banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 03:10

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8746 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302 ... 438  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 04 Okt 2018, 10:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Neymar ima (info FM 2018, 87.000€ goal bonus u LŠ)... Znači uzeo sebi sinoć garsonjeru u Monte Carlu :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2018, 10:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Mene čudi što nema komentara na temi KK Partizan. Kao da nisu igrali. Eto, bivši prvak Evrope gubi od nekog Pronto, Tronto, Trento... kako već.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2018, 11:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
A nakon serije od jedne pobjede su se dobro raspjevali, čak su neki i uplaćivali na osvajanje ABA :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2018, 12:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
ssaassaa je napisao:
Kakvog tima? Pa postoji mogućnost da i ovaj tim ne prodje grupu. Da odu dalje Napoli i Liverpul. Ne tražite opravdanja za vas poraz bruke jedne, kad smo mi mogli igrati egal sa Malbasom, Djordjem Panticem i Stojanovskim protiv tima u kojem su igrali Bekam , Ronaldo, Figo, Zidan, Roberto Karlos, Kasiljas,Raul, Kambijaso, Guti...kuci igrali egal, Ilic imao jos sansu za pobijedu, a tamo primili gol iz ofsajda. Vasi igraci su sinoc igrali kao levati i nema opravdanja za onakav poraz.Eno CSK je uzeo sampiona Evrope preksinoc, a ovi vas pregazili ko plitak potok.


Postoji ta mogućnost, što ne znači da je PSG slaba ili prosječna ekipa, već da su i preostali protivnici brutalno jaki.
Ti pričaš o Realu od prije 15 godina, koji je inače te sezone završio 4. u primeri, primio ukupno 54 gola u prvenstvu i nanizao 10 poraza, sa sadašnjim timom PSG-a, koji imenima, igrom, pristupom meču i formom, daleko nadilazi sve tadašnje top ekipe. Nemoj da se sprdamo... Primiti 6 golova nije prijatno, ali pričati o tom kao da je neka epska tragedija, jednostavno ne stoji...
A najmanje prava da o tom pričaju imaju navijači kluba koji je u evropskim takmičenjima u skorijoj istoriji primao pet golova od Slavije, Rapida, Dinama i Petah Tikve. Atletik Bilbao ne bih ni da računam, jer je ipak renomirano ime, ali ni blizu vrhunskih evropskih ekipa...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2018, 12:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
...I igrao egal sa Realom za koji je igrao Figo, Zidan, Ronaldo, Raul, Bekam sa dosta slabijim/jeftinijim timom nego što vi imate sad. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2018, 12:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Imali smo brata Lotara

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2018, 13:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Real te godine u prva dva kola uzeo max 6 bodova. Onda nakon što su uzeli i Partizan kod kuće, skoro već bili sigurni za prolaz i dolaze u Bg da pokaže Partizan kako može odigrati egal :) Mada, Partizanu je bila bitnija zadnja utakmica protiv Marseja, koju nisu uzeli. Nije ni približno ovogodišnjoj golgoti Zvezde. Prvo Napoli koji mora da uzme, pa PSG koji mora da uzme. Pa Liverpul koji mora da uzme... :)
Ovo kao da si dijete ubacio u ring sa MMA borcima. :lol:

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2018, 13:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Sjećam se cara Drogbe kako je brz bio skoro kao Neymar ... a i het trik je upisao! :lol:

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2018, 13:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2011, 16:41
Postovi: 554
Poraz jest visok al nije sramotan.. Veća je sramota sto navijači Partizana pljuju po Zvijezdi koja je u LŠ a oni sa Radničkim igrali 2:2.. I kad bi se vodile neke paralele sa ranijim utakmicama Zvezda je osvojila LŠ ranije a gdje je tad bio PSG?. Glupo je praviti poredjenje sa ranijim periodima.. Svaka čast Zvezdi.. Trebali su možda malo čvršće ući u utakmicu sa manje respekta i nekim drugim igračima al to je moje mišljenje.. Samo ono znaju kako im je bilo tamo na terenu sa 3 klase boljim igračima od njih


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2018, 13:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Nije to baš za porediti, danas je daleko veći jaz između top klubova i ostalih nego što je bio prije 15-20 godina. Promijenila se i sama igra, dosta je brža i dosta se više igra na brzinu i snagu, nije tehnika više na prvom mjestu.

6:1 je visok rezultat, moglo je biti i gol više ili dva manje ali to je nažalost realan odnos snaga. Marin ili Boaći koji su najbolji Zvezdini igrači u Parizu ne bi ni klupu vidjeli. Ne treba od ovog praviti dramu, Pariz daje 3-4 i daleko ozbiljnijim ekipama.

Niti treba tražiti krivca, jednostavno ga nema. Kakvu god da je taktiku pripremio Milojević, ishod bi bio isti, opet kažem gol gore ili dole.

Zvezda je ušla u LŠ nakon skoro 30 godina, sa ovom ekipom to je čudo a i žrijeb se maksimalno otvorio. Dali gol, uzeli bod, uzeli 25 miliona. Ako u petom-šestom kolu još nekog zajebu i uzmu bod biće super, ako ne, opet nikom ništa.

Dinamo ZG je primjer kako boravak u LŠ može biti prava blamaža.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2018, 13:49 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2011, 16:41
Postovi: 554
Slažem se sa tobom. Zato sam i napisao da je glupo praviti paralelu sa ranijim periodima.. Bilo bi sjajno svake godine ovako igrati u LŠ pa makar bili i zadnje jer u pitanju je velika lova i sad se vidi gdje smo mi u odnosu na druge


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2018, 14:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Apr 2017, 17:52
Postovi: 404
Shakal- zašto je plasman sa ovim timom čudo? Hoćeš da kažeš da je to jeftin tim i da nije u njega rekordno uloženo?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2018, 14:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Uloženo rekordno nakon što su se kvalifikovali u LŠ.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2018, 14:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
I prije toga.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2018, 14:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Bianconeri je napisao:
Shakal- zašto je plasman sa ovim timom čudo? Hoćeš da kažeš da je to jeftin tim i da nije u njega rekordno uloženo?


Jeftin, jašta nego jeftin. Nije jeftin za JSL, al' za LŠ je smijurija. Rekordno uloženo za uslove u Srbiji, za ozbiljno takmičenje u Evropi - opet smijurija. I zato je plasman sa takvim timom čudo, pogotovo od ove godine kad je daleko teže bilo upasti u LŠ zbog većeg broja mjesta za jače lige. Zvezda je uz sve imala veliku sreću sa timovima koje je dobijala kao protivnike u kvalifikacijama. Prošla je bez ijednog ozbiljnog protivnika.

Ne da mi se guglati, ali cijenim da su Zvezda i AEK debelo najjeftinije ekipe tamo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2018, 14:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Apr 2017, 17:52
Postovi: 404
Pa s obzirom da klub dolazi iz zemlje Srbije,jedne jako siromašne zemlje,vrijednost tima i ulaganja nisu ni malo mala i tim nije jeftin. Sam plasman je gornja realna granica za klubove iz Srbije ne znam o kakvom ozbiljnom takmičenju pričaš,ne očekuješ valjda da naši timovi budu konkurentni u LŠ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2018, 14:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Pa čini mi se da sam to upravo i pisao. Nije jeftin za srpske uslove, za Evropu jest.
Pod ozbiljnim takmičenjem podrazumijevam LŠ isključivo. Nije realno očekivati da tamo sa ovim parama budu konkurentni, ne znam ko to može očekivati uopšte, zato ovakav rezultat protiv jedne od ofanzivno jačih ekipa nije čudo ni neka sramota.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2018, 15:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2011, 16:41
Postovi: 554
Nekako mi se čini da vi Zvezda bolje prošla u LE sa ovim timom i budžetom.. I Zvezda je imala jake protivnike u kvalifikacijama.. Pa svi timovi koje je izbacila igraju dobro u grupama LE.. Podrediti sada timove i budžete u grupi sa Zvezdom je smiješno.. Krivo mi sto sinoć ne uze Liverpul Napolija pa da se opusti protiv Zvezde kako bi otkinula nekako bod al ovako ce biti teško nekome uzeti bod.. Cak je i Napoli podigao nivo igre


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2018, 16:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Звезда би се са овим тимом опет борила за пролазак групе у Лиги европе, јер тамо тренутно нема аждаја типа ПСГ-а.
Има Челзи, али Челзи то игра под ручном.

Било који наш клуб, да би под тренутним условима одиграо неки егал са топ тимом, треба играти ово такмичење редовно( бар 3 пут заредом), и сваке године појачавати ростер. И успут се опет Исусу молити да их срећа погледа.
О неком проласку групе сувишно је причати.

Контам да је Терзић паметан, и да ће се већ у јануару 5-6 играча курталисати, непотребно је набацао без обзира на квалитет и неквалитет појединаца.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2018, 17:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2190
Partizan je imao i jaču od ove Zvezdine grupe u toj sezoni 03/04, Real, Porto (sa Mourinhom na kraju uzeli trofej) i Olimpik koji je kao treći iz grupe zavrsio u finalu Kupa UEFA (izgubili od Valensije). Na to sve neko napiše igra se danas čvršće, brže, a oličenje fudbala Nejmar/balerina. Treba mu jedan Gatuzo ili Davids pa da mu pokažu kako se igra/lo.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8746 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302 ... 438  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 55 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs