banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 10:53

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17602 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 709, 710, 711, 712, 713, 714, 715 ... 881  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 16 Jul 2017, 12:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1274
Lokacija: BL
Procitah. Ima i na Zvezdinoj stranici.
Nadao sam se da ce produziti. Steta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 16 Jul 2017, 13:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
To je to, ode Radonjic. Kraj jedne lijepe price, rastao je uz klub i donijeo nam mnogo trofeja. Definitivno jedan od najupectljativijih likova u Zvezdinoj istoriji. Bio je nekako poseban, moze ga covjek gotiviti ili ne, ali poseban je bio...
Sad prvo trener pa ekipa da se gradi iz pocetka. Baciti sve da se pokusa uzeti ABA, bice tesko ali siguran sam da ce se momci boriti, ko god da bude igrao.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 16 Jul 2017, 17:52 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
A sve je moglo da bude drugacije...Bilo je potrebo samo malo manje sujete i postenog odnosa...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 16 Jul 2017, 18:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15041
Alimpijević?

Da li je došlo vrijeme da i vi počnete opraštati "ružne" prošlosti? :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 16 Jul 2017, 19:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Definitivno cemo morati napraviti sebi trenera.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 16 Jul 2017, 21:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Свако сљедећи који сједн биће на удару, а и легенда са њим.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 16 Jul 2017, 21:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
eto nek se zamjene on i Greg Popovič za klubove


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 17 Jul 2017, 11:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15041
:lol:

3000e telefona mjesečno?

Zvao Duleta u Francusku svaki dan :lol: :lol:

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 17 Jul 2017, 12:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Novinari rade punom parom :D

Nego, cuti se oko pojacanja, to me najvise pojede, treba nam neko osvjezenje :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 17 Jul 2017, 12:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15041
Evo i članak iz Koš Magazina...

Citiraj:
Ko će reći pravu istinu o Zvezdi?

Posle vesti da je i Dejan Radonjić napustio Crvenu zvezdu, postavlja se pitanje: šta se zapravo događa u tom klubu? Ma koliko predsednik Nebojša Čović davao uveravanja da je odlazak sedam igrača (Jović, Dženkins, Volters, Gudurić, Tompson, Simonović i Mitrović), kao i najavljeni odlasci Kuzmića u Real i Bjelice u Mornar deo plana rekonstrukcije tima, jasno je da se nešto drugo događa iza zidina na Malom Kalemegdanu. Niti su slučajno trener i skoro ceo tim otišli, niti slučajno predsednik izjavljuje kako je cilj u narednoj sezoni ponovno osvajanje tri trofeja – ABA liga, domaće prvenstvo i Kup Koraća. Evroligu ne pominje, osim što kaže da će Zvezda sigurno prezimiti u Evropi. Čini mi se da drukčije i ne može, jer je sistem takmičenja u Evroligi takav da svi koji počnu da igraju na jesen završavaju regularni deo u aprilu.

Mislim da ni priča o finansijama ne otkriva pravu istinu o događajima u ovom klubu. S jedne strane i sam predsednik potvrđuje da su igrači i trener dobili po četiri plate u prošloj takmičarskoj sezoni, ali koliko se sećam u prethodnim mesecima čuli smo i drugačije izjave. Kao – da je Zvezda imala budžet od oko pet miliona evra, da je nešto i ušteđeno iz sezone 2015-16, da se očekuje novac i od Evrolige, a ne treba zanemariti ni prodaju ulaznica (ma koliko to u našim prilikama čudno zvučalo), pre svega za utakmice u Kombank areni. Svemu tome treba dodati i milione kojima se maše u ovom prelaznom roku (obeštećenja za Mitrovića, Gudurića, Jovića), poslednju ratu obeštećenja za Kalinića… Dakle, ovde ništa nije izmišljeno niti upereno protiv kluba. Iz samog kluba dolaze vesti o milionima, kao i one o neisplaćenim platama. Između ta dva podatka postoji evidentna rupa, crna rupa, nešto što javnost ne zna a baš ta rupa sprečava da i milioni i igrači budu na broju, i da svi budu zadovoljni.

Meni se najlakše može prodati priča da je prošlosezonski tim Crvene zvezde dostigao svoj vrhunac, da dalje i bolje od toga nije moglo, i da je došlo vreme da se okrene list i sve počne ispočetka. Nisam toliko neobavešten da to ne znam. Ali da su se neke stvari desile neočekivano – to sigurno stoji. Još prošle jeseni se po košarkaškim krugovima govorkalo da će Zvezda pokušati da isforsira Marka Gudurića i da na njemu zaradi milion evra. Tačno to se i dogodilo, ali niko tada nije pominjao da će uz Guduru otići i trener, pa reprezentativci Jović i Simonović, da će Kuzmić najverovatnije igrati samo jednu sezonu… I da će se posle svih njihovih odlazaka pričati o bizarnom slučaju izraelskog beka Gala Mekela, i suđenju koje Zvezda ima sa njim zbog neisplaćenih plata. Čović grmi na Dejana Radonjića što je javno govorio o kašnjenju plata, pa je ta priča zainteresovala Evroligu, a klub je došao i na tapet FIBA. Međutim, taj Gal Mekel je mnogo meseci ranije tužio Zvezdu, mnogo meseci pre Radonjićevih konferencija za štampu. Evo – ponovo “slučaj sudara dve istine”, a između – opet i još jednom – karika koja nedostaje.

Kao iskrenom ljubitelju košarke, kome ona žičana ograda između Zvezdinih i Partizanovih terena na Malom Kalemegdanu nikad ništa nije značila, mogu samo reći da žalim što su ta dva kluba u ovom trenutku skoro bez igrača prvog tima. Kao prvotimce Zvezde možemo pomenuti Lazića, Dangubića, Rakićevića, Dobrića i Simanića. Verovatno i Radanova, Davidovca i Apića iz FMP-a (situacija sa Boldenom je neizvesna, sa njim i 2-3 stranca može se ipak sastaviti respektabilan tim). U Partizanu situacija je slična: Marinković, Andrić, Koprivica, Vilson i Tomić su tu, kao i mladi Tanasković i Jovanović (svi su faktički slobodni i bez obeštećenja jer svima plate kasne više od 60 dana, sreća Partizanova je da još i oni nisu tražili ispisnice). Da podsetim, danas je 15. jul, lige startuju za oko dva meseca, svi se kompletiraju širom Evrope, uključujući i region. A naši “večiti” nemaju ni najosnovniji “komplet”: jednima fali predsednik kluba, a drugima trener. Očigledno da se igraju još neke igre osim košarkaških. Ja za njih ne znam, kao ni javnost, ali opravdano sumnjam da ih ima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 17 Jul 2017, 12:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Koja je poenta teksta? Kakva crna rupa? Sponzori nisu ispostovali dogovor i to je to, nece ni ispostovati jer Andrej zeli igracku... to se nece desiti, i to je to, slijedi rekonstrukcija. Radonja hoce garancije oko plata sebi i igracima, ne moze ih dobiti i idemo dalje.
Sve i jedan igrac je mogao otici dzabe, ubosti bolju platu, ali sacekali su, odradili transfere i svi su dobili svoj dio... Covic mi ide na zivce, nece na drzavu jer umislja da ce se nesto poboljsati, a mozda i ne smije... zahvaljuje se a nije dobio ni 50% obecanog projektovanog budzeta koji je spominjao na pocetku.
Znaci Zvezda je ostvarila ovoliko pobjeda u EL, osvojila triplu krunu sa manje od 50% projektovanog budzeta, 90% ekipa bi se raspalo u tom stanju....

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 17 Jul 2017, 13:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15041
Naravno da će se raspasti kad ovaj potroši platu Ognjena Dobrića na telefon :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 17 Jul 2017, 14:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
Zvezdu ubio roaming :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 17 Jul 2017, 14:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Radonja je ipak trener sa roamingom :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 18 Jul 2017, 01:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4885
Lokacija: Tu preko puta
Nezvanicno, Zvezda i Macabi pregovaraju oko Boldena..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 18 Jul 2017, 06:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Текст је имао за циљ да изједначи ситуацију у Звезди и Партизану, иако је то небо и земља, тренутно.
Човић је наљутио Вучиће, а они, сада, нити га могу пустити низ воду, нити му дати паре да прави резултате па опет пиша по Андреју. Човић неће на државу, зна се шта слиједи.
Још увијек има времена да се направи тим и осигура АБА.

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 18 Jul 2017, 07:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Ode i Bolden...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 18 Jul 2017, 09:39 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Zar zaista mislite da je Covic u tolikoj nemilosti kod Vucica pa malo malo gostuje na TV-u. Sukob je postojao nakon Laktasa i odlaska, sad i nije bas da su u ljubavi ali nisu ni na nekoj ratnoj nozi. Postoji druga struja koja zeli da udje u klub

Encore, ta prica o telefonima je smijesna . Posebno kad svako ko je bio sa Radonjicem bar pola sata privatno zna koliko on telefon ne koristi. Ali vazno je malo pljucnuti po njemu

O trenerima niko nema validnu informaciju. Licno znam da su zvali Karija i da je odbio ovo sto se spominje na forumima je blago receno nagadjanje...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 18 Jul 2017, 09:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15041
Svakome je jasno da su to gluposti, ali valja se malo našaliti na taj račun :D


-'ćeri telefon, za tebe

-ko je?

-kaže neki Radonjić :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 18 Jul 2017, 09:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1274
Lokacija: BL
Vjerujem ja da Kari nece. Relativno skoro nas je vodio.

Nego, ako Bolden ode, to znaci da smo ove godine najvise zaradili.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17602 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 709, 710, 711, 712, 713, 714, 715 ... 881  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 55 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs