banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 13:38

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8746 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 438  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Nov 2016, 18:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
_зока je napisao:
Klasična JSL utakmica, zar ne skeva?

Nije Zorane, klasicna JSL utakmica sadrzi penal i crveni kad jednoj ekipi ne ide. Nagledali smo se takvih utakmica u poslednjih desetak godina koliko hoces. Jedan od razloga sto sam prestao aktivno pratiti glupi fudbal.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Dec 2016, 18:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2005, 09:40
Postovi: 2049
Jedan je Noj :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Dec 2016, 18:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Kakav antifudbal


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Dec 2016, 19:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29500
Lokacija: Banjaluka
Najeba Plavsic. :(


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Dec 2016, 20:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Dobro je prošao Plavšić - pauziraće samo jednu utakmicu tako kažu.

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Dec 2016, 21:16 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Kurvanje na prethodnijm nije proslo na ovoj utakmici mada smo realno u prvom poluvremnu trebali da natrpamo ih. U nastavku je bila katastrofa..
Ono sto je nejasno je sto grof gura Racica koji je izgubio sve ijedan duel, Jebote PLavsic je za njega izmislio duel igru. Vezni igraci nam nemaju pojma sta rad kod kontre umjesto da faulom prekinu napad oni gledaju koga ce da uzmu i ispadnu kao mala djeca i onda ispada da su nam dunsteri u odbrani potpuni. Na stranu sto ljudi igraju previsoko i to ce nas ekipa sa svakim brzim bocnim igracima znati da kazni

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Dec 2016, 14:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2005, 09:40
Postovi: 2049
Noj ce stici Ibanjeza po broju golova i asistencija :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Dec 2016, 15:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Koja je ovo patnja... i ne gledam vise.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2016, 10:35 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Noj igrac odluke hahaha joj komedija...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2016, 11:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29500
Lokacija: Banjaluka
Eto na sta smo spali. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2016, 10:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Brigate šta se tamo dešava u tom klubu? Meni to izgleda da problem nije samo teren, odnosno igrači i trener. Božović možda nije tolika trenerska klasa kao što su mnogi mislili nakon one prve sezone, ali nije ni toliki dunster ili prevara od trenera. Ima solidan fond igrača za domaću ligu, ali igra je krajnje kritična, da ne kažem besmislena. Sikimić i Orlandić nisu kvalitet za prvog špica, imamo brdo besmislenih centaršuteva po utakmici, Poletanović igra konstantno iako ne doprinosi toliko, a otkupljen neće biti sigurno jer je preskup. Kanga de šeta po Parizu, Muče po Zagrebu, Vijera otpisan... Neko je tu pogubio konce...

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2016, 12:44 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Pravih informacija nemam ali gledajuci Grofovu karijeru mislim da je do njega

Ocito je da postoji problem sa Terzicem i guranjem odredjenih igraca.
Grof je tvrdoglav, cesto na svoju stetu i lose je odradio pripreme.
Dovedeno je previse igraca mimo njega i sad on malo zeza .
Mijenjanjem tima doveo je do problema igraci su izgubili samopouzdanje i igraju sve losije. Niko nema kontinuitet mislim da nismo tri meca odigrai sa istom odbranom i veznim redom. Nadam se da ce smanjiti eksperimentisanje u drugom dijelu sezone i da cemo imati jasniju sliku oko tima.

Na stranu sto su otisli igraci koji su drzali svlacionicu. Savo, Gavric i Lucho su bili kohezioni faktor, Gruja je bio sjajan sa strancima i ekipa se drzala na okupu a sad je ocito da postoje odredjeni klanovi.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2016, 12:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Opet mi se cini da se vraca ona fora ignorisanja stranaca kao pre. Odavno losije stanje nije bilo u timu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2016, 20:44 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
A tek pojacanja sto se spominju
dovodimo pola Lige Srbije
tacno lud zbunjenog....

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2016, 09:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Pa očito je da postoji neki dublji problem. Sa postojećim igračkim kadrom, Zvezda bi trebala sa pola snage da igra domaće prvenstvo. Previše je nelogičnih poteza povučeno u prelaznom rokum, potom su i pripreme očito kasnile i loše sprovedene, ali sve to meni ne djeluje kao suština problema... Ko je tražio koga od igrača u prelaznom roku? Ko je koga dovodio i ko koga gura?
Ilić i Milošević nisu bili ni u protokolu dosad, a dovedeni su kao neka pojačanja. Pretpostavljam da su gurnuti od nekoga iz uprave, kao dio nekog dila. Stranci Muče, Ruiz, Fibel, Kanga samo djelimično opravdali očekivanja (i novac). Oni su pretpostavljam isključiva Grofova greška. Poletanović i Babunski su tek posebna priča. Prvi igra redovno, a ničim ne opravdava toliko povjerenje. Otkupna klauzula je 600.000 evra, koje Zvezda ne može platiti, sve i da je on odigrao nešto zbog čag bi ga vrijedilo razmotriti (a nije). Babunski šansu ne dobija skoro pa nikako, a od odlaska Kataia, nemamo igrača koji bi u zadnjoj trećini terena, krativnošću ili imporvizacijom nešto napravio. Prošle sezone su nam upravo Kataieve minjature, često donosile prevagu u važnim mečevima. Da li Babunski slabo radi na treninzima, da li je fizički inferioran, taktički se ne uklapa nije mi baš najjasnije. Tehnički je sjajan tu nema dileme, prošao Barsinu školu, a i vidjelo se na par mečeva da momak zna sa loptom. Da li tu imamo situaciji sličnu Plavšićevoj? On je recimo taktički posirov. Srlja i prečesto traži komplikovanija rješenja u želji da što prije dođe do gola, zbog čega i razumijem da je počesto na klupi.
Štoperi su zajeb kompletan. Te Luković, pa Le Talek, onda Fibel ne opravda očekivanja, pa vratimo skoro pa otpisanog Rendulića, on se pokaže još i najkonstantniji...
Sikimić? On mi je tek enigma. Čovjek nije kvalite za prvog špica. Tu dileme nema. Njegovo dovođenje mi je imalo smisla, kada se znalo ko će biti prva opcija u napadu, a da će on biti onaj što ulazio na zadnjih 15-20 minuta, da pojača skok pred oba gola. Sad je on prva napadačka opcija, ali čovjek nema taj kvalitet. Orlandić isto tako...

Ne znam ni sam. U početku sam imao potpuno povjerenje u Grofa i njegov sistem rada. Nakon ovoga počinjem da sumnjam opasno. Nisam da se trener mijenja samo radi promjene, ali negdje škripi i to opasno. Da li na relaciji trener - uprava, pa ovaj prvi tjera inat upravi. Ili na relaciji igrači - uprava, zbog neisplaćenih plata, pa igračči tjeraju inat. Ili je Grof izgubio kontrolu nad timom potpuno...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2016, 21:35 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Skripi na relaciji trener - uprava
Ljudi su navikli da se mijesaju u sve.
sjecam se price Koromana kako je Saleta Jankovica nakon sto je ovaj bio nervozan pitao- sta je jos nije dosao papir sa sastavom :)
Spartak je mutljavina i dio kompenzacije zbog kojih je i klub u ovolikom minusu mada realno lijevi bek je trebao dobiti sansu
Naredjenje sa vrha je bio mali Manojlovic i tu su potpuno ispali nefer prema Kahrimanu koji je branio odlicno sezonu ranije. Mislim realno je trebao biti skinut sa gola ali ne na takav nacin
Ono sto Terza pokusava je da pokupi sve sto valja a nije u Partizanu i filijalama.
Grof je odradio lose pripreme, ekipa je skrpljena i pukla je atmosfera unutar, u prosloj sezoni je jedino Katai bio malo mimo tima ali on je takav jednostavno, ne previse druzeljubiv . Ostali su se bas drzali zezali izlazili zajedno. Sad su u ekipi klanovi. To se tacno vidi i u igri. Generalno njegove ekipe kasno pale a on voli da ima odane igrace (Sikimic, Poletanovic) u timu jer se plasi da ce ga neki izdati.
Sto se tice setnje u tom smo mogli na pocetku vjerovati dok su u ekipi Bili Luco, Ugo i Katai
Jednostavno imamo si igrace koji su potezom mogli napraviti visak, postici gol, sad tog nema i paticemo se zestoko za svaki gol. Bolno je koliko smo pali...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Dec 2016, 01:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Izgleda da grof ode nakon sledece utakmice. Sad procitah na tviter nalogu delija da prete terzicu i ekipu ako ode grof. Jbg i vise je nego ocigledno da terzic ne da slobodu treneru i da glumi gazdu.

Razlog vise da ne pratim ovo sranje od fudbala


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Dec 2016, 09:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
http://mondo.ba/a705680/Sport/Fudbal/Mi ... vezdu.html
moguce zamjene... bez komentara, pogotovo lalatovic.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Dec 2016, 09:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
НЕ мијења се тренер на зиму, ако није титула осигурана...
Па никад ми на зелену грану.

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Dec 2016, 09:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
realno, covjek sam odlazi, niko ga ne mijenja.
a da li ce uprava da uradi nesto konkretno da ga zadrzi je druga stvar, isto kao i pitanje koliko je cvrsto odlucio da ode i da li je u pitanju samo grofovo prikupljanje poena i bildanje misica.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8746 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 438  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs