banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 06:15

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1418 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 71  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 20 Okt 2012, 21:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
miki je napisao:
Borac u fudbalu ne možeš oporaviti jer je to vreća bez dna, a trenutno rukovodstvo nema pojma o ničemu i koliko ćubić da i uradi to je to. Košarka je jednostavnija u tom smislu što se gotovo svi košarkaški ugovori potpisuju po principu da klub može da te otpusti u bilo kom trenutku, dok u fudbalu toga baš i nema. Jedini način da se Borac oporavi je da se formira neka vrsta članstva koje bi se plaćalo 10, 20, 50 KM godišnje i da tu bude nekih 10 hiljada članova, ali to je prilično utopijska ideja.

Borac je u košarci imao svoju šansu ali su lopovi pokrali silni novac, rukometa mi je žao jer se i tu moglo dosta uraditi.
Šteta je jedino što u tu vreću bez dna zvanu FK Borac ide toliko para da bi košarkaši mogli biti lagano treći, a rukometaši prvi u BiH , kad bi se taj novac podijelio njima.

I naravno, posljednja stvar, zaklinjanje u Borac, a ljudi na utakmicama nema ni kad je besplatno, a mogu misliti šta bi bilo kad bi ulaz bio 5 KM.

Nije samo tako kod nas, vremena su jako loša i koliko vas bi sponzorisalo neki klub da ima privatnu firmu u ovom trenutku. Pa u Danskoj je učesnik rukometnog F4 od prošle sezone nestao preko noći. Teško je vrijeme za sport, pogotovo onaj koji traži više novca

Ja vise gluposti i netacnih stvari odavno neprocitah na jednom mjestu.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 20 Okt 2012, 21:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Bio sam klinac kad su se igrali oni veliki mecevi Borac - Igokea. Naravno, navijao za Borac a u mojim ocima Kukic je tada bio rame uz rame sa Saletom Djordjevicem :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 20 Okt 2012, 23:11 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jun 2010, 18:18
Postovi: 153
ove sto tema nervira nek je jednostavno ne posjecuju, imaju dovoljno tema koje ih interesuju i neka na njima pisu (ako nema neka otvore sebi). cuj ukinuti temu jer nekog nervira, stop jednoumlju!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 20 Okt 2012, 23:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
shakal je napisao:
Bio sam klinac kad su se igrali oni veliki mecevi Borac - Igokea. Naravno, navijao za Borac a u mojim ocima Kukic je tada bio rame uz rame sa Saletom Djordjevicem :lol:

Da ti ovo nisi napisao ja nikada ne bih saznao kada je klub osnovan. Zakleo bih se da je posle rata, a ne 1973


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 21 Okt 2012, 15:55 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 20 Avg 2003, 17:45
Postovi: 748
Citiraj:
Ja vise gluposti i netacnih stvari odavno neprocitah na jednom mjestu.

Moraš biti malo konkretniji, inače si džaba komentarisao.

Citiraj:
pa u košarci ti otpustiš igraća prije kraja ugovora i onda te on tuži itd.
tih tužbi, i onih gdje preplaćenim igračima nisu isplaćene sve obaveze, u kk borcu je na desetine i desetine.

To ti je kad imaš garantovan ugovor koji se potpisuje ili kad dovodiš Boga oca u klub ili kad imaš bezgranično povjerenje u igrača ili kad se radi o pranju novca ili krađi istog iz kluba pa se tališ sa menadžerima. Inače, veliki broj igrača potpisuje ugovore po kom klub može da ga otpusti u bilo kom trenutku. Ovaj Almond iz Zvezde ti je klasičan primjer.

Citiraj:
kad si vec pomenuo fk Borac mogao si i rafting u koji je ulozeno 20 Borcevih budzeta.

A to je posebna priča i materijal za nekoliko krivičnih prijava i godina zatvora....

KK Borac je Ranko Škrbić samo zakucao zadnji ekser u kovčeg, ali ljudi koji su ga unakazili su iz vremena kad je Borac bio CSKA za Igokeu (Montepaski koji je tada bio u stvaranju i zvao se Dukati Sijena je dolazio u dvoranu, i čini mi se da je Borac dobio ). Koliko je sponzorskog novca iz pivare završilo po privatnim džepovima, igrači potpisivali enormne ugovore od kojih su dobijali samo pola novca i slično. Čubrilo, Vukašin Božić, Čovičković i njima slični su oni koji su krenuli u sistematsko uništavanje kluba


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 28 Okt 2012, 21:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Zna li se u kakvom je stanju onaj crnjo sto nije trenirao, Edvards, cini mi se? Jel u ekipi za sutra?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 30 Okt 2012, 00:04 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jun 2010, 18:18
Postovi: 153
uzeli su zvezdu i olimpiju prakticno bez najboljeg igraca edvards, odlican tim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 30 Okt 2012, 00:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
Ma ko ih jebe 8) selo, ko modrica sa fudbalom tako ce i oni zavrsiti. Nicija nije do zore sjala

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 30 Okt 2012, 03:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Ruzno je komsiji zeliti zlo ma ko on bio. Ok je sto neko navija za Borac, ali da automatski ne voli Igokeu nije ok. Meni je Igokea dobar klub, koji ima i glavu i rep. Ekipa se stvara vec nekoliko godina, vecina igraca je tu vec dvije godine, kontinuitet i kvalitet igraca su dosli do izrazaja....

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 30 Okt 2012, 09:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
Braneee je napisao:
ide igos ulicom...



duda duda...

:D :lol: 8)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 30 Okt 2012, 09:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3285
Ne vidim svrhu postojanja Igokee.Ulagati tolike ogromne pare,u neki umjetni klub,za koji do skoro nije cuo niko,za koji ne navija cak ni njegov osnivac,koji javno podrzava Partizan,a kamoli ostatak okruzenja,i samog sela.Apsudrno totalno.Dvorana sablasno prazna,njena popunjenost zavisi samo od protivnika.A i tad je poluprazna.Majko moja,koja tuga.

Pokusao je prvo Dodik sa FK Laktasi,pukusao je gurnuti taj klub bez ijednog navijaca,u PLBiH i uspio.Onda se malo kao igralo,ali shvatio je da je fudbal ipak prevelik zalogaj,pogotovo sto je tu FK Borac.Onda je presao na kosaricu. :wink:

Na stranu sve,sto sam navijac Borca,nema to nikakvu ulogu,u mom gadjenju,i povracanju na sam spomen KK Igokea.Fudbal,kosarka,rukomet,odbojka,sve se to igra zbog navijaca,klubovi postoje zbog navijaca,i samim tim u nedostatku njih,nema smisla ni postojanje kluba.Osim ako se hoce prati pare.Uglavnom,brzo ce i Igokea propasti,a ja cu se tad grohotom smijati.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 30 Okt 2012, 11:54 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2010, 22:01
Postovi: 613
Borac kad je bio prvak, imao si jos 5 jakih klubova u BiH medju kojima i Igokeu, tako da je smijesno govoriti da je Igokea kriva za propadanje Borca a ne cubro i co.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 30 Okt 2012, 11:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Propasce kad ne bude vise bilo para, a para ce biti dok je Dodo na vlasti....

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 30 Okt 2012, 12:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2010, 22:01
Postovi: 613
Ma Igokea ljudi je 10god prisutna u mladjim kategorijama, imaju dvoranu, uslove i sve. Nije Dodo na vlasti 10god. Drugi je par opanaka sto je Borac sjebao BL kosarku, pa sad osim komercijlnih skola nema mladjih kategorija, a u Sa oni Sparsi cuda prave


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 30 Okt 2012, 12:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 16:53
Postovi: 1429
Lokacija: Utopia
sinoc 95% dvorane ispunjeno
hemonds ćaća i u odbrani i u napadu

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=cdpPG8-BQoM


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: KK Igokea
PostPoslato: 30 Okt 2012, 12:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Imam dole nekog necaka sto zivi u topoli pa trenira u igokei.
Meni je cudno da ne naprave malo jacu tu skolu,nijednog svog igraca nisu izbacili(osim djurice)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 30 Okt 2012, 12:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Adamovića

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 30 Okt 2012, 12:21 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2010, 22:01
Postovi: 613
Djurica je igrac R. Koraca, kakva njihova skola. Uglavnom malo sam otisao daleko od teme, ali za sve sto rade u mladjim kategorijama kapa dole, bar se trude. Prvi tim im je po meni do ove sezone bio bacanje para a vidjecemo kako ce i ova zavrstiti. U BL bi se sa puno manje para i truda moglo napraviti vise, treba ove Rukije, Baskete, Zvijezde, Partizane ostaviti da imaju komercijalne sekcije a Borac da bude stub svih mladjih kategorija kao i prije. Meni je najzalije B. Mijatovica, S. Plemica, Peje i ostatka ekipe sto zbog kretena ne dobise pravu sansu u Borcu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 30 Okt 2012, 13:22 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 20 Avg 2003, 17:45
Postovi: 748
Citiraj:
Imam dole nekog necaka sto zivi u topoli pa trenira u igokei.
Meni je cudno da ne naprave malo jacu tu skolu,nijednog svog igraca nisu izbacili(osim djurice)


Tu ti je stvar ista kao i kod većine klubova kod nas, a to je nedostatak struke. Hvala Bogu, pa smo talentovani za sport, ali većina trenera u mlađim kategorijama ima svoje limite i mladi igrači vrlo brzo dođu do nivoa kad više taj trener nema šta da ih nauči. I onda slijedi stagnacija. Jednostavno i u trenere treba ulagati, a malo ko o tome vodi računa...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: KK Igokea
PostPoslato: 30 Okt 2012, 14:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
To si u pravu,nemoguce da banja luka i okolina nije izbacila nikakvo ime u svijetu sporta kako u kosarci tako i u ostalim sportovima.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1418 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 71  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs