banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 09:31

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8746 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278 ... 438  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Avg 2018, 09:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
I sad prazne tribine zbog par idiota


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2018, 09:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
shakal je napisao:
I sad prazne tribine zbog par idiota

E ovo i ja nikad necu razumjeti.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2018, 09:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
boga mi patnja bi, sad se jos vise vidjelo da je ona kvota 1.25 iz prve utakmice bila provala nevidjena... ljudi su egal


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2018, 10:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Nitro je napisao:
Ubiše ovi Slovaci. Moram priznati da dugo nisam vidio prljaviju i agresivniju ekipu. Mislim, oni igraju u skladu sa svojim mogućnostima, koriste sva raspoloživa sredstva, ali brate pretjeraše... Koliko su u stvari tehnički limitirani, vidjelo se poslije Radonjićevog gola. Apsolutno nemaju ideju kako da igraju prema naprijed, kad treba da vode igru...

Sinoć je Milojević opet pokazao da je izuzetan taktičar, s tim da ovog puta, nije dopustio da mu utakmica ispadne iz ruku, kao u Beogradu. Našpanovao je igrače, pripremio ih maksimalno psihološki na tuču i provokacije i zadržao im fokus na utakmici. Kako je to odradio, samo on zna i svaka mu čast.
Jovančić je sinoć bio ključan faktor na sredini. Krstičić je uradio što se od njega očekivalo, ali Jovančić je bio taj koji je pokrivao prostor, osvajao ničije lopte i pravilno ih distribuirao naprijed. Nisam vjerovao da će žrtvovati Jovičića, i pored njegovog manjka kreacije, jer je dragocjen za defanzivu, pogotovo protiv ekipa koje imaju brzu tranziciju, ali negdje je morao da rizikuje... I isplatilo se.
Sinoć se vidjelo i koliko su Stojković i Rodić dragocjeni, kad podignu fornu. Obojica odlična partija, Rodić nešto bolji u oba pravca. Odlično je sarađivao sa Radonjićem, na vrijeme slao lopte i osjećao trenutke za ubacivanje naprijed. I Ben naravno... Stalno se nudi, vraća po loptu, otvara prostor. Odlično pravi višak, mada je u par navrata kasnio sa predajom lopte u kontrama. Sudija ga je par puta brutalno oštetio i oprostio Slovacima još par žutih kartona...

Због оног пенала не може бити бољи. И то ће увијек бити разлика између њих. Тај један кикс по утакмици, што Жуле нема.
Али то је већ цјепидлачење.
Послије ових дрвосјеча, све је лакше. Са биковима ће бити фудбала.

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2018, 11:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23484
Radonjić samo potvrđuje pisanje nekih od ranije da mu je najviši domet JSL :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2018, 12:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
bigman je napisao:
Nitro je napisao:
Ubiše ovi Slovaci. Moram priznati da dugo nisam vidio prljaviju i agresivniju ekipu. Mislim, oni igraju u skladu sa svojim mogućnostima, koriste sva raspoloživa sredstva, ali brate pretjeraše... Koliko su u stvari tehnički limitirani, vidjelo se poslije Radonjićevog gola. Apsolutno nemaju ideju kako da igraju prema naprijed, kad treba da vode igru...

Sinoć je Milojević opet pokazao da je izuzetan taktičar, s tim da ovog puta, nije dopustio da mu utakmica ispadne iz ruku, kao u Beogradu. Našpanovao je igrače, pripremio ih maksimalno psihološki na tuču i provokacije i zadržao im fokus na utakmici. Kako je to odradio, samo on zna i svaka mu čast.
Jovančić je sinoć bio ključan faktor na sredini. Krstičić je uradio što se od njega očekivalo, ali Jovančić je bio taj koji je pokrivao prostor, osvajao ničije lopte i pravilno ih distribuirao naprijed. Nisam vjerovao da će žrtvovati Jovičića, i pored njegovog manjka kreacije, jer je dragocjen za defanzivu, pogotovo protiv ekipa koje imaju brzu tranziciju, ali negdje je morao da rizikuje... I isplatilo se.
Sinoć se vidjelo i koliko su Stojković i Rodić dragocjeni, kad podignu fornu. Obojica odlična partija, Rodić nešto bolji u oba pravca. Odlično je sarađivao sa Radonjićem, na vrijeme slao lopte i osjećao trenutke za ubacivanje naprijed. I Ben naravno... Stalno se nudi, vraća po loptu, otvara prostor. Odlično pravi višak, mada je u par navrata kasnio sa predajom lopte u kontrama. Sudija ga je par puta brutalno oštetio i oprostio Slovacima još par žutih kartona...

Због оног пенала не може бити бољи. И то ће увијек бити разлика између њих. Тај један кикс по утакмици, што Жуле нема.
Али то је већ цјепидлачење.
Послије ових дрвосјеча, све је лакше. Са биковима ће бити фудбала.


Taj glupo skrivljen penal sam zaboravio, ali mi je generalno Rodić ostavio bolji utisak, jer je bio pristuan u oba pravca, pogtovo što je prepoznavao trenutke i prostor, kad može i treba da krene u napad... Mada što kažeš, ne treba cjepidlačiti. Inače, mene kod Stojkovića, pored čienjnice da je disciplinovan u defanzivi i da se ponavlja u napadu, impresionira to što je siguran sa lotpom u nogama, kao da je u pitanju vezni igrač. Znači učestvuje u građenju igre, podjednako kao i vezisti... Stvarno je grehota i sramota, što je otišao da igra za CG, kad Srbiji nasušno trebaju kvalitetni bekovi...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2018, 17:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Zvezda TV | Preko trnja do zvezda

https://www.youtube.com/watch?v=apBZBkR ... e=youtu.be

:diabloanifire:

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2018, 17:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
Nitro je napisao:
bigman je napisao:
Nitro je napisao:
Ubiše ovi Slovaci. Moram priznati da dugo nisam vidio prljaviju i agresivniju ekipu. Mislim, oni igraju u skladu sa svojim mogućnostima, koriste sva raspoloživa sredstva, ali brate pretjeraše... Koliko su u stvari tehnički limitirani, vidjelo se poslije Radonjićevog gola. Apsolutno nemaju ideju kako da igraju prema naprijed, kad treba da vode igru...

Sinoć je Milojević opet pokazao da je izuzetan taktičar, s tim da ovog puta, nije dopustio da mu utakmica ispadne iz ruku, kao u Beogradu. Našpanovao je igrače, pripremio ih maksimalno psihološki na tuču i provokacije i zadržao im fokus na utakmici. Kako je to odradio, samo on zna i svaka mu čast.
Jovančić je sinoć bio ključan faktor na sredini. Krstičić je uradio što se od njega očekivalo, ali Jovančić je bio taj koji je pokrivao prostor, osvajao ničije lopte i pravilno ih distribuirao naprijed. Nisam vjerovao da će žrtvovati Jovičića, i pored njegovog manjka kreacije, jer je dragocjen za defanzivu, pogotovo protiv ekipa koje imaju brzu tranziciju, ali negdje je morao da rizikuje... I isplatilo se.
Sinoć se vidjelo i koliko su Stojković i Rodić dragocjeni, kad podignu fornu. Obojica odlična partija, Rodić nešto bolji u oba pravca. Odlično je sarađivao sa Radonjićem, na vrijeme slao lopte i osjećao trenutke za ubacivanje naprijed. I Ben naravno... Stalno se nudi, vraća po loptu, otvara prostor. Odlično pravi višak, mada je u par navrata kasnio sa predajom lopte u kontrama. Sudija ga je par puta brutalno oštetio i oprostio Slovacima još par žutih kartona...

Због оног пенала не може бити бољи. И то ће увијек бити разлика између њих. Тај један кикс по утакмици, што Жуле нема.
Али то је већ цјепидлачење.
Послије ових дрвосјеча, све је лакше. Са биковима ће бити фудбала.


Taj glupo skrivljen penal sam zaboravio, ali mi je generalno Rodić ostavio bolji utisak, jer je bio pristuan u oba pravca, pogtovo što je prepoznavao trenutke i prostor, kad može i treba da krene u napad... Mada što kažeš, ne treba cjepidlačiti. Inače, mene kod Stojkovića, pored čienjnice da je disciplinovan u defanzivi i da se ponavlja u napadu, impresionira to što je siguran sa lotpom u nogama, kao da je u pitanju vezni igrač. Znači učestvuje u građenju igre, podjednako kao i vezisti... Stvarno je grehota i sramota, što je otišao da igra za CG, kad Srbiji nasušno trebaju kvalitetni bekovi...

I ja bih samo dodao da je bas onaj starinski tip beka koji radi sve ono sto i treba da radi bek. Znaci ne pametuje puno, ne izvodi slobodnjake kornere i prekide. Znaci odavno u nasem fudbalu nije bilo takvog i bas steta zbog reprezentacije.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2018, 17:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
Je li to onaj što nosi tange?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2018, 20:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1274
Lokacija: BL
enc0re je napisao:
Je li to onaj što nosi tange?

Priznaj covjece da navijas za Zvezdu, ne ujedamo mi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2018, 21:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2018, 09:54
Postovi: 481
Ovde izgleda i glodari zalaze...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Avg 2018, 14:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Radonjić ide za 10 miliona ?!

Mozzart Sport prenosi vijest da je na stadion "Rajko Mitić" je pre dva dana stigla ponuda koja (najvjerovatnije) neće biti odbijena. Olimpik iz Marseja je ponudio deset miliona evra za reprezentativca.

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Avg 2018, 16:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
Hoće prihvatiti Roma ponudu? :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Avg 2018, 17:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
enc0re je napisao:
Hoće prihvatiti Roma ponudu? :D


Bez sekiracije i Partizan čeka 170 hiljada evra od ove prodaje Radonjića. Romi je u interesu jer gubi pravo na udio do ljeta.

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Avg 2018, 08:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Ne mogu dočekati utakmicu, da vidimo od čega su crvene bule... Naše znamo, može li Cafu igrati u sledećoj?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Avg 2018, 10:39 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2011, 16:41
Postovi: 554
Citao sam da ima pravo da igra iducu utakmicu. E sad, koliko je spreman i uigran i na kojo poziciji ce igrati,, ostaje da vidimo. :-)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Avg 2018, 14:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Kakav patriota ! A Republiku Srpsku ni da spomene ...

Gol Salcburga u mečevima sa Crvenom zvezdom trebalo bi da brani ‘naše gore list’ Cican Stanković, mladić rođen u Bijeljini.

On je u izjavi za austrijske medije istako da se ne oseća kao Srbin i da će jednog dana biti ‘jedinica’ Austrije, a ne ‘orlova’.

Imam samo austrijski pasoš, i tako će ostati i u budućnosti – rekao je za austrijske medije Cican Stanković i dodao:

Naravno moj cilj mora biti da jednom postanem fiksna veličina u reprezentaciji.

http://fudbal.hotsport.rs/2018/08/17/go ... -austrija/

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Avg 2018, 20:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Био је тако и онај један што је рекао да неће да игра за Србију већ само за Шпанију.
Није се баш наиграо за Шпанију.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Avg 2018, 20:24 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
musakica je napisao:
Kakav patriota ! A Republiku Srpsku ni da spomene ...



На жњ порталима попут овог да... Цицан је поносни Србин. И причао је прије пар мјесеци да је чекао позив репрезентације Србије и није дочекао. :wink:

Стога, нема потребе доносити закључке на основу копи пејст новинара. ;)

Арнаутовић је најбољи примјер. Ни он тадашњем селектору није ваљао...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Avg 2018, 21:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Pored dmitrovica mislim da za cicana i nema nesto previse mesta na golu, bar sto se buducnosti tice, dok se mustafa ne penzionise, tako da trenutno ne bi bio ni druga opcija, a mozda ni treca.

Bar za sada nije frka za golmansku poziciju pa da brinemo sto je otisao u drugu reprezentaciju


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8746 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278 ... 438  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs