banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 12:33

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2491 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 125  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Avg 2017, 10:08 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
mislim na ajdina mahmutovica...bivseg reprezentativca....godinama je igrao u viktoriji plzen i jos nekim ceskim klubovima,uzeo fine pare...i sto je vazno,u finim igrackim godinama (31)se vratio kuci...obecali mu posao u klubu kad zavrsi karijeru,zaposlili mu zenu...uz takvog igraca,i koaudio i salcinovic ce biti bolji (kad zaigraju)...nijednoj odbrani nece biti lako...cvaknuce se koji bod ove jeseni sigurno,a na proljece pojacat gdje treba i zato mislim da nece ispast...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Avg 2017, 10:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Куадио је јуче играо.
Махмутовић јесте добар, нема спора, али питање је колико ће и он моћи вући у оваквој ситуацији.
А заборављаш како Витез и Гошк могу протутњати Мостаром и Широком бријегом, кад буде стани пани 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Avg 2017, 22:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Рахметли ФК Сарајево.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2017, 11:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
Нова Варош je napisao:
Рахметли ФК Сарајево.

Koliko je sati najbolje pokazuje to da im je raspali Pero Ivetic najbolji igrac i da ga prizivaju za kapitena.
I da im je Mico Kuzmanovic pojacanje. JTZM.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2017, 12:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4882
Lokacija: Tu preko puta
Da nece opet trenera sutnuti ? :lol:

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2017, 13:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
supersonic je napisao:
Da nece opet trenera sutnuti ? :lol:

Nadam se da nece bar dok ne odigraju sa nama

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2017, 16:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3119
Sta znaci 2-3 kvalitetna igraca za Celik,ovaj Kouadio im je bas dobar izgleda.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2017, 17:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Прва побједа Челика и то 3-0 против Радника.
Махмутовић кад добије папире и ако доведу још 2-3 играча неће испасти


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2017, 17:54 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Okt 2009, 14:16
Postovi: 803
Lokacija: oko zelenog mosta
Ti futavci se redovno spasavaju u zadnjem kolu, tako ce biti i ove sezone

_________________
pokaži da možeš,da si najbolji ti


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2017, 17:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3119
Evo i Gosk u Gabeli vodi 2-0 protiv Sirokog. Znaci ipak je pobjeda Borca u Gabeli veliki uspjeh. Nisu oni toliko losi kad protiv dva teska protivnika uzimaju najvjerovatnije 6 bodova.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2017, 20:44 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 22 Jun 2010, 22:10
Postovi: 732
Lokacija: bluka
Sramno je kako rade uzasno prenose sa utakmica kvalitet nula i ovo sa moja tv je definitivno tri koraka unazad tj mislim da je savezu lakse kad nije dostupno svima da vide kriminal na terenu itd...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2017, 22:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2962
Ako je Bandic suspendovan na kraju prosle sezone za citavu ovu zbog onog u Bijeljini onda bi morao i Petrovic nakon ovog danas u Gabeli. O Sehovicu da ne pricam...
Evo i video.
https://m.youtube.com/watch?v=ly7SoOm-M2U


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2017, 03:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
У другој ситуацији се види да није намјерно играње руком, по мени чак и није грешка што није ништа досуђено

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2017, 10:21 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
nakon ovog prvog ciklusa od 4 utakmice,mislim da već imamo malo jasniju sliku o ekipama,i pokušaću iznijeti svoju prognozu ostatka sezone...ako bude kakvih drastičnih pojačanja ili odlazaka do kraja avgusta,možda korigujem neznatno...

u ligi 6 sam potpuno uvjeren da će sigurno igrati dva sarajevska i dva hercegovačka kluba (zrinjski i široki)

da se ne zajebavamo,i ne budemo neozbiljni kako je "sarajevo loše" ili kako široki nije ni lani igrao tu Ligu 6...niti je sarajevo loše (nadam se samo da se nećemo u to uvjeriti na teži način za 14 dana :( ),niti će široki sebi dozvoliti da dve sezone igra ligu za ostanak...uostalom,ne bi je igrali ni lani da nisu svojom urođenom hercegovačkom lukavošću, zaključili da je pozicija br 7 jako profitabilna,a usput samo odmarali igrače za Kup,koga su zato i osvojili :D

za preostala dva mjesta,grčevitu borbu će voditi 4 tima...

naš borac....sloboda...krupa...i mladost...

zato već navijam protiv ova 3 kluba s kim god da igraju :D ...drago mi je što sarajevo otkinu mladosti dva boda u zadnjem minutu!

već sam napisao da sam potpuno uvjeren da čelik neće ispasti,ali naravno,neće ni u ligu 6...

iz lige će ispasti vitez,a pridružiće mu se radnik ili gošk...prije gošk

to je neka moja prognoza iz dosad viđenog...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2017, 10:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
Umetnik je napisao:
У другој ситуацији се види да није намјерно играње руком, по мени чак и није грешка што није ништа досуђено

Ako je onaj igrac gilman onda nije greska. A cini mi se da nije golman.
Lopta ide ka golu, direktan sut, ruka od tijela metar i u visini ramena.
Penal kao kuca i jos ako prodje sa zutim da slavi.
Ali posto je ovo premijer liga BiH onda je sve moguce.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2017, 10:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Schlager je napisao:
nakon ovog prvog ciklusa od 4 utakmice,mislim da već imamo malo jasniju sliku o ekipama,i pokušaću iznijeti svoju prognozu ostatka sezone...ako bude kakvih drastičnih pojačanja ili odlazaka do kraja avgusta,možda korigujem neznatno...

u ligi 6 sam potpuno uvjeren da će sigurno igrati dva sarajevska i dva hercegovačka kluba (zrinjski i široki)

da se ne zajebavamo,i ne budemo neozbiljni kako je "sarajevo loše" ili kako široki nije ni lani igrao tu Ligu 6...niti je sarajevo loše (nadam se samo da se nećemo u to uvjeriti na teži način za 14 dana :( ),niti će široki sebi dozvoliti da dve sezone igra ligu za ostanak...uostalom,ne bi je igrali ni lani da nisu svojom urođenom hercegovačkom lukavošću, zaključili da je pozicija br 7 jako profitabilna,a usput samo odmarali igrače za Kup,koga su zato i osvojili :D

za preostala dva mjesta,grčevitu borbu će voditi 4 tima...

naš borac....sloboda...krupa...i mladost...

zato već navijam protiv ova 3 kluba s kim god da igraju :D ...drago mi je što sarajevo otkinu mladosti dva boda u zadnjem minutu!

već sam napisao da sam potpuno uvjeren da čelik neće ispasti,ali naravno,neće ni u ligu 6...

iz lige će ispasti vitez,a pridružiće mu se radnik ili gošk...prije gošk

to je neka moja prognoza iz dosad viđenog...


Итересантна размишљања.
Али по чему стављаш Крупу прије Радника? Нема шансе да Радник испадне.
Сарајево је водити грчевиту борбу за лигу за шампиона, вјероватно ће и ући, али неће тако глатко. На чаришији пишу да и код њих касне плате....Изгледа славина заледила :D
Гошк, Витез и Челик ће бити кандидати за испадање, а можда и Борац ако се спортски сектор не узобиљи.
Жељезничар, Широки и Зрињски су тамо сигурни, то се слажем.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2017, 10:44 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
Итересантна размишљања.
Али по чему стављаш Крупу прије Радника?


pa najviše zbog uigranosti,kontinuiteta i u timu i u stručnom štabu koji ima Krupa...pokazalo se da je to glavni preduslov za uspjeh...a Radnik je dosta mjenjao...

mada,priznajem da mi je radnik u ovom mom postu najveća nepoznanica...

tačnije,da nije možda ono juče bilo zato što je Krstajić rođeni Zeničanin,i iz godine u godinu ih ispoštuje :D ...a ove pogotovo,jer mu je Kemo Hafizović kao otac,trenirao ga kad je počinjao u Čeliku....pojma nemam

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2017, 11:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8772
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Нова Варош je napisao:
Schlager je napisao:
nakon ovog prvog ciklusa od 4 utakmice,mislim da već imamo malo jasniju sliku o ekipama,i pokušaću iznijeti svoju prognozu ostatka sezone...ako bude kakvih drastičnih pojačanja ili odlazaka do kraja avgusta,možda korigujem neznatno...

u ligi 6 sam potpuno uvjeren da će sigurno igrati dva sarajevska i dva hercegovačka kluba (zrinjski i široki)

da se ne zajebavamo,i ne budemo neozbiljni kako je "sarajevo loše" ili kako široki nije ni lani igrao tu Ligu 6...niti je sarajevo loše (nadam se samo da se nećemo u to uvjeriti na teži način za 14 dana :( ),niti će široki sebi dozvoliti da dve sezone igra ligu za ostanak...uostalom,ne bi je igrali ni lani da nisu svojom urođenom hercegovačkom lukavošću, zaključili da je pozicija br 7 jako profitabilna,a usput samo odmarali igrače za Kup,koga su zato i osvojili :D

za preostala dva mjesta,grčevitu borbu će voditi 4 tima...


naš borac....sloboda...krupa...i mladost...

zato već navijam protiv ova 3 kluba s kim god da igraju :D ...drago mi je što sarajevo otkinu mladosti dva boda u zadnjem minutu!

već sam napisao da sam potpuno uvjeren da čelik neće ispasti,ali naravno,neće ni u ligu 6...

iz lige će ispasti vitez,a pridružiće mu se radnik ili gošk...prije gošk

to je neka moja prognoza iz dosad viđenog...


Итересантна размишљања.
Али по чему стављаш Крупу прије Радника? Нема шансе да Радник испадне.
Сарајево је водити грчевиту борбу за лигу за шампиона, вјероватно ће и ући, али неће тако глатко. На чаришији пишу да и код њих касне плате....Изгледа славина заледила :D
Гошк, Витез и Челик ће бити кандидати за испадање, а можда и Борац ако се спортски сектор не узобиљи.
Жељезничар, Широки и Зрињски су тамо сигурни, то се слажем.


Ako mozes daj ti recenziju tekme Borca ovdje ...... hvala.

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2017, 11:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Дао сам на теми Борца.
Нисмо показали довољно муда, лоши задњи везни, Даниловић и Губерац, први гол који смо примили се ријетко виђа да се онако погоди. Други гол грешка одбране, дешава се.
Имали смо и ми своје шансе, шут Веселиновића, слободњак Галешића.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2017, 10:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Крстановић (Широки) због црвеног добио четири утакмице неиграња, ако му не смање казну, не игра ни против нас у седмом колу 9. септембра.

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2491 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 125  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs