banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:24

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1398 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 70  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Feb 2018, 15:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
I bice ovog koliko god bude trebalo do kraja, kao i na drugoj strani vjerujem. Klasicna JSL.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Feb 2018, 10:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... niti-jedan
Tabela bodova osvojenih u finisu meceva, tako nekim preokretima, sta znam 8) . Jaki momci mentalno nema sta :D
Citiraj:
1. Партизан 15

2. Раднички (Ниш) 8

3. Војводина 7

4. Напредак 5

5. Бачка 4

5. Борац 4

7. Јавор 3

7. Црвена звезда 3

7. Чукарички 3

7. Младост 3

11. Вождовац 2

12. Мачва 2

13. Спартак 2

14. Рад 1

14. Радник 1

16. Земун 0

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Feb 2018, 10:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Zato kod vas nema drame, sve je riješeno i prije početka.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Feb 2018, 10:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Kao i prošle sezone...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Mar 2018, 13:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Slika

Jason Statham prop'o.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2018, 21:54 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Citiraj:
Изабрана нова скупштина Војводине, председник Драгољуб Самарџић

Председник ФК Војводина затражио подршку чланова Скупштине да клуб поднесе иницијативу надлежним институцијама да две улице у Новом Саду и једна у Бегечу понесу име по легендама клуба Тодору Веселиновићу, Илији Пантелићу и Вујадину Бошкову




http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/6 ... -samardzic


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 13:50 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
nisam odavno pisao na ovoj temi,pa da iznesem i svoje viđenje sezone..


što se prvaka tiče,malo je reć da je zvezda najbolja i da je potpuno zasluženo prva...

od igara u evropi,do domaće scene,pa ako hoćete i do večitih derbija,gdje je bila mnogo bolja...osim možda u onom drugom,kad su tukli splićane,ali i tad nije izgubila...a u ova dva preostala je zaista nadigrala partizan...čestitke!

što se ostalog tiče,samo me jedna stvar zanima....kako će ovu sns prćiju iz niša uvalit na silu u evropu?? :(

mnogi misle da su zvezda i partizan nedodirljivi u toj povlaštenosti...i nepobitno je da zaista imaju i svojih klubova,i sudijski vjetar u leđa svake sezone....ali nisu ni u prva dva,ni zvezda ni partizan,kad je onaj najveći ciganluk u pitanju od raspada države!
jer zbog imena kluba,tradicije,i svega onog što ih prati,imaju bar mrvu obraza tipa "ko će šta reć"....a arkanov obilić 1998 i ovogodišnji tončevov radnički,nemaju to zrno obraza,naprotiv! :(

zato sam zaista radoznao kako će se u preostala 4 kola taj prosječan tim radničkog na silu ubacit u evropu,koja će mu bježat 6 bodova ako izgubi danas od partizana na jna...

da li će se gazdi spartaka simoviću (koji je dobar sa vrhom FSS i putuje sa reprezentacijom na sva gostovanja,i voždovca sugerisat da malo povuku ručnu da bi radnički igrao evropu ( a i napredak i čukarički su bolji od niih)...ili će se nastavit ovo kao dosad,pri čemu bi onda sigurno bio oboren svjetski rekord svih vremena po broju dosuđenih penala za jedan tim,ili crvenih kartona za njihove protivnike!
i u prvom i u drugom slučaju,sugerišem svima koji igraju kladionicu,da samo trpaju an radnički nakon ovog kola,bez obzira i gdje i sa kim igraju....a možda već i od danas,što da ne...

ako je meni ovo tragično,koji sam u ovoj pl bih vidio sve....od vremena kad je od 8 utakmica bilo najmanje 7,5 kečeva..kad je od borca koji je ispao,do širokog koji je igrao evropu razlika bila 4 boda :( :( ...ili kad je amar kasnije deset trofeja osvojio jer je trećinu fonda odvajao za sudije,delegate i prijateljske klubove :(

ps....jedino što me raduje je što su i nišlije prepoznale to....navijačka grupa meraklije odavno bojkotuje utakmice....a i obični kibiceri zvižde na svaki dosuđen penal za radnički i smiju se...ali nažalost,fudbal se odavno ovdje više ne igra zbog navijača :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 13:55 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Такмичење је нерегуларно, а примјера је милион.

Поменуо си Раднички, додај слободно у то друштво и Спартак, а можеш и Рад. Највеће учеснике у муљу.

Све у свему, нажалост свих оних теоретичара "београдизација штети српском клупском фудбалу", ниједан београдски клуб поново неће испасти. Од свих, најпоштеније је одиграо Земун. (без обзира ко њиме управља) Имају талентованог Литванца Ласицкаса (позајмица из Жалгириса), вјероватно један од најталентованијих у такмичењу.

По свој прилици Бачка и Борац ће у ранг ниже, ако се не догоди неко епохално чудо.

Што се квалитета фудбала тиче, потврдило се оно правило без квалитетне и такмичарске потентне Војводине нема ни занимљивости у ЈСЛ. Војводина је на ниским гранама.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2018, 13:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Вождовац се склонити неће, и њих воде пренемазани људи, који би појели Тонечва очас посла.

Што би рекао Младен Крстајић овдашње једном клубу "укујуте судије, делегате, радите шта хоћете, али ми поштено играмо"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2018, 17:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Primjecujem odredjeni napredak u zrelosti jednog drininog vuka... da li ce napraviti iskorak i cestitati titulu...

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Apr 2018, 22:32 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
А теби баш стало до честитке... :D

Били сте нанконкретнији током првенства, добили дерби. Освојили титулу и видјећемо хоћете ли поновити нашу грешку од прошле сезоне.

Углавном, суштина је да је квалитет ЈСЛ опао. Не ове сезоне, већ последње 3-4 сезоне. Овосезонско презимљавање јесте добар европски искорак, али кад мало шире анализираш, схватиш заправо да ЈСЛ више ни оне најоданије не интересује. Све је мање публике, све више нерегуларности. Додаш томе разноразне егоисте у виду менаџера и то је то.

Стичем утисак да је људима преко главе домаће лиге... Делијама, Гробарима, Фирмашима, Мераклијама, свима.

На шта ће два највећа клуба личити у јулу, видјећемо. Онако на прву, потребно је ту поприлично квалитетних играча да се понови овосезонска европска прича.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Maj 2018, 19:52 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
gledam ovaj prenos spartak-radnicki nis na rt vojvodina,i mislim da je upravo dosudjen ubjedljivo najgluplji penal (ovaj drugi) u istoriji fudbala!!! :lol: :lol:
svih vremena....na svim kontinentima...u svim ligama i svim vremenskim zonama! 8)

u pravu je bio drinin kad mi je ovdje sugerisao da ni ovaj spartak nimalo ne zaostaje za radnickim u mutljavinama!

ali u evropu ce i jedni i drugi ako partizan osvoji kup....


ako neko nadje snimak tog penala sledecih dana,osevapice se da ga okaci ovdje....da ljudi zaborave sve dosad penale koji su im djelovali glupi :D
inace,fina atmosfera,skoro pun stadion...odavno ovo u subotici nisam vidio..

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Maj 2018, 21:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2521
https://m.youtube.com/watch?v=cxjsjE_mY ... ontinue=47

To ono govno Obradovic sto ga Kimi pozdravljao

https://m.youtube.com/watch?v=b_4M7leh2v0

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Maj 2018, 22:18 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Драго ми је да су се моје ријечи обистиниле.

Не треба заборавити какав је био увод у овај меч. Каква су то саопштења пласирана, приче испричане и теорије развијене.
Брука и срамота. А опет човјек мора нешто и написати након 90 минута велике крађе у режији једног од највећих кримоса у српском фудбалу - судије Обрадовића.

Позната је то њушка српској јавности. Тај је правио циркус шта год да је судио. Ни на хуманитарним утакмицама није био "праведан".
Није случајно баш он путовао у Суботицу. Ниједан частан то себи не би приуштио.

Да буде туга већа, жеља људи из ФКС-а је испуњана па је и публика путем тв преноса могла видјети бруку и срамоту.
Не ради се само о пеналу, већ и о искључењу Павкова (приговор је био разлог) већ на старту другог полувремена при 0:0.

Не треба заборавити детаљ да је велику услугу домаћину направио и Напредак (добио Чуку 3:1), али ни то није било довољно да се одигра један нормалан меч у којем ће тимови имати равноправан критеријум.

Да не давим превише, иако сам вјероватно највећи противник београдизације лиге, сад ми жао што Чукарички није разбио снове ова два СНС прчија клуба и европским квалификацијама.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Maj 2018, 12:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Cekaj, sta je svirao ovdje?

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Maj 2018, 18:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Pošto su ga već uhapsili, da ga pitaju i par pitanja vezano za derbi prošle sezone.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Maj 2018, 18:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Pfc88 je napisao:
https://m.youtube.com/watch?v=cxjsjE_mY40&time_continue=47

To ono govno Obradovic sto ga Kimi pozdravljao

https://m.youtube.com/watch?v=b_4M7leh2v0

Cist penal...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Maj 2018, 18:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2521
enc0re je napisao:
Pošto su ga već uhapsili, da ga pitaju i par pitanja vezano za derbi prošle sezone.
A ne tu je sve cisto
Majo Vujovic je sledeci.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Maj 2018, 18:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
O ne, grobari o namjestanju... Isuse

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Maj 2018, 18:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
O ne, skeva opet sere :D

Ništa novo na forumu ovih dana.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1398 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 70  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs