banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Maj 2024, 19:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8627 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217 ... 432  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 28 Maj 2018, 10:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23499
LeBron 48 minuta odigrao. Na čemu je on :)
Tatum odličan, za nekoga od 20 godina pokazao klasu pod najvećim pritiskom. Ali opet -17 ovu utakmicu, a Horford za dvije minute manje -2. Zanimljivo je samo pet izgubljenih lopti za Boston, od toga Batum četiri. Čudne su ove utakmice Boston - Klivlend. Noćas Klivlend samo dva ofanzivna skoka iako Baynes nije ni 19 minuta igrao, pa je opet za to vrijeme imao više off skokova od cijelog Klivlenda. Klivlend 12 izgubljenih lopti i samo dvije ukradene. Tu su -10, a Boston +1.
Prošlu utakmicu osim slobodnih, Boston imao bolju statistiku za šut iz iigre. Ni to nije upalilo.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 28 Maj 2018, 10:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
LeBron 48 minuta odigrao. Na čemu je on


Slika

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 28 Maj 2018, 10:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15047
danijell je napisao:
Tatum odličan, za nekoga od 20 godina pokazao klasu pod najvećim pritiskom.



Pod kakvim pritiskom je to igrao Tatum?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 28 Maj 2018, 11:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23499
Pa mama na tribini. Ili možda u odnosu na regularni dio, možda ali samo možda, postoji pritisak u sedmoj utakmici finala i to kod kuće gdje nisi izgubio utakmicu i gubiš zadnjih skoro 20 minuta. Ono kada je zakucao preko LBJ i skoro zabio mu se u facu u prolazu samo pokazuje koliko je bio opušten i nije mu značilo.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 28 Maj 2018, 11:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15047
Pa kad ideš da zakucaš preko Lebrona, to znači da si maksimalno opušten.

Sigurno to nećeš pod pritiskom pokušati.


Uostalom, cilj Bostona sa Irvingom i Hejvordom je možda bio finale konferencije. Očekivanja su sigurno pala sa povredama njih dvojice tako da se moglo igrati potpuno rasterećeno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 28 Maj 2018, 11:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23499
U pravu si, dobro se nosi sa pritiskom pa je bio opušten.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 28 Maj 2018, 11:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ето није било притиска у седмој утакмици финала, против Кливленда са Леброном.
Вјероватно је одспавао прије утакмице, пјехе прошетао и појео Чоко-моко успут, реко матери да иде на кошарку са другарима.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 28 Maj 2018, 12:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15047
Rezultatskog pritiska nije bilo sigurno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 28 Maj 2018, 12:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Busom došao, na sporedni ulaz, da ga ne smaraju novnari...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 28 Maj 2018, 15:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Ајте пустите сад те приче, ко да је битно... притисак - не притисак, оде Леброн у финале. За надати се да ће га тамо сачекати Брада, али питање је колико је то реално ако Крис Пол ни вечерас не буде играо.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 28 Maj 2018, 17:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15047
Ako Hjuston uzme prsten, zamoliću moderaciju foruma da me promoviše u administratora da se samobanujem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 29 Maj 2018, 03:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5865
A ružne košarke :(

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 29 Maj 2018, 04:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
У Хјустону готово пресликана шеста утакмица из серије.
До полувремена Хјустон одличан. Ушли су мотивисани у меч, агресивни, активни у офензивном скоку, остварили су у том периоду неких 10ак посједа више, одлазе са +11 на одмор. Брада, Такер и Гордон одлични, и Капела је искористио чињеницу да "ратници" играју ову серију без центра.

И као и на 6.мечу у 3/4 велики преокрет. Голден Стејт је играо своју игру, брза транзиција, проток лопте, ушли су у серију тројки, Стеф Кари је за 2 минуте везао 4. Када имају вече, милина их је гледати. А Кари, Дурент и Томпсон често имају вече. Дрејмона Грин није милина гледати, но он ради све оне прљаве послове, прејак у одбрани.

Иако је Хјустон одиграо одлично прво полувријеме, заправо играли су читав меч добро, меч је реално одлучен самом чињеницом да Пол није играо. У оваквом мечу, против Голден Стејта без Пола не иде. Са њим би то другачије ишло, растеретио би браду у улози плеја, бољи проток лоте, доста правовремених пасова који би резултовали бољим %.
Овако, остварили су доста посједа више (имали 10 шутева више из игре и 8 сл.бацања), но какве вајде, када су све промашили. Моћни тројкаши Харден, Гордон и Ариза су шутирали тројке "импресивних" 4-34, а занимљиво да су чак 89 (од 92) поена постигли поменута четворица, тј сви остали су, вјеровали или не, постигли (једна тројке Џералда Грина) 3 поена. И то је то, Хјустон има одличну петорку, са Полом имали би и велику снагу у 6.играчу (Гордону), но за плеј-оф треба им нешто већа ширина.

Голден Стејт иде заслужено у велико финале. Мало (добро не мало) им је припомогао изостанак Пола, ал заслужено. И они базирају игру на четворици ол-стар играча. Игудала има конфузију лијеве ноге, видјећемо да ли ће га оспособити за финалну серију, он им је важан.
Како је то већ пар година, плеј-оф играју буквално без центара. Једна нижа постава, заснована на добром протоку лопте, брзој транзицији, игра базирана на спољној линији.

Чека нас велико финале, оно што је сигурно, гледаћемо одличну кошарку.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 29 Maj 2018, 06:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Kakvu odličnu košarku, Clevelnad je jedva prošao desetkovani Boston... Sve osim metle će biti ravno senzaciji... Koliko poena iz kontre i polu kontre daje GSW, to nije realno...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 29 Maj 2018, 06:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
ne da se sirotinji


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 29 Maj 2018, 07:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15047
Koliko god želio da Cleveland dobije, sve osim ponavljanja prošle sezone će biti iznenađenje.

Ne znam kakva je situacija s Kevinom, da li će se oporaviti...

Lebron će morati mnogo više da se troši u odbrani, ali Durenta je nemoguće zaustaviti. Sa svojih skoro 212 lagano može šutati preko što je i pokazao u utakmici 5 prošlog finala. S druge strane Lebrona će čuvati Green.

Ne vidim način kako ih mogu ugroziti. Da pokušaju prepisati recept od Hjustona, trebao bi im bar još jedan kršten igrač koji ima 25+ poena u rukama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 29 Maj 2018, 07:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5865
Hjuston oborio rekord u uzastopnim promašajima u šutu za 3 poena, 27 komada. U jednom trenutku nisam znao gledam li košarku ili dokumentarac o 1. Svjetskom ratu... rovovska borba i bjesomučno poklapanje artiljerijom... Na početku su zaista odlično bar odbranu igrali, kasnije je i to splaslo. Neviđeno mnogo silovanja, meni teško gledljivo.

U svakom slučaju, ne vjerujem da Klivlend može defanzivno pritisnuti i usporiti GS ovako kako je to Hjuston radio. Sva šansa Hjustona bila je u usporavanju, a sam Klivlend voli bržu igru da se mogu razmahati. Poenta je što GS isto to voli, samo to rade bitno bolje od njih. S tim što, ne vidim da se GS može pogubiti onako kao mučeni Boston koji na gostovanja ne dolazi. Ne vjerujem ni u kakva iznenađenja, osim u slučaju povrede nekog ključnog igrača, prije svega Durenta. Činjenica je da Voriorsi nisu onaj monstrum što su bili par sezona, kao da je došlo do zasićenja, ali opet, u finalnoj utakmici mora se očekivati da malo proradi i glad, valjda. Lebron će imati problem direktnog čuvanja Durenta, protiv kog ni u prošlom finalu praktično nije igrao odbranu, a sad tek mora čuvati snagu jer ga sve češće vidimo potpuno zadihanog...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 29 Maj 2018, 08:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15047
Ja bi na Durenta stavio Jeffa Greena da se "kolje" s njim ali sumnjam da će Lebron dozvoliti da ga čuva neko osim njega :).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 29 Maj 2018, 09:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Apr 2011, 15:27
Postovi: 1402
Lebron neće čuvati Durenta, nije ga čuvao ni prošle godine. On će biti na Bellu ili Iguadali ako se oporavi. Ili eventualno na Greenu ako ovi budu igrali sa centrom.

Biće 4-1(2) za GSW


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 29 Maj 2018, 09:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23499
Nakon 22 ili koliko uzastopnih promašaja za 3p Hardena, sada odlučio kompletan Houston novi rekorda da postavi.
Možda je sve to zbog toga što nisu bili pod pritiskom :)
Dok je išao šut za tri poena, imali su rezultat. I eto, moćni napadač Harden ipak mora da pola šuteva ispali sa distace kako god ga išlo. Kako šutiraju, moga je i Capela koju ispaliti. Onako za raju. Nije mogao biti gori nego Ariza. :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8627 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217 ... 432  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs