banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 15:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8756 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221 ... 438  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Jun 2017, 21:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Apr 2017, 17:52
Postovi: 404
Ne znam za Vardar ali bi Spartak iz Subotice mogao traziti titulu iz te 46' jer je bio pobjednin u Vojvodini tog kvalifikacionog turnira koji Terzic trazi kao titulu. Za 86' je bezveze bilo sta pricati...
Ali to se desava kada ludaci nisu u psihijatriji a lopovi u zatvoru.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2017, 21:16 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Ne znas za Vardar i nasu titulu i igranje Kupa sampiona
mlad si :)

jedan od najvecih afera u bivsoj Jugi

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2017, 21:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Zna ono sto procita na avangardi i slicnim forumima.

Inace, pored svih ovih zajebancija koje lopovcina Terzic radi, jedino mi se svidja ova, idi na sve ili nista, potpisuj jace igrace, daj im pare (koje nemas) i onda ili isplivaj ili katanac, pun mi je k... vise i fudbala i FKCZ sa ovakvim govnima na celu.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2017, 21:25 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Skeva pa potonucemo
Imamo dvije pozicije koje su nam kriticne i mi dovodimo igrace na pozicije gdje smo popunjeni
a na kriticnim pozicijama cekamo odgovore nekoliko igraca ako neko potpise super...
uzasno se radi...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2017, 21:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Naravno da cemo potonuti, spasa nema, ali nek se izdrkavaju dok mogu i cao, nece mi biti toliko ni zao kao da je neko dosao i iskreno se trudi i jednostavno ne bi uspio.
Na koje pozicije mislis? Sto se stopera tice, ne sumnjam da ce dovesti nekog jaceg, dati mu platu od 800.000 bar na papiru, pa dok ide ide.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2017, 21:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15040
Ako ostane Terza još koju godinu, ima da se koljete sa sitijem i psg oko pojačanja :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2017, 21:36 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Mislim na stopera i zadnjeg veznog (La talek i Donald odlaze cim ih neko zatrazi)
nece biti spucas pare na spica (doduse ne onoliko koliko se tvrdi ali opet puno ) a na stoperu se cijenkas za 15 000 ma zajebi...

Na straniu sto ce trener uskoro morati da uigra novi tim u kojem ce biti puno nespremnih igraca...

a mi dovodimo krila kao da cemo igrati sa cetvoricom po strani

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2017, 21:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Apr 2017, 17:52
Postovi: 404
Skeva ja sam stariji malo od foruma i interneta,i od tebe... Naravno da znam o cemu se radi i sta je bilo 86'. Cjela zavrsnica prvenstva je bila namjestena i onda Partizanu oduzmu titulu pa onda kasnije vrate. Pa sad terzić
ponovo aktivira tu pricu da dodatno zatruje mlade ljude koji ne znaju o tome nista.Idiot.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2017, 22:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Sta UEFA kaze za tu 1986? 46 je jasna kao dan, tu nema ni najmanje dileme.

Mislim, iskreno, zaboli me za fudbal i titule, ali kad si vec stariji i znas, da vidim sta znas? :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2017, 22:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Звезди нису проблем лоши играчи, него криминал у и око клуба.

Што се прије отјера дилетант од Терзића, и притом дође неко ко иоле зна материју, клуб ће кренути бар мало узлазном путањом, све остало је заваравање од љета до љета.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2017, 22:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Apr 2017, 17:52
Postovi: 404
skeva je napisao:
Sta UEFA kaze za tu 1986? 46 je jasna kao dan, tu nema ni najmanje dileme.

Mislim, iskreno, zaboli me za fudbal i titule, ali kad si vec stariji i znas, da vidim sta znas? :)


Sta uefa kaze ne znam ali znam da je neko to oduzimanje partizanove titule ponistio i nama je vratio. Zasto se 31 godinu iz zvezde niko nije bunio zbog toga? Zasto sad to radi terzic? Mislim ako jedan Lukić
nije potegao to pitanje kao vitez ko je jedan zvezdan? :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2017, 22:34 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Bianconeri je napisao:
Skeva ja sam stariji malo od foruma i interneta,i od tebe... Naravno da znam o cemu se radi i sta je bilo 86'. Cjela zavrsnica prvenstva je bila namjestena i onda Partizanu oduzmu titulu pa onda kasnije vrate. Pa sad terzić
ponovo aktivira tu pricu da dodatno zatruje mlade ljude koji ne znaju o tome nista.Idiot.


ajd me malo podsjeti kad vec kazes da si toliko star?

jel to bila ona sezona gdje su zvezda i partizan u zadnjem kolu igrali protiv dva sarajevska kluba i gdje je zeljo pustao partizanu a sarajevo zvezdi....i kako gdje padne gol,odmah i na onom drugom mecu se egalizuje,i sve tako do konacnih po 4-0 i za zvezdu i za partizan?

sjecam se te smijurije,i sprdnje u citavoj tadasnjoj yu,ali ne kapiram zasto bi se zvezdi ta titula dodjeljivala,kad je bio opsti cirkus i na jna i na kosevu? :-?

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2017, 22:37 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
a ovo za 1946 pojma nemam o cemu se radi,pa cu se suzdrzat od komentara

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2017, 22:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Apr 2017, 17:52
Postovi: 404
Radi se o tome da su tada igrani kao neki turniri koji su bili kvalifikacioni za sledecu sezonu i prvenstvo SFRJ.
Srbija je bila bez pokrajina na primjer,pa su Vojvodina i Kosmet imali svoje predstavnike. Hrvati su takvi kakvi jesu pa je Hajduk vec prisvojio to kao sampion hrvatske sto je van pameti, a sada to hoće i Crvena Zvezda.
To nisu bila drzavna prvenstva definitivno...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2017, 22:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Apr 2017, 17:52
Postovi: 404
Schlager je napisao:
Bianconeri je napisao:
Skeva ja sam stariji malo od foruma i interneta,i od tebe... Naravno da znam o cemu se radi i sta je bilo 86'. Cjela zavrsnica prvenstva je bila namjestena i onda Partizanu oduzmu titulu pa onda kasnije vrate. Pa sad terzić
ponovo aktivira tu pricu da dodatno zatruje mlade ljude koji ne znaju o tome nista.Idiot.


ajd me malo podsjeti kad vec kazes da si toliko star?

jel to bila ona sezona gdje su zvezda i partizan u zadnjem kolu igrali protiv dva sarajevska kluba i gdje je zeljo pustao partizanu a sarajevo zvezdi....i kako gdje padne gol,odmah i na onom drugom mecu se egalizuje,i sve tako do konacnih po 4-0 i za zvezdu i za partizan?

sjecam se te smijurije,i sprdnje u citavoj tadasnjoj yu,ali ne kapiram zasto bi se zvezdi ta titula dodjeljivala,kad je bio opsti cirkus i na jna i na kosevu? :-?


Da to je to... Moze se cjelo prvenstvo proglasiti neregularnim sto je i najblize istini.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2017, 22:54 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ako je to zaista ta sezona,i ako terzic trazi tu titulu,onda je to stvarno dno dna :(

atak bas na one mladje,ili one sa kracim pamcenjem,prodavanje muda pod bubrege...

partizanu pred zadnje kolo treba samo da ne ostvari losiju gol razliku od zvezde....i kako sarajevo pusti koji gol zvezdi na kosevu,tako i zeljeznicar u sledecem napadu partizanu.....tu samo mozes priznat da su ovi bili namazaniji od tebe i da ti nisu dozvolili da ga nasankas sa 0-4 na kosevu :(


iskreno se nadam da je rijec o nekoj drugoj sezoni i da sam pobrkao nesto sa onim vardarom,sajberom, ili ko zna kim...sve mi se to brka,pogotovo ona sezona kad je velez igrao za prvaka u tuzli,protiv slobode koja nije mogla ni gore ni dole...i izgubi velez 3-1 a prvak postane partizan

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 27 Jun 2017, 22:56, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2017, 22:56 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Apr 2017, 17:52
Postovi: 404
Ma to je to... Onda na scenu stupa Slavko Šajber i vjerovatno najveća afera YU fudbala.

https://www.google.com.eg/url?q=http:// ... BgBFNtFHeg


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2017, 23:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
I dalje mi ne rekoste sta kaze UEFA na to?

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2017, 23:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Apr 2017, 17:52
Postovi: 404
Pitaj Terzića.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2017, 23:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Ok, ne znas, dakle procitali smo tvoje misljenje na datu temu, hvala sto si to podijelio. Sta UEFA kaze bice, nemaju nikakvog interesa ovdje i reci ce sta i kako. A sigurno su mjerodavniji od tebe ili mene. Idemo dalje

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8756 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221 ... 438  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs