banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Maj 2024, 18:29

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8771 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436 ... 439  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Nov 2023, 16:49 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2018, 09:54
Postovi: 482
Pa i jesu oba bolji od recimo Stamenića.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2023, 21:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29503
Lokacija: Banjaluka
Odavno gorih i sramotnijih pola sata nisam pogledao.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2023, 23:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2018, 09:54
Postovi: 482
I da je bilo 2:2, svakako nam treba bod u Bernu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2023, 08:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29503
Lokacija: Banjaluka
Pa i ne bas, da je bilo 2:2 tamo bi nam definitivno odgovarao bod. Ovako sa potencijalnim bodom u Bernu bas zavisimo od posljednjeg kola i gol razlike. Gdje ce i City i Lajpcig igrati sa drugim postavama, posto su vec prosli. A sta mislis ko ce prije primiti 3-4 gola, mi protiv Citijeve druge postave ili YB protiv Lajpciga (oni cak mogu i neki bod zakaciti tu)? Samo nam pobjeda u Bernu igra i to je to.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2023, 10:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26554
Lokacija: Banja Luka
zerocool je napisao:
Pa i ne bas, da je bilo 2:2 tamo bi nam definitivno odgovarao bod. Ovako sa potencijalnim bodom u Bernu bas zavisimo od posljednjeg kola i gol razlike. Gdje ce i City i Lajpcig igrati sa drugim postavama, posto su vec prosli. A sta mislis ko ce prije primiti 3-4 gola, mi protiv Citijeve druge postave ili YB protiv Lajpciga (oni cak mogu i neki bod zakaciti tu)? Samo nam pobjeda u Bernu igra i to je to.

Ja uopste ne vjerujem u pobjedu Lajpciga protiv JB. Dakle nama treba pobjeda, osim ako necemo da zavisimo od utakmice sa Sitijem.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2023, 10:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2018, 09:54
Postovi: 482
Pa i ne baš. Mi smo u prednosti 2 gola i ne vjerujem da nas City može natrpati na Marakani baš toliko.

Jbg, ako ćemo tom logikom, onda najbolje da smo pobijedili sve dosad, ali eto nismo. I kad mi kažu, moramo pobijediti u Bernu... Pa jbt, nisi mađarska laka konjica iz 50-ih da se samo ti pitaš...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2023, 10:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29503
Lokacija: Banjaluka
Nismo, ali moramo biti svjesni sa bod vjerovatno nece biti dovoljan i da zato moras ici na pobjedu. E sad, hocemo li pobjediti, to je vec druga prica, ali to nam treba biti cilj, a ne da se zadovoljimo bodom i onda se nadamo u posljednjem kolu da necemo primiti 5 od Citya i da YB nece izvuci bod protiv Lajpciga.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2023, 11:00 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Okt 2005, 21:36
Postovi: 1273
Lokacija: Karanovac - Banjaluka
Ako budemo igrali kao sinoć u prvom poluvremenu ne da nećemo osvojiti bod nego ćemo još i izgubiti u Bernu. Ja se više ničemu ne nadam. Ne vjerujem više da možemo osvojiti i taj bod. Bahar je definitivno razvalio ovaj tim.

_________________
Radio grmljavina
Centar za podršku studentima sa invaliditetom na Univerzitetu u Banjoj Luci


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2023, 11:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2018, 09:54
Postovi: 482
zerocool je napisao:
Nismo, ali moramo biti svjesni sa bod vjerovatno nece biti dovoljan i da zato moras ici na pobjedu. E sad, hocemo li pobjediti, to je vec druga prica, ali to nam treba biti cilj, a ne da se zadovoljimo bodom i onda se nadamo u posljednjem kolu da necemo primiti 5 od Citya i da YB nece izvuci bod protiv Lajpciga.



Slažem se, ali i sinoć smo išli na pobjedu. Zvezda je uvijek išla na pobjedu i uvijek će ići, ali koliko je realno očekivati pobjede u Ligi šampiona, drugo je pitanje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2023, 12:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29503
Lokacija: Banjaluka
Tesko da smo isli na pobjedu protiv Citya, u Lajpcigu i sinoc kad pogleda prva poluvremena u tim utakmicama. To oni mogu pricati, ali na terenu se vidi. Ganjali smo gol u drugom poluvremenu kad smo gubili, da smo kojim slucajem izjednacili sigurno ne bi napadali vise, nego bi bili sretni sa bodom.
Uglavnom Barak se i dalje gubi, ja se ne sjecam kad smo mi izasli u 2 vezane utakmice sa istom postavom? Kako ocekuje bilo sta kad je svaku utakmicu, druga ekipa.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2023, 12:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2018, 09:54
Postovi: 482
Naravno da je druga ekipa kada se ne odgovori zadacima na terenu. Po meni probao je sve, ali nikako da vrati postavu sa Krasoom i Olanjinkom sa početka sezone koja se jedina pokazala dobro.
Sinoć stavio Krasoa samog u špicu? Mislio sam da se šali. Nije valjda mislio da će se Lajpcig braniti sa onako ofanzivnom postavom, a Kraso nije baš tip igrača koji će istrčati brzu kontru.
Lučić opet u startnih 11? Ajde brzo će zimski prelazni rok i on ode ko alva. Više je svakom jasno da je cilj da se dečko proda. No dobro, nije ni Mitrović neka alternativa.
Na press konferenciji posle meča pita novinar Bahara zašto je Kanga odigrao 90 minuta? Pa jbt, Kanga bio najbolji na terenu. I po meni, uvijek treba da igra prije Stamenića. Šta je Stamenić pokazao otkad je došao? Čak je i Kangva bolji od njega.
Sve u svemu, realno možemo biti zadovoljni što je sinoć bilo samo -1 jer mi kao da ne vidimo njihove šanse. Pa u 1. pol. je ladno moglo biti 0:3... Vjerujem da su igrači koji su došli kvalitetni, ali proces adaptacije je neminovan i ne vidim zašto moraju počinjati od prve minute. Niko od njih još nije odigrao na očekivanom nivou, pa čak ni Hvang, iako se vidi da je klasa.
Za nadati se da će ova kriza brzo doći i da će kvalitet koji evidentno posjedujemo što prije doći do izražaja.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2023, 14:37 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Bude li iks kod sajdžija, Lajpcig će ih pustiti u zamjenu za nekog igrača, ako išta ima vrijedno...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2023, 14:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2017, 08:56
Postovi: 456
Nema kruva od ove ekipe, dok garantovano mjesto u prvih 11 imaju Điga i Rodić. Svaku utakmicu se prima gol. Nebitno dal je City ili je Radnički iz Kragujevca. 4 mjeseca kasnije, Bahar nema ni jasnih 11 igrača sa kojima će lagano u ligi uzeti 3:0 prosječnu superligašku ekipu. Što dovedeno, što priključeno prvom timu, gomila igrača, pa trenutno za prvi tim imamo registrovanih 37 (TRIDESET SEDAM) igrača. Dobar dio treba ili na pozajmicu ili prodati/raskinuti ugovore. City gazi na 3, 4 fronta sa 24 igrača u daleko zahtjevnijoj ligi i na višem nivou igre.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2023, 15:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29503
Lokacija: Banjaluka
Ronaldo je napisao:
Naravno da je druga ekipa kada se ne odgovori zadacima na terenu. Po meni probao je sve, ali nikako da vrati postavu sa Krasoom i Olanjinkom sa početka sezone koja se jedina pokazala dobro.
Sinoć stavio Krasoa samog u špicu? Mislio sam da se šali. Nije valjda mislio da će se Lajpcig braniti sa onako ofanzivnom postavom, a Kraso nije baš tip igrača koji će istrčati brzu kontru.
Lučić opet u startnih 11? Ajde brzo će zimski prelazni rok i on ode ko alva. Više je svakom jasno da je cilj da se dečko proda. No dobro, nije ni Mitrović neka alternativa.
Na press konferenciji posle meča pita novinar Bahara zašto je Kanga odigrao 90 minuta? Pa jbt, Kanga bio najbolji na terenu. I po meni, uvijek treba da igra prije Stamenića. Šta je Stamenić pokazao otkad je došao? Čak je i Kangva bolji od njega.
Sve u svemu, realno možemo biti zadovoljni što je sinoć bilo samo -1 jer mi kao da ne vidimo njihove šanse. Pa u 1. pol. je ladno moglo biti 0:3... Vjerujem da su igrači koji su došli kvalitetni, ali proces adaptacije je neminovan i ne vidim zašto moraju počinjati od prve minute. Niko od njih još nije odigrao na očekivanom nivou, pa čak ni Hvang, iako se vidi da je klasa.
Za nadati se da će ova kriza brzo doći i da će kvalitet koji evidentno posjedujemo što prije doći do izražaja.


To je njegov najveci problem. Imao je postavu koja je bila odlicna na pripremama i od tad, ja se ne sjecam da je ta postava odigrala vise neku utakmicu zajedno. Svaki put ubacuje ove sto su kupljeni, jbg, moraju Terza i Mrkela da opravdaju igrace od nekoliko miliona, miksa sastav, nikad ne igra ista ekipa i slicno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2023, 14:25 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 620
Slika

Mislio sam da će ovo biti opuštena utakmica u kojoj smo favoriti.
Desilo se nažalost suprotno pa sve govori da su nam male šanse da nešto uradimo večeras.
Možda Bukari nešto uradi ko zna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2023, 15:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6034
Naša jedina šansa su brojne povrede kod domaćina.

Послато са SM-A145F помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2023, 23:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3082
Večeras sam poželio da nemam televizor.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2023, 23:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23499
Ili barem čulo vida i sluha.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2023, 11:39 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 620
Da se malo utješimo ako je kako moguće.



Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2023, 21:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5869
Sad ostaje da se znojimo dok čekamo ispostavljanje računa, koliko je koštao Terzin bod u LŠ.
Gdje je i šta radi Ivan Adžić? Snima DVD kasete po Brazilu u privatnom aranžmanu ovaj put?

Spoiler:
Slika

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8771 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436 ... 439  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs