banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 16:03

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Hokej
PostPoslato: 17 Maj 2015, 14:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2004, 14:58
Postovi: 1825
Lokacija: Vijena
Ko je taj Jagr, neki ceski 'Noriaki Kasai'? :)

BeckaSkola je napisao:
Sutra all star mec, stize revolucija u hokej..

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=F1jpCBPiWS4[/youtube]


Sad vido i ovaj klip.. Umjetnost jebote! kontrolisati ovako pak na ledu, ono kroz noge, pa kroz one male golice.. A ja eto ne znam ni u cokulama stajati validno na njemu. :lol:

Ma hokej je sjajan sport, ali cini mi se da tu treba ulaganja dosta.. Ne znam npr. koliko ledenih dvorana recimo uopste Srbija ima? BG, NS (Spens vjerovatno), i citam u jednom komentaru tamo da ima (tj. bila) i u Subotici (dok nije krov propao). Eto recimo da ima neke finans. podrske mogao se napraviti bar jedan jaci klub tamo, bas u toj Subotici da se malo popularizuje regionalno i da se ne trpa sve u taj uneredjeni BG, pa da ga prime u neku regionalnu evropsku hokejasku ligu kao sto to radi uostalom i zagrebacki Medvescak poslednjih sezona prvo je nastupao ovde u austrijskoj ERSTE ligi a zatim se preselio u ruski KHL. A slicno kao sto su u staroj Jugi BL i Sabac bili sinonimi za rukomet.

_________________
E pa Simeune, prijatelju moj, od danas me vise neces brijati..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hokej
PostPoslato: 17 Maj 2015, 17:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Pa da, jedan od najvecih svih vremena.
5 igrac na vjecnoj NHL listi, i jedini aktivni u prvih 30, clan zlatne trojke (zlato na OI, SP i stenli kup), osvojio sta se osvojiti moglo.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hxGOSyFQets[/youtube]

Slika


Citiraj:
Ma hokej je sjajan sport, ali cini mi se da tu treba ulaganja dosta.. Ne znam npr. koliko ledenih dvorana recimo uopste Srbija ima? BG, NS (Spens vjerovatno), i citam u jednom komentaru tamo da ima (tj. bila) i u Subotici (dok nije krov propao). Eto recimo da ima neke finans. podrske mogao se napraviti bar jedan jaci klub tamo, bas u toj Subotici da se malo popularizuje regionalno i da se ne trpa sve u taj uneredjeni BG, pa da ga prime u neku regionalnu evropsku hokejasku ligu kao sto to radi uostalom i zagrebacki Medvescak poslednjih sezona prvo je nastupao ovde u austrijskoj ERSTE ligi a zatim se preselio u ruski KHL. A slicno kao sto su u staroj Jugi BL i Sabac bili sinonimi za rukomet.


Jedina funkcionalna dvorana koja radi cijele godine je u BG. Daleko smo mi od toga i nista ne treba raditi na vrat na nos. Hokej je skup sport, para nema, tesko da mi tu mozemo sta traziti. Za EBEL trebaju sponzori i par miliona eura budzeta, o KHL da ne govorim to je sanjarenje. Pa u srpskoj kosarci koja je daleko popularniji sport se vrti par miliona eura (sto jedni druge optuzuju vama ovoliki nama ovoliki budzet).. i sad na to sve ocekivati da neko dodje ko ce u hokej gurnuti slican ili cak i veci novac. Medvescak nema svoj proizvod, svi igraci su izvana i kad para nestane za taj nivo takmicenja igraci odose i sve se raspada.



A ko se zanese, pa iz nasih polu uslova ode na prvenstvo da odmjeri snage, zavrsi ovako..
http://www.rezultati.com/tablica/I7kBZK ... BFd/#table

Obrati paznju na zadnji tim i gol razliku. Jebiga. :D Ovo je posljednja divizija, dakle dole ne moze..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hokej
PostPoslato: 17 Maj 2015, 18:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2004, 14:58
Postovi: 1825
Lokacija: Vijena
BeckaSkola je napisao:
Slika


hahha, diesel 90's rules over Europa.. :lol: Ovak na prvi pogled jos, ceski Sini Mihajlovic.. :D

_________________
E pa Simeune, prijatelju moj, od danas me vise neces brijati..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hokej
PostPoslato: 17 Maj 2015, 20:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Haha kakav drugi gol Kanadjana.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hokej
PostPoslato: 18 Maj 2015, 00:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Gotovo i ovo prvenstvo, napokon se mozemo vratiti pravom hokeju.. :D
Drugi gol, zavrtanje usiju..

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BRe_nZVJ-8M[/youtube]

Evo sazetaka, prva dva gola.. kakav skill. Imam osjecaj da bi oni i zmireci ovo sve mogli ponoviti.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BLiqHl4gvZQ[/youtube]

Ja sam ocekivao zavrtanje usiju, ali na ovakav nacin - ipak ne. Rusi da se zahvale Kanadjanima sto su stali na 6 golova. Crosby postaje 26 igrac u triple gold clubu, madjionicar nista vise i manje od toga.

Istina je...

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hokej
PostPoslato: 06 Okt 2015, 13:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Prestao sam pisati na ovu temu, pisem na drugom forumu o ovom sportu, ali samo jedna stvar, vjerujem zanimljiva i siroj publici.

Igrac San Josea Raffi Torres je suspendovan na cak 41 utakmicu nakon ovog divljackog starta..

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UYvs55PBFqE[/youtube]

Igrac kojeg je udario Silferberg je nakon ovog starta ostao nepomicno lezati bez svijesti.. Torres ima 34 godine, pratile su ga povrede koljena, sad nece igrati pola godine, ovo mu je zadnja godina ugovora tako da je pitanje hoce li uopste vise igrati u NHL..

Torres je kaznjen i sa 440 000 $ koje mora platiti.. u karijeri je vec imao slicne incidente, doduse ne ovog obima, ali se tokom cijele karijere naplacao kazni i gomilu je utakmica gledao sa klupe..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hokej
PostPoslato: 27 Nov 2015, 19:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2015, 08:35
Postovi: 618
Lokacija: Modriča, Republika Srpska
NHL Thanksgiving Showdown: Boston Bruins - Njujork Rendžers (onima koji imaju) na Areni 2, a meni na NBC 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hokej
PostPoslato: 27 Nov 2015, 21:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Pratis li prijatelju aktivno?

Neda mi se nista pisati jer vec pisem na drugom specijalizovanom forumu... ovdje niko nije iskazao interesovanje za hokejom. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hokej
PostPoslato: 27 Nov 2015, 22:45 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2015, 08:35
Postovi: 618
Lokacija: Modriča, Republika Srpska
Pratio aktivno, zato me i nije bilo da komentarišem. Kakva luda utakmica, odavno nisam gledao bolji meč.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hokej
PostPoslato: 20 Maj 2017, 14:35 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Klasik u polufinalu Svjetskog prvenstva Rusija Kanada. Prenos na Arenasport 2. Drugo polufinale veceras Švedska Finska.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hokej
PostPoslato: 20 Maj 2017, 15:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Idemoooo zbornaja Najprije Jevgenij Kuznetsov pa Nikita Gusev 2:0 za Ruse


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hokej
PostPoslato: 20 Maj 2017, 16:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Džaba, Rusi imaju kompleks od Kanade. Imati 2:0 nakon druge trećine i primiti 4 komada u trećoj četvrtini je stvarno psiholoski problem ...Ostaje im kao i prošle godine borba za bronzu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hokej
PostPoslato: 05 Maj 2018, 22:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Nisam ljubitelj grupne faze na Svjetskim prvenstvima u hokeju, jer to liči kao jaje jajetu na prvi dio takmičenja u Ligi šampiona, gdje moćne ekipe nabijaju do jaja one slabije, ali večeras sjajna utakmica na otvaranju Svjetskog prvenstva u Kopenhagenu.

Ko nije gledao, puno je propustio.

Slovaci odigrali meč iz snova, imali Čehe u šaci, imali 2:1 sve do devet sekundi prije kraja kada Martin Nečas zabija za 2:2.

U produžecima Česi ipak uzeše.
Sjajna tekma.

Moglo bi biti ovo više nego zanimljivo prvenstvo.

Prenosi na Arenasport!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hokej
PostPoslato: 12 Maj 2018, 19:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Kakooo doobraaaa utakmicaaa. Finci igraju ko sat, pitanje je samo mogu li izdržati tempo koji su sami nametnuli.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hokej
PostPoslato: 15 Maj 2018, 19:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Rusi i Šveđani. Sjajna utakmica. Nakon što su Finci danas ubili Amerikance biće veooma zanimljivo šta će se ovdje večeras desiti. Pobili su se u 19. sekundi meča. Onako za 6 minuta isključenja, odmah u startu ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hokej
PostPoslato: 20 Maj 2018, 22:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Jbt kakva utakmica, tri sata vrhunskog hokeja i na kraju penali. Žao mi Švajcarske, kao autsajderi, sjajno odigrali finale. Osta zlato u Švedskoj


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hokej
PostPoslato: 21 Maj 2019, 22:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Kralj Ilja :D

Slika

Sjajna završnica grupne faze. Rusi satraše šampione Šveđane. A što se Zvonko naslađivao, pa to nije za priču. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hokej
PostPoslato: 23 Maj 2019, 21:41 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Takooo je. Ispadoše prepotentni Švedi. Poslaše ih Makinnen i ekipa kući.

Slika

Rusi spakovali Amerikance i to je to. Sad se može s mirom gledati hokej. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hokej
PostPoslato: 26 Maj 2019, 23:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Jel moglo bolje, Finci zlato, Rusi bronza u meču za infarkt protiv Čeha. Šta je sve skinuo Vasilevski, čovjeku trebaju spomenik podići na Crvenom trgu. :lol:

Finci su me ugodno iznenadili, večeras je bila drama, imati 2:1 čitavu treću trećinu sve do pred kraj i vađenje golmana u suštini nije nikakva prednost, ali su se Finci odbranili. I zabili treći. Ugodno su mi iznenađenje i po meni zasluženo zlato jer su do zlata skinuli dosadašnje svjetske prvake Švede, izbacili Ruse iz borbe za zlato i u finalu ukantali Kanađane. Sve urađeno tako da bi im se čovjek naklonio i rekao - Alal vera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hokej
PostPoslato: 20 Maj 2021, 17:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Slika

Kreće Svjetsko prvenstvo u hokeju na ledu, hajde da uživamo u dobrim utakmicama i navijamo za naše. :D Domaćini su Minsk i Riga. Sve utakmice su na Arenasport TV.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs