banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 17:24

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8584 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226 ... 430  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 22 Jun 2018, 05:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
enc0re je napisao:
Mogao si bar do kraja prve runde napisati...

Mene baš živo interesovalo šta misliš koga ce birati Bruklin kao 29. pika...



Musa :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 22 Jun 2018, 06:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Musa, kad bi ispravio grbu, bio bi Durantove visine :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 22 Jun 2018, 07:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Slika

Slika


Je l' nema puno Evropljana? Dončić, Musa i ovaj 60. Atenktototompo...?


Gdje je Dončić trejdovan?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 22 Jun 2018, 07:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
U Dallas.


Dončić i Dennis Smith Jr, nije loš backcourt :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 22 Jun 2018, 07:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
На ноћашњем драфту (http://www.nba.com/draft/2018/board#/) је било изненађења, бјеше и занимљивих размјена.

Финикс (1.избор Ејтон), Сакраменто (2.избор Бегли) и Мемфис (4.избор Џексон) су према очекивању бирали оно што им треба, играче у рекету.

Далас је загризао за Луку Дончића, свјесни да га не могу дочекати, ушли су у размјену, дали и 5.избор и избор прве рунде драфта 2019. и узели Луку на 3.избору. Не прати их репутација екипе која се усрећи на драфту, али прошле године су баш погодили са плејом Денисом Смитом као 9 избором. Сада имају тандем за будућност. Имају и добра рјешења у Метјусу, бивши "ратник" Бернс су утопио у сивило, али има ту квалитету, ипак овом Даласу пуно тога фали. Мораће на љето потражитуи квалитетна рјешења међу слободним агентима прије свега у рекету. Како су већ дали избор прве рнде наредног драфта, танковање нема смисла, видјећемо за 10ак дана на кога су намерачили.

Атланта је ушла у ову размјену, међутим занимљиво да нису узели играча у рекету што им је потребније (Бамба или Картер) већ плеја Јанга у којем виде новог Стефа Карија. Чудно јер су ту баш јаки, имају Шредера који мора играти својих 30+ минута, ту за Јанга и неће бити простора. Ваљда знају шта раде. Наравно, добили су и избор прве рунде наредног драфта.

Орландо (6.) је прижељкивао Јанга, нису га дочекали. У том случају дај шта даш, а Бамба је превише велики изазов да би то пропустили. Они ту јесу најбоље попуњени, међутим Вучевићу истиче уговор 2019-е, и ? је дали ће га моћи задовољити новим, Бијомбо јак у одбрани, али он је реално преплаћен, а и тако Бамбу морају сачекати коју годину. Има логике.

Чикаго (7.) је узео најбољег којег су дочекали, Вендела Картера. Ту би редност добио М.Портер, но њему је приликом прегледа прошле недјеље установљена повреда леђа, и заинтересоване франшизе су се охладиле.

Исто важи и за Кливленд (8.), прижељкивали су Картера, нису га дочекали, и ту нису пропустили врло занимљивог плеја Секстона.

Њу Јорк (9.) се није одлучио за тренутни сигурни квалитет (рецимо Бриџиса), већ за потенцијал за будућност, Нокса, јако перспективно крило.

Имамо још једну јако занимљиву размјену, Филаделфија очекивано није пропустила Микела Бриџиса, но одмах га је размјенила са Финиксом за 16.избор (Заир Смит) и избор друге ринде 2021.
Па и логична одлука, Фила на поз.3 има већ Ковингтона, ветерану Редику (34) је истекао уговор, и Смит, изузетних предиспозиција, скочан, потенцијално моћан одбрамбени играч који има и прецизан шут, се намеће као добро рјешење.

Размјенили су се и Шарлот и Клиперси. Но ту се ништа битно није промијенило. Шарлот је добио Мајлса Бриџиса. Добро су прошли.

Занимљиво да су Клиперси (сада 11. и 13.избор) узели оба спољна играча, комбо бек Шеи Гилгис-Александер очекивано, те такође занимљив комбо бек Џером Робинсон. Очекивати је да узму једног у рекету, но ту реално осим Роберта Вилијамса и није било баш заниљивих.

Денвер (14.) је прижељкивао Нокса или Мајлса Бриџиса, међутим можда су прошли и боље. Мајкл Портер је дуго котирао међу првих 5, био на моменте чак до 2.избора, али му је како написах, приликом прегледа прошле недјеље установљена повреда леђа, и наравно слиједи пад. Денвер је ризиковао, и могли би профитирати.
Они су прошлих година показали да имају нос да и на нижим позицијама изаберу добре играче, али су и прошле године урадили епску глупост, као 13. изабрали Донована Мичела, одмах га размјенили и послали у Јуту. Истина добили су том размјеном Лајлса који се показао врло корисним, но и даље је то епска глипост. Можда се овим избором мало оперу.

Од осталих, Индијана би могла профитирати са 23.избором, плеј Ерон Холидеј обећава, добар у транзицији, опасан стрелац и добар преглед игре.

И Бостон (27.) би могао профитирати на ниској позицији, Роберу Вилијамсу пуно тога фали у нападу, на шуту мора пуно радити, но добре предиспозиције, добро се позиционира у рету, има атлетицизам, изузетно скочан, има ту потенцијала.

Кокошков је, иако код драфта наравно више одлучује ГМ, одлично прошао. Добио је доминантног центра Ејтона, оно што им треба, добили су Микела Бриџиса, квалитет одмах, и на 31.позицији јако занимљив љеворуки плеј Ортеза Еки Окобо. Имају још један иубор (59.), неког Џорџа Кинга, но тај ће на каљење у развојну лигу.
На њихову жалост, задњих година су имали промашаја код избора, овом Финиксу пуно тога фали, али сада имају плејаду младих (Букер, Ти-Џеј Ворен, Џош Џексон, Пејтон + ова тројка) и екипа су која ће према горе. Могли би бити позитивна прича наредне сезоне.

Драфт је прошао. Сами избори не морају пуно значити, неки бољи избори ће разочарати, неки лошији се показати као бољи квалитет. Ту ће наговјестити већ наредна сезона како јеко бирао и прошао.
Мислим да би ово могла бити добра генерација, и играчи који ће наредних година учинити добре ствари.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 22 Jun 2018, 09:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3659
Lokacija: House of Pejin
Evo moje prognoze:

1. Deandre Ejton - za dvije godine najbolji centar lige - realno konkurencija je tanka.
2. Marvin Begli - možda i bude nešto od ovoga momka, ali pošto ga je Vlade pokupio ne piše mu se dobro.
3. Luka Dončić - možda neće biti najbolji, ali najkonzistentniji igrač ove klase sledećih 15 godina sigurno.
4 Džeren Džekson - Stomvile Svift
5 Trej Jang - mislim da kod njega nema sredine - ili će propasti ili biti najbolji strijelac lige.

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 22 Jun 2018, 09:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Highlights drafta

Baba od Dončića je bolja od većine mama ostalih, a tek mama :D

Bamba, ne samo fizički čini mi se da će i po IQ da dominira. Da nije rođen u SAD pomislio bih da ima barem 26 godina, ali smutili godinu rođenja da prođe na draftu. :lol:

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Poslednji put menjao danijell dana 22 Jun 2018, 09:58, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 22 Jun 2018, 09:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
Ovo je tweet Iguodale kada je Luka draftovan :lol:


https://twitter.com/andre/status/1009946354246807552


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 22 Jun 2018, 09:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
:lol:

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 22 Jun 2018, 09:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Nisam upratio da je Luka pao ne četvrto mjesto. Ali smiješno je to... Tamo prikazuju kako ovi ostali dominiraju na školskom niovu, a Luka u EL i ACB. Što se tiče iskustva, kakav će biti pod pritiskom.... Luka za njih starac Fočo.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 22 Jun 2018, 09:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Harvester je napisao:
Ако је вјеровати овом неком лику на ЈуТјубу, Кливленд је понудио Сан Антонију Кевина Лава и осми пик за Леонарда. Ови су ваљда одбили, бар за сада. Не знам шта ови покушавају, да упаре Леонарда са Џејмсом или да надокнаде планирани одлазак Џејмса?


:lol: :lol: :lol: Ovo zvuči kao vic. Jedna stvar je što Lenard može ići samo 1-1 za ostale mega igrače, Lebrona, Durenta... sve manje od toga je smiješno, pa makar bili Lav i 1. pik. Druga, je što vjerovatno sa oba koljena pokidana ne bi otišao u Klivlend... Ko će samo znati šta je on naumio i je li išta uopšte naumio ili je samo prs'o, ne bi bilo prvi put u NBA. Da ponovim moju želju, ako već ide, da završi u Niksima, recimo. Nikako neki Boston, Lejkersi gdje bio bio sa još nekim superstarovima... U tom slučaju Pol Džordž i Bogdan Bogdanović u Spurse :D :D :D Kamo sreće da Bogdan završi tamo, možda baš fit da zamijeni Manua, a tek bi Greg izvukao čuda od njega, cijenim. I još da Bjelicu uzmu da im bude novi Boris Dijao :D I da povuku Milutinova :D Kakvi Kingsi i Peđa i Divac, kako bi se navijalo :o

A bio i draft. Slabo znam ove crnce, ali logično da će pokupiti neke centre atlete prije Dončića. Takve su potrebe danas.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 22 Jun 2018, 10:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Ма и мени чудно, ал ето нисам успио да провалим јел нека пародија или не.

Citiraj:
U tom slučaju Pol Džordž i Bogdan Bogdanović u Spurse :D :D :D Kamo sreće da Bogdan završi tamo, možda baš fit da zamijeni Manua, a tek bi Greg izvukao čuda od njega, cijenim. I još da Bjelicu uzmu da im bude novi Boris Dijao :D I da povuku Milutinova :D Kakvi Kingsi i Peđa i Divac, kako bi se navijalo


Еееееее, кад би могло...

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 24 Jun 2018, 07:22 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
Занимљив интервју са Двејном Вејдом (http://kosarkaaktuelno.com/index.php/20 ... ada-igrao/) у којем је ол-стар показао и искреност у одговорима, што код НБА звијезда и није честа појава.

Занимљив бјеше и одговор о првој пословној одлуци;
Citiraj:
Koja je bila prva poslovna odluka koju ste donijeli?

Veoma loša odluka. Otvorio sam restoran, i promašio sa investicijom. Bio je to sportski gril i bar, a otvorio sam ga kad sam imao samo 23 godine i mislio da je to nešto cool za uraditi sa mojim prijateljima. Ja sam uložio pare, oni nisu i ja sam platio za to, platio debelo!

Šta si naučio iz tog iskustva?

Zatraži pomoć! Ne radi to sam. Budi siguran da si pregledao sve svoje opcije, ja to nisam uradio tada sa svoje 23 godine.
Амерички кошаркаши у ен-би-еју зарађују огромне паре, нису то своте које прочитамо као годишње плате, ваља одбити неких 50% на порезе и разне таксе, но и даље су то огромне паре. И онда прочитамо како су за неколико година по завршетку каријере остали шворц, и наравно приупитамо "па како, мајку му?".
О томе је Дивац својевремено говорио. Ти момци често долазе из гета, имају изграђен посебан односса "пријатељима" из гета, вуку их за собом, ови то користе, живе на рачун свог пајде из дјетињства, зајебавају се и немилице троше.

Двејн је научио лекцију, ако желиш улагати у бизнис, мани се "пријатеља" из дјетињства који ће се зајебавати и спроводити своје "пословне идеје" за твоје паре, потражи помоћ људи из бизниса, људи који знају како се послује, и у шта улагати. Многи нису, и зато често огромне паре које су за кратко вријеме зарадили, испаре.

У сваком случају, занимљив интервју.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 24 Jun 2018, 09:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Negdje je bio podatak koliko prosječno godina nakon kraja karijere bakrotiraju NBA igrači. Nije velik broj :)

Danas je čini mi se rok za Denver vezano za team option za Jokića. Da nisu zaboravili na to dok se bave Porterom :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 24 Jun 2018, 09:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
Како се и очекивало Кармело Ентони је искористио опцију +1 (http://kosarkaaktuelno.com/index.php/20 ... dinu-dana/), и још годину ће играти у Оклахоми.
Логична одлука, велика звијезда ен-би-еја, десетоструки ол-стар, импресивна статистика, али и његова каријера је у паду, и у овом тренутку те паре (готово 28 мил.$) добити било гдје неће.

Сада је Оклахома у проблему. Како и стоји у тексту;
Citiraj:
Većina fanova Oklahome nisu zadovoljni što Carmelo ostaje u ekipi jer će morati da plate 28 miliona dolara igraču koji se nije snašao kod njih, Carmelo je tokom prethode sezone postizao samo 16.2 poena uz šut iz igre od samo 40% što je bila njegova ubjedljivo najlošija sezona u petnaestogodišnjoj karijeri u kojoj u prosjeku postiže 24.1 poen sa procentom šuta iz igre 45%. Navijačima Oklahome sada ostaje nada da će Carmelo Anthony da pronađe svoju igru i da će uspjeti da zadrže Paul George-a i još jednom pokušaju da napadnu titulu sa 3 All Star igrača.
навијачи нису пресрећни.

Ова сезона је показала, без обзира што су на пола сезоне остали без врло важног врсног одбрамбеног играча Рпберсона, да овој Оклахоми доста тога фали, Џорџ и Ентони "гуше" један другог. Ентони ту јесте помјерен на поз.4, знао је он то играти и током каријере, но овој Оклахоми ту треба другачији профил играча, рационалнији, агресивнији у одбрани који ће радити онај рударски посао у рекету. Слабости су се видјеле у серији прве рунде плеј-офа против Јуте, екипе која нема ни близу тако звучна имена, али права такмичарска екипа, и релативно лако су избацили Оклахому.

Сада остаје једно од најважнијих питања у ен-би-еју. Шта ће Пол Џорџ, који има "играч опцију" +1, урадити? Остати или изаћи из уговора, те потражити нову средину. Заинтересованих има, барем пола франшиза би га радо видјело код себе. И сви ће платити добро, "максималац" или врло близу.

Да ли ће Џорџ остати у франшизи, која има преоптерећен селери-кеп за наредну сезону (138 мил.$ за десеторицу), и која оваква реално тешко може бити конкурентна најбољим екипама на Западу? Тешко.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 24 Jun 2018, 20:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
Милош Теодосић није изашао из уговора (http://kosarkaaktuelno.com/index.php/20 ... u-2018-19/), односно искористио је "играч опцију" +1, и зарадиће у наредној сезони својих 6,3 мил.$.

Он је имао више него добру дебитантску сезону (https://www.basketball-reference.com/pl ... elog/2018/), 9,5 поена, 4,6 асист. и 2,8 скокова за 25,2 минута по мечу, добри и % (49% за 2, 38% за 3 и 85% сл.бацања), заправо јако добри јер је Тео онај крштени плеј који увијек мјерка како упутити што бољи пас, асистенцију, шут је увијек секундарно рјешење, често из контакта или по истеку времена, његове % не треба равнати са шутерима који кампују на периметру и чекају добар пас.
И иако су његове бројке добре, статистика није та која ће открити Теову важност за екипу, он је тај који ће своје саиграче чинити бољим на паркету, зато је у правилу добра најважнија рубрика +/-, доста је мечева пропустио због повреде, са њим у постави Клиперси су остварили 29-16, без њега 13-24, што јасно упућује да би са Теом не само ушли у плеј-оф него лагано узели 3.мјесто на супер јаком Западу.

Ипак та ровитост је проблем, и сада су на потезу Клиперси. Они су на драфту на 11. и 13. изабрали 2 комбо бека, Шеи Гилгис-Александра и Џерома Робинсона. И сада имају гужву на бековским позицијама, у тексту стоји
Citiraj:
Ovaj potez ne znači da će Miloš Teodosić da ostane u ekipi Clippers-a u narednoj sezoni jer su oni tokom ovogodišnjeg drafta izabrali dva igrača koji igraju na pozicijama 1 i 2 i sada u sastavu imaju 10 igrača koji mogu da igraju na tim pozicijama.
но ту су убројани и Бредли, Торнвел и Валас којима су истекли уговори, мада и даље је гужва, за све мјеста нема.

Видјећемо шта ће Клиперси урадити, није искључена и нека размјена гдје ће Тео бити укључен, код њих је би могло пред наредну сезону бити доста промјена.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 24 Jun 2018, 22:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Нек га прослиједе у Сан Антонио с Бобијем

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 24 Jun 2018, 22:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Ал најбоље би било да се некако докопа Финикса или Јуте.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 25 Jun 2018, 16:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
https://sports.yahoo.com/sources-nuggets-decline-option-nikola-jokic-plan-sign-five-year-146-5-million-deal-141053077.html

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 25 Jun 2018, 20:06 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
Како се и наговјештавало Денвер је одустао од "тим опције" +1, чиме Јокић постаје слободн играч (http://kosarkaaktuelno.com/index.php/20 ... g-ugovora/), а Денвер има могућност да сваку понуду изједначи.
У преводу то значи да су наумили да Николу на дуже време вежу за себе, што смо уосталом и знали. Амерички портали спекулишу да би му могли понудити одмах, значи већ 1.јула када у НБА почиње нова сезона, "максималац" што је ипак велико признање за Николу и доказ да га поштују.

Тренутно је ситуација око Портера нејасна, како стоји у тексту;
Citiraj:
Denver je Jokiću u ovogodišnjem draftu dodao jednog potencijalnog superstara Micheal Porter Jr. kojeg su izabrali 14. pikom. Porter je bio projektovan kao 5 pik, ali zbog povrede donjeg dijela leđa je izgubio na vrijednosti. Porter može da se nađe u sličnoj situaciji kao Embiid i da propusti nekoliko sezona prije nego što zaigra punom snagom, a vlasnik ekipe Denver je izjavio da Porter definitivno neće igrati ljetnu ligu i da se za sada ne zna da li će igrati tokom naredne sezone
могао би пропустити сезону.

Денвер ће дефинитивно пребацити селери-кеп, са Јокићевим уговором већ сада имаће 130+ мил.$, а остаје им да виде да ли понудити нови уговор Бартону, чији ће агент вјерујем тражити 15+ мил.$, а морају попунити састав и резервним плејом који ће бити замјена млађаном Мареју. Ту ће вјерујем тражити неког ветерана (попут Девина Хериса из завршене сезоне) који ће потписати уговор за"минималац".
Остаје да се види шта са Фаридом, на тој позицији се ослањају на Милсепа и све више на младог Лајлса, и он је готово испао из ротације, и покушаће га разменити, чиме би направили мало простора у селери-кепу. Вјерујем да заинтересованих франшиза има.
Биће занимљиво наредне недјеље.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8584 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226 ... 430  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs