banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:05

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1795 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Jul 2018, 17:52 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Mar 2018, 22:29
Postovi: 46
Mi srbi trebamo prestati gledati na njih i početi malo gledati na sebe.Oni će pričati još koji dan i vratiće se u normalu , poslije će s vremena na vrijeme pomenuti sve to i ništa specijalno, da su postali svjetski prvaci ušli bi u svjetsku istoriju , to bi bio nacionalni praznik itd... Ovako smo dobro i prošli :D . A mi srbi imamo zlatnu generaciju novozelanđana koja će biti u svom zenitu na sljedeća 2 svjetska prvenstva. A svjetsko prvenstvo je postalo go kurac i sve više i više će biti , jer je sve veća razlika između važnosti klupskog fudbala i reprezentativnog sa sve većim prilivom novaca u klupski fudbal. Svjetsko prvenstvo je ostalo samo veličina i kult , a kvalitet je skroman , tempo očajan... Hrvati i Francuzi pretrčali 99 i 100 km na utakmici , a u klupskom fudbalu kad vidiš 105km to je jako malo , da ne pričam o timovima koji igraju jači tempo koji pretrče po 115 ili 120 km...

Srbija ako bude pametna , ako izabere pravog selektora, krene u ozbiljan sistemski rad može u narednim godinama doći do velikog trofeja bilo to na evropskom ili daj bože svjetskom prvenstvu!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 18:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3930
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
Krajiški Srbin je napisao:
supersonic je napisao:
Ne, nego " od svih Srba, najgori su hrvati"

Sta ćemo sa Milojkom Pantićem i sl.? Jel i on hrvat ?

Nije, nego mu je žena iz Trogira kod Splita. Tako sam bar čuo.

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 18:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3930
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
Krajiški Srbin je napisao:

. Kod hrvata je uvijek IN bit hrvat ?

ni ovo baš nije sasvim tačno, ili si i ti pod uticajem medija i buljenja u tv po cijeli dan.ovo znamo jako dobro mi koji idemo tamo i to već godinama. :confused2:

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 18:24 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Kutak,nema ovdje nikakve komercijalizacije niti bilo cega smisljenog i organizovanog..Oni su cak juce na pocetku programa na HRT,rekli da ce to u ZG
trajat do 16,16 i 30 h...pa nakon toga igraci lete u Split gdje je isto spremljen docek....Q,kakav Split,kakve picke materine!!!

...bus putuje 7 sati od VG do ZG (dobro,zensko je za volanom,pa mozda zato :D )...vidjeli su svi sve...nezabiljezena emocija IKAD!...sve je ovo spontano,i vise nego opravdano!!!

Bilo je mnogo brojnijih slavlja...Chikago je postao prvak u necemu....pa je bilo 5 miliona ljudi na ulicama tog grada...Ali onakvu emociju kao juce,ja nikad nisam vidio nigdje,i ni izbliza!

Ljude ne mozes prevarit....ovo je u svijetu sporta nesto najvece,tj vece je samo ono zbog cega je juce Francuze u Parizu docekalo milion i po ljudi!!!


..Ovo je nesto sto jako tesko moze percipirat neko ko sport pogleda uzgred...

Stavi sve sto je bivsa SFRJ ucinila u sportu za 45 godina postojanja....pa i ove banana drzavice u ovih 20+ godina nakon rata..

Ovo je UBJEDLJIVO najvece!!!

50 Wimledona....vaterpola...kosarki.....rukometa...odbojki....nema ni blizu jacinu ovoga....ljudi su jednostavno prepoznali sta su napravili......Janica je donijela najvise Olimpijskih zlatnih u istoriji svijeta...Rukometase su docekivali,vaterpoliste...ali to je sat,dva,zapjeva se koja i to je to....Ovdje je bus od Plesa do Trga putovao 7 sati :(

Znam da je to nekome ko rijetko prati sport tesko percipirat,ali i meni se neka serija ili film svidi,pa i ne pokusavam replicirat tamo ljudima na temi koji su autoritet za mene,kad kazu da je to tesko sranje :( :(


Ja nisam imao problem da shvatim koliko je ovo zlo :( :(


Momentalno!!

Tesko je to shvatiti nekome,ko sport prati otprilike koliko ja serije ili filmove...Za takvog je i Rafting sport,a da ne pricam da misle da je zlatna u vaterpolu,maltene,u rangu srebra u fudbalu :(

Zato sam i mislio da mi je TVORAC poslao poruku da prestanem pratit sport,ako ovi odu do kraja i uz Tompsona proslave titulu Svjetskog prvaka,zajedno sa nekima koji misle da su Srbi...i koji navijaju za njih....

Ali,sto rece kolega @banjalukale,imali smo srece :( :( ...hvala Francuskoj!!


da jos pobjedise u subotu,bilo bi gotovo sve...i besmisleno pratiti sav sport ubuduce....

Ovako mi je ostao tracak nade...da mozda jednog dana,kao sjedi starac,dozivim ovo od nasih :( :( .....da su pobjedili u subotu,ne bih vise nikakav smisao pracenja sporta vidio :( ...i ovako sam razocaran,ali vjerujem da ce muka proci za godinu,dve :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 18:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jul 2018, 17:38
Postovi: 529
dr. Jovo Ubiparip je napisao:
Krajiški Srbin je napisao:

. Kod hrvata je uvijek IN bit hrvat ?

ni ovo baš nije sasvim tačno, ili si i ti pod uticajem medija i buljenja u tv po cijeli dan.ovo znamo jako dobro mi koji idemo tamo i to već godinama. :confused2:


Ne trebaju meni mediji da bi ja znao ko su i kakvi su hrvati.
Ja to bolje znam od bilo kakvih medija,pošto sam živio među njima.
U kojem istorijskom periodu kod hrvata nije bilo IN bit hrvat ?

_________________
https://youtu.be/aTxlao9FWZo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 18:55 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Шлагеру апропо твоје приче...

Ни једно освојено злато у баскету не бих мијењао за финале СП-а у фудбалу... Можда зато што кошарку као спорт више волим...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 18:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5576
Lokacija: Banja Luka
Schlager smanji dozivljaj jbt.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 18:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3930
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
Schlager je napisao:

Stavi sve sto je bivsa SFRJ ucinila u sportu za 45 godina postojanja....

Ovo je UBJEDLJIVO najvece!!!

(

Nije. Uzmi recimo uzorak u fudbalu od 10 godina 1952-1962 , Jugoslavija 1952 srebro na olimpijadi ( za one koji ne kapiraju sport ovo tad nije bilo sporedno u nekim okvirima kao danas, mada recimo na zadnje dvije olimpijade je Neimar igrao za Brazil , 2012 i 2016) , SP 1954 cetvrtfinale , 1956 srebro na olimpijadi, 1958 SP cetvrtfinale , 1960 zlato na olimpijadi, 1960 viceprvaci Evrope, 1962 SP polufinale .....Šlagzi , ti kao da hoćeš samom sebi nabiti infarkt, bez potrebe, biće još mnogo utakmica , takmičenja, a naši novozelanđani nadam se polako izlaze na scenu, samo ako bude pameti.

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 19:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
U fudbal i u rukomet hrvati najvise nadu polazu ( dobro, i vaterpolo ). U ova zadnja dva i imaju uspjeha zadnjih godina, ali u fudbalu nista od 98. Zato i jeste to tako juce bilo, jer je jelte, fudbal najvaznija sporedna stvar na svijetu ( ja vise basket volim recimo :D )

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 19:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3930
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
Krajiški Srbin je napisao:



U kojem istorijskom periodu kod hrvata nije bilo IN bit hrvat ?

u onom periodu kad si ti kakio u gaće , a mi živjeli tamo do početka devedesetih. ja sam recimo živio u nacionalno mješanoj sredini i ne sjećam se niti jednog incidenta , tuče , niti da je iko ikad nekoga provocirao, možda je sistem odrađivao svoje, o nekim šahovnicama nije bilo niti govora i sličnoj ikonografiji , doduše ni orlića nije bilo, svi smo bili samoupravljači i radnička klasa :lol:

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 19:04 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ne znam Jovo...bas juce uz kafu (ja kafu,oni pivo :D ),pricam Caci i Kitopsini,koliko mi sad i sport i fudbal djeluju besmisleno....nakon ovog pohoda Hrvata,i dusmaskog izbacivanja Borca za zelenim stolom,pa kako Argentina ispade najindijanskija ekipa na prvenstvu,plus ono na kakav nacin Srbija ispade,Brihom i siptarima :( ..kako me vise ne zanima ni ta besmislena Liga nacija na jesen...ni PL BIH bez Borca :( ....ostali sportovi pogotovo...jednom rjecju-NISTA!
i kako mi glavu iznad vode drzi ovo da podrzavam Zvezdu da udje u Ligu Sampiona...djeluju mi bas ozbiljno,Terzic mi je jaci lik od Mamica...i to je jedino sto mi imalo drzi paznju ovog ljeta i jeseni :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 19:10 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jul 2018, 17:38
Postovi: 529
dr. Jovo Ubiparip je napisao:
Krajiški Srbin je napisao:



U kojem istorijskom periodu kod hrvata nije bilo IN bit hrvat ?

u onom periodu kad si ti kakio u gaće , a mi živjeli tamo do početka devedesetih. ja sam recimo živio u nacionalno mješanoj sredini i ne sjećam se niti jednog incidenta , tuče , niti da je iko ikad nekoga provocirao, možda je sistem odrađivao svoje, o nekim šahovnicama nije bilo niti govora i sličnoj ikonografiji , doduše ni orlića nije bilo, svi smo bili samoupravljači i radnička klasa :lol:


A to su ona stara dobra vremena hrvatskog proljeća,i bugojanske skupine ? Kako sam to mogo zaboravit eh.

_________________
https://youtu.be/aTxlao9FWZo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 19:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3930
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
Biće bolje Šlageru , kako rekoh, sport je stalno dokazivanje. Znaš li kakva je bio šok u Hrvatskoj kad se nisu plasirali na EP 2000 ? I pored toga što su malo prije toga bili treći na SP. Sjećam se da su tokom te 2000 igrali tri prijateljske utakmice protiv Francuske, Španije i Njemačke za koje je prodano jedva 9 000 karata ukupno, pa su ljudim djelili džabe, ali uzalud. Jebiga, čas si gore, čas si dolje.

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 19:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Slageru ja tebe sve razumjem i jasno mi je sta je fudbal u svijetu danas ali sve se na kraju svodi na to koliko je tebi neki sport bitan ili nebitan....nisu hrvati izmislili ovakav vid proslave, i to o tim nekim emocijama okaci macku o rep, to ti samo govori koliko ljudi mogu biti maloumni i velicati neke totalno iskrivljene drustvene norme, a pri tom ne mislim na tompsona, taj vid degenericnosti je samo slag na tortu....njima se poklopila dobra ekipa, ruku na srce trebali su bit i u finalu proslog EPa ali su imali degenerika za selektora koji ih je kostao boljeg rezultata....i ti mozda mastas o tome da mi budemo prvaci svijeta u fudbalu ali ja iskreno ne....a pratim sve vrste sportova i znam gdje smo i sta smo....fudbal nije nikad bio i nikada nece bit nas sport...kosarka kao broj jedan je neprikosnovena i klepanje amera u basketu ce uvijek bit stvar za koju se zivi...ili barem ja to tako shvatam....ne kazem da ne bi volio da se desi da uzmemo EP ili SP u fudbalu ali to i ako bude bice neka vrsta anomalije kao danci ili grci, nikada to nece bit pravilo nego izuzetak....dok je kod kosarke ipak drugi par opanaka....

I ne znam sto fudbal djeluje besmisleno....hrvati dobro igrali, malo im se i potrefio put i eto....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 19:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3930
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
Krajiški Srbin je napisao:
dr. Jovo Ubiparip je napisao:
Krajiški Srbin je napisao:



U kojem istorijskom periodu kod hrvata nije bilo IN bit hrvat ?

u onom periodu kad si ti kakio u gaće , a mi živjeli tamo do početka devedesetih. ja sam recimo živio u nacionalno mješanoj sredini i ne sjećam se niti jednog incidenta , tuče , niti da je iko ikad nekoga provocirao, možda je sistem odrađivao svoje, o nekim šahovnicama nije bilo niti govora i sličnoj ikonografiji , doduše ni orlića nije bilo, svi smo bili samoupravljači i radnička klasa :lol:


A to su ona stara dobra vremena hrvatskog proljeća,i bugojanske skupine ? Kako sam to mogo zaboravit eh.

da , to je bilo svake godine tako :confused2: , kao da kažeš Francuzima da im je loše jer je bio jedan teroristički napad u dvije godine, pa ajde da se Francuska rasformira kao država jer nema smisla :confused2:

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 19:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jul 2018, 17:38
Postovi: 529
dr. Jovo Ubiparip je napisao:
Krajiški Srbin je napisao:
dr. Jovo Ubiparip je napisao:
Krajiški Srbin je napisao:



U kojem istorijskom periodu kod hrvata nije bilo IN bit hrvat ?

u onom periodu kad si ti kakio u gaće , a mi živjeli tamo do početka devedesetih. ja sam recimo živio u nacionalno mješanoj sredini i ne sjećam se niti jednog incidenta , tuče , niti da je iko ikad nekoga provocirao, možda je sistem odrađivao svoje, o nekim šahovnicama nije bilo niti govora i sličnoj ikonografiji , doduše ni orlića nije bilo, svi smo bili samoupravljači i radnička klasa :lol:


A to su ona stara dobra vremena hrvatskog proljeća,i bugojanske skupine ? Kako sam to mogo zaboravit eh.

da , to je bilo svake godine tako :confused2: , kao da kažeš Francuzima da im je loše jer je bio jedan teroristički napad u dvije godine, pa ajde da se Francuska rasformira kao država jer nema smisla :confused2:


Dobro ne svake godine javno. Ostatak suživota i bratstva je bio tajan. Rezultate ljubavi smo vidjeli 91. Tad se više nije motalo krit iza maske. U mom gradu likvidirano 611 Srba. Kolko je u tvom ?

_________________
https://youtu.be/aTxlao9FWZo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 19:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Schlager je napisao:
i kako mi glavu iznad vode drzi ovo da podrzavam Zvezdu da udje u Ligu Sampiona...djeluju mi bas ozbiljno,Terzic mi je jaci lik od Mamica...i to je jedino sto mi imalo drzi paznju ovog ljeta i jeseni :(

Pa zar nista drugo nisi nasao da izbaksuziras izrode. Necemo ni ove veceras proci zbog tebe


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 19:25 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Freak on a leasH je napisao:
Slageru ja tebe sve razumjem i jasno mi je sta je fudbal u svijetu danas ali sve se na kraju svodi na to koliko je tebi neki sport bitan ili nebitan....nisu hrvati izmislili ovakav vid proslave, i to o tim nekim emocijama okaci macku o rep, to ti samo govori koliko ljudi mogu biti maloumni i velicati neke totalno iskrivljene drustvene norme, a pri tom ne mislim na tompsona, taj vid degenericnosti je samo slag na tortu....njima se poklopila dobra ekipa, ruku na srce trebali su bit i u finalu proslog EPa ali su imali degenerika za selektora koji ih je kostao boljeg rezultata....i ti mozda mastas o tome da mi budemo prvaci svijeta u fudbalu ali ja iskreno ne....a pratim sve vrste sportova i znam gdje smo i sta smo....fudbal nije nikad bio i nikada nece bit nas sport...kosarka kao broj jedan je neprikosnovena i klepanje amera u basketu ce uvijek bit stvar za koju se zivi...ili barem ja to tako shvatam....ne kazem da ne bi volio da se desi da uzmemo EP ili SP u fudbalu ali to i ako bude bice neka vrsta anomalije kao danci ili grci, nikada to nece bit pravilo nego izuzetak....dok je kod kosarke ipak drugi par opanaka....

I ne znam sto fudbal djeluje besmisleno....hrvati dobro igrali, malo im se i potrefio put i eto....


Volim ja drzue i kosarku...mislim da sam i pisao,da sam zadnji put uopste pucao i koristio vatreno oruzje,onda oko 3 iza ponoci kad smo pobjedili Amere u Indianapolisu.....kad je Cica Gurovic izdominirao!!

Al opet,nije to to...prvo sto su tu bili samo Regie Miller i jos dvojica za koje sam uopste cuo...drugo.sto su mi jebeni Argentinci pokvarili ceif vece prije,kao prva ekipa koja je dobila NBA Amere,tzv Dream team...pa kasnije i Spanci u borbi 5-8...


Ne znam...


Citiraj:
Pa zar nista drugo nisi nasao da izbaksuziras izrode. Necemo ni ove veceras proci zbog tebe


:lol: :lol:

Ovo cak ni ja ne mogu izbaksuzirat...Terza i Miloje to bolje rade nego da neke umrle zvezdase tamo postavis,recimo Skevu i tebe umjesto njega....

Em ubi na transferima,em cuva kostur ekipe,em dolaze bolji od onih za koje je uzeo milione....

A o infrastrukturi,omladinskoj skoli u rangu najboljih evropskih klubova...da ne pricam

Jako ozbiljna prica!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 17 Jul 2018, 19:28, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 19:27 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
btw,ko prenosi utakmicu,na Arenasport nema? :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 19:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Sk1


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1795 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs