banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 20:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1531 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 73, 74, 75, 76, 77
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 24 Jun 2019, 16:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
enc0re je napisao:
Sića.

A vijest je laž pred odluku EL.


Sića ili ne, čovjeku se duguje i traži svoje. A "laž" se lako može provjeriti na zvaničnoj stranici FIBA. Inače tu ima i uvid u ugovor, koji je Milutinov kao klinac potpisao sa Institucijom, koja mu je u četvrtoj godini ugovora, garantovala neto zaradu od 450 000 evra. I još se neko iščuđava zašto Institucija nikad nije dobila A licencu za EL. Ono, ne da je nije dobila, nego nikad nije ni bila kandidat...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 24 Jun 2019, 16:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15041
Daj mi jedan primjer gdje je igrač Partizana ušao u tu četvrtu godinu ugovora.

Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 24 Jun 2019, 16:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
enc0re je napisao:
Daj mi jedan primjer gdje je igrač Partizana ušao u tu četvrtu godinu ugovora.

Hvala


Šta ima da ti dajem primjer i šta bi on konkretno trebao da ti znači? Dajem ti činjenično stanje... Klincu se daje rastući ugovor od startnih 50 000 na 450 000 kroz četiri godine, što je plata na nivou top EL klubova. Samo po sebi to je skandalozno. Ko god je imao to na uvid, mogao je da zaključi da Institucija:
1. Rasipa pare koje nema, što je, sa gledišta EL, nedopustivo
2. Naduvava cijenu ugovora zarad kamčenja većeg obeštećenja kad dotični bude odlazio u neki drugi klub. To možda jeste legalno, ali nije nimalo etički.

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 24 Jun 2019, 16:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15041
:lol: :lol:

Tako sam i mislio.

Hajde ne lupetaj svega ti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 24 Jun 2019, 16:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
enc0re je napisao:
:lol: :lol:

Tako sam i mislio.

Hajde ne lupetaj svega ti.


De pojasni meni neukom... Pošto vidim da si pravi avangardni mislilac koji suštinu i poentu dokazuje sa jednorednim upisom i tri smajlija...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 24 Jun 2019, 17:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15041
Ovdje se priča o trenutno najboljem centru u Evropi. Neko je očigledno znao šta radi. A i nije jedini primjer.

A svakako prije komentarisanja treba pogledati u svoje dvorište. Probaj pod imenom Ivan Todorović (ne, ni ja ne znam ko je on ustvari).
30k mjesečno :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 24 Jun 2019, 22:15 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Mar 2019, 09:33
Postovi: 59
Mislim da poenta priče nije o tome što je Partizan dao tolike pare Milutinovu. Imamo i mi svojih "kikseva" poput M.Bjelice npr.

Poenta je u tome što se u doba najvećeg "aparthejda" po riječima vašeg gurua/maga Vujoševića tolike pare daju za klinca. Kukate o tome kako država ne da pare, kako je Zvezdi država bankomat, a ovamo ogromne ugovore dajete igračima. I to je ovo što povremeno ispliva, ko zna koliko ste ostale plaćali.

Dobro, mora se priznati da su se kod Bogdanove mame hranili Lovernj, Vesterman i Bertans, a da su igrali za "stipendiju".

Послато са Tesla_SP9_2 помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 24 Jun 2019, 22:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Solidna platica od 450.000 evra. :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 24 Jun 2019, 22:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
enc0re je napisao:
Ovdje se priča o trenutno najboljem centru u Evropi. Neko je očigledno znao šta radi. A i nije jedini primjer.

A svakako prije komentarisanja treba pogledati u svoje dvorište. Probaj pod imenom Ivan Todorović (ne, ni ja ne znam ko je on ustvari).
30k mjesečno :lol:


Brate aj' da ti pojasnim ukratko.. Napisao sam poduži post, ali mi se pobrisao.
Ugovor je u svijetu sporta sveto pismo. Ugovor na određen garantovani iznos, daje onaj ko je u stanju da ga plati. Klub koji tek punoljetnon klincu da ugovor sa garantovanih 800 000 evra za četiri sezone je klub koji ima budžet da tako nešto isplati. To su ozbiljne cifre i za EL nivo, čak i sada kad su plate nešto veće, a kamoli prije 6 godina kad je ugovor potpisan. Kako i na koji način se to uklapa u priču o stipendijama, simboličnin platama i magiji stvaranja igrača i rezultata od ničega, koju su vam servirali Dule i Todorić?
O Zvezdi i njenom poslovanju u kriznim vremenima, nema potrebe da se nešto posebno piše. Jasno je da je za to rasipništvo i odsistvo plana i strategije plaćena visoka cijena i od toga niko ne bježi ill pokušava to da opravda.

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 30 Jun 2023, 10:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15041
https://kls.rs/saopstenje-admiralbet-kosarkaske-lige-srbije-2/

Preko 30 igrača iz KLS optuženo za namještanje utakmica. Kladioničarska liga Srbije.

Pa, i finale je namješteno. Termin potencijalne treće utakmice bio dan pred ABA finale što znači da se znalo da je neće biti :lol:

Drago mi je što Partizan ne učestvuje u ovome a nadam se da neće ni ubuduće tj dok god liga ne dođe pod okrilje saveza.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 30 Jun 2023, 10:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2524
Није ми јасно како је то Господин Чович дозволио :D

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1531 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 73, 74, 75, 76, 77

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 82 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs