banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 01:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: TCR Series
PostPoslato: 11 Okt 2017, 21:02 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2004, 22:13
Postovi: 1141
Lokacija: BL
Prati li neko svjetski TCR šampionat, sem mene? :)

Naime, prošlu nedelju sam i dalje bio pijan za vrijeme trka, tako da sam skroz smetnuo TCR sa uma. No međutim, sad se sjetim, bacim pogled na poslednje dvije trke, kad ono imam šta da vidim. Prvo da se Borković nije baš nešto proveo zbog kvara njegove Alfe, no to nije ono što mi je privuklo pažnju. Pažnju mi je privukao pobjednik prve trke. Vidim vozilo Hyundai i30, to je novost, znači još jedan proizvođač, cool, a pobjednik ni manje ni više no Gabriele Tarquini! WTF?! Ali tu nije kraj. Drugi vozač za Hyundai je Alain Menu! Mnošto iznenađenja priređuje TCR. Mislim da će za koju godinu, ako ne čak sledeće, TCR potpuno ugasiti WTCC.

_________________
Infostan - Online portal za zajednice etažnih vlasnika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TCR Series
PostPoslato: 11 Okt 2017, 21:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8757
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
icobh je napisao:
Prati li neko svjetski TCR šampionat, sem mene? :)

Naime, prošlu nedelju sam i dalje bio pijan za vrijeme trka, tako da sam skroz smetnuo TCR sa uma. No međutim, sad se sjetim, bacim pogled na poslednje dvije trke, kad ono imam šta da vidim. Prvo da se Borković nije baš nešto proveo zbog kvara njegove Alfe, no to nije ono što mi je privuklo pažnju. Pažnju mi je privukao pobjednik prve trke. Vidim vozilo Hyundai i30, to je novost, znači još jedan proizvođač, cool, a pobjednik ni manje ni više no Gabriele Tarquini! WTF?! Ali tu nije kraj. Drugi vozač za Hyundai je Alain Menu! Mnošto iznenađenja priređuje TCR. Mislim da će za koju godinu, ako ne čak sledeće, TCR potpuno ugasiti WTCC.


Pratim ja tcr seriju i wtcc.
Imas vec otvorenu temu "TCR serija i Dusan Borkovic Duca". Za trku u Kini nisam nista ni pisao em Borkovic nije osvojio ni bod , em sam bio na selu pekao rakiju pa mi je trka promakla.... jbg desava se...stas!!!

Ako se moderaciji da nek ovo prebaci na stariju temu.Hvala.

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TCR Series
PostPoslato: 11 Okt 2017, 21:41 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2004, 22:13
Postovi: 1141
Lokacija: BL
Jbg, Search mi nije ništa vratio, kontao sam da nema teme. Sad ću dio posta prebaciti tamo, pa se može tema obrisati.

_________________
Infostan - Online portal za zajednice etažnih vlasnika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs