banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 14:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8746 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243 ... 438  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Nov 2017, 11:53 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Kakva je diabola bio Simeunovic...Ludak teski pozitivni
Ali sto je branio penale a bogami i pucao.
Ratkovic je u Borcu bas pokidao kasnije i u Zvezdi u onoj sezoni kad su se u Kupu sampiona prvi put igrale grupe...On , Bolic i Besic su tad dosli...
Kako nas je tad selidba po Mađarskoj i Bugarskoj zeznula da igramo protiv Barse u finalu...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2017, 12:14 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
da,Brigate....zbog rata,sankcija i propasti kompletnog društva-prekratko je trajala ta zvezdina dominacija... :(

taj vaš tim koji je planski pravljen i nadograđivan iz godine u godinu,bi najmanje pet godina bio u evropskom vrhu,bar među 5 ekipa...

ta sezona koju pominješ,gdje se protiv anderlehta,panathinaikosa i sampdorije igralo u budimpešti i sofiji je dobar pokazatelj,jer i pored toga što je dzaja već prodao prosinečkog i još par igrača (već sam i zaboravio koga je prodao odmah poslije Barija) ,i što se kao domaćin igralo na neutralnom terenu,ipak je zvezda bila na korak od finala protiv barcelone....čak je na vrijeme i povela u toj odlučujućoj utakmici u sofiji protiv sampdorije...al jbg,nije se dalo....kamo sreće da je samo zvezda propala,otišlo je sve u vražju mater...

mada,negdje od pravila Bosman,fudbal se mnogo promjenio,tako da ne bi dugo mogla držat korak....vjerovatno je ovo kakva je danas,i maximum u ovoj novoj eri fudbala i bez privatizacije...ali eto,ostaje žal za još kojim evropskim trofejem u vitrini....

ustvari, ovo je blizu maximuma..pod mus bi bilo da barem glupi Maribor ne igra treći put LŠ,a Zvezda nijednom,ili Dinamo ne znam ni ja koliko puta je igrao....a maximum bi možda bio da bude onakva kao Olimpiakos recimo,da češće igra LŠ nego što ne igra,da se ne bruka ni protiv koga,ali bez nekih pretjeranih ambicija...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2017, 12:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Мени је тај Марибор загонетка, дајем главу да би их избацио било који тим Звезде и Партизана у посљедњхи 10 година, а они редовно играју групну фазу што лш што ле :(
Ваљда Захович зна знање, свео на минимум талове с менаџерима, и играју. Додуше, они баш имају среће у жријебу, а вала срећу треба и заслужити.

Одосмо у офф, извињавам се.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2017, 13:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Apr 2017, 17:52
Postovi: 404
Slager zasto je Maribor glup?
Nova Varos- danasnji Maribor bi dobili i Partizan i Crvena Zvezda,ove godine su imali bas srece ali i neka,postujem...
A ove ekipe od ranije,sto kazes 10 godina,ne bih se bas kladio da bi ih dobili tako lako.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2017, 13:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Slovenci su disciplinovani. Mentalitet im je drugaciji te zato tom disciplinom nadomjeste neke druge stvari.
Sa druge strane, mi se dignemo, mislimo da smo sila, a onda nas otrijezne.
Kod nas se odmah stvori euforija kao da smo najjaci. Sjecam se onda kad smo razbucali Ventspils. Ma kao da smo Real, po euforiji. Dodje Ren i bum, rasprsi sve to.
Sad imamo Milojevica, koji je umjeren, nije euforican. Covjek cuti i radi. Ide od utakmice do utakmicu.
Sa druge strane, Djukic je obecao Ligu sampiona, a tek dosao u klub. Dok god se bude u snovima, pricama kako cemo mi tamo uraditi nesto, od toga nema nista. Zasukati rukave i raditi i tad ce se desiti rezultati.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2017, 14:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Bianconeri je napisao:
S
Nova Varos- danasnji Maribor bi dobili i Partizan i Crvena Zvezda,ove godine su imali bas srece ali i neka,postujem...
A ove ekipe od ranije,sto kazes 10 godina,ne bih se bas kladio da bi ih dobili tako lako.


Не би добили, јебига, не могу то доказати, али би ставио руку у ватру да би их избацили и ЦЗ и Партизан.
Не кажем ја да би бг клубови лако продефиловали против њих, али би их избацили.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2017, 14:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Apr 2017, 17:52
Postovi: 404
Ovdje je off ali samo da kazem da na primjeru Maribora mogu dosta nauciti mnogi,kako organizovati klub,mislim na klubove koji nisu na jaslama drzave i javnih preduzeca.
Ako jedan Maribor moze,onda moze i recimo Vojvodina,Radnicki Nis ili Borac Banja Luka...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2017, 16:19 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Нова Варош je napisao:
Bianconeri je napisao:
S
Nova Varos- danasnji Maribor bi dobili i Partizan i Crvena Zvezda,ove godine su imali bas srece ali i neka,postujem...
A ove ekipe od ranije,sto kazes 10 godina,ne bih se bas kladio da bi ih dobili tako lako.


Не би добили, јебига, не могу то доказати, али би ставио руку у ватру да би их избацили и ЦЗ и Партизан.
Не кажем ја да би бг клубови лако продефиловали против њих, али би их избацили.


možeš dokazati :D

jer u zadnjih 10 godina jesu igrali partizan i maribor,i u pravu si,partizan ga je izbacio 8)

sjećam se dvomeča...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2017, 17:46 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Da mi je samo vidjeti strucnjaka koji ce upropastiti ovog Joveljica...
kakav klasican spic sunce ti

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2017, 17:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Ramadani? Posto je on menadzer. Eto njega u Fiorentini ili Benfici, gdje naravno nece igrati.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2017, 17:53 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Tesko pazice on njega dobro...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Nov 2017, 14:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2005, 09:40
Postovi: 2049
Poslije sramotnog sudjenja na nekoliko prethodnih mečeva Partizana, evo već drugu utakmicu sudija odradjuje posao i pravi "greške" u "korist" Crvene zvezde. Sada ce se, ako to bude potrebno, u medijima moci provući priča da su sudije jednako navlacile za Partizan i Zvezdu. Naravno, niko tada neće spomenuti da su te greške Partizanu povećale broj bodova, a Zvezdi gol razliku.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Nov 2017, 16:57 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Kakva zavjera jbt. Partizan sređuje Zvezdi sudije Pa majstore u prošloj sezoni ste bili u top tri evropska kluba po broju penala u domaćoj ligi. Ne treba vama Partizan za vezu sa sudijama.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2017, 17:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Radonjicu stradala metatarzalna kost. Zavrsio je ovu polusezonu. Jovicic, Vucicevic i sad Radonjic imaju istu povredu.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2017, 22:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2005, 09:40
Postovi: 2049
Nije zavrsio, ipak ce pauza biti 10-15 dana izgleda. Mozda bude spreman za Keln i Partizan.

- Želim da se izvinim saigračima, treneru i, naravno, navijačima što neću biti u mogućnosti da zaigram u jednoj od bitinijih utakmica zbog povrede stopala. Ako je nekom žao, verujte da mene boli do srži!!! Moraću da napravim pauzu od dve nedelje da bi mi kost srasla. Saigrači, želim da znate da sam uz vas čak i kad nisam na terenu. Snagu, optimizam i borbenost na terenu van šaljem od srca uz nadu da ćete pokazati ko smo mi, da svi igramo kao jedan i da ćete meč krunisati pobedom. Sve one koji prate moju igru molim za razumevanje, jer nakon dve nedelje krećem punom parom u nove pohode. Ja volim te najviše na svetu - napisao je Nemanja Radonjić na Instagramu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2017, 22:32 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
dobro je!

da je peta metatarzalna kost,to je bar dva mjeseca minimum!

to je i moj srdjo grahovac slomio,jos dok je u borcu bio...evo i ajdin redzic u krupi se tri mjeseca ne vraca...

a to je radonjicu i vise nego dovoljno vremena da se propije i da sa sponzorusama nastavi zatvarat splavove pred zoru! :lol: :lol:

ovako,ako je stopalo...te dve sedmice mozda i izdrzi sa ovom motivacijom koju je prvi put pokazao ove jeseni 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Nov 2017, 07:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Milić umjesto Radonjića na lijevoj strani, lagana tri boda u gostima :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Nov 2017, 20:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Samo još treba da Arsenal izgubi kod kuće, a Zvezda odigra neriješeno. Pa kako ni jedna da uđe majku mu...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Nov 2017, 20:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Jbm ti fudbal, pravdu,Drvar, Rodica, Wengera.
Kakvi smo baksuzi, Bate ce uzeti Arsenal, a mi igrati nerijeseno.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Nov 2017, 22:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Steta za ovo veceras da Zvezda nije dobila, sjajan fudbal igraju...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8746 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243 ... 438  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs