banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 16:08

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2491 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 125  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 01 Nov 2011, 18:46 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ajd ne filozofiraj...Dok vam je kriminalac Mućo glavni covjek u klubu za transfere,sve mi je jasno i o vasem klubu i organizaciji.....Sutra cete pobjediti,al u cuKur

puno ste se digli.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2011, 20:44 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2011, 09:47
Postovi: 165
Buraz sto se ti uvjek svadjas, hajd malo smiri... Ne sikiraj se ti za nase lopove, i nasu organizaciju, mi cemo lahko na kraj sa njima, prvo ocisti svoju avliju.

_________________
"Sarajevo, Horde, Bog i Carsija, neka zivi Bosna, nasa drzava"

"Da te volim oduvjek sam znao, za tebe i zivot bih ja dao, zbog tebe u paklu cu da gorim, jer te vise ja od svega volim"

Cuvari casti glavnog grada...Hz


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2011, 21:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Sep 2011, 09:10
Postovi: 237
Prizemljenje pitara u subotu od 17:00.

Da sam pitar ja, ne bi' im'o sna, ne bi' spav'o ja zbog tog Žeeeljeeeee!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2011, 21:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
Sad nesto gledam one slike Koseva koje su sinoc ilegalno postavljene na podforum FK Borac. Pa da malo prokomentarisem tu ljepoticu...
Prva asocijacija je septicka jama. To prije svega zbog one zelene boje. To ti je zelena u onom tonu za koji Nijemci imaju najbolji naziv: kotzgrün (kotzen=povratiti; grün=zeleno).
Ipak stadion me najvise podsjeca na povrsinski kop. Nije ni cudo za komunisticku estetiku.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2011, 21:57 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2011, 09:47
Postovi: 165
hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
babo sredio da nema Hordi, pa se sad strumfovi malo digli :D
Da se ne lazemo svi znamo da ce biti podijela bodova na derbiju ;)
Ali kako god bilo, za ove derbije izmedju Sarajeva i Zelje vrijedi zivjeti :D samo da komitet ne zeza situaciju :)

hahahahahahaha kitopsina :D
Stadion Kosevo fudbalski to je hram, na njemu igra Sarajevo tim za koji zivim ja :D
Kad Borac bude imao stadion sa 35.000 mjesta javite se :) koji pri tome bude popunjen (makar na utakmicama Lige Prvaka), Gradski ne moze ni tada da se napuni ;)

_________________
"Sarajevo, Horde, Bog i Carsija, neka zivi Bosna, nasa drzava"

"Da te volim oduvjek sam znao, za tebe i zivot bih ja dao, zbog tebe u paklu cu da gorim, jer te vise ja od svega volim"

Cuvari casti glavnog grada...Hz


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2011, 21:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
Nema dalje...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2011, 22:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ovaj Ahmed se opet senluci. I tako svaki put. Banuju mu jedan nalog, on napravi drugi i onda sve u krug.
samir825, ahmed, Segrt Hlapic... Sad Hordas, jelte...

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2011, 22:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
Pitam se kada ce skontati da ima vise opcija od ova tri smajlija.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2011, 22:05 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2011, 09:47
Postovi: 165
Hordaš

Pridružio se: 12 Sep 2011, 10:47
Postovi: 25

Brate stvarno ne znam o cemu govoris, znas od kada sam ja na ovom forumu...

_________________
"Sarajevo, Horde, Bog i Carsija, neka zivi Bosna, nasa drzava"

"Da te volim oduvjek sam znao, za tebe i zivot bih ja dao, zbog tebe u paklu cu da gorim, jer te vise ja od svega volim"

Cuvari casti glavnog grada...Hz


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2011, 22:33 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Sep 2011, 09:10
Postovi: 237
Hordaš je napisao:
hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
babo sredio da nema Hordi, pa se sad strumfovi malo digli :D
Da se ne lazemo svi znamo da ce biti podijela bodova na derbiju ;)
Ali kako god bilo, za ove derbije izmedju Sarajeva i Zelje vrijedi zivjeti :D samo da komitet ne zeza situaciju :)


Podijela neće biti sigurno, možda bude podjela. A vidim i tebe proganja "babo", pored Edipovog, uvodi se i Osimov kompleks, samo zbog pitara. Zbog onog što ste mu pjevali, i treba da vam se zabrani. Ali, i dalje ne kontate da nije on zabranio i da su i Željo i Manijaci oštećeni, al razumijem to s jedne strane, ipak si pitar.

http://www.youtube.com/watch?v=ukYOszTqW6U&feature=related

Zuuubaaanoooviiiiiiiićććć...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2011, 00:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Sep 2004, 09:01
Postovi: 4094
Lokacija: Mejdan
ja sam uvijek bio debil pa sam mislio da za rajvosa navija graCka rOja pa sam njih nekako i gotivio, ali iz dana u dan me iznenadjuju i vise volim ovu "okolinu" sto navija za zelju... ili sam to samo ja, il' je to tako, il' je to samo jancker....

_________________
ZP550


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2011, 02:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Sep 2011, 09:10
Postovi: 237
Braneee je napisao:
ja sam uvijek bio debil pa sam mislio da za rajvosa navija graCka rOja pa sam njih nekako i gotivio, ali iz dana u dan me iznenadjuju i vise volim ovu "okolinu" sto navija za zelju... ili sam to samo ja, il' je to tako, il' je to samo jancker....


Oprostit ćemo ti tvoju ružnu prošlost. :D
Želju je osnovala sarajevska raja i on će uvijek biti klub raje, ne volim taj termin "gradska raja", jer kako neki dan napisa jedan stariji čiko, ove nove generacije klubove prave mahalskim, djeca iz gradova se smatraju posebnijim i više vrijednim od djece iz manjih sredina. Svaki navijač Želje je jednako važan, gdje god bio. Ili si raja ili nisi. "Gospoda" iz Starog grada uglavnom navija za Sarajevo.
Naravno, kao što u nekim puno manjim grupama ljudi postoje ekstremisti po raznim pitanjima, tako i među navijačima Želje. Kao što i među pitarima ima fine raje. Evo u subotu na derbi ide zajedno nas 7-8 (4 Željovca, 3-4 pitara), zezancije prije, za vrijeme i poslije utakmice, opklade, a vidjeti facu pitara nakon što Željo povede - neprocjenjivo. :) To je naš derbi, za to se živi.

A ovaj @Hordaš je vjerovatno mlad, valjda će vremenom shvatiti neke stvari, sad je pao na tu priču o "svemogućem tati Osimu koji Želji pomaže kako god može".
Ali tu dolazimo do jednog našeg velikog problema. Ne poštujemo legende, nema sredine, ili si najbolji ili najgori. I pitamo se zašto u klubovima ili Savezu nema puno ljudi iz fudbala.
Evo, Ivica Osim, čovjek koji je "iza Boga" u Japanu, Gracu i jednom dijelu Sarajeva, umjesto da se odmara i uživa u ostatku života, dođe narušenog zdravlja na čelo tog Komiteta kako bi pomogao u reorganizaciji N/FSBiH. Onda neki napaljeni tinejdžeri (locirani uglavnom na Koševu i Bilinom polju), koji misle da se jedan ogroman sistem poput N/F Saveza jedne države može iz blata podići preko noći, počnu sa tribina da je.bu mater tom Osimu, pjevaju kako je šlagiran, dižu parole protiv Komiteta, itd. I onda će se taj Osim zapitati "Pa čekaj, treba li meni sve ovo, je l' potrebno da me papci vrijeđaju". Zaključit će da ne treba, napustiti Savez i otići u Francusku da brčka nogice. Doći će umjesto njega opet neki Dominkovići, Ušanovići i slični, i tad će opet da se jave oni isti napaljeni tinejdžeri, samo sad sa pjesmama ili parolama tipa "Savez napolje, hoćemo bh. legende u Savezu". Ma hoćete vi kurac moj, kad moram tako da se ODrazim.

Živio nam Osim dragi, gospodaru familije!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2011, 09:58 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Nije to samo specijalitet HZ,skoro sve navijacke grupe su u tom fazonu "niko nas ne voli,sami protiv svih,itd,itd..."...meni je to postalo normalno,ali nikad mi nece postati normalno ovo slihtanje Uprava Sarajeva i Crvene Zvezde svojim navijacima jer to vec izaziva gadjenje.Cuj sad Selimovic i UO nece da prisustvuju sarajevskom derbiju jer to nije dozvoljeno njihovim navijacima! A isti ti navijaci nisu ni prosle godine htjeli doci na Grbavicu,iako im niko nije branio,vec su eto tad imali bojkot te utakmice i zajedno sa onim glupsonom Blekicem gledali na video beamu na Kosevu,a sad kukaju sto im se ne dozvoljava da dodju! Pa odlucite se vise,hocete li da kakite ili da piskite!
Isti sliht je bacao i Vladan Lukic neprisustvom beogradskom derbiju zbog Velike Subote i odsustva Delija. Znam ja da je svima njima nocna mora da se sa navijacke strane ne zacuje "Uprava napolje",jer to je u 90% slucajeva pocetak kraja,ali dajte malo dostojanstva jebem mu mater,navijaci nek rade svoje a uprava svoje (u ova dva slucaja da obuku svecano odijelo i prisustvuju institucijama derbija)...uvijek mi se gadilo to slizavanje uprava i navijaca,i drago mi je da bar kod nas toga nema.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2011, 14:03 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2011, 09:47
Postovi: 165
Ne moze se covjek cijeniti po tome navija li za Sarajevo ili pak za Zelju. Mi smo uvjiek bili raja i to se zna, dovoljno je ono sto su Manijaci uradili nakon smrti Vedrana, i ono sto su uradili pripadnici navijacke skupine Red Army kada smo se vracali iz Sirokog, mislim da to pokazuje da smo svi ljudi prije svega. Pa imam prijatelja koji navijaju za Zelju i to je uvjek predmet zajebancije "oj kako cemo vas poderati", i sl. Uvjek mi je bilo i uvjek ce mi biti draze da komsije s Grbavice osvoje titulu, nego Siroki. I ako cu citavu godinu morati slusati price o nepobjedivom timu s Grbavice. Ja Zelji zelim da osvoji Ligu Prvaka, i sve najboljeeee. Licno i personalno sam prisustvovao utakmici Zeljo:Sherif na Kosevu, ali naravno i na utakmicama Sarajeva sa Spartom i Orebrom.
Ivicu Osima cijenim zbog svega sto je uradio za BH nogomet, kapu mu skidam do poda, zbog toga sto se prihvatio ovog Sizifovskog posla. Ali kakav bi ja to bio Hordas, kada vas ne bi malo zezo sto vam je glavni covjek u komitetu, otac vaseg trenera :)
Ne sviđa nam se kako je komitet uradio neke stvari, smatramo da je to moglo se mnogo bolje rijesiti, i moramo pokazati svoje nezadovoljstvo. Da mi je dedo u komitetu, tako bi bilo.
Nego Jancker sve najbolje, spremi se za derbi, da idemo zajedno da opravdamo epitet najveceg BH derbija ;) I iskreno se nadam da nece biti problema nikakvih, znamo kakva nam je situacija u Sarajevu zadnjih dana, ne bih da jos vise komplikujemo stvari. Et odoh da se spremam za tekmu sa Borcem, puno srece sa Celikom i pamet u glavu ;)

_________________
"Sarajevo, Horde, Bog i Carsija, neka zivi Bosna, nasa drzava"

"Da te volim oduvjek sam znao, za tebe i zivot bih ja dao, zbog tebe u paklu cu da gorim, jer te vise ja od svega volim"

Cuvari casti glavnog grada...Hz


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2011, 14:45 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
baš mi je drago zbog vas :D...Ali....

Kad je već takav sex i idila između vas,ko onda skandira na Koševu "Majka ti je kurva,otac šlagiran,brkovi ti ružni,ti retardiran" :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2011, 17:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Srbi, ko ce drugi, ako ne i sam Mile :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2011, 19:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2010, 08:17
Postovi: 1720
Lokacija: Republika Srpska
Hertzog je napisao:
Srbi, ko ce drugi, ako ne i sam Mile :lol:

:lol:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2011, 19:38 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
Sutra cete pobjediti,al u cuKur

puno ste se digli.


Lijepo vam ja kazem sinoc....a priznajte da ste se ponadali 8)

Hordas,napisi kako je bilo na utakmici i posteno priznaj da vas je sudija spasio poraza.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2011, 20:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2011, 09:47
Postovi: 165
Evo sad stigao sa utakmice, smrzao se kao pi***, ali je vrijedilo. Odlican igra Sarajeva, a Borac se brani ko` Tripoli, navikao sam od svih ekipa na Kosevu da igraju zatvoreno, ali se to nikako nisam nadao od Borca, mislio sam da ce te krenuti hrabro i odlucno ka nasem golu, ali samo nekoliko kontri. I dalje problem Sarajeva, realizacija, kakve smo samo sanse imali, ali fali ta realizacija. Svaka cast za Avduku, momak se pokazao fenomenalno, skidao je i moguce i nemoguce, fino postavljena odbrana Borca. Ma sve u svemu terenska incijativa Sarajeva, poneki sut, kontranapad Borca i to je to. Eh sad suđenje, moram priznati da je bilo nekoliko sumnjvih situacija, dosta situacija u kojima se Suljic sam polomi a nama se dodijeli slobodni, ali evo sad citam da se trener Borca zali da je onaj gol Bucana bio regularan, ja ne znam, bio sam na sjeveru tako da nisam ni mogao fino vidjeti, a i skakao sam :D jer je hladno da se zagrijem i manje smo paznje obracali na teren. Realno mislim da je Sarajevo zasluzilo da pobijedi, imali smo Borac u svim segemtnima igre. Ali malo sreca, malo nespretnost napadaca, sve u svemu nije toliko lose, nadam se prolazu u Banja Luci.
Mislim da je ona bakljada bacila u sjenu sva desavanja na terenu :D fenomenlana bakljada i mislim da smo u pravom svijetlu najavili derbi :D

_________________
"Sarajevo, Horde, Bog i Carsija, neka zivi Bosna, nasa drzava"

"Da te volim oduvjek sam znao, za tebe i zivot bih ja dao, zbog tebe u paklu cu da gorim, jer te vise ja od svega volim"

Cuvari casti glavnog grada...Hz


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2011, 00:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Јебаћемо вас у БЛ најстрашније.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2491 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 125  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 85 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs