banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 03:03

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8746 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323 ... 438  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Feb 2019, 21:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Zvezda izvalila za igraca 1.3 miliona eura, svaka cast Terza, polako pocinje da lici na Maminja...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2019, 21:11 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Sta mislite,onako u procentima,postocima.....ko je koliko zasluzan za ovu ekspanziju Zvezde i povratak bar na 20% onog sto je bila,i sto ce dominirat sledecih 5-10 godina u Srbiji?

Tacnije,na ovo da je opet ubjedljivo najozbiljniji ex-yu klub.kakav je uvijek i bila...


Terzic %?

Vucic %?

Milojevic %?

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 08 Feb 2019, 21:23, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2019, 21:21 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Mislim da ne ide jedno bez drugog, dzaba sto je Vucic navijac Zvezde da je Terzic nesposoban ili dzaba sto je Terzic sposoban da nema podrsku drzave...
Milojevic, bitna karika, ali svakako najmanje bitna kad se ostale stvari posloze...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2019, 21:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
A ja se baš zaletio da kažem suprotno, kako i sa parama od Vučića i Terzićevim mešetarenjem opet sve visi ako nemaš čovjeka na terenu. (čitaj Grof i co.)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2019, 22:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
Schlager je napisao:
Sta mislite,onako u procentima,postocima.....ko je koliko zasluzan za ovu ekspanziju Zvezde i povratak bar na 20% onog sto je bila,i sto ce dominirat sledecih 5-10 godina u Srbiji?

Tacnije,na ovo da je opet ubjedljivo najozbiljniji ex-yu klub.kakav je uvijek i bila...


Terzic %?

Vucic %?

Milojevic %?


Zaboravio si najbitniji faktor.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2019, 23:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
A to je?
Realno, ovo je fantazija od tima za ove uslove, a sjetite se da smo nedavno bili u kanalcini. Vucicu hvala za onaj upad, kada je otisao Lukic i Vesic. Medjutim, tu je doveo Kokezu, Tonceva, Covica, i samo lud covjej je mogao vjerovati da ce oni nesto napraviti. Tek dolaskom Terzica, klub pocinje da lici na ono sto jeste, i neka prica sta god i ko god hoce, Terzic je najjaci fudbalski radnik. Dzaba milioni, ako nemas covjeka koji zna. Eto, Ilijev je na Sumu pukao dva miliona, pa ih je to ukopalo. Dalje, da se ne lazemo, da nije bilo Miloja tesko bismo sad mogli o ovome pricati, tako da, svi imaju svoj udio u uspjesima, ali,ipak, znanje je znanje.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2019, 23:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2005, 09:40
Postovi: 2049
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Mislim da ne ide jedno bez drugog, dzaba sto je Vucic navijac Zvezde da je Terzic nesposoban ili dzaba sto je Terzic sposoban da nema podrsku drzave...
Milojevic, bitna karika, ali svakako najmanje bitna kad se ostale stvari posloze...


Da nisu imali srece sa Milojevicem koji je od povratnika i "otpada" prosle godine napravio ozbiljnu ekipu, drugi, bolji, ne bi dosli ove. Tako da je, iako je naravno bitna sposobnost muljanja Terzica i pomoc velikog vodje, presudna uloga ipak bila Milojeviceva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Feb 2019, 23:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Feb 2010, 20:20
Postovi: 678
Milojević bog otac!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2019, 18:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Poklopilo se jebiga, njih trojica idu u paketu. Terzic zna posao i dok mu se interesi poklapaju sa interesima kluba, bice uspjesan. Vucic je Vucic, a Milojevic odlican trener koji zna sta zeli, ali ipak lakse je kad ti Terzic dovodi sve sto zelis. Evo napao je na Ivanica dok ga nije doveo.
Svidja mi se prica da se ekipa pravi sada, na ljeto je kasno, ako hocemo da igramo dobro kvalifikacije. Koliko sam bio skeptican kad je Terza dosao, kontam ovaj ce staviti katanac, kad ono...

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2019, 20:34 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Da,to je to,slazem se svima koji su pisali,da se moralo potrefiti da su sve tri karike jake...Vucic je tu 6 godina,i Terzic 4-5,ali tek dolaskom Milojevica,Zvezda je opet najjaca na Balkanu..svaka cast i Steaui,i Dinamu ZG,Olimpiakosu,Paoku,Galatasaraju,Ludogorecu,Besiktasu....ali niko od njih ne bi bio favorit u dvomecu protiv ovakve Zvezde...

Pod Grofom su ona ispadanja od Kairata,uz poraz u Beogradu...pa od Sasuola i Ludogoreca,zaista licila na sve ono sto gledamo od rata na ovamo,jad i bijeda...iako su i tad tu bili i Vucic i Terzic..Ne toliko zbog ispadanja od Sassuola ili Ludogoreca,ali onakva dominacija Bugara u Beogradu,i Italijana u Modeni..ono je bruka :( :(

Nisam razumio ovo jedino sto kolega Encore pise da sam ispustio glavnu kariku Zvezdinog povratka na mjesto najjaceg kluba na Balkanu..Zagonetan je nesto :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 09 Feb 2019, 20:53, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2019, 20:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Mozda sreca?

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2019, 20:52 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
:lol: :lol:

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2019, 21:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Schlager je napisao:
Da,to je to,slazem se svima koji su pisali,da se moralo potrefiti da su sve tri karike jake...Vucic je tu 6 godina,i Terzic 4-5,ali tek dolaskom Milojevica,Zvezda je opet najjaca na Balkanu..svaka cast i Steaui,i Dinamu ZG,Olimpiakosu,Paoku,Galatasaraju,Ludogorecu,Besiktasu....ali niko od njih ne bi bio favorit u dvomecu protiv ovakve Zvezde...

Pod Grofom su ona ispadanja od Kairata,uz poraz u Beogradu...pa od Sasuola i Ludogoreca,zaista licila na sve ono sto gledamo od rata na ovamo,jad i bijeda...iako su i tad tu bili i Vucic i Terzic..Ne toliko zbog ispadanja od Sassuola ili Ludogoreca,ali onakva dominacija Bugara u Beogradu,i Italijana u Modeni..ono je bruka :( :(

Nisam razumio ovo jedino sto kolega Encore pise da sam ispustio glavnu kariku Zvezdinog povratka na mjesto najjaceg kluba na Balkanu..Zagonetan je nesto :D

Mozda je mislio na FSS, a mora se reci da je Terza i to poklopio...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Feb 2019, 22:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Pa FSS je jedino sto im glavu iznad vode drzi. Jebeni Radnicki je kvalitetniji, da se zovu Partizan umjesto Radnicki, bili bi na par bodova ispod Zvezde.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2019, 07:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Zvezda upravlja FSS, valjda je to jasno i najvecim fudbalskim neznalicama, od bitnih ljudi tamo je ostao Krstajic, ali i njega su disciplinovali pricama o dolasku Piksija tako da ce Zvezda u reprezentaciju gurati svoje interese makar i na ustrb kvaliteta reprezentacije (vidi pod SP u Rusiji i spisak igraca)...
Dalje, ako pratis fudbal onda znas da igrac istog kvaliteta daleko vise pruza u dresu Zvezde i Partizana nego Radnickog, Vojvodine, Napretka i slicnih, tako da te ekipe moraju biti dva puta jace da smaknu Partizana ili Zvezdu sa prva dva mjesta, a naravno pored kvaliteta tu je i respekt manjih ekipa prema BG dvojcu...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2019, 08:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
A Bjekovic, a Savo... Ako je tako, sto je Zvezda trazila smjenu Kokeze? Dajte, ako je ovakvom timu Zvezde, sa Marinom, Benom, i ostalim, potrebna pomoc, onda da gasimo fudbal. Pomoc FSS je bila u vrijeme Karadzica, kad su susjedi radili sta su radili. Taj isti Kokeza, dok je bio u Zvezdi, radio je na njenu stetu, tako da tu o ljubavi prema klubu nema ni lj.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2019, 08:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Sve što je lažno, pokradeno, naduveno... obično izađe na površinu na prvim izazovima gdje nemaš protekciju. Drugim riječima, nije FSS onako odigrao Ligu šampiona. Vidi se da je trener stvorio ekipu (Milojević), vidi se da je imao od čega da je stvara (Terzić), vidi se da su kroz ove godine stvoreni uslovi da se ekipa stvara, a ne da se brine o gašenju kluba (Vučić). Šta je od svega toga najbitnije, po meni Milojević... jer su brojni primjeri ekipa koje imaju sve, a nemaju hemiju, igru... koju je Zvezda postigla sa mladim i svjetskoj sceni uglavnom nepoznatim igračima. Ajd da na ovu trojicu dodamo još jednog, a to je - Marko Marin. Zvezda je sa njim bar za klasu jača ekipa jer je jedini igrač koji se rutinski snalazio pod pritiskom i tempom na najvišem nivou, sa njim i bez njega to je bila skroz druga priča, ekipa je potpuno drugačije "disala", stvorio je prostor svim ostalim igračima da pokažu svoje kvalitete, a ne samo da trpe napad za napadom, kao u utakmicama u kojima nije igrao. To je kad se poklope kockice, jer ga ne bi sedam Terzića i deset Vučića dovelo, da se nije ušlo u LŠ.

Tako će sad i Teo u KK 8)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2019, 09:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Izgleda da bi Pavkov mogao u Kinu.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2019, 11:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Аропо ове приче око султана, терзе и Милојевића.
Сви имају свој утицај, али Милојевић је најбитнији.
Сљедећи који сједне не клупу ЦЗ имаће поприличан притисак резултата у европи, а сигурно ће и тај неки имати квалитетан тим.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Feb 2019, 11:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Nama su troskovi skocili za duplo. Od godisneg budzeta koji je bio od 12 do 15 miliona evra, sad smo dosli do 22-25 miliona. Ako znamo da od sponzora imamo 6 miliona, postavlja se pitanje, kako ce u buducnosti klub moci da funkcionise, ako ne daj boze, ne bude Evrope. Tek su izazovi pred nama.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8746 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323 ... 438  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs