banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 16:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1770 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 89  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Euroleague
PostPoslato: 20 Maj 2018, 22:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2190
Ne zna se sta je gore, sistem takmičenja ili graf.obrada.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Euroleague
PostPoslato: 20 Maj 2018, 23:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Kuzmic legenda, prvi srbin koji je osvojio nba i el :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Euroleague
PostPoslato: 21 Maj 2018, 02:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4881
Lokacija: Tu preko puta
I nije imao ni sekunde u finalu, ni tamo ni ovamo :lol:

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Euroleague
PostPoslato: 21 Maj 2018, 06:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
F4 EL:

Bane Đekić 2p
Marko Gudurić od milion evra 0p


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Euroleague
PostPoslato: 21 Maj 2018, 15:03 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Никац од Ровина je napisao:
И данас се показало колико један шампион попут Богдана фали за највећи резултат. То никада неће бити Вонамејкер или Мели. (Реал га је имао у виду Дончића и Љуља)

Потпуна заслужена титула Мадриђана.


Ima nešto i u domaćem terenu,rekao bih :D

Da se opet igrao Final four u Istanbulu,vjerujem da bi dobili i sa ovim igračima.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Euroleague
PostPoslato: 21 Maj 2018, 16:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Praznik kosarke u Beogradu.
Navijao sam za Zalgiris, ali nije bilo realno da odu dalje od polufinala. Ovo trece mjesto je zasluzeno, imali su vise motivacije, svjesni uspjeha koji su postigli samim dolaskom na F4, odigrali su dva ozbiljna meca, dali sve od sebe i defanzivno i ofanzivno i nemaju za cim da zale.
CSKA, ekipa koja ima para koliko treba, generalno je odradila los prelazni rok. Hajde, Teo se ne moze nadoknaditi, ali Rodrigez nije lose rjesenje, nego su vise promasili sa crncima, sklonili neke ruske vodonose u prikrajak, i u nedostatku centra koji moze da iskreira bilo sta sebi, ostali su limitirani za konacnu bitku. Vjerujem da ce na ljeto potjerati Sveda i oko njega graditi tim, sto i nije losa opcija, ako pogode sa vodonosama. Ne znam kakav je status Mozgova, ali sa njim i Svedom, mogli bi poceti graditi neki novi CSKA i vjerovatno uzeti EL mozda vec sledece sezone.
Fener... Prvenstveno nenadoknadiv Judo, pa zatim Bogdanovic... Zamjene nisu pokazale da mogu povuci kad treba (osim Melija), a ocekivati da te bezmudi Jan Veseli-kreveljim se dok zakucavam protiv sirotinje- vodi do titule je u najmanju ruku smijesno. I pored toga, da su se neke stvari poklopile, mogao je Fener do titule, ali nisu i to je to.
Real, ogavni Real, nadam se da je ovo kraj za Fernandeza i Rejesa, ne mogu ih ocima. Povratkom Ljulja, sve je dobilo novu dimenziju. Laso je nadigrao Obradovica sa visokim centrom, unistio ga je, oduzeo mu skok i Zeljko se nije snasao. Zasluzeno u sustini, ovo je bio njihov turnir, poklopilo im se dosta toga i zasluzeno su osvojili.
I na kraju, velika je steta sto necemo za 3-4 sezone moci gledati Luku Doncica kako bukvalno sam osvaja EL, i to sa 22-23 godine... Vjerovatno u buducnosti najbolji evropski igrac svih vremena, Srbin za kojim cemo zaliti, ispustili smo ga tako naivno da je to zlocin. Na draftu ocekujem da ide kao drugi pik, a mozda cak i prvi, mada onaj centar i ma prednost za sada jer amerikanci vise postuju koledz igrace. U sustini, Divac ce ga pokusati pokupiti sigurno, ali vjerujem da ce ga neko uzeti prije, igrac za TD u NBA kosarci.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Euroleague
PostPoslato: 21 Maj 2018, 16:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Stani je li kokoskov ima prvi pik, ako sam dobro skontao on ce kao prvi pik najverovatnije uzeti doncica, a da ce centar kod divca. Osim ako opet ne izvede neki cudni potez pa vlade izabere nekog desetog


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Euroleague
PostPoslato: 21 Maj 2018, 16:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Koliko sam ja pregledao kojekakvih najava za draft Doncic bi vise odgovarao feniksu nego kingsima tako da je realna mogucnost da Doncic bude prvi pik....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Euroleague
PostPoslato: 21 Maj 2018, 16:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Tako sam i ja skontao


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Euroleague
PostPoslato: 21 Maj 2018, 16:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Nisam ispratio to oko drafta. U sustini Divcu vise treba centar a Kokoskovu bek. Dakle solidna je vjerovatnoca da Luku kupe sa prvog mjesta.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Euroleague
PostPoslato: 21 Maj 2018, 16:35 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Schlager je napisao:
Никац од Ровина je napisao:
И данас се показало колико један шампион попут Богдана фали за највећи резултат. То никада неће бити Вонамејкер или Мели. (Реал га је имао у виду Дончића и Љуља)

Потпуна заслужена титула Мадриђана.


Ima nešto i u domaćem terenu,rekao bih :D

Da se opet igrao Final four u Istanbulu,vjerujem da bi dobili i sa ovim igračima.


Домаћи терен је предност. Ту дилеме нема. Али је прошлогодишњи Фенер имао два лидера. Богдана и Јуда. И једног пит була Калинића.
Заслужено су тада узели. Били су најбољи и најјачи тим.

Београдска прича је другачија из простог разлога што је на европском тржишту све мање играча свјетске класе, рођених лидера.
Међутим, да не давим, нећу о разлозима зашто је тако и колико је заправо европска кошарка изгубила посљедњих година.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Euroleague
PostPoslato: 21 Maj 2018, 16:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
Овдје је @skeva написао баш добру анализу. Са добрим дијелом се слажем, већ сам у претходним постовима подоста написао.

Што се Луке Дончића тиче, нисмо га наивно изгубили. Неки српски портали (они који роваре и који воде рат против српске кошаке) су пренијели злонамјерне и лажне трачеве, вјерујем да је скева под тим утиском јер то бјеше баш агресивно натурано.
Но чињеница је да је КСС у овом случају (у ранијим временима је заиста било грешака, пропуста) урадио све што је до њега, и сам Сале је лично скокнуо до породице Дончић, Луке и оца Саше, у мају 2015-е до Мадрида, значи када је овај имао 16 и још није имао наступа за било коју селекцију, покушао, није се успјело.
Одрастао у Словенији, мајка Словенка, отац етнички Србин са словеначким пасошем, као играч имао и словеначко спортско држављанство, и ту и није било реално да га приволимо.

Што се драфта тиче, Финикс бира први. И узеће гoтово извјесно Ејтона, посебно што им треба центар. Код драфта генерални менаџер је тај који доноси одлуку, Сакраменто бира други, Лука по свим сајтовима који се баве предвиђањима скочио је на то 2.мјесто, и ако Дивац добије одријешене руке, узеће Луку, но и мало компликована је ситуација у Сакраменту. Могуће ипак процијене да им је потребнији крилни центар (Бегли или Џарен Џексон) од спољног.
Лично бих волио видјети Луку поред Богдана. Видјећемо


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Euroleague
PostPoslato: 21 Maj 2018, 18:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
skeva je napisao:
Nisam ispratio to oko drafta. U sustini Divcu vise treba centar a Kokoskovu bek. Dakle solidna je vjerovatnoca da Luku kupe sa prvog mjesta.


Po čemu ti zaključi da Finiksu više treba bek?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Euroleague
PostPoslato: 21 Maj 2018, 20:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
A ima raznih teorija....svima treba taj centar....e sad....ko ce to uzet a ko nece pitanje je...zbog kokoskova se tipuje da ce finiks da uzme Doncica....al niko sad tu nije siguran.....kingsima definitivno nije prioritet bek jer imaju Foxa, Hielda i Bogdana....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Euroleague
PostPoslato: 21 Maj 2018, 20:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
enc0re je napisao:
skeva je napisao:
Nisam ispratio to oko drafta. U sustini Divcu vise treba centar a Kokoskovu bek. Dakle solidna je vjerovatnoca da Luku kupe sa prvog mjesta.


Po čemu ti zaključi da Finiksu više treba bek?


Cini mi se da sam negdje citao neke izjave.

Ajton je isto dobar, rijetko inteligentan, ali ja mislim da ce Luka zariti i paliti ligom za par godina.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Euroleague
PostPoslato: 21 Maj 2018, 22:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Hertzog je napisao:
Stani je li kokoskov ima prvi pik, ako sam dobro skontao on ce kao prvi pik najverovatnije uzeti doncica, a da ce centar kod divca. Osim ako opet ne izvede neki cudni potez pa vlade izabere nekog desetog


Ima, ali je njihov menadžer izjavio da vjerovatno neće njega. Onda je i Divac rekao da oni kao drugi neće jer su prošle godine uzeli nekog crnca na toj poziciji. A Dončić rekao da u Kingse ne bi, tj. da bi ostao u Realu ako ga oni draftuju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Euroleague
PostPoslato: 22 Maj 2018, 06:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
Ako ga oni draftuju, ne pita se on mnogo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Euroleague
PostPoslato: 22 Maj 2018, 06:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Ako ga draftuju, navodno ostaje u Realu... Kokoškov je izjavio da će prvo probati da trejduju pik, za već formiranog igrača, nije on budala :) Klub mu ne bi oprostio kiks... Phoenix nikad nije imao prvi pick dosad...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Euroleague
PostPoslato: 22 Maj 2018, 09:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
A sta taj gospodin ima protiv Kingsa?

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Euroleague
PostPoslato: 22 Maj 2018, 09:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Pa vjerovatno konta da će imati minimalnu minutažu


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1770 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 89  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs