banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:36

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2120 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 106  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Serie A
PostPoslato: 29 Maj 2017, 18:41 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
shakal je napisao:
Ode i Toti rimska seljačina, nikad u rangu Del Piera, Zanetija, Maldinija...


koji je tebi q? :(

nadam se da si pijan ovo pisao :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Serie A
PostPoslato: 29 Maj 2017, 19:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
Nije. :D
Da je imao milion ispada-jeste, zato i meni nije u rangu sa ovom trojicom, barem ne u tom segmentu. Ali u svakom ostalom jeste.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Serie A
PostPoslato: 29 Maj 2017, 19:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Schlager je napisao:
dobro poredjennje....alex bi bio isto ovakva legenda da se nije poceo potucat po australiji dok jos i jedan euro moze zaraditi :(

time me podsjetio na nase savicevica...jugovica...i njihove admire....emirate i sl :(

paolo maldini i totti su mi vrh po tom pitanju...francesco cak i vise,jer te desetke i napadace,trazi citav svijet u svakom prelaznom roku......ubjedljivo su najplaceniji......a maldini je ipak bio lijevi bek,pa je lakse ostat lojalan.... :D


Jebo te on. Kad si vidio Alexa, Maldinija ili Zanetija da laktaju, udaraju protivnika u glavu dok leži ili da pljuju protivnika. Na stranu sve izjave koje je davao a koje ni u najgorim danima nisi čuo od ove trojice.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Serie A
PostPoslato: 29 Maj 2017, 19:30 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
cekaj...znaci vi to ozbiljno?

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Serie A
PostPoslato: 29 Maj 2017, 19:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
https://www.youtube.com/watch?v=a0Zsd38GssA

Zbog ovakvih stvari se on ne moze porediti sa tom trojicom, a imao je bas puno ovakvih ispada..

Pa evo Schlageru, pogledaj ovaj klip i racunaj da ima jos dosta takvih ispada i onda reci jel se on moze porediti sa tom trojicom? U svemu ostalom moze, ali kad se sve sabere, jednostavno ne.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Serie A
PostPoslato: 29 Maj 2017, 19:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
nema sta, bio je seljacina teska, ali ipak covjeku koji je dao tolike golove moras priznati da je znao nesto o fudbalu

dok je De Rosi jedan obicni mesar i sibicar, za njega nikad necu imati ni malo postovanja


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Serie A
PostPoslato: 29 Maj 2017, 19:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
Pa zato kazem da se u tom nekom segmentu ne moze porediti sa ovom trojicom. Da je bio odlican fudbaler i sve ostalo, to stoji, to nije ni upitno. Nesto kontam da je on sam dobio vise crvenih nego ova trojica zajedno, a racunaj da su Zanetti i Maldini igrali u odbrani. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Serie A
PostPoslato: 29 Maj 2017, 19:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
Del Piero - 3 crvena kartona
Maldini - 3 crvena kartona
Zanetti - 2 crvena kartona


Totti - 16 crvenih kartona.

Znaci tacno duplo vise nego njih trojica zajedno. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Serie A
PostPoslato: 29 Maj 2017, 19:46 
necu puno o tottiju, ali baloteli je kurac za mene jer je uvijek bio kurcevit...isto kao i recimo ibrahimovic...

eto mozete me ispraviti ako grijesim, ali govorim o tome sto sam slusao u medijima...mozda je totti bio i gori, zaista ne znam...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Serie A
PostPoslato: 29 Maj 2017, 19:49 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ziri,ne znam sta tebi to govori sto si citirao,ali meni govori da je zalijegao za klub....grizao,ginuo......znaci marco bode koji nikad nije dobio zuti,ili filip lahm nikad crveni su za tebe onda najvece legende na svijetu?

kroz borac je proslo milion igraca....banjalucka publika je skolovana.....i cjenila je uvijek samo dvije stvari.... ili vrhunsko majstorstvo,tipa abid,bozur.....ili,ko nema to,onda herc i izgibiju za klub,tipa damir spica ili boka raspudic...nista izmedju ne prolazi!
a totti je imao i jedno i drugo!!!

uostalom,hebite se obojica....zgadicete mi forum kad vidim da tako normalni momci i vrhunski poznavaoci fudbala pisu takve gluposti,sta onda ocekivat da napise neko ko to prati onako uzgred :( :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Serie A
PostPoslato: 29 Maj 2017, 19:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
Znaci tebi je izgibija za klub kad udaras igrace bez lopte, dok su na zemlji, pljujes po njima, itd? Aj dobro, ocigledno nemamo isto razmisljanje. A i po tom tvom razmisljanju, ispade da ova trojica nisu ginuli za svoje klubove? ;)
Milane on je to uradio puno vise puta i na puno vise igraca od Balotelija (njega i treba tuci :lol: ) i to na normalnim igracima, tako da to nije nikakav izgovor.
A i svaka njemu cast na tome sto je ostao u Romi i na svemu sto je postigao u karijeri, ali ja uopste ne pricam o tome, a ni Shakal..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Serie A
PostPoslato: 29 Maj 2017, 19:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Baloteli... jeste, djubre je milane, ali nisu ga svi tukli kao vola u kupusu... nije vise od 10 igraca dobilo crveni nad njim za ove stvari... a toti je jedan od njih!
druga stvar, toti je bio napadac i toliko crvenih da dobije meni nije pokazatelj da je ginuo za klub vec da je bio nervozan i prgav sto ga ne moze staviti u istu ravan sa drugim navijacima koji su legende. gigs npr, niakd crveni nije dobio!

boka i damir su stoperi i nije im isti opis posla kao totiju zar ne?!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Serie A
PostPoslato: 29 Maj 2017, 19:59 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
damir je bio zadnji vezni.....za boku znas,igrao je i jedno i drugo...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Serie A
PostPoslato: 29 Maj 2017, 20:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
ali nisu bili napadaci, to je sustina. toti je bio napadac a toliko crvenih nakupio. boki i damiru je bio zadatak da perjaju sve po redu.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Serie A
PostPoslato: 29 Maj 2017, 20:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Тоти је легенда јер у једном клубу провео читаву каријеру, био је пргав, али знао је лопте.
Цијеним да је дуго година и био најплаћенији, али опет мислим да су му Реал, Ливерпул и ко је већ тражио давао више него Рома, а он опет остао.
Са репрезентацијом је постао првак свијета, са Ромом има једну титулу, и који куп и доста од њега.

Легенда је човјек, јебеш црвене картоне.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Serie A
PostPoslato: 29 Maj 2017, 21:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Schlager je napisao:
ziri,ne znam sta tebi to govori sto si citirao,ali meni govori da je zalijegao za klub....grizao,ginuo......znaci marco bode koji nikad nije dobio zuti,ili filip lahm nikad crveni su za tebe onda najvece legende na svijetu?

kroz borac je proslo milion igraca....banjalucka publika je skolovana.....i cjenila je uvijek samo dvije stvari.... ili vrhunsko majstorstvo,tipa abid,bozur.....ili,ko nema to,onda herc i izgibiju za klub,tipa damir spica ili boka raspudic...nista izmedju ne prolazi!
a totti je imao i jedno i drugo!!!

uostalom,hebite se obojica....zgadicete mi forum kad vidim da tako normalni momci i vrhunski poznavaoci fudbala pisu takve gluposti,sta onda ocekivat da napise neko ko to prati onako uzgred :( :(



Trojica navedenih su postali legende jer su osim fudbalskog majstorstva bili i ljudske veličine i vođe ekipa, zbog toga rimski cigan ne može u isti koš sa njima.


P.S. Jebala te banjalučka školovana publika :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Serie A
PostPoslato: 29 Maj 2017, 21:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
Evo samo primjer za Zanettija. Samo dva crvena, iako on, a i svi ostali kazu da prvi uopste nije ni bio ali nevazno. Kad je dobio drugi, igrac ( mislim da bi Udinezea ) u odlicnoj prilici, Zanetti koji je imao zuti pravi faul, dize se i rukuje se sa sudijom dok ovaj nije ni izvadio posteno zuti i odlazi sa terena. Dok bi Totti vjerovatno pljunuo i sudiju i tog igraca. :lol:
Pa ti reci jel se on moze porediti sa njim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Serie A
PostPoslato: 29 Maj 2017, 21:46 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
zanneti je meni drazi od tottija,jer volim argentinu...nikad maradoni necu oprostit sto njega i cambiasa,dva takticki najpametnija igraca...na vrhuncu karijere....prvake evrope......nije poveo u juznu afriku :angry4: :angry4: ...ali on je prije intera igrao u talleresu i banfildu,a ovdje pricamo o igracima koji su poceli i zavrsili u jednom klubu..

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Serie A
PostPoslato: 29 Maj 2017, 21:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
A jebote, s tobom voditi razgovor k'o simultanka sa tri osobe... počne se jedna tema, a ti razvežeš na 4 strane


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Serie A
PostPoslato: 29 Maj 2017, 21:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3118
Ma daj Ziri kakav Zanetti,pa cijeli stadion place,saigraci. Nevjerujem da ce iko imati onakav oprostaj.Jedan je rimski car


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2120 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 106  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs