banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 15:44

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 316 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 29 Jun 2014, 19:08 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Posto Srdjo vise nije igrac Borca,da ne zivciramo tamo ljude na temi skrecuci pricu sa aktuelnih dogadjaja u nasem klubu,evo otvoricu ovu temu na kojoj cu vas izvjestavati o buducoj karijeri ovog mladog igraca....Ako se izbori za minutazu,postavljacu streamove za neke vaznije utakmice,itd...

Tek se prije 4 dana prikljucio pripremama,iako ekipa trenira vec dvadesetak dana....Trener Barisic mu je rekao da ozbiljno racuna na njega,inace ne bi ni aminovao njegovo dovodjenje,ali posto vezni red Rapida nije pretrpio skoro nikakve promjene (osim sto je bivsi igrac CZ i reprezentativac Crne Gore, Branko Boskovic otisao),da ce u startu prednost imati momci koji su izborili drugo mjesto iza Red Bull Salzburga u tek zavrsenom prvenstvu,ali da ce sigurno dobiti priliku da se dokaze,tako da je sve na njemu.......Koliko se u tom klubu ozbiljno radi,nek posluzi i podatak da je sve ovo vrijeme dok je bio u Banjaluci morao trcati 8 kilometara po parku Mladen stojanovic,Sehitlucima...i navece ubode USB koji oni prate GPS-om,da se vidi da nije zabusavao....
Uglavnom,vec u sledecu nedjelju,za sedam dana Rapid igra (koliko sam shvatio) poslednju utakmicu na Hanappi stadionu protiv Celtica,a stadion je odavno rasprodat..Valjda se stadion rusi,tu ce biti Allianz Arena,a Rapid i Srdjo ce ovu sezonu domacini biti na reprezentativnom Ernst Hapel stadionu......Srdjo vjeruje da bi mogao dobiti priliku u drugom poluvremenu,a ja cu postaviti link na tu utakmicu,za one koji bi voljeli to pogledati,a nemaju CS i ORF+ koji ce raditi direktan prenos....

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 29 Jun 2014, 19:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Pa lijepo, drago mi je zbog momka, austrijska liga je ozbiljna. A iskreno mislio sam da ni on nece dalje od Vojvodine, pa onda povratak u Premiersip.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 29 Jun 2014, 19:20 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 27 Apr 2014, 19:36
Postovi: 45
Svi se nadamo da ce ostvariti zapazenu ulogu u ovom beckom klubu, te naravno potajno se nadam da ce premasiti i Zlatka Kranjcara, koji je u ovom beckom divu odigrao preko 200 utakmica i dao preko 100 golova.

U 14 beckom okrugu, od jeseni ce neko mozda opet koracati stopama cuvenog Deje Savicevica i Zlaje Kranjcara..

Srecno momak!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 29 Jun 2014, 19:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4169
Lokacija: Banja Luka
koliko vidim oni u rapidu bas forsiraju mlade igrace (http://www.skrapid.at/127332.html), samo jedan veznjak im ima preko 23 godine!?
mislim da ima odlicnu priliku da se dokaze u rapidu

sretno srdjo!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 29 Jun 2014, 19:24 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 27 Apr 2014, 19:36
Postovi: 45
Kolika je uopste plata za ovaj rang takmicenja.. kad saberes i oduzmes.. 3000-4000 € mjesecno?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 29 Jun 2014, 19:28 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
neukusno je zavirivati u tudji novcanik,tako da ga nisam ni pitao koliko je to fixno...ali,eto cisto kao informacija za premije,svaki osvojen bod je 1000 evra!!

znaci,pobjedis nekakav grodig,volfsberger ili wiener neustad i eto ti 3000 evra!

velika je to promjena u odnosu na ovo dosad,gdje najplaceniji igrac naseg Borca ima 750 evra mjesecno (koji naravno kasne mjesecima :( ),a vecina ih ima manje nego kasirka u Mom Marketu,250 evra :( :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 29 Jun 2014, 19:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Al kasirka ostaje kasirka, moze samo iz mog marketa preci u merkator, a fudbaler iz Borca moze negdje otici i lijepo zaraditi, kao sada Graha npr, sutra Handza itd itd

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 29 Jun 2014, 19:34 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 27 Apr 2014, 19:36
Postovi: 45
A s obzirom da Rapid u zadnjih nekoliko sezona u prosjeku ima oko 60 bodova na kraju, solidno. ;) Nije mala para 60 000 eurica.. Mislio sam da je znacajno manje, kakogod njegova stvar.

Ima sansu da se razvija, pa cemo vidjeti. Sve i da se ne pokaze, makar ce finansijski stati na noge.. Srecno momak!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 29 Jun 2014, 19:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4169
Lokacija: Banja Luka
znaci 2 domace utakmice pobijede za mjesec dana, i to je 12 000 maraka bonusa u dzep, mimo mjesecne plate? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 29 Jun 2014, 19:44 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
da..takav je pravilnik o nagradjivanju tamo.....i Suba,Fedore i ostali talentovani momci,citajte ovo,i jos uduplajte rad uz to sto vam je Bog dao!! :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 29 Jun 2014, 20:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12368
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Graha zabio i prvi gol.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 29 Jun 2014, 20:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4169
Lokacija: Banja Luka
pored ostalih 20 :)
ima link na temi fk borac


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 29 Jun 2014, 20:14 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
dobro,ovo je vjerovatno neki protivnik kao da se mi forumasi skupimo :lol: :lol: ...al lijepo je opet sto je peti dan treniranja dobio priliku da udje i postigne gol.....ako za 7 dana protiv celtica dobije bar 20-30 minuta,siguran sam da ce pokazati koliko vrijedi...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 29 Jun 2014, 20:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Sta je ovo bolan :lol:

http://www.livescore.com/soccer/intl/cl ... 1-1732179/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 29 Jun 2014, 20:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Mislio sam napisati da bi i mi tesko primili 20 golova, a onda se setim da su neki forumasi na turniru izgubili 20-1, za 20 min, tako da je to to :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 29 Jun 2014, 20:25 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 12 Jun 2014, 18:05
Postovi: 3
Gledao ga uzivo, solidan igrac.

Zeljo je htio da ga dovede ali je Srdjan valjda striktno rekao samo inostrani transfer.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 29 Jun 2014, 20:29 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
nije zeljo nikad bio ozbiljna opcija...fks jeste,i svi su bili za taj transfer,oba kluba,menadzeri,cak i roditelji,ali on je rekao ocu "tata,ja ovdje samo u Borcu mogu igrat,necu tamo"..to sam napisao i zimus,kad su vec svi mediji objavili da je to sa sarajevom zavrseno...vjerovatno ga je to malo i usporilo u karijeri,jer bi vjerovatno isao i u Brazil,ali to je bila samo njegova odluka...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 29 Jun 2014, 20:30, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 29 Jun 2014, 20:38 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 12 Jun 2014, 18:05
Postovi: 3
Ibrakovic je tu zeznuo stvar, 5 puta u toku istog dana promjenio misljenje, u 5 novina vec izasao tekst sve dogovoreno, onda je ekipa otisla u Antaliju i to se rasperilo. U Zelji bi odmah sigurno igrao, ali manje su nudili, ali zato najvise vikali kako bi ga doveli. Mada kao navijac Sarajeva moram reci da mu je ovo bolja opcija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 29 Jun 2014, 20:41 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
ti bi morao promijeniti taj svoj profil, al odmah...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Srdjan Grahovac
PostPoslato: 29 Jun 2014, 20:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4169
Lokacija: Banja Luka
nema to nikakve veze sa tim ibrakovicem... jer ovo dijete Borca jednostavno ne bi nikada zaigralo za sarajevo, kao ni za zelju 8)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 316 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs