitu, ali za klub su se svi nesto usutili. Hocemo napraviti novi? Treba samo 300 maraka za upis u reg. sports. org. i clanstvo u sportskom savezu.

Sent from my London using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2020, 18:57 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Maj 2014, 11:54
Postovi: 31
prokelj je napisao:
Airsoft oprema ima u Army shopu i na tranzitu, ali za klub su se svi nesto usutili. Hocemo napraviti novi? Treba samo 300 maraka za upis u reg. sports. org. i clanstvo u sportskom savezu.

Sent from my London using Tapatalk


Pa nije problem napraviti klub, pitanje je samo ima li zainteresovanih clanova :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2020, 19:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Мислим да ће бити. Само што видим онај пејнтбол би им могао правити конкуренцију, али опција да се направи полигон за то и изнајмљује заинтересованим да се опробају по партији, односно времену, типа платиш за ху минута играња, дођеш са екипом... То ће ићи.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2020, 21:28 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Maj 2014, 11:54
Postovi: 31
Umetnik je napisao:
Мислим да ће бити. Само што видим онај пејнтбол би им могао правити конкуренцију, али опција да се направи полигон за то и изнајмљује заинтересованим да се опробају по партији, односно времену, типа платиш за ху минута играња, дођеш са екипом... То ће ићи.


Znas kao, mislim da je Airsoft puno ozbiljniji sport od paintballa. Preciznije oruzje, po gabaritima i masi slicno pravom. Ako hoces da se stvarno "igras rata", mislim da tu paintaball nema sta traziti :) E sad, naravno, ako ces iznajmljivati poligon, tu ima i dosta troska, moras kupiti solidno oruzje i zastitnu opremu, vjerovatno i sam iznajmiti zemlju na kojoj ce biti poligon... Ozbiljnija prica :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2020, 21:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Слажем се, и са тим да је то већ покретање бизниса ако би се ишло тим путем као и да је то много реалистичније од пејтбола, али с друге стране ширим народним масама пејнтбол може бити чак и забавнији, па стога кажем да би им можда био конкуренција (иако је донекле и неозбиљно то двоје поредити). Лично бих био заинтересован за обоје, за еирсофт чак и више, али о том по том, немам неке нарочите воље и претјерано времена да будем покретач тога у неком већем обиму, ако се мене пита :)

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2020, 21:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2351
Ma to je preskup sport. Treba ti samo 500KM za neku OK pušku u startu. A gdje je uniforma i sl. A opet kažem, da ima zainteresovanih i ozbiljnih igrača u BL, do sada bi airsoft klub bio aktivan. Ali godinama ovdje nema ništa ozbiljno. Mislim da je najozbiljnije u Gradisci gdje je bilo dosta članova, barem na ovome prostoru. Dalje imaš u USK dosta aktivnih klubova (jedan je valjda dosta "sumnjiv", barem su tako pričali po portalima).

Airsoft je dosta ozbiljan sport. Znam da se ekipe nalaze te igraju i po nekoliko dana (misije, zadaci i sl). Paint ball je kratkotrajna i brza zabava. Evo, ako ima zainteresovanih pa da odemo negdje na paintvall da se popucamo :) do sada nisam imao priliku


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs