banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 05 Maj 2024, 23:57

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 11 Sep 2003, 00:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Prvo, nismo mogli da gledamo u direktnom prenosu utakmicu naših protiv Italijana. Umjesto toga imali smo priliku da "uživamo" u utakmici dvije podjednake reprezentacije, tzv. BiH i Luksemburga. Kažu da je visoki predstavnik tako odlučio i da je RTRS to morala da ispoštuje. Ako je tako, onda upućujem poruku lično visokom predstavniku ovom prilikom:

PADDY ASHDOWN, IF YOU'RE READING THIS, I WANT YOU TO KNOW THAT YOU'RE NOTHING BUT A SICK SON OF A BITCH AND I HOPE YOU'RE EITHER GONNA DIE OR LEAVE YOUR JOB HERE AS SOON AS POSSIBLE. GO TO HELL, M.....F.....!

Uglavnom, tzv. BiH je u izjednačenoj utakmici pobijedila Luksemburg i tako stvorila sebi priliku da eventualnom pobjedom protiv Danske (pobjeda protiv Danske, haha!) ode na Evropsko prvenstvo, što stvarno ne bih mogao da podnesem.
Nakon toga imali smo priliku da se nerviramo (bar oni koji još uvijek navijaju za našu PRAVU reprezentaciju) gledajući kako nas kantaju Litvanci i kako onaj propalitet od komentatora kome ni ime neću da spomenem uživa otvoreno navijajući za Litvance. Nema problema, mi čekamo Olimpijadu i Evropsko prvenstvo u Beogradu 2005. za revanš, a nadajmo se da ćemo konačno jednom da se sastanemo i sa Bosancima i da će isti komentator imati priliku da komentariše tu utakmicu.
Nakon toga slijedio je snimak onoga što bismo, da ima imalo pravde, gledali u direktnom prenosu - Jugoslavija - Italija. Neki ljudi su odlučili da ne prate na teletekstu promjene rezultata tokom utakmice (kao npr. autor ovih redova i društvance koje se tu skupilo). Za takve bijednike je naša vajna RTRS obezbijedila titlove tokom utakmice Jugoslavija - Litvanija, tako da smo konačan rezultat fudbala saznali na licu mjesta iako je snimak išao odmah poslije toga (?). Dakle, bilo je 1:1, Finci i Vels su igrali isto 1:1 i tako smo izgubili i teoretske šanse da se nađemo na Evropskom prvenstvu, ali opet - nije toliko tragično. Naš fudbal konačno pokazuje znake života, odlične partije reprezentacije protiv Velsa i Italije (na ovoj utakmici smo oštećeni za čist penal + još nekoliko prilično sumnjivih odluka), dobar start klubova u Evropi daju nam nadu da nešto može da ispadne od svega toga. Nadam se samo da će Petković ostati selektor, da će Kežman da slomi nogu ili da se posvađa sa selektorom, samo da se više ne pojavi u reprezentaciji.
Utisak su (po ko zna koji put) popravili odbojkaši, jedini koji nas bukvalno nikad nisu razočarali. Pobjeda nad Grčkom 3:0. Svaka čast!

Da rezimiramo, ono što me je danas mnogo više iznerviralo od naših poraza je likovanje Bosanaca. PObijediše Luksemburg, pa onda se njihov komentator sit nauživao u našem porazu, a mi moramo sve te gluposti da gledamo umjesto da gledamo Italiju, pa nam čak ne daju ni snimak da pogledamo na miru nego javljaju rezultat ranije.
Mislim da na televiziji nešto pod hitno mora da se mijenja jer je ovaj BHTV1 ovako kako sada funkcioniše (kao uostalom i sve drugo u ovoj propaloj nazovi-državi) obična antisrpska tvorevina. Plaćajte pretplatu da bi vam vaša televizija obezbijedila direktne prenose najvažnijih sportskih događaja, kao što je utakmica sa Luksemburgom.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Sep 2003, 01:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2003, 02:52
Postovi: 2538
Lokacija: Republika Srpska
da se ne lazemo, danasnji dan je bio prilicno neuspijesan. sa jednom diplomatskom distancom bih zelio da jebem mater visokom predstavniku zato sto smo morali, umjesto sjajne fudbalske predstave nasih protiv italije, da gledamo duel onih fudbalskih analfabeta iz bih i luksemburga. doduse, ovo je bila izjednacenija utakmica, posto su nasi bili za klasu bolji od italijana, ali nije bilo srece (Boze, gdje si?). dakle, vidjeli smo da je u tvrdoj utakmici dva podjednaka rivala, sretniji tim ipak bila bosna.
a onda je uslijedila nasa blamaza protiv litvanije, uz komentar onog govneta balijskog mustafe. nisam vidio da neko tako otvoreno navija protiv nas, kao taj bijedni crv i ljigavac, ta pizdurina odvratna. za njega je i slavko cvitkovic olicenje nepristrasnog komentarisanja. ali neka, doci ce on u beograd na ep 2005, nadam se da ce se nac neka dobra dusa da ga ubije tamo. nadam se da ce se njihova posrana reprezentacija opet plasirati na ep, da mogu otici tamo i svim srcem navijati protiv govana.
odbojkasi su carevi, grci nisu ni shvatili sta ih je snaslo, kako su ih nasi pocistili. svaka cast, majstori!
evo, upravo slusam ovog seronju sto vodi specijalnu emisiju o ep u kosarci kako bali nad neuspjehom svoje reprezentacije i pitam se kakvo je ovo govno od televizije republike srpske, pa zar smo se za ovo borili u ratu?
nema sta, los dan da gori ne moze biti...

_________________
Zec: NEEEEEEE, RISE!
Ris: Ma ne remse!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Sep 2003, 07:02 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 14 Nov 2001, 01:00
Postovi: 291
Lokacija: Internet Kladionice
Braco Srbi neplacajte TV preplatu kvislinzima i kolabracionistima sa RTRS ,nije ovo prvi put da nas ispale,jebo ih visoki predstavnik i CRA,ako nisu u stanju da rade kako treba bolje da sami sebe zatvore nego da rade ovakvo ruglo

_________________
ONLINE KLADIONICE


Kladionica
Kladjenje na internetu
Novosti

Scommesse Online
Paris Sportifs


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Sep 2003, 10:21 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Mar 2003, 19:29
Postovi: 93
Lokacija: Banjaluka
Ma kakva predplata, nisam je nikad platio a i necu.
Bolje reci ovo je losa godina za SCG.
1. izgubismo u finalu u odbojci u svjetskoj ligi
2. ispadosmo u vaterpolu na SP
3. nisamo se plasirali na EP u fudbalu
4. ispali smo u kosarci u cetvrtfinalu na EP


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Sep 2003, 13:00 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2002, 17:39
Postovi: 8
Lokacija: Bosna ponosna
niste vi krivi sto ste srbi(looser) :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) 8) 8)
ps. i opet ce se banjalukom sevdah cuti


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Sep 2003, 13:44 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 13 Avg 2003, 00:06
Postovi: 181
Lokacija: SOUTH PARK, COLORADO, UNITED MY ASS
nadaj se nadaj dzeheneme. ako Boga da cuce se kao sto se culo kad ste stavljali kamen temeljac na dzamiju.

srpska u srcu, bosna na k...!!!

_________________
Screw you guys, i'm going home!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Sep 2003, 13:48 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2002, 07:34
Postovi: 607
Lokacija: malo vamo,malo tamo (CH)
Dzehenem
ponosan sam sto sam Srbin,a vidim i ti bi rado bio (sta ces poreklo te vuce),al' ne smes da priznas,inace nebi dolazi na ovaj sajt.

bad_boy je napisao:
Ma kakva predplata, nisam je nikad platio a i necu.
Bolje reci ovo je losa godina za SCG.
1. izgubismo u finalu u odbojci u svjetskoj ligi
2. ispadosmo u vaterpolu na SP
3. nisamo se plasirali na EP u fudbalu
4. ispali smo u kosarci u cetvrtfinalu na EP


1.osvojili smo drugo mesto u svetskoj odbojkaskoj lizi,
2.osvojili smo evropsko zlato i svetsku bronzu,
3.veliki promasaj,ali i velika snasa da se fudbal ocisti od politicara i samozvanih funkcionera
4.mladi igraci su dobili priliku da osete sta znaci igrati za Srbiju i da se priviknu novim obavezama koje ih sleduju.

Iako sam bio pesimista ili realista (kako ko zeli) sto se tice kosarkasa,nije sve bas tako crno,mislim da je ova godina izuzetno dobra za nas sport.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Sep 2003, 18:34 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 31 Maj 2003, 10:33
Postovi: 239
Lokacija: Obilicevo/Banja Luka
кад се отарасимо мафије из кош. и фудб. савеза биће боље.
то тад...

_________________
Бог, Партизан и Србија


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Sep 2003, 18:36 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 31 Maj 2003, 10:33
Postovi: 239
Lokacija: Obilicevo/Banja Luka
Dzehenem je napisao:
niste vi krivi sto ste srbi(looser)

да ли би био љубазан да мени неупућеном у спорт објасниш ове своје изливе глупости.
гдје смо то МИ изгубили од ВАС?
било је колико се сјећам 2-0 за Србе у севдали Сарајеву :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

што се тиче кошарке, одбојке, ватерпола, рукомета и СВИХ осталих спортова, ВИ сте неколико свјетлосних година далеко.
што је интересантно то нико од Срба теби, а ни осталима не трља од нос, али ето нашао се један "паметан" да примјети како су то Срби губитници.
јадо јадни поклопи се, шути и учите од Срба

_________________
Бог, Партизан и Србија


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Sep 2003, 01:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Dzehenem je napisao:
niste vi krivi sto ste srbi(looser) :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) 8) 8)
ps. i opet ce se banjalukom sevdah cuti


Moji postovi možda jesu malčice agresivni, ali ja ni na jednom jedinom mjestu ne vrijeđam Muslimane kao narod (pogledaj, stavio sam čak i veliko slovo). Ja sam samo istakao očiglednu nepravdu da Srbi u ovoj državi nemaju ni svoju televiziju i da moraju da gledaju košarkašku utakmicu na televiziji uz komentar čovjeka koji otvoreno navija protiv njih. Kad se, ako Bog da, razgraničimo, nadam se da ćemo moći da živimo i sarađujemo kao dobre komšije i onda ni ja neću navijati protiv BiH, ali ovako se (manje zaslugom naroda na ovim prostorima, a više ove stoke lopovske na vlasti i smradova iz međunarodne zajednice koji sve rade samo da nas što više zavade) ne zna ni ko pije ni ko plaća u ovoj državi.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2003, 21:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Harvester je napisao:
Utisak su (po ko zna koji put) popravili odbojkaši, jedini koji nas bukvalno nikad nisu razočarali

Šta sad reći?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Sep 2003, 11:10 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Mar 2003, 19:29
Postovi: 93
Lokacija: Banjaluka
Jesam ja rekao da je ovo losa godina za nas sport. Nisam vjerovao da necemo odbraniti titulu u odbojci i kosarci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Sep 2003, 11:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1756
Lokacija: .:Njemacka:.
Faliio nam je sinoc dobar blok.

Utakmica je bila bas izjednacena.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: m
PostPoslato: 14 Sep 2003, 11:59 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 76
Lokacija: -Prnjavor-
Ал' сам зато себе блокирао циглом у главу...3:2 од француза...немогуће!!! :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Nema veye
PostPoslato: 14 Sep 2003, 19:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Zato na Olimpijadi uzimamo sigurno zlato u košarci, odbojci, rukometu i vaterpolu. I onda Prvenstvo svijeta u fudbalu u Njemačkoj 2006!

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Sep 2003, 18:01 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 215
Lokacija: BL
TREBA IM NAPRAVITI TELEVIZIJU PA DA PUSTE RTRS NA MIRU...!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs