banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 20:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8746 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350 ... 438  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Avg 2019, 13:13 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2015, 09:08
Postovi: 96
boban1982 je napisao:
Po sporazumu,dug Zvezde prema Agrobanci je oko 6,8 M € jer banka u likvidaciji naplaćuje glavni dug bez kamata koji bi iznosio 17 M €.
A tih 700 000€ koje spominješ je cijena za koju bi strani fond mogao otkupiti dug.

Država je imala 20% udjela u vlasništvu Agrobanke,znači u većinskom vlasništvu bila je privatna dok nije otišla u likvidaciju.

Poslije je država osnovala Novu Agrobanku da bi kasnije njezine obaveze preuzela Poštanska Štedionica.


A odakle si ovo kopirao, sa RSB-a, za koji je i dao intervju? Ti se bas uklapas u taj profil publike kojoj se Milošević i slični kriminalci obraćaju, mjesto ti je tamo na tom forumu a ne ovdje. Kao i drugarima ti.

Nisi mi odgovorio na pitanje kao i uvjek. U kojoj to zemlji isti čovjek može da bude predsjednik nadzornog odbora jednog kluba i istovremeno sudija u stecajnom postupku te iste banke kojoj taj klub duguje? I on određuje koliko treba da se plati. U pravnoj državi to se ne zove sukob interesa nego teški kriminal, za koji će prije ili kasnije odgovarati. Država je delegirala Miloševića, tako da ona odlučuje kakva je sudbina te banke.

Btw, kad već pominješ Zvezda je dužna i Poštanskoj Stedionici. I tu su uslijedili otpisi koliko me sjećanje služi. Bolje je pitanje ko nije otpisao dug Zvezdi, nego ko je. Jednostavno ovo je kriminal od koga se zemlja trese.

I tu se ne radi o nikakvoj ostrascenosti, klubastvu ili nečem trećem sportskom, ovoga se gnuša svaki pošten građanin i ljubitelj sporta.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2019, 13:23 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2015, 09:08
Postovi: 96
Volta je napisao:
Aha, kad se odlučiš da li si navijač Partizana, Borca ili nekog trećeg, slobodno javi.

I svakako, čim niko nije demantovao te izjave, niti tužio ih za klevetu, podrazumijeva se da su govorili istinu.

Izvini profesore, neće se ponoviti, obećavam.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk


Dok neko ne demantuje sam sebe ili neko relevantan iz iste branse ne pokuša da ospori neku izjavu, ona je validna. Tim prije što je recimo izjava Vesica bila za navijački portal RSB da je obezbjedio više od 20 miliona Evra za KK CZ tokom svog boravka u klubu. RSB bi izmislio izjavu svog funkcionera? Uozbilji se. :lol: Možemo samo da slutimo da je Vesić ipak pretjerao u svojoj samopromociji (mada po dovedenim imenima ne bih rekao) i to je sve.

Nisam znao da postoje ograničenja na forumu i da navijač Borca, Vojvodine, Partizana ili nekog četvrtog ne može da dođe na temu o Crvenoj zvezdi (i obrnuto) i da svoj objektivni sud?!

Kada me admini izvjeste o tome da je to zabranjeno, spreman sam da razmotrim dalje istupe. Ovako, nisam spreman da uvazavam tvoje molbe.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2019, 14:09 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Nov 2010, 00:11
Postovi: 156
1.vecina rba su bili simpatizeri pfc. Veliki broj isao na utakmice istog kluba. Bar vece. Dobra grupa(dobra svijest),bar te matore ekipe koju sam ja znao.
2.ono sto je mirko marjanovic uradio zvezdi,pet vucica nece partizanu. Nasim parama napavio teleoptik. Skoro ugasio klub.
3.terza magija napusen od prve ekipe severa par puta,da su mu se gace tresle
4.isti spominje duha perfidno da ne bi morao kad ovaj naredi.
5. 5,6 godina prije americkog konobara uspostavljen dogovor severa i uprave da niko nema od tada besplatnu kartu,prevoz bilo koje vrste i ostale stvari.. Inicijativa BBRS.
6.jos jednom. Bar 15 god tribina nema nista od kluba (ovo ne vjeruje ni dosta simpatizera Zvezde pa ne ocekujem da vjeruju ni drugi,ali titraju mi jajca za to)
Za dugove nisam citao niti me to zanima osim ako se poveca pa da tjeram magiju,ali posto su nam ukrali 91.100 miliona maraka,drzava je duzna da se revansira.
Sad mozete na miru nastaviti raspravu,ja sam samo ispravio nedoumice


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2019, 14:24 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2015, 09:08
Postovi: 96
трибина Б. Зељковић je napisao:
1.vecina rba su bili simpatizeri pfc. Veliki broj isao na utakmice istog kluba. Bar vece. Dobra grupa(dobra svijest),bar te matore ekipe koju sam ja znao.
2.ono sto je mirko marjanovic uradio zvezdi,pet vucica nece partizanu. Nasim parama napavio teleoptik. Skoro ugasio klub.
3.terza magija napusen od prve ekipe severa par puta,da su mu se gace tresle
4.isti spominje duha perfidno da ne bi morao kad ovaj naredi.
5. 5,6 godina prije americkog konobara uspostavljen dogovor severa i uprave da niko nema od tada besplatnu kartu,prevoz bilo koje vrste i ostale stvari.. Inicijativa BBRS.
6.jos jednom. Bar 15 god tribina nema nista od kluba (ovo ne vjeruje ni dosta simpatizera Zvezde pa ne ocekujem da vjeruju ni drugi,ali titraju mi jajca za to)
Za dugove nisam citao niti me to zanima osim ako se poveca pa da tjeram magiju,ali posto su nam ukrali 91.100 miliona maraka,drzava je duzna da se revansira.
Sad mozete na miru nastaviti raspravu,ja sam samo ispravio nedoumice


1. Moguce, ali ja mislim da su to bajke. Nemaš dokaze za to, ne koristiš imena i prezimena, tako da možeš tu priču da poturas nekim klincima ložnama ili ovoj ekipi kojoj pomazes ovdje.

2. Nisu to vaše pare, nego pare od tombole i Kezmanovog transfera. Kapiram da nisi baš pismen što je uočljivo i da se primjetiti, ali ako već želiš da ucestvujes u raspravi, čitaj makar sporije kako bi ispratio pažljivo sve što sam naveo.

3. Može on da bude napusen koliko god hoćeš puta, činjenica je da on radi šta hoće. Napravio je 51 milion rashoda (APR podaci zvanični) za prošlu godinu a i sama tribina je imala dio od mnogih transfera.

4 Toliko često puta pominje vašeg idejnog vođu da je glupo i pisati da je to naređenje. Zna Terza veoma dobro da CZ ne bi ni postojala da nije bilo Vučića. Trebalo je preživjeti 10 godina bez Evrope i do prvog velikog transfera a to je bio Grujić.

5. Ne postoji jedinstveni sjever, to govore i ove česte međusobne tuče. Nikad jedan čovjek nije vodio tribinu, nego više njih. A pošto kapiram da ti nisi bio ni blizu prvih redova, tvoja tumačenja dogovora su apsolutno nebitna. Putovanja carterom i prvom klasom pojedinaca sa tribine, sigurno su besplatna.

6. Jeste 15 godina nema ništa od kluba, a Ultrakop registrovan na samom stadionu. Ako uopšte i znaš šta je to. :lol: Da te prosvijetlim, jedna od najvećih građevinskih firmi u Srbiji koja dobija preko Vučića gotovo sve najvažnije poslove, a koju vode najistaknutije vođe sa sjeverne tribine. Eto koliko ne znaš ili znaš, samo si pokušao da odglumis nekakvu sveprisutnost i obavjestenost, kako bi opravdao sav taj kriminal.

Pošto te dug ne zanima, a po tvom obraćanju stiče se utisak da te još mnogo što šta nije zanimalo, jasno je da nisi relevantan za bilo kakvu ozbiljnu raspravu. Jeste "ukrala", a Pančev, Deja, Robi su inače dolazili besplatno prije rata. A neduzan Dzajko abolicija. Hoće to tako. :lol:

Eto sada možeš da se vratiš u rupu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2019, 14:53 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Nov 2010, 00:11
Postovi: 156
Viktor_RBA je napisao:
трибина Б. Зељковић je napisao:
1.vecina rba su bili simpatizeri pfc. Veliki broj isao na utakmice istog kluba. Bar vece. Dobra grupa(dobra svijest),bar te matore ekipe koju sam ja znao.
2.ono sto je mirko marjanovic uradio zvezdi,pet vucica nece partizanu. Nasim parama napavio teleoptik. Skoro ugasio klub.
3.terza magija napusen od prve ekipe severa par puta,da su mu se gace tresle
4.isti spominje duha perfidno da ne bi morao kad ovaj naredi.
5. 5,6 godina prije americkog konobara uspostavljen dogovor severa i uprave da niko nema od tada besplatnu kartu,prevoz bilo koje vrste i ostale stvari.. Inicijativa BBRS.
6.jos jednom. Bar 15 god tribina nema nista od kluba (ovo ne vjeruje ni dosta simpatizera Zvezde pa ne ocekujem da vjeruju ni drugi,ali titraju mi jajca za to)
Za dugove nisam citao niti me to zanima osim ako se poveca pa da tjeram magiju,ali posto su nam ukrali 91.100 miliona maraka,drzava je duzna da se revansira.
Sad mozete na miru nastaviti raspravu,ja sam samo ispravio nedoumice


1. Moguce, ali ja mislim da su to bajke. Nemaš dokaze za to, ne koristiš imena i prezimena, tako da možeš tu priču da poturas nekim klincima ložnama ili ovoj ekipi kojoj pomazes ovdje.

2. Nisu to vaše pare, nego pare od tombole i Kezmanovog transfera. Kapiram da nisi baš pismen što je uočljivo i da se primjetiti, ali ako već želiš da ucestvujes u raspravi, čitaj makar sporije kako bi ispratio pažljivo sve što sam naveo.

3. Može on da bude napusen koliko god hoćeš puta, činjenica je da on radi šta hoće. Napravio je 51 milion rashoda (APR podaci zvanični) za prošlu godinu a i sama tribina je imala dio od mnogih transfera.

4 Toliko često puta pominje vašeg idejnog vođu da je glupo i pisati da je to naređenje. Zna Terza veoma dobro da CZ ne bi ni postojala da nije bilo Vučića. Trebalo je preživjeti 10 godina bez Evrope i do prvog velikog transfera a to je bio Grujić.

5. Ne postoji jedinstveni sjever, to govore i ove česte međusobne tuče. Nikad jedan čovjek nije vodio tribinu, nego više njih. A pošto kapiram da ti nisi bio ni blizu prvih redova, tvoja tumačenja dogovora su apsolutno nebitna. Putovanja carterom i prvom klasom pojedinaca sa tribine, sigurno su besplatna.

6. Jeste 15 godina nema ništa od kluba, a Ultrakop registrovan na samom stadionu. Ako uopšte i znaš šta je to. :lol: Da te prosvijetlim, jedna od najvećih građevinskih firmi u Srbiji koja dobija preko Vučića gotovo sve najvažnije poslove, a koju vode najistaknutije vođe sa sjeverne tribine. Eto koliko ne znaš ili znaš, samo si pokušao da odglumis nekakvu sveprisutnost i obavjestenost, kako bi opravdao sav taj kriminal.

Pošto te dug ne zanima, a po tvom obraćanju stiče se utisak da te još mnogo što šta nije zanimalo, jasno je da nisi relevantan za bilo kakvu ozbiljnu raspravu. Jeste "ukrala", a Pančev, Deja, Robi su inače dolazili besplatno prije rata. A neduzan Dzajko abolicija. Hoće to tako. :lol:

Eto sada možeš da se vratiš u rupu.



1.ne znas,ali znas da ja ne znam. Ok. (na forumu nema pisanja imena ;) )
2.nisam pismen jebiga,fulam cesto velika slova. Od tombole i kezmana (smijeh)
3.dok dug ne raste,a ima rezultate,bice tu. Kad jedno od to dvoje ne bude imao,leti. Kao i prethodnici.
4.citaj ti sporije,napisao sam da ga spominje kad on zeli,a ne kad mu naredi (lukavi terza)
5.hvala na info koliko ljudi vodi tribinu. Na tvojoj od 500 ljudi budu medjusobne tuce,ovde budu kad je 15,20 hiljada (mnogo alkohola u krvi). Jebiga,nisam u toj prici,odem ponekad na utakmicu,ali nisam blizu sipke.
6.ljudi koji vode ultra kop ne pitaju se ni za jednu stvar koju radi tribina. (cuo sam da je to cuveni bogdanov)

Drzava je ukrala zvezdi 100 miliona maraka 91. I 92. god. i to je fakat.
Jesi mislio u rupu kao rupu ili marakanu?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2019, 15:20 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2015, 09:08
Postovi: 96
трибина Б. Зељковић je napisao:
Viktor_RBA je napisao:
трибина Б. Зељковић je napisao:
1.vecina rba su bili simpatizeri pfc. Veliki broj isao na utakmice istog kluba. Bar vece. Dobra grupa(dobra svijest),bar te matore ekipe koju sam ja znao.
2.ono sto je mirko marjanovic uradio zvezdi,pet vucica nece partizanu. Nasim parama napavio teleoptik. Skoro ugasio klub.
3.terza magija napusen od prve ekipe severa par puta,da su mu se gace tresle
4.isti spominje duha perfidno da ne bi morao kad ovaj naredi.
5. 5,6 godina prije americkog konobara uspostavljen dogovor severa i uprave da niko nema od tada besplatnu kartu,prevoz bilo koje vrste i ostale stvari.. Inicijativa BBRS.
6.jos jednom. Bar 15 god tribina nema nista od kluba (ovo ne vjeruje ni dosta simpatizera Zvezde pa ne ocekujem da vjeruju ni drugi,ali titraju mi jajca za to)
Za dugove nisam citao niti me to zanima osim ako se poveca pa da tjeram magiju,ali posto su nam ukrali 91.100 miliona maraka,drzava je duzna da se revansira.
Sad mozete na miru nastaviti raspravu,ja sam samo ispravio nedoumice


1. Moguce, ali ja mislim da su to bajke. Nemaš dokaze za to, ne koristiš imena i prezimena, tako da možeš tu priču da poturas nekim klincima ložnama ili ovoj ekipi kojoj pomazes ovdje.

2. Nisu to vaše pare, nego pare od tombole i Kezmanovog transfera. Kapiram da nisi baš pismen što je uočljivo i da se primjetiti, ali ako već želiš da ucestvujes u raspravi, čitaj makar sporije kako bi ispratio pažljivo sve što sam naveo.

3. Može on da bude napusen koliko god hoćeš puta, činjenica je da on radi šta hoće. Napravio je 51 milion rashoda (APR podaci zvanični) za prošlu godinu a i sama tribina je imala dio od mnogih transfera.

4 Toliko često puta pominje vašeg idejnog vođu da je glupo i pisati da je to naređenje. Zna Terza veoma dobro da CZ ne bi ni postojala da nije bilo Vučića. Trebalo je preživjeti 10 godina bez Evrope i do prvog velikog transfera a to je bio Grujić.

5. Ne postoji jedinstveni sjever, to govore i ove česte međusobne tuče. Nikad jedan čovjek nije vodio tribinu, nego više njih. A pošto kapiram da ti nisi bio ni blizu prvih redova, tvoja tumačenja dogovora su apsolutno nebitna. Putovanja carterom i prvom klasom pojedinaca sa tribine, sigurno su besplatna.

6. Jeste 15 godina nema ništa od kluba, a Ultrakop registrovan na samom stadionu. Ako uopšte i znaš šta je to. :lol: Da te prosvijetlim, jedna od najvećih građevinskih firmi u Srbiji koja dobija preko Vučića gotovo sve najvažnije poslove, a koju vode najistaknutije vođe sa sjeverne tribine. Eto koliko ne znaš ili znaš, samo si pokušao da odglumis nekakvu sveprisutnost i obavjestenost, kako bi opravdao sav taj kriminal.

Pošto te dug ne zanima, a po tvom obraćanju stiče se utisak da te još mnogo što šta nije zanimalo, jasno je da nisi relevantan za bilo kakvu ozbiljnu raspravu. Jeste "ukrala", a Pančev, Deja, Robi su inače dolazili besplatno prije rata. A neduzan Dzajko abolicija. Hoće to tako. :lol:

Eto sada možeš da se vratiš u rupu.



1.ne znas,ali znas da ja ne znam. Ok. (na forumu nema pisanja imena ;) )
2.nisam pismen jebiga,fulam cesto velika slova. Od tombole i kezmana (smijeh)
3.dok dug ne raste,a ima rezultate,bice tu. Kad jedno od to dvoje ne bude imao,leti. Kao i prethodnici.
4.citaj ti sporije,napisao sam da ga spominje kad on zeli,a ne kad mu naredi (lukavi terza)
5.hvala na info koliko ljudi vodi tribinu. Na tvojoj od 500 ljudi budu medjusobne tuce,ovde budu kad je 15,20 hiljada (mnogo alkohola u krvi). Jebiga,nisam u toj prici,odem ponekad na utakmicu,ali nisam blizu sipke.
6.ljudi koji vode ultra kop ne pitaju se ni za jednu stvar koju radi tribina. (cuo sam da je to cuveni bogdanov)

Drzava je ukrala zvezdi 100 miliona maraka 91. I 92. god. i to je fakat.
Jesi mislio u rupu kao rupu ili marakanu?


1. Pa napiši nikove ko je to navijao za Partizan od ovih sa RSB-a. U čemu je problem sa tim? Ionako vidimo da biti preletac je postao trend pošto je Novak Nedić od danas zvanično član FK Crvena zvezda.

2. Izjava Žarka Zečevića o Teleoptiku tako glasi. Vlast je samo učestvovala u dozvolama. Interesantno pomogao je Nebojša Čović oko dozvola uz pokojnog Mirka. Da li je iko iz tog vremena pokusao da demantuje navode Zečevića, posebno to da je Zvezdi prvo nuđeno da pokrene svoju tombolu? Nije. Zašto bi tebi koji iznosiš ofrlje konstatacije i informacije, bilo šta ko vjerovao, a jednom ozbiljnom bivšem funkcioneru ne? Pritom direktnom akteru priče.

3. Dug raste. APR pokazuje 53 miliona, a pitaj Boga šta još nije prikazano. Isto je i u slučaju Partizana, kada se nakon Đurića pojavila skrivena dokumentacija. Zvezda je do tog izvještaja dobila od UEFA sav novac od LŠ. Prodala na zimu Degeneka za dobar iznos, ali imala opet i velike troškove. Prema tome, jasno je da je dug veći. O rezultatima se takođe može polemisati. Logistiku u Kokeza ligi obezbjedio je Vučić preko Kokeze i Mrakića, Zvezdi bi se sudilo isto i sa i bez Terzića.

4. A ti si u svakodnevnoj komunikaciji da znaš koliko šta često Vučić naređuje Terzi?! Smjesna ti priča. Neozbiljno.

5. Jednake su podjele i na sjeveru i na jugu, samo što je u interesu Vučića da je Partizan razoren, jer je manji pritisak na njemu. Preko Nedića je i odradio tu podjelu. Pritom mediji više stavljaju akcenat na Partizan u tom smislu. Kao i većinom kad je nešto negativno. Gospodar to drži na okupu da ne pukne ko balon.

6. Nije bitno šta si ti čuo, daj neki dokaz, nemoj sve ofrlje. Reci mi precizno ko su vlasnici Ultrakopa? Šta će njihova firma na samom stadionu i zašto se vrti njihova reklama tokom utakmica? Jasno je da su oni toliko jaki da moraju da dobijaju najjače poslove, kako ne bi skandirali protiv Vučića. Prvo što je uradio kad je postao ppv išao je na razgovore sa navijačima. Pa i Partizana.

Država i da je povratila od Zvezde 100 miliona koje ona nikad i nije imala, to bi opet bilo minimum onoga što joj je dala od osnivanja. Ako je država ukrala, otkud to Dzajko na optuzenickoj klupi? Zašto kao čovjek nije dokazao svoju nevinost, neko je pristao da bude aboliran?! Jel država krala televizor iz prostorija SD Crvena zvezda ili glumac Milan Kalinić? Nisi ponudio ni jedan jedini dokaz, sva neka ofrlje priča, da ne kažem iz kafane. A svi volimo kafanu, samo to nije tema, pogotovo ne kad se vodi ozbiljna rasprava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2019, 15:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6012
Lik ispisao 20 romana danas sa "dokazima" s Gugla o kriminalu u Zvezdi :-D

Svaki bi sud te dokaze sa Gugla uzeo kao "relevantne" .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2019, 15:43 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2015, 09:08
Postovi: 96
boban1982 je napisao:
Lik ispisao 20 romana danas sa "dokazima" s Gugla o kriminalu u Zvezdi :-D

Svaki bi sud te dokaze sa Gugla uzeo kao "relevantne" .


Volio bi ti da su dokazi "sa gugla", ali te realnost demantuje. :lol: Ovo je ozbiljno istrazivacko novinarstvo.

Ja baratam činjenicama, a ti odustajanjima i bjezanjem od diskusije. Pa pokušavaš da svedes raspravu na lično i ublazis svoj debakl. :lol:

https://insajder.net/sr/sajt/tema/12911/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2019, 15:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Viktor_RBA je napisao:
Volta je napisao:
Aha, kad se odlučiš da li si navijač Partizana, Borca ili nekog trećeg, slobodno javi.

I svakako, čim niko nije demantovao te izjave, niti tužio ih za klevetu, podrazumijeva se da su govorili istinu.

Izvini profesore, neće se ponoviti, obećavam.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk


Dok neko ne demantuje sam sebe ili neko relevantan iz iste branse ne pokuša da ospori neku izjavu, ona je validna. Tim prije što je recimo izjava Vesica bila za navijački portal RSB da je obezbjedio više od 20 miliona Evra za KK CZ tokom svog boravka u klubu. RSB bi izmislio izjavu svog funkcionera? Uozbilji se. Možemo samo da slutimo da je Vesić ipak pretjerao u svojoj samopromociji (mada po dovedenim imenima ne bih rekao) i to je sve.

Nisam znao da postoje ograničenja na forumu i da navijač Borca, Vojvodine, Partizana ili nekog četvrtog ne može da dođe na temu o Crvenoj zvezdi (i obrnuto) i da svoj objektivni sud?!

Kada me admini izvjeste o tome da je to zabranjeno, spreman sam da razmotrim dalje istupe. Ovako, nisam spreman da uvazavam tvoje molbe.


Prvo bi mogao da smanjiš nivo arogancije sa kojom nastupaš ovdje i da se ne postavljaš u poziciju da određuješ ko i gdje treba da piše...

Drugo... Izguglao si ti dosta toga i povezao u neke tirade kojima ovdje proklamuješ priču o zlom državnom projektu koji jede sve oko sebe... Svaka čast, ali taj tvoj selektivan pristup tumačenju informacija i opširni postovi, ne znače da znaš baš toliko o stvarima o kojima pišeš. Ili si jednostavno zlonamjeran... Prije sam da povjerujem da si ovo drugo, sudeći po aroganciji sa kojom pišeš...

Agrobanka je u stečaj otišla još 2012. godine, kad se već hvataš te teme, i otad je pod kontrolom AOD, koja je tražila model za naplatu potraživanja. Da ne bude zabune, Agrobanka nije jedina koja je tada proglasila stečaj, već je to učinilo još 4 ili 5 banaka, sa ukupnim potraživanjima po osnovi kredita od preko 200 miliona evra, ne znam tačnu cifru. Krediti ovih banaka, uglavnom su dijeljeni bez odgovarajućeg obezbjeđenja, klijentima čija je kreditna sposobnost bila, u najmanju ruku upitna. Kad su, po proglašenju stečaja, krediti došli na naplatu, banke su pokušale da preko svojih službenika, u direktnim razgovorima sa klijentima, dogovore pojedinačna rješenja za naplate kredita, otkup, odbijanje kamate, reprogram. Kako banke nisu firme za naplatu i utjerivanje dugova, čak ni kad su potpuno operativne, AOD donosi odluku da se potraživanja tih banaka bukvalno ponude javno na otkup za jedinstvenu cijenu. Prvi paket je otkupljen za 11 miliona eura, Zvezda shodno mogućnostima, dogovorila otkup svog kredita za 6,8 miliona sa grejs periodom i mogućnošću da taj dug otkupi neko drugi, za iznos koji je proporcionalan iznosu za koji su inače prodavana dugovanja, procjena je, u ovom slučaju da je to 700000 evra. Moralno ili ne, postupak je legalan i legitiman, tako da Agrobanka nije propala zbog kredita koji je dala Zvezdi, već zato što je zgruvala 200 miliona eura u kredite koji nisu bili naplativi, a država to aminovala godinama... Ako već brineš za državu, mogao bi krenuti od toga npr...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2019, 15:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6012
Ozbiljno istraživačko novinarstvo :-D

Kako navede stručnjak dug Zvezde po APR 53 M €

"Finansijski izveštaj Crvene zvezde za 2018. godinu objavljen je na sajtu APR-a. U njemu se navodi da je dug Zvezde, zaključno sa 31. decembrom 2018. godine, 34.348.500 evra! Zapravo, navodi se da je ukupan dug 45.524.516 evra, ali i da tu i neraspoređeni dobitak od 11.176.016 evra, čime se dolazi do cifre od 34.348.500 evra."

Toliko o objektivnosti i činjenicama.


Poslednji put menjao boban1982 dana 08 Avg 2019, 16:20, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2019, 15:56 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2010, 10:22
Postovi: 689
трибина Б. Зељковић je napisao:
1.vecina rba su bili simpatizeri pfc. Veliki broj isao na utakmice istog kluba. Bar vece. Dobra grupa(dobra svijest),bar te matore ekipe koju sam ja znao.

Hvala, bio sam u nedoumici jer lik piše gotovo isključivo na CZV i Borčevoj temi. U tom slučaju ima pozdrav od Žeksa Pantića, savršeno se uklapa u onu njegovu bolesnu retoriku i modus operandi da se analiziraju prvenstveno dešavanja u Zvezdi (dakako, nadasve objektivno), a tu i tamo se prokomentariše sopstveni klub.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2019, 15:57 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Nov 2010, 00:11
Postovi: 156
1. Kakav rsb,kakve nikove? Rba kapiras,ja sam znao bar 5 clanova koji su isli na pfc. Da ti pisem imena? Pa tvoja su grupa a vidim i ti si tu,valjda znas ko su?! Uostalom,niko nije aktivan,mozda jedan lik pa je nebitno.
2.kaze zarko zecevic? Ma jelte? Pa kaze i vucic da ljudi super zive,jel mu vjerujes?
3.dug je manji u odnosu na poslu godinu,to se gleda,to sto bih ja volio da je jos manji,to se ne pika.
4. moja stvar kako znam,kazem ti kako je,ti vjeruj sta zelis. Meni je terzic slina,ali necu bojkotovati zbog njega.
5.zapamti ti,a i drugi. Ja znam da je tesko povjerovati,ali nisu isto. To sto bi mnogi voljeli da jesu,to je jedna stvar,a druga je kako stvari stoje. Zbog atine i zg je vucic cekicao ljude po muriji jer niko znao nista nije. Ti si druze daleko od tog svijeta i nikad neces shvatiti kako sever radi. Da tu ima gomila ludaka koji ce da umru za grupu ako treba. Za ideal. Ja razumijem da je to tesko pojmiti obicnom covjeku,ali je tako. Koji ce reci vucicu ne po cijenu bilo cega.
6.kakav dokaz,za sta? Ne pitaju se nista oko tribine i to je to. Kako da ti dokazem,da te odvedem na sastanak da vidis?
Drzava je ukrala pare zvezdi od zarade i transfera 91.i 92.god. 100 miliona.
Uostalom,nastavi polemiku sa drugima,ovo smo razmijenili i to je to.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2019, 16:19 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2015, 09:08
Postovi: 96
Nitro je napisao:
Viktor_RBA je napisao:
Volta je napisao:
Aha, kad se odlučiš da li si navijač Partizana, Borca ili nekog trećeg, slobodno javi.

I svakako, čim niko nije demantovao te izjave, niti tužio ih za klevetu, podrazumijeva se da su govorili istinu.

Izvini profesore, neće se ponoviti, obećavam.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk


Dok neko ne demantuje sam sebe ili neko relevantan iz iste branse ne pokuša da ospori neku izjavu, ona je validna. Tim prije što je recimo izjava Vesica bila za navijački portal RSB da je obezbjedio više od 20 miliona Evra za KK CZ tokom svog boravka u klubu. RSB bi izmislio izjavu svog funkcionera? Uozbilji se. Možemo samo da slutimo da je Vesić ipak pretjerao u svojoj samopromociji (mada po dovedenim imenima ne bih rekao) i to je sve.

Nisam znao da postoje ograničenja na forumu i da navijač Borca, Vojvodine, Partizana ili nekog četvrtog ne može da dođe na temu o Crvenoj zvezdi (i obrnuto) i da svoj objektivni sud?!

Kada me admini izvjeste o tome da je to zabranjeno, spreman sam da razmotrim dalje istupe. Ovako, nisam spreman da uvazavam tvoje molbe.


Prvo bi mogao da smanjiš nivo arogancije sa kojom nastupaš ovdje i da se ne postavljaš u poziciju da određuješ ko i gdje treba da piše...

Drugo... Izguglao si ti dosta toga i povezao u neke tirade kojima ovdje proklamuješ priču o zlom državnom projektu koji jede sve oko sebe... Svaka čast, ali taj tvoj selektivan pristup tumačenju informacija i opširni postovi, ne znače da znaš baš toliko o stvarima o kojima pišeš. Ili si jednostavno zlonamjeran... Prije sam da povjerujem da si ovo drugo, sudeći po aroganciji sa kojom pišeš...

Agrobanka je u stečaj otišla još 2012. godine, kad se već hvataš te teme, i otad je pod kontrolom AOD, koja je tražila model za naplatu potraživanja. Da ne bude zabune, Agrobanka nije jedina koja je tada proglasila stečaj, već je to učinilo još 4 ili 5 banaka, sa ukupnim potraživanjima po osnovi kredita od preko 200 miliona evra, ne znam tačnu cifru. Krediti ovih banaka, uglavnom su dijeljeni bez odgovarajućeg obezbjeđenja, klijentima čija je kreditna sposobnost bila, u najmanju ruku upitna. Kad su, po proglašenju stečaja, krediti došli na naplatu, banke su pokušale da preko svojih službenika, u direktnim razgovorima sa klijentima, dogovore pojedinačna rješenja za naplate kredita, otkup, odbijanje kamate, reprogram. Kako banke nisu firme za naplatu i utjerivanje dugova, čak ni kad su potpuno operativne, AOD donosi odluku da se potraživanja tih banaka bukvalno ponude javno na otkup za jedinstvenu cijenu. Prvi paket je otkupljen za 11 miliona eura, Zvezda shodno mogućnostima, dogovorila otkup svog kredita za 6,8 miliona sa grejs periodom i mogućnošću da taj dug otkupi neko drugi, za iznos koji je proporcionalan iznosu za koji su inače prodavana dugovanja, procjena je, u ovom slučaju da je to 700000 evra. Moralno ili ne, postupak je legalan i legitiman, tako da Agrobanka nije propala zbog kredita koji je dala Zvezdi, već zato što je zgruvala 200 miliona eura u kredite koji nisu bili naplativi, a država to aminovala godinama... Ako već brineš za državu, mogao bi krenuti od toga npr...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Hvala na sugestijama i pohvalama, ali guglanje sam preporučio tvojim kolegama, pošto meni to nije potrebno. Znam u svakom trenutku ko je sta izjavio i pamtim sve podatke. Već sam se dokazao ovdje i dobro znam o čemu pričam, baratam informacijama i mimo zvaničnog protokola. Ovde ljudi nisu imali pojma otkud Novak Nedić u avionu za Helsinki dok im ja nisam rekao da on drži Joveljica i Radonjića. Danas je i zvanično postao član FK Crvena zvezda ( i želim ovom prilikom da vam svima čestitam). Tako da mi u tom slučaju gledajući s kim imam necast da polemisem apsolutno daje za pravo da budem i prepotentan, jer moram o elementarnom da upoznajem pojedince. Kojima je izvor info RSB, Informer, Pink, jer za nešto ozbiljnije nedosezu.

Agrobanka je između ostalog propala i zbog CZ jer je taj klub bio jedan od najvećih dužnika. Tačno je da je postignut sporazum o kom govoriš, ali u kojim okolnostima?! Ne postoji država u kojoj je sudija koji sprovodi stecajni postupak istovremeno i predsednik nadzornog odbora kluba koji duguje istoj toj banci. Niti sudije smiju imati bilo kakve funkcije. Nemate odgovor na to pitanje i na tu temu svaka dalja polemika je suvišna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2019, 16:25 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2015, 09:08
Postovi: 96
boban1982 je napisao:
Ozbiljno istraživačko novinarstvo :-D

Kako navede stručnjak dug Zvezde po APR 53 M €

"Finansijski izveštaj Crvene zvezde za 2018. godinu objavljen je na sajtu APR-a. U njemu se navodi da je dug Zvezde, zaključno sa 31. decembrom 2018. godine, 34.348.500 evra! Zapravo, navodi se da je ukupan dug 45.524.516 evra, ali i da tu i neraspoređeni dobitak od 11.176.016 evra, čime se dolazi do cifre od 34.348.500 evra."

Toliko o objektivnosti i činjenicama.


Čitao sam analizu ozbiljnog ekonomiste koji je svaku stavku izanalizirao posebno, jer ja se za razliku od tebe ne informisem na RSB i Informeru.

Dug je 53 miliona Evra bio po tom izvjestaju, računajući i neraspoređeni dobitak. Dug je svakako i veći pošto je novac od Evrope najplaćen. Tako je i kod Partizana, samo 3x manji.

Nego, otkud sudija Milošević u stecajnom postupku Agrobanke, kada je on predsednik nadzornog odbora CZ? :lol: Vraćaju li ti drugovi kredite ili otpisuju kao Terza, kako im paše? :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2019, 16:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Viktor_RBA je napisao:
Nitro je napisao:
Viktor_RBA je napisao:
Volta je napisao:
Aha, kad se odlučiš da li si navijač Partizana, Borca ili nekog trećeg, slobodno javi.

I svakako, čim niko nije demantovao te izjave, niti tužio ih za klevetu, podrazumijeva se da su govorili istinu.

Izvini profesore, neće se ponoviti, obećavam.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk


Dok neko ne demantuje sam sebe ili neko relevantan iz iste branse ne pokuša da ospori neku izjavu, ona je validna. Tim prije što je recimo izjava Vesica bila za navijački portal RSB da je obezbjedio više od 20 miliona Evra za KK CZ tokom svog boravka u klubu. RSB bi izmislio izjavu svog funkcionera? Uozbilji se. Možemo samo da slutimo da je Vesić ipak pretjerao u svojoj samopromociji (mada po dovedenim imenima ne bih rekao) i to je sve.

Nisam znao da postoje ograničenja na forumu i da navijač Borca, Vojvodine, Partizana ili nekog četvrtog ne može da dođe na temu o Crvenoj zvezdi (i obrnuto) i da svoj objektivni sud?!

Kada me admini izvjeste o tome da je to zabranjeno, spreman sam da razmotrim dalje istupe. Ovako, nisam spreman da uvazavam tvoje molbe.


Prvo bi mogao da smanjiš nivo arogancije sa kojom nastupaš ovdje i da se ne postavljaš u poziciju da određuješ ko i gdje treba da piše...

Drugo... Izguglao si ti dosta toga i povezao u neke tirade kojima ovdje proklamuješ priču o zlom državnom projektu koji jede sve oko sebe... Svaka čast, ali taj tvoj selektivan pristup tumačenju informacija i opširni postovi, ne znače da znaš baš toliko o stvarima o kojima pišeš. Ili si jednostavno zlonamjeran... Prije sam da povjerujem da si ovo drugo, sudeći po aroganciji sa kojom pišeš...

Agrobanka je u stečaj otišla još 2012. godine, kad se već hvataš te teme, i otad je pod kontrolom AOD, koja je tražila model za naplatu potraživanja. Da ne bude zabune, Agrobanka nije jedina koja je tada proglasila stečaj, već je to učinilo još 4 ili 5 banaka, sa ukupnim potraživanjima po osnovi kredita od preko 200 miliona evra, ne znam tačnu cifru. Krediti ovih banaka, uglavnom su dijeljeni bez odgovarajućeg obezbjeđenja, klijentima čija je kreditna sposobnost bila, u najmanju ruku upitna. Kad su, po proglašenju stečaja, krediti došli na naplatu, banke su pokušale da preko svojih službenika, u direktnim razgovorima sa klijentima, dogovore pojedinačna rješenja za naplate kredita, otkup, odbijanje kamate, reprogram. Kako banke nisu firme za naplatu i utjerivanje dugova, čak ni kad su potpuno operativne, AOD donosi odluku da se potraživanja tih banaka bukvalno ponude javno na otkup za jedinstvenu cijenu. Prvi paket je otkupljen za 11 miliona eura, Zvezda shodno mogućnostima, dogovorila otkup svog kredita za 6,8 miliona sa grejs periodom i mogućnošću da taj dug otkupi neko drugi, za iznos koji je proporcionalan iznosu za koji su inače prodavana dugovanja, procjena je, u ovom slučaju da je to 700000 evra. Moralno ili ne, postupak je legalan i legitiman, tako da Agrobanka nije propala zbog kredita koji je dala Zvezdi, već zato što je zgruvala 200 miliona eura u kredite koji nisu bili naplativi, a država to aminovala godinama... Ako već brineš za državu, mogao bi krenuti od toga npr...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Hvala na sugestijama i pohvalama, ali guglanje sam preporučio tvojim kolegama, pošto meni to nije potrebno. Znam u svakom trenutku ko je sta izjavio i pamtim sve podatke. Već sam se dokazao ovdje i dobro znam o čemu pričam, baratam informacijama i mimo zvaničnog protokola. Ovde ljudi nisu imali pojma otkud Novak Nedić u avionu za Helsinki dok im ja nisam rekao da on drži Joveljica i Radonjića. Danas je i zvanično postao član FK Crvena zvezda ( i želim ovom prilikom da vam svima čestitam). Tako da mi u tom slučaju gledajući s kim imam necast da polemisem apsolutno daje za pravo da budem i prepotentan, jer moram o elementarnom da upoznajem pojedince. Kojima je izvor info RSB, Informer, Pink, jer za nešto ozbiljnije nedosezu.

Agrobanka je između ostalog propala i zbog CZ jer je taj klub bio jedan od najvećih dužnika. Tačno je da je postignut sporazum o kom govoriš, ali u kojim okolnostima?! Ne postoji država u kojoj je sudija koji sprovodi stecajni postupak istovremeno i predsednik nadzornog odbora kluba koji duguje istoj toj banci. Niti sudije smiju imati bilo kakve funkcije. Nemate odgovor na to pitanje i na tu temu svaka dalja polemika je suvišna.
Važi drugar... Kad tako rigidno i decidno tvrdiš da je Agrobanka propala zbog Zvezde kao jednog od najvećih dužnika, a tako dobro i barataš informacijama i podacima, molio bih te da (ne sa gugla), izneseš podatke o ostalim dužnicima navedene banke, strukturi njihovog duga i modelu po kojem je isti servisiran. Kontam da bi za jednog intelektualno nadmoćnog lika poput tebe, sa takvim pristupom informacijama, to bila sitnica u rangu toga da mi obični smrtnici, saberemo 2 i 3...

Ujedno bi mogao i da proračunaš, koliko je tadašnja država uzela Zvezdi, od transfera kompletne generacije iz Barija, koliko bi to po stopi inflacije i progresivnog rasta vrijednosti transfera igrača, iznosilo u današnjem vremenu, pa da vidimo koliko je i država oštetila Zvezdu u postbarijevakom periodu...

Čisto radi nekog reciprociteta...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2019, 16:32 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2015, 09:08
Postovi: 96
Volta je napisao:
трибина Б. Зељковић je napisao:
1.vecina rba su bili simpatizeri pfc. Veliki broj isao na utakmice istog kluba. Bar vece. Dobra grupa(dobra svijest),bar te matore ekipe koju sam ja znao.

Hvala, bio sam u nedoumici jer lik piše gotovo isključivo na CZV i Borčevoj temi. U tom slučaju ima pozdrav od Žeksa Pantića, savršeno se uklapa u onu njegovu bolesnu retoriku i modus operandi da se analiziraju prvenstveno dešavanja u Zvezdi (dakako, nadasve objektivno), a tu i tamo se prokomentariše sopstveni klub.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk


A to je neka novost da su ljudi sa istoka išli nekada na utakmice CZV/PAR?! Kao što idu već deceniju na Vosine utakmice. Pa ovo je ozbiljna komedija. :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2019, 16:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6012
Analiza ozbiljnog ekonomiste :-D

Baš me zabavlja ovaj lik.

Podatak iz izveštaja APR-a objavljeni su i na sajtu Blica,vjerovatno i oni lažu samo taj tvoj ekonomski stručnjak govori istinu.

Pošto danas si objavio analizu suđenja preksinoć da podijelim i ja mišljenje stručnjaka

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... _penali_i_


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2019, 16:39 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2015, 09:08
Postovi: 96
Nitro je napisao:
Viktor_RBA je napisao:
Nitro je napisao:
Viktor_RBA je napisao:
Volta je napisao:
Aha, kad se odlučiš da li si navijač Partizana, Borca ili nekog trećeg, slobodno javi.

I svakako, čim niko nije demantovao te izjave, niti tužio ih za klevetu, podrazumijeva se da su govorili istinu.

Izvini profesore, neće se ponoviti, obećavam.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk


Dok neko ne demantuje sam sebe ili neko relevantan iz iste branse ne pokuša da ospori neku izjavu, ona je validna. Tim prije što je recimo izjava Vesica bila za navijački portal RSB da je obezbjedio više od 20 miliona Evra za KK CZ tokom svog boravka u klubu. RSB bi izmislio izjavu svog funkcionera? Uozbilji se. Možemo samo da slutimo da je Vesić ipak pretjerao u svojoj samopromociji (mada po dovedenim imenima ne bih rekao) i to je sve.

Nisam znao da postoje ograničenja na forumu i da navijač Borca, Vojvodine, Partizana ili nekog četvrtog ne može da dođe na temu o Crvenoj zvezdi (i obrnuto) i da svoj objektivni sud?!

Kada me admini izvjeste o tome da je to zabranjeno, spreman sam da razmotrim dalje istupe. Ovako, nisam spreman da uvazavam tvoje molbe.


Prvo bi mogao da smanjiš nivo arogancije sa kojom nastupaš ovdje i da se ne postavljaš u poziciju da određuješ ko i gdje treba da piše...

Drugo... Izguglao si ti dosta toga i povezao u neke tirade kojima ovdje proklamuješ priču o zlom državnom projektu koji jede sve oko sebe... Svaka čast, ali taj tvoj selektivan pristup tumačenju informacija i opširni postovi, ne znače da znaš baš toliko o stvarima o kojima pišeš. Ili si jednostavno zlonamjeran... Prije sam da povjerujem da si ovo drugo, sudeći po aroganciji sa kojom pišeš...

Agrobanka je u stečaj otišla još 2012. godine, kad se već hvataš te teme, i otad je pod kontrolom AOD, koja je tražila model za naplatu potraživanja. Da ne bude zabune, Agrobanka nije jedina koja je tada proglasila stečaj, već je to učinilo još 4 ili 5 banaka, sa ukupnim potraživanjima po osnovi kredita od preko 200 miliona evra, ne znam tačnu cifru. Krediti ovih banaka, uglavnom su dijeljeni bez odgovarajućeg obezbjeđenja, klijentima čija je kreditna sposobnost bila, u najmanju ruku upitna. Kad su, po proglašenju stečaja, krediti došli na naplatu, banke su pokušale da preko svojih službenika, u direktnim razgovorima sa klijentima, dogovore pojedinačna rješenja za naplate kredita, otkup, odbijanje kamate, reprogram. Kako banke nisu firme za naplatu i utjerivanje dugova, čak ni kad su potpuno operativne, AOD donosi odluku da se potraživanja tih banaka bukvalno ponude javno na otkup za jedinstvenu cijenu. Prvi paket je otkupljen za 11 miliona eura, Zvezda shodno mogućnostima, dogovorila otkup svog kredita za 6,8 miliona sa grejs periodom i mogućnošću da taj dug otkupi neko drugi, za iznos koji je proporcionalan iznosu za koji su inače prodavana dugovanja, procjena je, u ovom slučaju da je to 700000 evra. Moralno ili ne, postupak je legalan i legitiman, tako da Agrobanka nije propala zbog kredita koji je dala Zvezdi, već zato što je zgruvala 200 miliona eura u kredite koji nisu bili naplativi, a država to aminovala godinama... Ako već brineš za državu, mogao bi krenuti od toga npr...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Hvala na sugestijama i pohvalama, ali guglanje sam preporučio tvojim kolegama, pošto meni to nije potrebno. Znam u svakom trenutku ko je sta izjavio i pamtim sve podatke. Već sam se dokazao ovdje i dobro znam o čemu pričam, baratam informacijama i mimo zvaničnog protokola. Ovde ljudi nisu imali pojma otkud Novak Nedić u avionu za Helsinki dok im ja nisam rekao da on drži Joveljica i Radonjića. Danas je i zvanično postao član FK Crvena zvezda ( i želim ovom prilikom da vam svima čestitam). Tako da mi u tom slučaju gledajući s kim imam necast da polemisem apsolutno daje za pravo da budem i prepotentan, jer moram o elementarnom da upoznajem pojedince. Kojima je izvor info RSB, Informer, Pink, jer za nešto ozbiljnije nedosezu.

Agrobanka je između ostalog propala i zbog CZ jer je taj klub bio jedan od najvećih dužnika. Tačno je da je postignut sporazum o kom govoriš, ali u kojim okolnostima?! Ne postoji država u kojoj je sudija koji sprovodi stecajni postupak istovremeno i predsednik nadzornog odbora kluba koji duguje istoj toj banci. Niti sudije smiju imati bilo kakve funkcije. Nemate odgovor na to pitanje i na tu temu svaka dalja polemika je suvišna.
Važi drugar... Kad tako rigidno i decidno tvrdiš da je Agrobanka propala zbog Zvezde kao jednog od najvećih dužnika, a tako dobro i barataš informacijama i podacima, molio bih te da (ne sa gugla), izneseš podatke o ostalim dužnicima navedene banke, strukturi njihovog duga i modelu po kojem je isti servisiran. Kontam da bi za jednog intelektualno nadmoćnog lika poput tebe, sa takvim pristupom informacijama, to bila sitnica u rangu toga da mi obični smrtnici, saberemo 2 i 3...

Ujedno bi mogao i da proračunaš, koliko je tadašnja država uzela Zvezdi, od transfera kompletne generacije iz Barija, koliko bi to po stopi inflacije i progresivnog rasta vrijednosti transfera igrača, iznosilo u današnjem vremenu, pa da vidimo koliko je i država oštetila Zvezdu u postbarijevakom periodu...

Čisto radi nekog reciprociteta...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Ne pada mi na pamet da tražim. Jasno je da je 17 miliona dobar dio ukupne cifre zbog koje se otišlo u stečaj. Činjenica je da je Zvezda pokrala državu i da u nije u pitanju samo Agrobanka, već i Poštanska štedionica i mnogi drugi nevraceni krediti.

Kada odgovoriš od kog novca je Zvezda sklopila tim sa kojim je osvojila skraćeni KEŠ, biće ti jasno zašto je i ako je država povratila određena sredstva. Biće da je Dzajko džaba bio u pritvoru i bio aboliran, nije mu se ni sudilo, kao ni dr Zvezdanu Terziću. Jadni pošteni Džaja, ni dinara nije ukrao, nego država. Država je to nešto možda vratila, iako je Milan Kalinić krao imovinu sa Marakane, pa ćemo mi sada da ukrademo od države 100x više. Kao što pripisujemo izmišljene titule. Jednostavno nam je u krvi da krademo. Po principu drzte lopova. Već viđeno.

Nemam ja šta s tobom da polemisem, kada nemaš odgovor na "sudiju" Miloševića, kao ni drugari ti. To nema ni u Kambodži.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2019, 16:50 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2015, 09:08
Postovi: 96
boban1982 je napisao:
Analiza ozbiljnog ekonomiste :-D

Baš me zabavlja ovaj lik.

Podatak iz izveštaja APR-a objavljeni su i na sajtu Blica,vjerovatno i oni lažu samo taj tvoj ekonomski stručnjak govori istinu.

Pošto danas si objavio analizu suđenja preksinoć da podijelim i ja mišljenje stručnjaka

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... _penali_i_



Naravno da je objavljen na svim sajtovima, ali se nije ušlo u detalje. Postoje ljudi koji su eksperti za to i znaju šta je naplativo, a šta ne. Odgovorno tvrdim da je dug veći od toga i da je u tom momentu bio 53 miliona. A ti vjeruj u šta hoćeš, ti si sigurno vjerovao Terziću da je 14 miliona. :lol: Knjigovodstveni i realni. Toliko o tebi.

Odgovor za "sudiju" Miloševića?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2019, 17:00 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2015, 09:08
Postovi: 96
трибина Б. Зељковић je napisao:
1. Kakav rsb,kakve nikove? Rba kapiras,ja sam znao bar 5 clanova koji su isli na pfc. Da ti pisem imena? Pa tvoja su grupa a vidim i ti si tu,valjda znas ko su?! Uostalom,niko nije aktivan,mozda jedan lik pa je nebitno.
2.kaze zarko zecevic? Ma jelte? Pa kaze i vucic da ljudi super zive,jel mu vjerujes?
3.dug je manji u odnosu na poslu godinu,to se gleda,to sto bih ja volio da je jos manji,to se ne pika.
4. moja stvar kako znam,kazem ti kako je,ti vjeruj sta zelis. Meni je terzic slina,ali necu bojkotovati zbog njega.
5.zapamti ti,a i drugi. Ja znam da je tesko povjerovati,ali nisu isto. To sto bi mnogi voljeli da jesu,to je jedna stvar,a druga je kako stvari stoje. Zbog atine i zg je vucic cekicao ljude po muriji jer niko znao nista nije. Ti si druze daleko od tog svijeta i nikad neces shvatiti kako sever radi. Da tu ima gomila ludaka koji ce da umru za grupu ako treba. Za ideal. Ja razumijem da je to tesko pojmiti obicnom covjeku,ali je tako. Koji ce reci vucicu ne po cijenu bilo cega.
6.kakav dokaz,za sta? Ne pitaju se nista oko tribine i to je to. Kako da ti dokazem,da te odvedem na sastanak da vidis?
Drzava je ukrala pare zvezdi od zarade i transfera 91.i 92.god. 100 miliona.
Uostalom,nastavi polemiku sa drugima,ovo smo razmijenili i to je to.


1. Otkrio si toplu vodu. Išli su i na utakmice CZ, kao što se sada ide i na utakmice Vojvodine. To je bilo prije bratstva.

2. Vjerujem Zečeviću kao odgovornom čovjeku. Ne vidim da ga je neko demantovao. Ko vam je kriv što niste pokrenuli svoju lutriju, nuđeno vam je prije Partizanu?!

3. Nemaš uvid u te papire, ne mozes tvrditi da je dug manji sa tom sigurnošću, pogotovo ne nakon izveštaja APR koji uvjek prikaze situaciju boljom nego što jeste. Po toj logici i Ostoja Mijailović je smanjio dug, ali ga papiri demanuju.

4. Naravno da ima fanatika koji vole klub, ali ima i ovih drugih koje sam ja naveo, a što ti ne možeš da osporis.

5. Jedan od vođa delija Marko Vučković je jedan od glavnih ljudi u Ultrakopu. Toliko o Bogdanovu.

6. Ponavljam, gdje su nestali milioni to pitaj aboliranog čika Dragana Džajića. Ja se ne bavim pričama rekla kazala.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8746 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350 ... 438  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 40 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs