banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 15:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8745 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207 ... 438  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Mar 2017, 20:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
ШАМПИОНИ!!!

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Mar 2017, 20:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Zasto mi sve ovo fake izgleda. Cak si moraju sami pucat golove. :) Ratnici paorskog srca.

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Mar 2017, 23:04 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Prava je steta sto Boaci nema normalan vezni red
Momak je prototip centarfora i trpao bi bez milosti
Kako je samo ubrzao kod drugog gola. Udarac glavom me podsjetio na Husrefa :)

Takodje pohvale Za Manojlovica kako je samo skinuo sut Manojlovica, i Friponga steta sto nije malo bar veci

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Mar 2017, 23:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2005, 09:40
Postovi: 2049
Jebo tribine vise, nebitno. Kad komentator rece da je prije pocetka drugog poluvremena "nacuo" Boacija kako govori Ruizu- "Idemo ih sad pobijediti" ili "preokrenuti ovo", znao sam da ce tuci. Samo sam ocekivao nesto slicnije Bajernu sinoc, ali dobro je i ovako... Boaci mudonja i po, svidja mi se takav stav kod fudbalera. Pohvale i za Plavsica. Frimpong je u odbrani dobar, samo da ne dodaje loptu bespotrebno igracima u guzvi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Mar 2017, 23:13 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Inave Ivanovic nikako da privede utakmicu kako treba
tako je vodio Napredak pa mu Partizan preokrenuooo

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Mar 2017, 23:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16746
DA baš, da se nisu dogovorili da Vojvodina pusti, kakvo loženje bez utemljenja....
Jebo vas fudbal gdje država gura svoju čeljad.
Aj ćao 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Mar 2017, 23:28 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Bas su pustili :)

Trujic je u finisu imao mrtvu sansu i Filip odbranio tako se namjesta...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Mar 2017, 23:48 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 23 Apr 2016, 15:47
Postovi: 9
да причекамо до августа па ће онда ови вјерни аналитичари и навијачи пљувати тог' истог Боаћија или како већ Пингпонга и остале играче кад ''највећи српски (комунистички) бренд'' испадне од увијек неугодних представника Малте, Гибралтара или Казахстана у првом колу квалификација...

али ко зна, ако Србија до тад уђе у ЕУ уз Вучићеве везе и конекције можда се може изгањати и неки прелаз из 1 у 2 или гол из офсајда, аута па да вас се Европа поново плаши, барем до првог преткола :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Mar 2017, 23:51 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
To su nase brige , nosicemo se mi sa njima ne brini ti...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Mar 2017, 00:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2005, 09:40
Postovi: 2049
VultureCulture je napisao:
да причекамо до августа па ће онда ови вјерни аналитичари и навијачи пљувати тог' истог Боаћија или како већ Пингпонга и остале играче кад ''највећи српски (комунистички) бренд'' испадне од увијек неугодних представника Малте, Гибралтара или Казахстана у првом колу квалификација...

али ко зна, ако Србија до тад уђе у ЕУ уз Вучићеве везе и конекције можда се може изгањати и неки прелаз из 1 у 2 или гол из офсајда, аута па да вас се Европа поново плаши, барем до првог преткола :D


Mi protivnike s Malte redovno izbacujemo :P Sa svima ostalima imamo problema. O'ladi malo, sto si se uzbudio, bem ga? Bezveze smaras na temi. Odes lijepo misem dole do Go to page, pa pritsnes broj 3. I onda negdje ispod tema Paintball i laser tag i Kupovina teniskog reketa otvoris temu FC Vojvodina i tamo napises koju pametnu...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Mar 2017, 11:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Katai opet sa kulpe dao gol za Alaves ovaj put protiv Sevilje. Vec ga zovu "Katai magico". Izgleda da je opet nekom magijom dao gol. :D

https://www.youtube.com/watch?v=iTkpwHAxnqI

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Mar 2017, 16:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Slika

Još kad se razigra Vujaklija ... :D

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Mar 2017, 20:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Golcina Ruiza! :P

https://www.youtube.com/watch?v=TC1S0nHg5sM

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2017, 15:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
1:2 Ozegovic smanjio u finisu prvog poluvremena.

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2017, 21:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Ал` намјештамо, сунце ти... Никад боље! 8)

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2017, 22:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
Protiv Vojvodine prelaz, danas 7+, moze nam se. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2017, 10:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Mora ovo bolje, sa postojećim igračkim kadrom...
Mnogo smiješno djelujemo u odbrani, gdje imamo jednog krštenog defanzivca. Petković i Anđelković daju doprinos u napadu, ali su teške rupe pozadi. Luković je tragično loš i njemu bi bilo bolje da što prije ganja penziju. Urnisale su ga kako povrede, tako i loša forma, a sa svojih 34, teško da se od njega može očekivati nešto spektakularno u budućnosti. On bi, sa svojim iskustvom i reputacijom, JSL napadače trebao da nosa u zubima i kad je potpuno van forme, a on je slabiji dio štoperskog tandema, do te mjere da napadači mahom traže njegovu stranu, da ga napadaju. Loše se postavlja, brzine odavno nema, prečesto griješi i u procjenama, a ne može se reći i da je čvrst u duelu. Pride toga, ne rješava se ni lopte pravovremeno, pokušava iskustvom da nađe najbolju opciju za pas, pa opet griješi. Sve u svemu, njegovo je prošlo i Frimpong pored njega izgleda supersonično...

Napadački ima dobrih stvari, ali igra u polju je još upitna. Puno toga se vrti oko Kange, koji se ne uklapa sa ostatkom veznog reda. Previše ide u dubinu po loptu i prečesto traži direktan pas u prostor. Kad ne radi to, onda pokušava neke dijagonale, koje su mahom tačne jer ima dobar pas, ali su preteške da ih bočni igrači prihvate pod pritiskom. Da ga je odučiti od navike da dolazi po loptu u prvu trećinu terena, još bi bio i upotrebljiv. Nažalost, on je taktički poprilično sirov... Moj je utisak da bi Milijaš bio upotrebljiviji, pod uslovom da se Le Talek vrati u formu i bude ono što je bio na početku, igrač koji kretanjem i anticipacijom, može da pokrije sve rupe u veznom redu, kojih bi sigurno bilo brdo, kada bi Milijaš sa svojom motorikom i kretanjem, bio u timu...

Krila? Imamo odlične igraće na tim pozicijama, ali nam oni služe da krpe rupe koje ostavljaju bekovi, koji su opet glavna napadačka opcija sa boka. Plavšić se agilnošću još i izbori za nešto, Ruiz nikako. Ostali nisu kvalitet za nešto više... Trebalo je napraviti rekonstrukciju od odbrane, sa jednim štoperom i ozbiljnim bekovima. Zašto to nije urađeno, boga pitaj...

Dolazimo do ključne stvari, a to je Boaći. Grehota je imati ovakvog napadača i nemati adekvatne igrače da ga hrane loptama. Odavno nismo gledali kompletnijeg napadača na ovim prostorima. Đurđević isto ide u ovu kategoriju, s tim da je Boaći opasniji kad igra leđima...
Igra odlilčno, prati kretnje protivničke odbrane, traži prostor, kreće se, prisutan je u skoku, odlično se gradi, odlična realizacija i sasvim solidna tehnika.

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2017, 11:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Ovaj Boaci realno vrijedi 10 miliona. Ako proradi Vujaklija mozda dobijemo neki Ludogorec ove godine u kvalifikacijama za ligu - nije bitno koju.

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2017, 14:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Nećemo mi sa ovom igrom nijednu ozbiljniju ekipu dobiti. Ne znam šta Grof radi, ali ovo ne izgleda dobro. Ako od Čuke primimo 3 gola, od ozbiljnije ekipe ćemo popiti petardu samo tako. Ludogorec nas je silovao po bokovima, gdje smo recimo imali Ibanjeza, a da neće sad dok nam stranu drži Anđelković, koji je klasa ispod Luča. Istini za volju Anđelković ove sezone igra dobro, maksimalno je fizički spreman i dominira na toj svojoj strani, ali to je se stvar nekvaliteta protivnika i lige uopšte...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2017, 14:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16746
I Ibanjez je bušan u odbrani, bolji je napadački od Anđelkovića, ali odbrambeno isti đavo.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8745 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207 ... 438  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs