banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Mar 2024, 11:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2491 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 125  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Sep 2011, 13:48 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Tema pobrisana po drugi put,zbog vrijedjanja Borca,Lesinara,Republike Srpske.....a djelimicno i zbog odgovora na ta vrijedjanja,takodje uvredljivih....

Imate jos samo jedan pokusaj.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2011, 13:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3625
Leotar uzeo skalp Sarajevu! :)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2011, 12:20 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Sep 2011, 09:54
Postovi: 58
Hvala ti Schlageru obecavam da cemo biti fini ovaj put, nece biti provokacija, ugovaranja tuca i ostalo :) cisto malo navijackog prepucavanja.

Evo znaci BHT prenosi dvije utakmice, Borac-Zeljo i Kozara-Leotar, ja idem na utakmicu Sarajevo-Siroki aBd tako da cete imati detaljne pregleda te tri utakmice :D

_________________
Mi smo Horde Zla sa sjevera, uvjek vjerna bordo armija, vjecno je u nasim srcima, Sarajevo ljubav jedina...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2011, 16:52 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Sep 2011, 09:54
Postovi: 58
Ekipa Sarajeva, prema procjenama, ima najskuplju ekipu ove sezone u Premijer ligi, dok je najjeftiniji GOŠK iz Gabele.
Tim sa Koševa vrijedi 7.925.000 eura i nalazi se uvjerljivo na prvom mjesto po procijenjenoj vrijednosti igrača za ovu sezonu. Sarajevo je za više od 1,2 miliona eura skuplje od drugog na ovoj listi, a to je Široki Brijeg, čija je vrijednost igrača procijenjena na 6,7 miliona eura.

Na trećem je mjestu aktuelni osvajač Kupa Bosne i Hercegovine, sarajevski Željezničar čiji igrači vrijede 6,3 miliona eura, dok je tek na četvrtom mjestu aktuelni prvak, banjalučki Borac sa ukupnim zbirom od 5,45 miliona evropskih novčanica.

Na samo dnu su dvije nove ekipe u društvu najboljih: Kozara je pretposljednja sa vrijednošću od 1,625 miliona eura, a posljednji je GOŠK, čija ekipa košta 1,5 miliona eura.

Zanimljivo, tržišno najvrijedniji igrač Premijer lige je fantazista Željezničara Zajko Zeba, čija je vrijednost procijenjena na 950.000 eura, dok je kapiten Sarajeva Sedin Torlak drugi na ovoj listi sa procjenom vrijednosti od 900.000.

Naravno, podaci sa transfermarkta nisu uvijek najrelevatniji, ali mogu barem približno dočarati odnos snaga na tržištu u domaćem fudbalskom takmičenju.

Procijenjena vrijednost ekipa


FK Sarajevo 7.925.000 €
NK Široki Brijeg 6.700.000 €
FK Željezničar 6.300.000 €
FK Borac 5.450.000 €
FK Olimpic 5.100.000 €
HŠK Zrinjski 4.450.000 €
NK Čelik 3.975.000 €
FK Velež 3.650.000 €
FK Sloboda 3.100.000 €
NK Zvijezda 2.900.000 €
NK Travnik 2.550.000 €
FK Slavija 2.425.000 €
FK Leotar 2.375.000 €
FK Rudar Prijedor 1.900.000 €
FK Kozara 1.625.000 €
NK GOŠK 1.500.000 €

http://sportsport.ba/bh_fudbal/fk-saraj ... jede/65096

_________________
Mi smo Horde Zla sa sjevera, uvjek vjerna bordo armija, vjecno je u nasim srcima, Sarajevo ljubav jedina...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2011, 17:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3285
Transfermarkt je relevantan,ko moja baba,sto se vrijednosti tice.Niti jedan podatak u manjim ligama,nije tacan.U ligama petice,okej,moze se i gledati,ali ovako,ne.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2011, 17:44 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Sep 2011, 09:54
Postovi: 58
Ne znam da li su podaci uzimani sa transfermakreta ;) ali vjerujem da jeste ovakva situacija, nema Sarajevo dobrih i skupih pojedinaca ali ima dva tima ;)
jedan koji igra u Federalnoj ligi Sarajevo B i ovaj Sarajevo A, tako da imaju puno igraca, a i doveli su 3 igraca koji treniraju s prvim timom, koji trebaju da potpisu u narednom roku, ne znam da li se i oni racunaju, ali im se plata daje :D
A igraci su drama dobri i skupi :D

_________________
Mi smo Horde Zla sa sjevera, uvjek vjerna bordo armija, vjecno je u nasim srcima, Sarajevo ljubav jedina...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2011, 17:56 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2011, 23:57
Postovi: 521
Lokacija: Борик
Šegrt Hlapić je napisao:
Ne znam da li su podaci uzimani sa transfermakreta ;) ali vjerujem da jeste ovakva situacija, nema Sarajevo dobrih i skupih pojedinaca ali ima dva tima ;)
jedan koji igra u Federalnoj ligi Sarajevo B i ovaj Sarajevo A, tako da imaju puno igraca, a i doveli su 3 igraca koji treniraju s prvim timom, koji trebaju da potpisu u narednom roku, ne znam da li se i oni racunaju, ali im se plata daje :D
A igraci su drama dobri i skupi :D


а та 3 играча коштају 500.000 еура сваки???

_________________
Slika
Све што је било добро прошло је, Бања Лука је некад била град!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2011, 19:08 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Sep 2011, 09:54
Postovi: 58
Upravo tako :D
http://www.transfermarkt.de/de/alen-sko ... _5335.html
Sam Torlak vrijedi 900.000 eura ;)

_________________
Mi smo Horde Zla sa sjevera, uvjek vjerna bordo armija, vjecno je u nasim srcima, Sarajevo ljubav jedina...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2011, 22:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2010, 08:17
Postovi: 1720
Lokacija: Republika Srpska
Šegrt Hlapić je napisao:
Upravo tako :D
http://www.transfermarkt.de/de/alen-sko ... _5335.html
Sam Torlak vrijedi 900.000 eura ;)

:lol: Čuj Torlak 900 000 ojra :lol:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2011, 06:42 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Sep 2011, 09:54
Postovi: 58
http://www.transfermarkt.co.uk/en/sedin ... 79714.html

`ebo ga ti, Torlak je igracina :)
Jbg imamo najskuplje igrace, najboli stadion, najboljeg renera, sta vise reci sem najbolji smo :D
Jedini ozbiljan klub, evropski, jedini snop svijetla u ovom sivilu bosanskohercegovakog fudbala :D

_________________
Mi smo Horde Zla sa sjevera, uvjek vjerna bordo armija, vjecno je u nasim srcima, Sarajevo ljubav jedina...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2011, 13:04 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 22:40
Postovi: 92
Ова ,,заједничка'' лига Босна и Херцеговине је такав јад и чемер, да ме интересује који је уопште њен смисао постојања... Ово би било најбоље расформирати ...

_________________
'' !3 ЕЛ Кондор Пада 3! ''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2011, 22:09 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 14 Mar 2011, 19:43
Postovi: 1
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sFiMDLVxua4[/youtube]

8)

_________________
http://my.desktopnexus.com/goran2909/uploads/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2011, 22:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Sep 2004, 09:01
Postovi: 4094
Lokacija: Mejdan
viewtopic.php?f=9&t=45102&start=660

_________________
ZP550


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Sep 2011, 12:28 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 09 Nov 2010, 11:36
Postovi: 21
Šegrt Hlapić je napisao:
Upravo tako :D
http://www.transfermarkt.de/de/alen-sko ... _5335.html
Sam Torlak vrijedi 900.000 eura ;)


Kad bi neko sad upravi Sarajeva ponudio 450.000 eura za Torlaka, udarali bi se nogom u guzicu od srece. Cuj Transfermarket i realne cijene .. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Okt 2011, 22:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12294
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Slika

:lol:

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Okt 2011, 22:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
skypostman je napisao:
Slika

:lol:



:lol: :lol: :lol:

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Okt 2011, 09:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12642
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
skypostman je napisao:
Slika

:lol:

Sve ti nejebem, hahha, pa i konj je sav zapjenio, hahaha

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Okt 2011, 20:54 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Okt 2011, 20:36
Postovi: 23
Samo da cestitam rodjendan FK Sarajevo. Tako mladi, a tako jaki...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Okt 2011, 17:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12294
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Citiraj:
Sudija Skakić tražio pare uoči meča sa Željom

Predsednik premijerligaša GOŠK-a iz Gabele Pero Pavlović tvrdi da mu je sudija Dragan Skakić uoči utakmice 10. kola protiv Željezničara ponudio „zaštitu“, pod uslovom da mu da odgovarajuću sumu novca.
Slika
NUDIO „ZAŠTITU" ZA NOVAC Dragan Skakić
Pavlović kaže da će o tome danas obavestiti Komitet za normalizaciju fudbala BiH, pismom u kojem će im detaljno objasniti šta se sve događalo pred utakmicu koju je njegov klub izgubio rezultatom 0:1.
- Skakić me je pitao koliko para sam spreman da ponudim za jedan, a koliko za tri boda. Pošto sam odbio njegovu ponudu, doživeli smo neviđenu krađu i poraz od Željezničara. Sve to čuli su njegovi pomoćnici Anto Sučić, Zikret Kuljaninović i četvrti sudija Radosav Vukasović - tvrdi Pavlović.
Prvi čovek novog člana bh. elite naveo je i da mu je Skakić tvrdio kako on sam sebe delegira i da može da određuje koju utakmicu će suditi.
- Poručio mi je i da su bodovi protiv Željezničara skuplji nego protiv nekih drugih ekipa i da je on taj koji odlučuje gde će i kome deliti pravdu. Nama u Gabeli ne pada na pamet da tako pobeđujemo i zato sam odlučio da se obratim relevantnim institucijama - poručuje Pavlović.
Inače, Dragan Skakić uz funkciju sudije Premijer ligi BiH obavlja i dužnost trenera drugoligaša Jedinstva iz Žeravica, iz kojeg dolazi predsednik FS RS Mile Kovačević. Zanimljivo je da mu je na ovom meču kontrolor bio potpredsednik FS RS Milorad Sofrenić, a kako nezvanično saznajemo, za deljenje (ne)pravde dobio je visokih 8,2, što se smatra veoma dobrom ocenom. Takođe, Skakić je u prošlosti često optuživan za pristrasno suđenje, ali je retko bio kažnjavan.
Komentar na tvrdnje Pere Pavlovića zatražili smo i od samog Dragana Skakića. Međutim, arbitar iz Gradiške kratko je poručio: „To me ne zanima, pusti tu priču!"

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2011, 17:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2011, 09:47
Postovi: 165
Nakon fenomenalne proslave 65.-tog rodjendana, Uprava FK Sarajevo potpisala je izuzetno vrijedan ugovor sa Škodom, nakon toga Uprava se potrudila te osigurala kvalitetnu opremu turskog proizvidjaca Lescon, dobili su tri kompleta dresova, torbu sa trenerkama, majicama za trening, i mnogom drugom opremom, to su dobili svi timovi Sarajeva. Nakon toga otvoren jedini fan shop u BIH, evo i nekoliko slika iz tog fanshopa sa artiklima i cijenama istih:
http://www.fksinfo.com/np-1522-Pogledaj ... _Shopu.htm
http://www.fksinfo.com/np-1521-Predstav ... _Shopu.htm
Zatim su izdali saopcenje u kojem su kazali da ukoliko na derbiju ne bude Hordi ni oni nece doci na derbi, i u kojem su propisno "naruzili" komitet za "nenomalizaciju", a evo danas potpisan ugovor sa Bosnom-Sunce Osiguranje u vrijednosti od 30.000 KM. http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet ... 111101072#

Sve u svemu u Upravi Sarajeva se radi punom parom, navijaci su prezadovoljni, a naravno i igraci. Plisek je odusevljen timom, organizacijom i svim ostalim, a nova pojacanja su iznenadjena ozbiljnoscu Uprave ali i svih ljudi koji su okupljeni oko Sarajeva. Sve u svemu, sa ovakvom atmosferom, igrackim kadrom, zalaganjem (sto smo posebno vidjeli protiv Olimpica), ne sumnjam da ce barem jedna od kruna(titula ili kup) doci na Kosevo, a ne bi se bunili da dobijemo obje :D

_________________
"Sarajevo, Horde, Bog i Carsija, neka zivi Bosna, nasa drzava"

"Da te volim oduvjek sam znao, za tebe i zivot bih ja dao, zbog tebe u paklu cu da gorim, jer te vise ja od svega volim"

Cuvari casti glavnog grada...Hz


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2491 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 125  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs