banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 23:23

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8746 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222 ... 438  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Jun 2017, 23:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Apr 2017, 17:52
Postovi: 404
Drug,ja sam u postu iznad rekao da ne znam sta uefa kaze. Prati malo... Sta ima da kaze na pricu na koju je tacka stavljena prije 30 godina.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2017, 23:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Reci ce i donijeti ono sto se u Jugoslaviji i Srbiji nikad nije moglo donijeti. Pravdu jebenu. I odmah da se ogradim, to ce se desiti samo zato sto nemaju nikakvog interesa u toj prici.

A sto se mene tice, naravno da treba lopovima oduzeti titulu, ali je ne dati nikome. Plus sto treba ponistiti sve titule i jednih i drugih, poslije rata i ne dati ih nikome. Niko ih ne zasluzuje, ni Vojvodina koja se guzi onom ko vise plati, ni Nisu, Cacku, Cukarickom... Svi su umijesani... Ali ko mene pita :D

A tek ovo o stavljanju tacke mi nema smisla. Stavili su komunisti tacku na cetnike, ali nepravda dodje na naplatu kad tad.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2017, 23:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Apr 2017, 17:52
Postovi: 404
Sve to stoji ali to je Pandorina kutija. Ne moze se traziti selektivna pravda i revizija kako kome odgovara. Mogli
bi onda ponistiti skoro sve. Najbolji ljek bi bio da se jednom stavi tacka i krene od nule,novi sistem,novi ljudi. To je jedino izvodljivo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2017, 08:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Schlager je napisao:
ako je to zaista ta sezona,i ako terzic trazi tu titulu,onda je to stvarno dno dna :(

atak bas na one mladje,ili one sa kracim pamcenjem,prodavanje muda pod bubrege...

partizanu pred zadnje kolo treba samo da ne ostvari losiju gol razliku od zvezde....i kako sarajevo pusti koji gol zvezdi na kosevu,tako i zeljeznicar u sledecem napadu partizanu.....tu samo mozes priznat da su ovi bili namazaniji od tebe i da ti nisu dozvolili da ga nasankas sa 0-4 na kosevu :(


iskreno se nadam da je rijec o nekoj drugoj sezoni i da sam pobrkao nesto sa onim vardarom,sajberom, ili ko zna kim...sve mi se to brka,pogotovo ona sezona kad je velez igrao za prvaka u tuzli,protiv slobode koja nije mogla ni gore ni dole...i izgubi velez 3-1 a prvak postane partizan

Ta sezona i nije toliko neregularna koliko je sledeca, sa onim famoznim oduzimanjem bodova, pa sa titulom koja je vracena Partizanu, prvo kolo Kupa Sampiona igrao Vardar, pa onda namjestaljka u Pristini itd itd, uglavnom, ta titula iz 86 nije upitna ni najmanje...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2017, 11:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Debilizam je polagati pravo na tu titulu iskreno. Ne zbog toga ko je u pravu ili nije u pravu, već zbog toga što je otad prošlo 30 godina i bilo je i ranije prilika da sae eventualno istjeruje pravda. Samo što u Zvezdi nisu insistirali na tome jer su imali daleko veći broj titula od Partizana, pa ih taj prestiž nije toliko zanimao, a sad kad postoji realna šansa da ih vječiti rival pretekne, onda se neko sjetio i toga... Glupost, ali 'ajde, kao i većina populističkih poteza, kod određenog dijela navijača, ova inicijativa će biti prihvaćena kao nešto veliko... Kod onih drugih neće izazvati neku posebnu reakciju, jer su to mahom ljudi koji sagledavaju realne probleme, pa ovo doživljavaju kao neku besmislenu igrariju. Drugim riječima Terza je procijenio da kod navijača, može imati daleko veću korist od ovakve inicijative, nego što bi bila eventualna šteta... Namazano je to đubre do bola...

Iz nekog neutralnog ugla, ako ja dobro percepiram tadašnju situaciju, većina klubova u tom posljednjem kolu, tražila je način da namjesti rezultat kako im odgovara. Partizan je svoj meč počeo sa 10ak minuta zakašnjenja (neka dodjela nagrade bivšem igraču ili šta već), Zvezda pokušala isto to, ali njoj sudija nije dopustio, pa je Partizan imao 10ak minuta fore da prati razvoj rezultata na Zvezdinom meču... Ganjale su se još i gol razlike, plasman u evropska takmičenja, titula najboljeg strijelca i Bog zna šta sve ne. Na kraju, legitimni i nadležni organ - fudbalski savez, donosi odluku da se komplet kolo ponovi, zbog opravdane sumnje u regularnost. Partizan valjda jedini odbija da odigra to posljednje kolo ponovo, Željezničar dobija taj meč službenim rezultatom, a Partizan gubi titulu, koju mu naknadno vraća neki Sud udruženog rada ili tako neko tijelo. S obzirom da su se repovi te sezone povukli u narednu, red je bio da treća strana, nezavisno tijelo, arbitrira u ovom slučaju, ali ne nakon 30 godina već je to trebalo učiniti dosta ranije... Striktno pravno gledano, Partizan se oglušio o direktivu nadležnog tijela za takmičenje, i zbog toga je kažnjen.

Što se tiče Terzinih mađioničarskih finansijskih poteza, nije to toliko ni ludo, koliko izgleda. Mada smiješno zvuči da uplastiš milion, a banka otpiše ostatak duga. Nisam neki ekspert za bankarski sektor, ali prilično sam siguran da banke imaju dobru procjenu realnih i nerealnih potraživanja, pa na osnovu toga, uz naravno djelimične "sugestije" državnog vrha, prihvataju i djelimične otplate. Ko zna koliko je subjekata sa dugovanjima koje nije realno naplatiti ni po kom osnovu, jer nemaju prihode ni imovinu kojom bi mogla da se garantuje isplata. Pa kad takvi subjekti dođu sa gotovim novcem, naravno da je na banci da procijeni, da li će prihvatiti ili pokušati da naplati sudskim putem, a da pritom ima prilično dobar uvid u imovinsko i finansijsko stanje klijenta...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2017, 12:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4881
Lokacija: Tu preko puta
Srdjan Babic potpisao za Zvezdu. Inace zlatni orlic, momak iz BL, Cesma..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2017, 12:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Veoma dobro.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2017, 13:10 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
supersonic je napisao:
Srdjan Babic potpisao za Zvezdu. Inace zlatni orlic, momak iz BL, Cesma..


Hoću da znam koliki je moj deo.

Nećete da me prevarite!!!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2017, 13:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4881
Lokacija: Tu preko puta
Saznace se i to tokom dana sigurno

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2017, 17:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Nije jos potpisao, ali je blizu. Tek treba klub da se dogovori sa Sosijedadom, a igrac je sa Zvezdom dogovorio uslove. Nadam se da nece u pitanju biti pozajmica i da bi Babic u paru sa nekim iskusnijim stoperom predstavljao bedem ispred naseg gola. Sve u svemu, kako smo bili lose poceli sa prelaznim rokom, ovo sad puno bolje izgleda.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2017, 13:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
prenosi li iko veceras...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2017, 13:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Javni medijski servis europske Srbije


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2017, 13:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
Ono kad igraš evropsko takmičenje četvrtkom.









...u Junu :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2017, 17:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Ono kad u decembru imas zaostatak za vodecim na tabeli -32.
Veceras se ovo mora lagano dobiti, naravno noge su teske i sve to stoji, ali ovo moramo uzeti.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2017, 19:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Ma tako je, zamraci Total RTS... Kakva mongoloidna govna!

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2017, 19:53 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ovo je zaista neobjasnjivo,i to sa dvije strane...

prvo,nije zamracena vojvodina,a zvezda jest,iako se radi o istom takmicenju!

a drugo,na blicu ide zvezda najopustenije moguce...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2017, 20:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Apr 2017, 17:52
Postovi: 404
Da li neko zna, radi li ste to zamracivanje igdje jos u svijetu? Glavu bi dao da samo ovdje. Kakva idiotska praksa,nevjerovatno!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2017, 20:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Ima i Mladost Lucani... Ali sa RTSa ne moze ni gadjanje glinenih golubova da se pogleda.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2017, 20:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
ni mtel nije zamracen...total je poznat po tome da je prestrog sam prema sebi i da nije spreman ni na mrvicu rizika pa zamracuje i sto treba i sto ne treba


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2017, 21:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Al je nabode glaaavom

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8746 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222 ... 438  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs