banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 00:16

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1398 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 70  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Nov 2016, 15:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Čitam danas da neće više biti onaj plej of a ni polovljenja bodova.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Nov 2016, 17:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2874
Pa cigani nisu do sad obezbijedili 20 bodova prednosti pa im voda usla u usi...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Nov 2016, 18:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Od sljedece sezone, momak, od sljedece. Zveda ce opet biti prvak, a vi kako hocete.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Nov 2016, 18:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2874
Aha,u tom slucaju,izvinjavam se na provokaciji :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2016, 18:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Gledali ko Partizan - Napredak?
1-2 na poluvremenu, napredak dosta bolji, Đurđević isključen iz igre zbog dva žuta, drugi žut rijetko glup, zbog simuliranja, možda strogo dosuđen, ali mislim da nije sudija pogriješio, i ja bi mu dao da onako padne.

Elem, ovaj Napredak trenutno možda igra i najbolji fudbal, taktika 3-5-2, i udri, sa malo pasova stvaraju šanse, prošle sedmice nezasluženo izgubili od Zvezde.

Schlagere, ako gledaš, obrati pažnju na Vukanovića? Da savjetujemo Vicu da ga dovede na ljeto 8) 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2016, 19:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2874
3-2 kraj :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2016, 19:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Klasicna JSL utakmica :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2016, 19:18 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Мора тако црвени близанац мора да буде 1 на табели на крају сезоне,а црни његов брат 2 на табели,док играчи Воше морају из сезоне у сезону да изгину на терену од прве па до задње утакмице како би изборили 3 мјесто на табели које води у квалификације за ЛЕ,и још по потреби да се нагузе београдском шљаму када год то њима затреба,и ако је квалитетнија екипа и од црвеног и од црног говнета.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2016, 19:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
ББЛ je napisao:
Мора тако црвени близанац мора да буде 1 на табели на крају сезоне,а црни његов брат 2 на табели,док играчи Воше морају из сезоне у сезону да изгину на терену од прве па до задње утакмице како би изборили 3 мјесто на табели које води у квалификације за ЛЕ,и још по потреби да се нагузе београдском шљаму када год то њима затреба,и ако је квалитетнија екипа и од црвеног и од црног говнета.

Lokal patrioto, dobro si naucio pamflet sto su te naucili narkomani i kriminalci sa sipke sa istoka gradskog.

Jebes fudbal to vam je ionako sporedna aktivnost, reci mi kako ide vasa glavna aktivnost, rasturanje droge po Banja Luci?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2016, 19:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Moram sebe ispraviti, nije zaslužen crveni Đurđeviću, zakačio ga je Ndiae nogom, pa ga malo odgurnuo, ali takođe nije ni penal ni crveni za Partizan.

Fino igra Napredak, bilo bi fino da izbore evropu uz Zvezdu, Partizan i Vojvodinu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2016, 19:28 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
BeckaSkola je napisao:
ББЛ je napisao:
Мора тако црвени близанац мора да буде 1 на табели на крају сезоне,а црни његов брат 2 на табели,док играчи Воше морају из сезоне у сезону да изгину на терену од прве па до задње утакмице како би изборили 3 мјесто на табели које води у квалификације за ЛЕ,и још по потреби да се нагузе београдском шљаму када год то њима затреба,и ако је квалитетнија екипа и од црвеног и од црног говнета.

Lokal patrioto, dobro si naucio pamflet sto su te naucili narkomani i kriminalci sa sipke sa istoka gradskog.

Jebes fudbal to vam je ionako sporedna aktivnost, reci mi kako ide vasa glavna aktivnost, rasturanje droge po Banja Luci?

Када глодар крене да говори о криминалу и дилању дроге :lol: :lol: е јебем те животе

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2016, 19:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Zamolio bi vas obojicu da ohanete sa glupim prepucavanjima. Nije ovo tema za to.
Ziri reaguj.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2016, 19:34 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Нова Варош,нисам ја кренуо писати о трибини и дилању дроге по граду,а овај бечка школа да има барем мало мозга не би написао то,његови другари са јужне трибине су симболи криминала на Српскима трибинама,а и шире.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2016, 19:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Nemam nikakve veze sa juznom tribinom. Oni ni bolji ni losiji od vas, samo sto im je trziste vece.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2016, 19:46 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
kolega BBL.....sta ti znaci ova recenica,i kako ti se uklapa u ostalo sto si napisao?

mislim,vidi svako da su cz i pfc tu favorizovani i u sudijskoj organizaciji i u "prijateljskim" klubovima,i da tek evropa pokazuje koliko je car go...

al onako,iz radoznalosti,objasni mi ovu recenicu za vojvodinu...
Citiraj:
,и још по потреби да се нагузе београдском шљаму када год то њима затреба

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2016, 19:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Dragi Slager, pusti kraju....

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2016, 20:05 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
BeckaSkola je napisao:
Nemam nikakve veze sa juznom tribinom. Oni ni bolji ni losiji od vas, samo sto im je trziste vece.

Немој мене трпати у исти кош са људима којима трибина служи за дилање дроге,ја за себе могу да кажем да сам Вултурес и да сам се на исток вратио искључиво само због Борца и да на тај исток долазим да навијам и да пружим подршку свом клубу,а не да дилам дрогу и некоме уништавам живот.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2016, 20:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Pa nisam ni mislio konkretno na tebe... al ne mozes da ne vidis i da ne cujes sta se desava oko tebe. Ako dodje do mene, sta sve rade kolovodje sa istocne tribine gradskog, onda je moralo doci i do tebe.

Poenta, ista prica kao jug samo u manjem obimu jer je i BL 10 puta manji grad od BG.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2016, 20:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Је ли прешла читавим обимом?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Nov 2016, 20:55 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Што се тиче групе,мене то никада није интересовало,то ко се са чиме бави,ја на исток дођем да навијам јер волим то и да на тај начин пружим подршку играчима,а то ко шта ради од људи који воде Лешинаре мене апсолутно не занима,ја дођем испјевам се истресм се што се каже,и идем кући.као и сви ми,а то ко шта ради ван трбине и у свом приватном животу,његова ствар.
Криминала је увијек било на трбинама и увијек ће га бити,на велику жалост,али то је тако и ту се ништа промјенити неће никада.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1398 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 70  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs