banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:27

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8745 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275 ... 438  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Avg 2018, 19:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1274
Lokacija: BL
Izgleda da smo doveli Kafua


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2018, 07:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Gledao sad sažetke Red Bull - Škendija... Rezultat uopšte nije realan... 2x penal i "sretan" go iz prekida za Salzburg... Škendija imala par dobrih prililka za go, pogotovo pri rezultatu 1:0...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2018, 08:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Jos uvijek niste prosli ove slovake... Pustite red bull i siptare iz tetova...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2018, 08:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Ako ne prođemo ove bunkeraše, ne trebamo ni igrati ove sezone :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2018, 08:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Sondri je napisao:
Ako ne prođemo ove bunkeraše, ne trebamo ni igrati ove sezone :)


Pocesto Zvezda igra sa bunker ekipama ovi su samo kvalitetnija verzija. Miloje ignorise centarfore a sa njima je lakse probiti ovake ekipe.

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2018, 08:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
U Pavkovu je spas :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2018, 16:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Zvezda dobila 2 meca pred praznim tribinama


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2018, 17:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
nek mi se sjever i ideolozi sjevera napuse kurca....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2018, 17:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
shakal je napisao:
Zvezda dobila 2 meca pred praznim tribinama


Koga su dobili?




:D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2018, 12:04 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Nov 2010, 00:11
Postovi: 156
_Krol_ je napisao:
nek mi se sjever i ideolozi sjevera napuse kurca....



Mmmmmmm,zanimljiv prijedlog. Dodji kod terarose oko pola 7 u nedelju,bice kandidata.
Salu na stranu,ajde sad procitaj sta si napisao i reci je li te sramota...
Ajde da to pisu neki fejsbuk pedercici,kojima je samo ono srce u glavi,sa svojim degenskim frizurama,uskim hlacama i ostalim bolestima zapada,ali neko tih godina...
Cek,ti si bio u ratu,pa je li moguce da ti smeta skandiranje Mladicu...
Duboko sam razocaran,majke mi,dao bih ruku za sve Rs borce...
I ti a i ostali treba jednom za sva vremena da shvatite da sipka nece tuci svoje ljude jer su poceli to da pjevaju. Desilo se sta se desilo i ide se dalje. Gledaj to ovako,kao sto je tastatura navijacima Sever nekada na vrh kurca zbog necega,tako je istom tom Severu pun kurac ovih sa druge strane sto nece doci na Suboticu u nedelju,ali bi na Salzburg da vide musemu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2018, 12:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ovo je ono standardno jedenje govana. Opravdanja za svu štetu koju naprave nalaze u debilnim izjavama. Ako znaš da će te kazniti zbog tog, šta koji kurac skandiraš, napraviš ogromnu štetu klubu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2018, 12:36 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Nov 2010, 00:11
Postovi: 156
shakal je napisao:
Ovo je ono standardno jedenje govana. Opravdanja za svu štetu koju naprave nalaze u debilnim izjavama. Ako znaš da će te kazniti zbog tog, šta koji kurac skandiraš, napraviš ogromnu štetu klubu.



Ajde nemoj da se pravis pametan. Nije krenulo sa sipke skandiranje nego iz mase. Ljudi prihvatili i jebiga. Najbolje da se sad prebiju ti sto su poceli. Od toga nema nista,niti ce biti ikada. Taj ko misli da neko sa tribine zeli stetu klubu,nije normalan. Greska se desila,pedercine jedva docekale i to je to.Da je neko zelio ovo ne bi prije utakmice pisao letak da se ne pali nista


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2018, 12:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Tribina inače kontroliše sve a sad eto "jebiga"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2018, 13:05 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
iz ovog il onog razloga vucicu i drzavi je trebalo to skandiranje i ove crvene sluge svake vlasti su kao i uvijek poslusale velikog vodju i to je to ni prvi ni zadnji put :)

uostalom isti vam je kurac 99% vas ce ionako na tv gledati :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2018, 15:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
трибина Б. Зељковић je napisao:
_Krol_ je napisao:
nek mi se sjever i ideolozi sjevera napuse kurca....



Mmmmmmm,zanimljiv prijedlog. Dodji kod terarose oko pola 7 u nedelju,bice kandidata.
Salu na stranu,ajde sad procitaj sta si napisao i reci je li te sramota...
Ajde da to pisu neki fejsbuk pedercici,kojima je samo ono srce u glavi,sa svojim degenskim frizurama,uskim hlacama i ostalim bolestima zapada,ali neko tih godina...
Cek,ti si bio u ratu,pa je li moguce da ti smeta skandiranje Mladicu...
Duboko sam razocaran,majke mi,dao bih ruku za sve Rs borce...
I ti a i ostali treba jednom za sva vremena da shvatite da sipka nece tuci svoje ljude jer su poceli to da pjevaju. Desilo se sta se desilo i ide se dalje. Gledaj to ovako,kao sto je tastatura navijacima Sever nekada na vrh kurca zbog necega,tako je istom tom Severu pun kurac ovih sa druge strane sto nece doci na Suboticu u nedelju,ali bi na Salzburg da vide musemu.

svake godine ista prica... utakmica dvije zabrane.. udaranje po dzepu kluba kazne i bezvezno guranje prsta u oko...
ko god uradi bilo sta da se igra evropa na praznoj marakani i ostavi klub bez milion milion i po od ulaznica ma sta skandirao ma kome skandirao... mladicu.. karadzicu.. meni.. mom pokojnom caci... ili razvijao politicke transparente tipa nema podjele nek mi se napusi kurca

imaju superligu pa nek prosipaju srpstvo... ali neeee... daj da to radimo u evropi... ma mrs


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2018, 17:17 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Nov 2010, 00:11
Postovi: 156
U pravu si,19 utakmica superlige,19 puta pun stadion,i napunicemo klupsku kasu ne sa milion vec sa 5 miliona. Ali neeeee,hoce samo evropu da gledaju. Ma mrs


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2018, 17:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
ne ide.. odustajem


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2018, 08:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Citiraj:
Cek,ti si bio u ratu,pa je li moguce da ti smeta skandiranje Mladicu...
Duboko sam razocaran,majke mi,dao bih ruku za sve Rs borce...
I ti a i ostali treba jednom za sva vremena da shvatite da sipka nece tuci svoje ljude jer su poceli to da pjevaju. Desilo se sta se desilo i ide se dalje. Gledaj to ovako,kao sto je tastatura navijacima Sever nekada na vrh kurca zbog necega,tako je istom tom Severu pun kurac ovih sa druge strane sto nece doci na Suboticu u nedelju,ali bi na Salzburg da vide musemu.


Nije ovdje suština Mladić, kao što sutra ne bi smio da bude ni Karadžić, ni Draža Mihajlović, ni neko treći. Dopusti, da različito viđenje političkih i istorijskih stvari ne može da doprinese tome koliko ko voli Zvezdu. Suština je da je "šipka" ili "tribina", ponovo dopustila da Zvezda u koju se kunu i koja im je sve, ostane u drugom planu i trpi zarad njihovih stavova, mišljenja i principa... Zvezda je nemali broj puta trpila rigorozne sankcije zbog hirova "šipke i tribine", ostajala bez novca u kasi, zato što neko smatra da je stadion dobro mjesto za izražavanje političkih stavova i neslaganja sa stavovima i principima UEFA. Nazivati javno UEFA mafijaškom organizacijom, pritom očekivati da ti ista ta UEFA ugura u kasu milione prihoda od takmičenja pod njenim okriljem, u najmanju ruku je licemjerno.
Možemo mi diskutovati o njenim principima, postulatima, korupciji, selektivnom kažnjavanju i podorganizacijama poput FARE-a, koji ordiniraju pod okriljem UEFA i drukaju klubove zbog rasizma, šovinizma i uopšte prisustvu politike na tribini i stadionu, ali ako želiš da ti se klub takmiči u tom takmičenju, sa najjačim evropskim klubovima, ima da poštuješ postavljena pravila. Ako ti se ne sviđa, onda se zatvori u svoj krug superlige i uživaj...
Problem je što "šipka i tribina", kaznu neće osjetiti, ali hoće klub i to finansijski, što direktno kaznom, što indirektno, gubitkom prihoda od dvije evropske utakmice. Dakle ukoliko se tribini ne dopada UEFA, neka to pokaže van stadiona, u 21. vijeku postoji milion načina da se iskaže stav i princip i da se to daleko čuje. Na stadionu, na evropskoj utakmici, dok si pod stalnom prismotrom, uslovnom kaznom, pritom opterećen finansijskim problemima - NE.

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2018, 09:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Поставља се питање докле ће навијачи "исправљати" вјековне промашаје српске политике...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2018, 12:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Nitro je napisao:
Citiraj:
Cek,ti si bio u ratu,pa je li moguce da ti smeta skandiranje Mladicu...
Duboko sam razocaran,majke mi,dao bih ruku za sve Rs borce...
I ti a i ostali treba jednom za sva vremena da shvatite da sipka nece tuci svoje ljude jer su poceli to da pjevaju. Desilo se sta se desilo i ide se dalje. Gledaj to ovako,kao sto je tastatura navijacima Sever nekada na vrh kurca zbog necega,tako je istom tom Severu pun kurac ovih sa druge strane sto nece doci na Suboticu u nedelju,ali bi na Salzburg da vide musemu.


Nije ovdje suština Mladić, kao što sutra ne bi smio da bude ni Karadžić, ni Draža Mihajlović, ni neko treći. Dopusti, da različito viđenje političkih i istorijskih stvari ne može da doprinese tome koliko ko voli Zvezdu. Suština je da je "šipka" ili "tribina", ponovo dopustila da Zvezda u koju se kunu i koja im je sve, ostane u drugom planu i trpi zarad njihovih stavova, mišljenja i principa... Zvezda je nemali broj puta trpila rigorozne sankcije zbog hirova "šipke i tribine", ostajala bez novca u kasi, zato što neko smatra da je stadion dobro mjesto za izražavanje političkih stavova i neslaganja sa stavovima i principima UEFA. Nazivati javno UEFA mafijaškom organizacijom, pritom očekivati da ti ista ta UEFA ugura u kasu milione prihoda od takmičenja pod njenim okriljem, u najmanju ruku je licemjerno.
Možemo mi diskutovati o njenim principima, postulatima, korupciji, selektivnom kažnjavanju i podorganizacijama poput FARE-a, koji ordiniraju pod okriljem UEFA i drukaju klubove zbog rasizma, šovinizma i uopšte prisustvu politike na tribini i stadionu, ali ako želiš da ti se klub takmiči u tom takmičenju, sa najjačim evropskim klubovima, ima da poštuješ postavljena pravila. Ako ti se ne sviđa, onda se zatvori u svoj krug superlige i uživaj...
Problem je što "šipka i tribina", kaznu neće osjetiti, ali hoće klub i to finansijski, što direktno kaznom, što indirektno, gubitkom prihoda od dvije evropske utakmice. Dakle ukoliko se tribini ne dopada UEFA, neka to pokaže van stadiona, u 21. vijeku postoji milion načina da se iskaže stav i princip i da se to daleko čuje. Na stadionu, na evropskoj utakmici, dok si pod stalnom prismotrom, uslovnom kaznom, pritom opterećen finansijskim problemima - NE.

to je to...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8745 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275 ... 438  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs