banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 07:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8756 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235 ... 438  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Sep 2017, 10:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Krsticic je odlican veznjak i njegovi pasovi su odlicni. Samo sto covjek nije spreman. Sinoc je Kanga podbacio i tu mozemo traziti razlog sto nisno uzeli tri boda. Evidentno je da je Bate fizicki spremniji i iskusniji. Mi imamo snage za 70 minuta i kad tih 20 minuta nadoknadimo, bicemo top. Donald je doktor fudbala.
Uzimamo Keln u Njemackoj, pa onda da se ganjamo sa Arsenalom.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Sep 2017, 10:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Citiraj:
I ovaj Krstičić mora bolje, pasovi naprijed su mu nikakvi a ni centaršut mu nije bolji. Zalaganje mu se ne može osporiti.
Kanga i Donald doktori, Srnić bi dobio 10-ku da je uvalio onaj go, Radonjić je puno kasnio na lijevoj strani, nije pratio, nije se ubacivao, on izgleda još nije 100% fizički spreman.
Rikardinjo bolje da nije ni ulazio, ne može se onako igrati.


Au brate šta si ti gledao? Krstičić je taktički najpismeniji fudbaler u Zvezdi, unazad 10ak godina. Ima sve odlike modernog veznog igrača i sve je uglavnom demonstrirao sinoć. Siguran, tačan i pravovremen pas, bilo dugi ili kratki, odlično prati raspored saigrača, odlično osjeća prostor da se sam ponudi kao opciju za dodavanje i zna da se priključi napadu, bez da ostavlja kratere iza sebe. Defanzivno se odlično postavlja i ne iskače bezglavo iz formacije. On i Donald su sinoć, tokom većeg dijela meča, odlično kontrolisali sredinu terena. Na njemu se vidjelo da je fizički nespreman za 90 minuta maksimalnog ritma, ali uz Donalda i Stojkovića, sinoć najbolji na terenu.
Kanga je odigrao dobar meč, ali je imao dosta grešaka. Generalno nije predugo zadržavao loptu i oslobađao se pravovremeno, ali je nedopustivo da glavni kreator u ofanzivnom dijelu, upropasti 3-4 napada, tako što ne ispoštuje krilne igrače koji mu idu u prostor. On mora da bolje sarađuje sa Radonjićem, koji je nestvarno brz i odlično otvara stranu napada, na nepostavljenu odbranu. Bate je recimo najranjiviji u tom segmentu, kad ne stignu da se povuku u defanzivnu formaciju. Radonjić je u drugom poluvremenu imao dva sprinta po strani, u polukontri, Kanga je oba puta ulazio u sredinu sa loptom - jednom uputio loptu desno, drugi put završio udarcem. Generalno nije on odigralo loše, ali je mogao bolje i ne sumnjam da je to nešto, na šta će mu Milojević skrenuti pažnju...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Sep 2017, 10:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
Meni je ono sinic takticko-tehnicki i trkacki bilo kao da ne gledam klub sa nasih prostora.
Skoro pa savrseno.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Sep 2017, 11:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1274
Lokacija: BL
Nitro je napisao:
Citiraj:
I ovaj Krstičić mora bolje, pasovi naprijed su mu nikakvi a ni centaršut mu nije bolji. Zalaganje mu se ne može osporiti.
Kanga i Donald doktori, Srnić bi dobio 10-ku da je uvalio onaj go, Radonjić je puno kasnio na lijevoj strani, nije pratio, nije se ubacivao, on izgleda još nije 100% fizički spreman.
Rikardinjo bolje da nije ni ulazio, ne može se onako igrati.


Au brate šta si ti gledao? Krstičić je taktički najpismeniji fudbaler u Zvezdi, unazad 10ak godina. Ima sve odlike modernog veznog igrača i sve je uglavnom demonstrirao sinoć. Siguran, tačan i pravovremen pas, bilo dugi ili kratki, odlično prati raspored saigrača, odlično osjeća prostor da se sam ponudi kao opciju za dodavanje i zna da se priključi napadu, bez da ostavlja kratere iza sebe. Defanzivno se odlično postavlja i ne iskače bezglavo iz formacije. On i Donald su sinoć, tokom većeg dijela meča, odlično kontrolisali sredinu terena. Na njemu se vidjelo da je fizički nespreman za 90 minuta maksimalnog ritma, ali uz Donalda i Stojkovića, sinoć najbolji na terenu.
Kanga je odigrao dobar meč, ali je imao dosta grešaka. Generalno nije predugo zadržavao loptu i oslobađao se pravovremeno, ali je nedopustivo da glavni kreator u ofanzivnom dijelu, upropasti 3-4 napada, tako što ne ispoštuje krilne igrače koji mu idu u prostor. On mora da bolje sarađuje sa Radonjićem, koji je nestvarno brz i odlično otvara stranu napada, na nepostavljenu odbranu. Bate je recimo najranjiviji u tom segmentu, kad ne stignu da se povuku u defanzivnu formaciju. Radonjić je u drugom poluvremenu imao dva sprinta po strani, u polukontri, Kanga je oba puta ulazio u sredinu sa loptom - jednom uputio loptu desno, drugi put završio udarcem. Generalno nije on odigralo loše, ali je mogao bolje i ne sumnjam da je to nešto, na šta će mu Milojević skrenuti pažnju...


Njegovo kretanje i rad u odbrani je nesporan, tačno je i da se ubacivao naprijed, nemam ja tu zamjerke. Meni je smetalo što je Krstičić radio sinoć ono što je Kangin posao, a nema takav pas kao Kanga, bar se to sinoć nije vidjelo. Ja nisam vidio preciznost u njegovim pasovima.
Kod gola je pas za Srnića došao od Donalda.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Sep 2017, 11:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Pa u tom je i problem toga sto nismo jos u potpunosti spremni. Milojevic pokusava stvoriti sistem sa puno presinga, trcanja, ubacivanja u prostor. Druga stvar je ta sto se ovdje naviklo bunariti, sve na silu napraviti. Tesko je sad to sve iznova poceti, igracima usaditi svoje vidjenje fudbala. Vidjeli smo kako je to u prvim utakmicama lose bilo, protiv Maltezana, pa i Irtisa, medjutim vremenom se igra podizala te smo i dosli do grupa. Ovaj tim, uz Milojevica i jos tri pojacanja, moze postati stalni ucesnik u Evropi. Postoji vizija, plan,.trenersko znanje,a i volja kod igraca za napretkom, ali treba tu jos vremena da se kockice posloze, jer dosad je sve u hodu radjeno. Mnogi treneri bi nakon naseg gola, povukli se, branili tih 1-0, ali mi smo napadali. Takodje kad su izjednacili, mi smo tad fizicki bili popadali, ali opet smo stisli, isli na tri boda i za tosamo se mozemo pokloniti momcima.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Sep 2017, 11:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Raskoljnikov je napisao:
Takodje kad su izjednacili, mi smo tad fizicki bili popadali, ali opet smo stisli, isli na tri boda i za tosamo se mozemo pokloniti momcima.

Мене је ово исто одушевило.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Sep 2017, 14:22 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Utisak je bas to koliko su svi zeljeli pobjedu
Vidjelo se nakon meca koliko suigraci bili sjeba.. sto je na kraju remi i sto nismo dosli do pobjede..
Medjutim treba priznati da je Bate odlicna ekipa uigrana tacno se vidi da momci znaju ko gdje i kad treba da ide. Imaju slabosti koje nismo kaznili i jedino sto mi je zao je cinjenica da smo u mopmentima kad smo lomili rezultat bioli presebicni jer bi ih taj drugi gol i momentum ekipe dotukao.

Nazalost Evropa greske ne prasta kao i neodgovornost a to se vidjelo na primjeru sebicnosti Radonjica i srnica kao i neodgovornosti, Rikardinja . Takodje bas se vidi koliko su u defanzivi losi Kanga , Radonjic i Rikardinjo. Donald je zaista bio odlican ali je dva puta izgubio loptu u opasnoj zoni, otvorivsi im mogucnost za kontre. Morali smo ranije to sprijeciti prekrsajima a cini se da smo zakasnili i sa izmjenama. Srnic je nazalost bio neupotrebljiv..
Iskreno mislim da cemo protiv njih mnogo lakse igrati kad oni budu ti da diktiraju igru jer tu ostavljaju puno prostora...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2017, 08:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2017&mm=09&dd=27&nav_id=1307689
!!!

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2017, 11:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Vujadin i pijanstvo
https://youtu.be/atosbEVUrDc

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2017, 18:46 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Sutra protiv ekipe koja me je natjerala da prvi put placem, jesam bio jos djecak ali ta utakmica je nesto najgore sto sam dozivio do Bordoa...

O Vujadinu i njegovim dogodovstinama sa pijanstvom bi se knjiga mogla napisati ali bolje tu stati... :lol:

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2017, 19:05 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Brigate BL je napisao:
Sutra protiv ekipe koja me je natjerala da prvi put placem :lol:


dobro,ja nisam plakao :D

al u pravu si,grozna utakmica,takav splet nesrecnih okolnosti se desi jednom u sto godina...taj tim zvezde je vec tada,sezonu prije barija,bio zreo za evropsku titulu..cak je i pixi jos bio tu.....jbg,vise se ne mogu svega ni sjetit,al znam da je dika stojanovic bio povrijedjen ili kaznjen u prvoj utakmci,i da ga je jako lose zamjenio golobradi zvonko milojevic u revansu...sjecam se kako stoper drizic kod prvog gola kelna nesto staje i dize ruku,da je gol aut,a svabe ladno daju gol.....a belodedic tri dana nakon toga dobija sugavu dozvolu da moze nastupat za zvezdu :( :( ....sjecam se kako prosinecki u njemackoj promasuje mrtve zicere....kako seki davi nekoga kraj terena i uefa ga kaznjava sa milion utakmica zabrane,sto je kasnije ljupka proslavilo..iako je seki uzeo duplu krunu,nije bilo smisla da u evropi vodi ekipu sa tribina...sjecam se treceg gola kelna iz cistog ofsajda....grozna utakmica bas...

srecno zvezdi sutra...ne treba nesto letit u oblacima kako je keln zadnji i nakon sest kola bundeslige ima samo bod.....ne....i bod pred 50 000 ljudi tamo je kao kuca...srecno

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2017, 19:12 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Bili su povrijedjeni i prvi i drugi golman
Miloje imao 17 i debi , sto je najgore nije toliko lose ni branio

U BG smo ih razbili Deji ponistili jos jedan gol , bila je to utakmica gdje mu se igralo :)

A u revansu ne samo da primamo golove iz ofsajda vec masimo sve. Robi je u finisu imao mrtvu i kad je promasio suze same krenule. Seki je jednostavno tad igrao prenapadacki. Znalo se i u ligi Jugoslavije da nas otresu. Mislim da nas je Sloboda dobila 3-o cini mi se da su nas oni bas ono kaznili za napade.
Keln je puno jaci nego sto rezultati pokazuju
I da ta prica za kaznu je uslovila da dodje Ljupko..

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2017, 19:45 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
dobro,mozda se sutra vrati :D
tad je zvezda bila duplo jaca od kelna...sad keln ima bar 5-10 puta veci budzet i skuplje igrace...mozda se sutra ispromasuju a zvezda se uzdignute glave vrati u bg :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2017, 17:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Идемо добит тај Келн.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2017, 17:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26537
Lokacija: Banja Luka
Terza madjija da sredi pobjedu!

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2017, 19:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23488
Nadam se da će Arena srediti zvuk. Malo brza. Šteta što nije barem 2:0. Nadam se da neće biti kao prethodna...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2017, 19:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9222
Dobro se bore momci...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2017, 19:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2874
Jojic 2x stativa

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2017, 19:52 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
tako je!! 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2017, 19:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23488
Kakva rovovska borba :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8756 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235 ... 438  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs