banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 00:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8584 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222 ... 430  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 09 Jun 2018, 08:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Јел то 6. пораз потпарола клинтовноих у финалима?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 09 Jun 2018, 08:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Јест Ћале. Ал није први пут 0-4. Јебала га Хилари Клинтон. И њега и Џеј Ар Смита.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 09 Jun 2018, 08:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Једва чекам поређење са Брајантом и Џорданом.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 09 Jun 2018, 11:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Je l' sad ima skor 2-6 u finalima? K'o Juventus jebote


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 09 Jun 2018, 11:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
jel to ko gotovo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 09 Jun 2018, 12:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Jedva cekam utakmice predsezone. Bice mnogo ozbiljnije nego ova sprdnja.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 09 Jun 2018, 12:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Citiraj:
LeBron James on his right hand injury: “Self-inflicted. Post-game, after Game 1. Very emotional… the way we played, the calls that were made, I had emotions that the game was taken away from us.. Pretty much played the last three games with a broken hand.”


Bolje da je nekome drugom slomio nogu ili ruku :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 09 Jun 2018, 12:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2018, 17:52
Postovi: 465
Нова Варош je napisao:
Једва чекам поређење са Брајантом и Џорданом.


U napadu mozda i jesu tu negdje,ali u odbrani ni Lebron ni Bryant nisu Jordanu do koljena.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 09 Jun 2018, 12:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
СВИ из НБА су портпароли Клинтонових и остале "демокрацке" стоке. Све го идиот. Ал не гледамо их да бисмо учили политику од њих.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 09 Jun 2018, 12:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ја сам спреман попљувати сваког за којег ми се обзнани да је ишао по њеним вашарима и викао Ју-Ес-Еј! и Имамо новог предсједника!

shakal je napisao:
Je l' sad ima skor 2-6 u finalima? K'o Juventus jebote


3-6?

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 09 Jun 2018, 15:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Uglavnom, finale EL, uprkos daleko manjem individualnom kvalitetu igrača, mi je bilo daleko zanimljivije od većine ovih finalnih i polufinalnih NBA utakmica što sam pogledao (jedno 6-7, šta ja znam). Kad vidim kako Hjuston inteligencijom kokoške zasipa promašaje u nizu sa 7.24, ili u prvoj utakmici finala kad su par puta Lebron ili Stef bukvalno prošetali do koša u par koraka, koliko je otvorena igra, nešto kao da umre u meni... Pustiš neki snimak plejofa od prije 20-30 godina i vidiš koliko se moralo porađati za maltene svaki koš, pa neke stvari budu jasnije. A eto, ipak kad Durent poliva onako iz svih pozicija kao u 3-ćoj, isplati se pogledati jer ne znaš kad će nekom biti takav dan :)

Sad malo, na temu te podrške Lebronu... pa ekipa je koncipirana tako da sva igra za njega. Nisu to ni baš no-nejm igrači, uostalom. Lav, šta god mislili o njemu, bio prva zvijezda svog nekadašnjeg tima, izvrsno širi igru. Dominantan skakač, uvijek bitna stavka, uostalom najbolji skakač ove finalne serije, razgrtao je Voriorse pod obručevima. Džej Ar isto jedan od najboljih šutera, sjajan za širenje igre, a bio druga violina, iza Karmela, posljednje dobre ekipe Niksa koje se sjećam. Rodni Hud, kog sam tek sad, priznajem, pažljivije ispratio, i ofanzivno i defanzivno vrlo kompletan igrač koji puca od samopouzdanja, igrač sa svojim "ja" sposoban da da 15-20 svakome i sa vrlo nezgodnom dužinom i pokretljivošću u odbrani, što je par puta osjetio i dugački Durent, kako smo mogli vidjeti. Neki od najboljih atleta u ligi, Džef Grin (koji uz to zna i igrati), Leri Nens koji je za nijansu tijelom ispod Lebrona, bukvalno leti, za 15 minuta hvata skokova kao neko za utakmicu... i tako dalje. Ni u kom slučaju to nije pomoć koju je Kari dobio od Durenta, ili Lebron od Vejda, kasnije Irvinga, ali to je fin broj igrača koji su kroz karijere pokazali da su ipak iznad prosjeka lige. Dakle, u napadu su radili ono što Lebronu treba, maksimalno širenje igre kako bi on mogao 1-1 nositi direktnog čuvara do koša što mu je glavna odlika, a ako se desi udvajanje, slijedi brz pas nekom od brojnih šutera koji su u svako doba sposobni da tuku u dno mrežice i preko ruke, jednom kad su u svojoj poziciji za šut. U odbrani Klivlend na Istoku kući jednostavno nepobjediv, atletski moćna, snažna i pokretljiva ekipa je prosto pogušila protivnike na svom terenu, pa i 79 poena Bostona, iako na strani, u odlučujućoj govori mnogo, kao i očajan nastup većine igrača Golden Stejta u 3. utakmici dok se Kavalirsi još nisu bili predali.
U suštini, Lebron nije imao na raspolaganju ono što je dovedeno Kariju, ali daleko od toga da je odveo braću Zeler i Nemanju Nedovića u finale... dobio je uslove da uglavnom igra svoju igru, dobio je igrače koji će u napadu stalno širiti, a u odbrani kidati za njega, ono što nije imao je još jedan superstar nivoa Irvinga, koji može da preuzme, privuče na sebe kad Lebron malo ostane bez daha. Ovaj put je to Durent uradio za Karija.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 09 Jun 2018, 18:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
Rivaldinho je napisao:
Sad malo, na temu te podrške Lebronu... pa ekipa je koncipirana tako da sva igra za njega
То је тачно, сам Леброн је кумовао да ова екипа овако изгледа и да има подршку какву има. И ту јесте тако постављено да је све њему подређено.
Rivaldinho je napisao:
Lav, šta god mislili o njemu, bio prva zvijezda svog nekadašnjeg tima, izvrsno širi igru. Dominantan skakač, uvijek bitna stavka, uostalom najbolji skakač ove finalne serije, razgrtao je Voriorse pod obručevima
Лав јесте доказани квалитет у рекету, но и играч којег су повреде готово уништиле, 5 пута имао повреду руке (једном раме, 4 пута ломио шаку), његова игра није базирана на атлетицизму, већ на контакту, стална борба за позиционирање и након свих тих повреда руке, то није више тај играч, то се у плеј-офу види, и видјеће се наредних година, његова каријера клизи ка доље. Јесте доминирао у рекету, но ратници базирају игру на спољној линији, често играју и без центра у петорци.
Rivaldinho je napisao:
Rodni Hud, kog sam tek sad, priznajem, pažljivije ispratio, i ofanzivno i defanzivno vrlo kompletan igrač koji puca od samopouzdanja, igrač sa svojim "ja" sposoban da da 15-20 svakome i sa vrlo nezgodnom dužinom i pokretljivošću u odbrani, što je par puta osjetio i dugački Durent, kako smo mogli vidjeti. Neki od najboljih atleta u ligi, Džef Grin (koji uz to zna i igrati), Leri Nens koji je za nijansu tijelom ispod Lebrona, bukvalno leti, za 15 minuta hvata skokova kao neko za utakmicu...
За сву тројицу се слажем. Худ је занимљив млади играч који има будућност у ен-би-еју. Код Ненса ме чудило што су га Лејкерси пустили (додуше, у размјени нешто морате и дати, а и отварали су простор за Кузму), посебно што има у наредној години уговор тек на 2,2 мил.$ (ту је Кливленд одлично прошао), за Грина сам већ писао да је доказана вриједност, уз то ова тројица (значи Худ, Ненс и Грин) су играчи који играју готово за "минималац", они су своју улогу добро одрађивали, Ненс је готово све у плеј-офу погодио (шут 70%), но шта вриједи када јако мало узима шутева. По мени су ова тројица могли и добити више шансе, а Кливленд је могао више форсирати нижу поставу.

Но у Кливленду они играчи који су имали важнију улогу и који имају добре уговоре нису дали потребну подршку. Хил је плеј који читаву каријеру има 2-3 асистенције по мечу (и зарадиће ове сезоне 20 мил.$), Томпсон тако превише дискретан, на моменте и недовољно фокусиран, тешко да оправдава висок уговор. Смит којег си поменуо
Rivaldinho je napisao:
Džej Ar isto jedan od najboljih šutera, sjajan za širenje igre, a bio druga violina, iza Karmela, posljednje dobre ekipe Niksa koje se sjećam
има педигре, но њему је својствено да му кроз читаву ипак богату каријеру ниво игара у плеј-офу опада у односу на регуларни дио сезоне.
Преузели су од Лејкерса не баш мали уговор Кларксона који је у плеј-офу потпуно нестао. Сумњам да су срећни.
Од ветерана Калдерона и Корвера (по 37) тешко да су нешто и очекивали, Корвер који читаву каријеру живи од шута за тројку, своје добре вечери је потрошио против Торонта, имао је и против Индијане и Бостона своје тренутке, од њега и превише, и ту је очекивати у финалу пад (и десио се, тројке 1-16).

Тако, нису играчи без имена, богати и уговори, но ако ћемо се равнати према НБА стандардима и ономе што треба за плеј-оф, ово су играчи са превише лимита. Таквих, а и бољих и кориснијих имамо готово у свим франшизама, и од којих 80+% никад неће играти велико финале.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 10 Jun 2018, 08:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Naravno, ni u kom slučaju ne kažem da su imali neke šanse ili dovoljan kvalitet protiv Voriorsa, tj. da dobiju seriju. Neki meč su i mogli da im otkinu, pa da ne bude metla. To su uradili metuzalemi Spursi, Pelikansi gdje ne možemo reći da je Mirotić veća klasa od Lava, kao neka podrška... jednostavno, vidno je određeno zasićenje kod Golden Stejta, što je bilo jasno i u onoj prvoj utakmici finala gdje su ušli metiljavo i dopustili da budu prebijeni. Činjenica je, svakako, da ne postoji igrač koji jednu ekipu u NBA može učiniti boljom nego što je to Lebron, on je one-man team kom je u današnjim uslovima gotovo nemoguće odsjeći put ka košu, fizički to može svega 1 ili 2 igrača na njegovoj poziciji (Kavaj Lenard, naravno, i Stenli Džonson, koji ima čudovišne fizikalije ali ipak ne igra odbranu na Lenardovom nivou). Od toga profitiraju i on i ekipa, ili raznese direktno čuvara do obruča, ili mu saigrač ostane slobodan za laku asistenciju, i simple as that, bum-bum, neko voli tu pojednostavljenu dinamiku igre, neko voli Irvingove driblinge, neko Durentov šut, neko Bobija Marjanovića i eto :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 11 Jun 2018, 12:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
Spoiler:
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 11 Jun 2018, 13:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
Ako GSW uspije dovesti AD, to će biti totalni overkill.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 11 Jun 2018, 13:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Prestacu gledati kosarku i kupicu Tasku malu milku jer je rekao da je NBA govno.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 11 Jun 2018, 13:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
Curry
Thompson
Durant
Green
Davis


ahahhahaha... imaš 3 visoka od kojih su dvojica 210+ a ustvari small ball petorku... nestvarno




mada, mislim da se to ne može uklopiti zbog plata... možda će Klay da leti

Da ne spominjem McGee-a, Zazu i ostale koje je usralo da uzmu 2 prstena...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 11 Jun 2018, 14:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
McGee jeste crni glupan, ali strasan atleta i koristan igrac. Zazu je vec usralo.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 11 Jun 2018, 16:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
enc0re je napisao:
Ako GSW uspije dovesti AD, to će biti totalni overkill.


Nije valjda i ovo opcija :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
U tom slučaju prestajem i ja pratiti...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 11 Jun 2018, 16:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
Negdje na TW pročitah da će pokušati...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8584 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222 ... 430  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 49 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs