banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 15:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 316 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 28 Avg 2015, 17:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3119
Schlager je napisao:
drugo je to za Siti bilo, za Siti su navijali i u Bihacu i u Jablanici i u Tesnju, a ovo je nas momak iz grada, samo dio nas iz Banjaluke prati Rapid, drugi i ne znaju

To ti mislis,prati njega malo vise od Banja Luke,cak i Francuska,Bazdarevic,a i mnogim navijacima BiH reprezentacije je drago za uspjeh Rapida,a pogotovo Srdje jer ipak je bio kapetan mladi :wink:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 28 Jan 2016, 23:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6389
Schlager neki update?

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 29 Jan 2016, 09:17 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
po mojim informacijama,biće mu ponuđen novi,još povoljniji ugovor...što je po meni baš veliki uspjeh,jer on kao igrač van EU,mora biti baš dobar da bi popunio tu kvotu stranaca,jer bi u suprotnom doveli nekog argentinca,brazilca....
čuo sam i da je među tri najspremnija igrača u Rapidu...

Kao primjer,recimo dobio je da odradi samo pet treninga u pauzi,prošli mjesec kad je bio u BL...Recimo,Matej Jelić je dobio 11 da odradi...

Tako... sve ide fino zasad...Rapidu se na ljeto završava novi stadion,Alianz Arena,pokušaće svim silama ući u Ligu Šampiona.

A nisu bez ambicija ni protiv Valensije sad u nokaut fazi,naprotiv....Ovo su sve informacije od prije desetak dana,ne znam jel se šta dešavalo u međuvremenu...Uglavnom,pratićemo :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 06 Nov 2016, 16:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Grahovcev Rapid kurcinela.

Novi stadion, pojacanja, svi moguci uslovi, prosjecna posjeta od 23 000 ljudi, dakle skoro pa rasprodat stadion svaku utakmicu, sto je za austrijske pojmove nerealno.... dzabe, nista. Sad tjeraju trenera al...

Igrao cijelu utakmicu danas...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 06 Nov 2016, 17:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
ma nije samo Rapid, u toj ligi se ove godine ne zna ko je gori, na kraju ce prvak biti neki Altah


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 06 Nov 2016, 17:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Davno ustanovljeno. Da se oduzmu uglancani solidno popunjeni stadioni, ostane ti liga tek malo bolja od JSL. Sto je za ovako ekonomski jaku zemlju bas sramota. Pogledajte vi samo Rapidove sponzore, stadion, kakve su se tu pare stucale... ljudi nista napravili nisu.

A najjeftinija karta ako neces medju navijace ti je 25 eura, sto je malo smijesno dati za Rapid protiv jebenog Wolfsbergera... s druge strane, kakvav fudbal ljudi u Njemackoj imati prilike vidjeti za iste pare.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 13 Apr 2017, 23:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Grahovac presao u Astanu iz Rapida. Posudjen igrac...

Od 10 timova u mucenoj austrijskoj ligi, Rapid je 7 tim... nevidjena propast. 4 boda od zone ispadanja. Na pocetku sezone najavljivali titulu. Skup tim, sponzori, novi stadion... U ligi koja je tu negdje sa JSL. Boze ti pomozi... I na kraju toga svega, Rapid opet ima nerealno dobru posjetu za austrijske uslove, skoro svaka utakmica rasprodana, 22 0000 ljudi.

I dalje imaju sansu za Evropu preko kupa, bio sam skoro na utakmici i ja nista jadnije ne vidjeh ne pamtim otkad. Ti kad vidis onaj stadion, onu masu navijaca, kad platis kartu kao da gledas Bajern, ocekujes i neki fudbal.. a ono..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 16 Apr 2017, 13:14 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
Grahovac presao u Astanu iz Rapida. Posudjen igrac...


Nece se Srdjo vracati u Bec,mislim da se ovo samo trenutno ovako vodi kao pozajmica jer Astana ima zabranu registrovanja novih igraca do januara od strane UEFA,zbog krsenja finansijskog fair-play...

Upravo odgledah stream,za divno cudo...hebe me ova vremenska razlika od 4 sata,pa sam recimo u cetvrtak zaboravio :D
ovo mu je cetvrta utakmica otkad je dosao,sve je odigrao po 90 minuta...u prosloj je imao asistenciju i bio u timu kola....danas je isto bio odlican u pobjedi 3-0....dao je drugi gol iz penala....

Odlicno mu je tamo....klub je jak,cak po njegovim rjecima i poprilicno jaci od Rapida...imaju 13 reprezentativaca raznih zemalja...jako iskusna ekipa,u kojoj je on sa 24,5 god mozda i najmladji!
.prosle godine su igrali grupnu fazu Lige Sampiona,gdje su izgubili samo 2 od 6 utakmica,remizirali sa benficom,atletico madrid,i dvaput sa galatasarayem...ove godine im je grupna faza LS pobjegla za jedan minut,pa su igrali grupnu fazu LE....Vec su osvojili titulu tamo (prvenstvo se igra april-novembar) tako da ovog ljeta ponovo imaju ambicije za grupnu fazu LS
Gledao sam i slike grada,stadiona....poezija...zovu ih Dubai tog dijela svijeta,ove godine su svjetska prestonica necega....leze na parama,zahvaljujuci zemnom gasu,nafti,a bogami i uranijumu :lol:
Mislim da je doveden tamo kao zamjena za naseg Nemanju Maksimovica,koga su stavili na hladno i ovog proljeca samo trenira a ne igra,zato sto je potpisao za Valenciu od ljeta.
Otisao je za neuporedivo bolje uslove nego sto je imao u Rapidu,i medju tri igraca je tamo sa najboljim ugovorom,ima i svog sofera licnog :D
Meni licno se dvije stvari nisu jos slozile,koliko god ovo djelovalo fantasticno....posto je on za mene uvijek bio igracina,mastao sam da zaigra u Bundesligi,mimimum :D ....al dobro,mozda jos nije kasno....i nije mi se svidjelo kad sam cuo da je Astana najhladniji glavni grad u Evropi,ako cemo je svrstavat u Evropu kao UEFA...igraci su tamo samo dok se igra liga,a sve pripreme su po Dubaiu i nekim toplijim destinacijama....

I na kraju,ali ne manje vazno :D ....Samim tim sto nije pozajmica,i sto se nece vracat u Bec,i Borac ce sasvim pristojno proc u januaru 8) ....Necu o ciframa,ali ovo sto Vico kaze da ce ovaj nas tim pojacati za PL BIH sa top desetkom i top spicom,koji ce imati platu minimum 5000 maraka mjesecno,ta dvojica se mogu godinu dana placat samo od ovoga sto ce leci Borcu kao maticnom klubu :D

Eto to je to,nek mu je sa srecom....Borac i dalje prati isto kao i mi,i nadam se da ce bar zadnju godinu-dvije i zavrsiti ovdje karijeru...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 16 Apr 2017, 13:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Napucan i bogat grad, al liga sranje i zemlja za uzimanje para. Jebes ga, bolje i to nego da se razvlaci po austrijama za dosta manje pare...
Neka igra tamo par godina, ubode jos neki dobar ugovor u kini i otvori kafanu ili skolu fudbala u banja luci...

Jedino mi je ovo za Borac smesno, klub nema neke pare al ce te pare slupati u ugovore od 5000 i sta nakon toga. Kakvo neplansko trosenje para, kao da svaki dan izbacuju neke igrace koji ce im doneti ovako nenadanu zaradu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 16 Apr 2017, 13:52 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
to sam ja napisao figurativno,sta se moze uraditi sa tim parama...

ali,nazalost,bice jos gore...ovo sto sam ja napisao je jos dobar scenario....

ali,cim to legne,na to ce se nasloniti dzaja,ili neko od ovih bivsih igraca kojima se duguje...a ima ih :(

jebiga,takvim zivotom zivimo :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 16 Apr 2017, 14:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3119
Grahovac strijelac u visokoj pobjedi Astane protiv Okzhetpesa
https://www.klix.ba/sport/nogomet/graho ... ook+status

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 16 Apr 2017, 18:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1846
Lokacija: Бања Лука
Реално сви ми када тражимо посао тежимо ка томе да плата буде што боља. Тако и Граха, вјероватно ће овим уговором са њима ријешити своју егзистенцију и драго ми је због њега, а ријетко ко од наших играча то уради, част онима који су успјели. А са друге стране можда ће играти Лигу Шампиона са њима или Лигу Европе, ту има шансу да се боље покаже па може изборити неки бољи трансфер.

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 23 Apr 2017, 13:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1846
Lokacija: Бања Лука
Граха га опет дао данас.

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 02 Maj 2017, 17:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1298
Graha zabio za 1-1 u derbiju kola protiv Kairata. Bravo!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 03 Maj 2017, 00:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1298
Evo i snimka:
https://www.youtube.com/watch?v=CMqAKycILzU


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 25 Jun 2017, 21:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1298
Graha strijelac i danas. Ovo mu je 5. gol, ima i dvije asistencije.

https://youtu.be/agkrw0oVhhk?t=3m45s


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 316 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs