banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 11:49

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17599 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 800, 801, 802, 803, 804, 805, 806 ... 880  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 24 Apr 2019, 09:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Uz rizik da me neko citira za godinu dana, ovo mi djeluje mnogo tanko za EL. Naravno, mnogo zavisi od toga ko su ova dvojica na 1 i 3/4.

Ja mislim da će tu biti više promjena.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 24 Apr 2019, 11:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Pocecemo od centarske linije.
Simanic, Rit
Odzo, Ristic
I jedan 4-5, ili cak jedan 3-4 vrhunski igrac, jer smo vidjeli da Tomic voli uvijek da ima teskasa u petorci (to ce se vjerujem promijeniti u EL gdje imas tih undersize koje ne mozes lasom uhvatiti. Rit moze biti bolji od Fajea i vjerujem da ce i biti. Faje jos jedna ili dvije sezone u nekoj EK ekipi i kraj, ovo mu je bio vrhunac karijere i svaka mu cast.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 24 Apr 2019, 15:34 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Mar 2019, 09:33
Postovi: 59
skeva je napisao:
Pocecemo od centarske linije.
Simanic, Rit
Odzo, Ristic
I jedan 4-5, ili cak jedan 3-4 vrhunski igrac, jer smo vidjeli da Tomic voli uvijek da ima teskasa u petorci (to ce se vjerujem promijeniti u EL gdje imas tih undersize koje ne mozes lasom uhvatiti. Rit moze biti bolji od Fajea i vjerujem da ce i biti. Faje jos jedna ili dvije sezone u nekoj EK ekipi i kraj, ovo mu je bio vrhunac karijere i svaka mu cast.
Budi realan, ali to je poprilično neozbiljno za EL. Najiskrenije, ja bih isto volio da bude tako, ali u realnosti, ne bi bili ništa bolji od Budućnosti ili Darušafake ove sezone.

Rit treba još jednu sezonu da ostane u FMP-u i da sledeće sezone dođe kao gotov igrač i da zamijeni Simanića, koji će ako ispuni očekivanja, one tamo sezone u neki top EL klub ili NBA.

Mislim da bi bilo bolje da ostane Faye, a da Simanić dobije nekih 25min po utakmici. Faye bi bio dio rotacije i igrao bi 10tak min i pritom ga ne bismo plaćali puno. Za to sam da ako ikako možemo, dovedemo jednog igrača na 4/5, po meni bi bio dobar Danilo Nikolić iz Budućnosti, tamo nije dobio pravu priliku, a izazov EL i normalna minutaža bi ga mogla privući. A onda one tamo sezone sa Ritom u paru bi bio prava kombinacija.

Na centru nisam pametan. Ojo je pokazao da može da bude odličan igrač, ali da li je tanko da ulazimo u sezonu na petici samo samo sa njim i Ristićem? Ako bi doveli nekog boljeg na 4/5, onda ok, ali u suprotnom, bojim se da bismo bili u problemu. Možda da počnemo tako pa da ganjamo neku doselekciju ako bude bilo potrebe na centru.

Послато са Tesla_SP9_2 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 24 Apr 2019, 16:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Mi moramo dati sansu svim mladim igracima. U situaciji kad imas 4 igraca na 4 i 5 koji mogu da napreduju skoro pa duplo, jedna iskusna klasa na 4-5 bi tu sjela da povuce kad treba, a vidjeli smo da i sada ova 4 igraca mogu iznijeti ABA, a tek sledece sezone kada se Odzo dodatno obuci, Simana postane svjestan koliko je mocan, Ristic dobije priliku jer on je daleko talentovaniji ofanzivno od Cirbesa i Rit koji moze krenuti Simanicevim putem, bice to fantasticno.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 25 Apr 2019, 06:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
I dalje mislim da je greška što je Čović pustio Apića u Rusiju... Nemamo mi para da dovodimo gotove igrače, a naći domaćeg mladog centra je gotovo nemoguće...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 25 Apr 2019, 07:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Ma nemate, doveli ste ih samo 6-7 gotovih prošle sezone.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 25 Apr 2019, 12:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Sondri je napisao:
I dalje mislim da je greška što je Čović pustio Apića u Rusiju... Nemamo mi para da dovodimo gotove igrače, a naći domaćeg mladog centra je gotovo nemoguće...

Apicev transfer je obezbijedio godisnji budzet FMPa, prodavali smo i bolje igrace za te pare. Taj transfer je posao godine.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 25 Apr 2019, 15:02 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Mar 2019, 09:33
Postovi: 59
enc0re je napisao:
Ma nemate, doveli ste ih samo 6-7 gotovih prošle sezone.
Tako je, mi imamo gotove igrače, ali zato i pravimo igrače. Simanić, Davidovac, Dobrić ove sezone. Ristić ako nastavi da radi i ako dobije pravu priliku, siguran sam da će biti centar za reprezentaciju.
Pogledaj sadašnju reprezentaciju, Jović, Kalinić, Gudurić, Marjanović, Bjelica, Micić, Nedović, Simonović, sve naši igrači. Tu se može uračunati i Teo kao igrač koga je Čovićem FMP napravio, a do pojave Jokića možda najbolji igrač koga je Srbija imala u zadnjih 10 godina.

Ovo su sve igrači koje smo mi izbrusili i izbacili ih u elitu. Koga ste to vi zadnjih 5-6 godina dali za reprezentaciju? Veselog, Lovernja, Vestermana, Bertansa, Vrabca?
Sem Bogdanovića i Lučića vi niste godinama dali igrača za reprezentaciju u zadnjih 5 godina, a pričate o časovima ljubavi, igranju za stipendije itd. Pa ako smo mi državni projekat, mogli ste za to sve vrijeme bar dati nekog mladog domaćeg igrača, a ne da Marinković bude vječiti talenat. Evo i Pecarskog ćete uništiti koji je supertalenat. Dobro, napravili ste još Birču i Gagatara :) dobro, imate sad i Amara Gegića i Alekseja Nikolića, a Pejdž je dobio srpsko državljanstvo, možda bude plej reprezentacije.

Послато са Tesla_SP9_2 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 25 Apr 2019, 16:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
I šta si ti ovdje uradio?

Nabrojao još gomilu igrača koje ste doveli kao reprezentativce i gotove proizvode :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 25 Apr 2019, 16:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Citam i neveruem


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 25 Apr 2019, 16:03 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Charles22BL je napisao:
enc0re je napisao:
Ma nemate, doveli ste ih samo 6-7 gotovih prošle sezone.
Tako je, mi imamo gotove igrače, ali zato i pravimo igrače. Simanić, Davidovac, Dobrić ove sezone. Ristić ako nastavi da radi i ako dobije pravu priliku, siguran sam da će biti centar za reprezentaciju.
Pogledaj sadašnju reprezentaciju, Jović, Kalinić, Gudurić, Marjanović, Bjelica, Micić, Nedović, Simonović, sve naši igrači. Tu se može uračunati i Teo kao igrač koga je Čovićem FMP napravio, a do pojave Jokića možda najbolji igrač koga je Srbija imala u zadnjih 10 godina.

Ovo su sve igrači koje smo mi izbrusili i izbacili ih u elitu. Koga ste to vi zadnjih 5-6 godina dali za reprezentaciju? Veselog, Lovernja, Vestermana, Bertansa, Vrabca?
Sem Bogdanovića i Lučića vi niste godinama dali igrača za reprezentaciju u zadnjih 5 godina, a pričate o časovima ljubavi, igranju za stipendije itd. Pa ako smo mi državni projekat, mogli ste za to sve vrijeme bar dati nekog mladog domaćeg igrača, a ne da Marinković bude vječiti talenat. Evo i Pecarskog ćete uništiti koji je supertalenat. Dobro, napravili ste još Birču i Gagatara :) dobro, imate sad i Amara Gegića i Alekseja Nikolića, a Pejdž je dobio srpsko državljanstvo, možda bude plej reprezentacije.

Послато са Tesla_SP9_2 уз помоћ Тапатока
Kako je Marjanović igrač kojeg ste vi napravili? Bjelica igrao i u juniorima Partizana, možemo li to računati da smo ga onda mi napravili? Druže tačno se vidi da si košarku počeo pratiti od Čovićeve ere.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 25 Apr 2019, 16:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Drago mi je sto neko ima da odgovara na ovo encoreovo spinovanje u kontinuitetu, meni je najstrasnije dosadilo :D
Evo moze neko nabrojati u poslednjih 10 godina, koliko je CZ a koliko KKP stvorio, ozivio, osposobio, podigao na EL nivo srpskih igraca. Evo iz glave KKP Bogdanovic i Milutinov. Zvezda Bobi, Jovic, Kalina, Gudura, Simonovic, Nedovic, ... Dopunite, nisam racunao Stimca, TNT, Bjelicu, Milosavljevica i sl

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 25 Apr 2019, 16:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
"U poslednjih 10 godina" jer nema smisla da računamo vrijeme kad niste postojali :D. I onda ja spinujem. Haha.

A najjače mi je što računaju igrače FMPa.

"Znate, nama u fmpu niko ne može da zabrani kako ćemo mi da se zovemo". :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 25 Apr 2019, 17:08 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Opet, kako je Marjanović vaš igrač? Igrao je EL i prije vas sa solidnim učinkom, a buknuo je u Megi i od Milojevića nastabio samo uzlaznom putanjom.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 25 Apr 2019, 17:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Da, u Megi se napunio samopouzdanjem, a u Zvezdi je napredovao do EL nivoa pa i NBA nivoa. To sto je proban jednom u CSKA gdje se sramotio, nema veze sa njegovim igrama poslije.
Samo cekam da mi neko spomene i Jovica i Kalinica, kao strasne reprezentativce prije Zvezde :D.
Encore, slobodno spomeni i prije, pocni od Vujanica, Djure Ostojica i ekipe. I tad su vas FMP i Hemofarm sili za klasu u stvaranju igraca za reprezentaciju. Imate cime da se hvalite, ali nekim brendom stvaranja srpskih igraca bas i ne.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 25 Apr 2019, 17:34 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Mar 2019, 09:33
Postovi: 59
_зока je napisao:
Opet, kako je Marjanović vaš igrač? Igrao je EL i prije vas sa solidnim učinkom, a buknuo je u Megi i od Milojevića nastabio samo uzlaznom putanjom.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока


Isto kao što je Vujanić vaš igrač, u Zvezdi davao 20p i prešao u Partizan i kažu Dule napravio od njega igrača. Boban je otišao u CSKA gdje nije igrao, a kako ti kažeš igrao je EL velikih 8 utakmica sa po prosječno 4p i 3sk. Pa prelazi u Žalgiris gdje odigrao još manje, 6 utakmica, pa Nižnji gdje nije skoro ni igrao. Vratio se u Radnički, u Megi ga Milojević vratio u život, to mu se mora priznati. Ali igrački najviše napreduje u Zvezdi gdje drugu sezonu postaje najkorisniji igrač EL u regularnom dijelu.
Možda ga je Milojević vratio u život, ali da nije bilo Zvezde i Dejana Radonjića i njegovog sistema, ko zna šta bi bilo sa njim i dokle bi dogurao.

A dovoljno govori to što su svi kad je došao očekivali da može biti max drugi centar, pa su pljuvani sve redom što je projektovan za prvog. U prvoj sezoni nije bio nešto posebno, ali u drugoj je sve naplatio.

Ali dobro, imao je jaku statistiku, igrao je puno u EL, čak davao 4p i 3sk u 8 utakmica za sezonu. To je ono što vas je kolekcionar umjetnčkih dijela naučio, 1000x izgovorena laž postaje istina.

Послато са Tesla_SP9_2 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 25 Apr 2019, 17:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
I još prije toga :D.

Jović i Kalinić došli kao reprezentativci.

Naravno da su svi ti igrači napredovali kod vas ali su i došli s pedigreom. Partizanu negdje od tog perioda ti i slični igrači nisu bili dostupni iz poznatih razloga.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 25 Apr 2019, 17:46 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Mar 2019, 09:33
Postovi: 59
_зока je napisao:
Charles22BL je napisao:
enc0re je napisao:
Ma nemate, doveli ste ih samo 6-7 gotovih prošle sezone.
Tako je, mi imamo gotove igrače, ali zato i pravimo igrače. Simanić, Davidovac, Dobrić ove sezone. Ristić ako nastavi da radi i ako dobije pravu priliku, siguran sam da će biti centar za reprezentaciju.
Pogledaj sadašnju reprezentaciju, Jović, Kalinić, Gudurić, Marjanović, Bjelica, Micić, Nedović, Simonović, sve naši igrači. Tu se može uračunati i Teo kao igrač koga je Čovićem FMP napravio, a do pojave Jokića možda najbolji igrač koga je Srbija imala u zadnjih 10 godina.

Ovo su sve igrači koje smo mi izbrusili i izbacili ih u elitu. Koga ste to vi zadnjih 5-6 godina dali za reprezentaciju? Veselog, Lovernja, Vestermana, Bertansa, Vrabca?
Sem Bogdanovića i Lučića vi niste godinama dali igrača za reprezentaciju u zadnjih 5 godina, a pričate o časovima ljubavi, igranju za stipendije itd. Pa ako smo mi državni projekat, mogli ste za to sve vrijeme bar dati nekog mladog domaćeg igrača, a ne da Marinković bude vječiti talenat. Evo i Pecarskog ćete uništiti koji je supertalenat. Dobro, napravili ste još Birču i Gagatara :) dobro, imate sad i Amara Gegića i Alekseja Nikolića, a Pejdž je dobio srpsko državljanstvo, možda bude plej reprezentacije.

Послато са Tesla_SP9_2 уз помоћ Тапатока
Kako je Marjanović igrač kojeg ste vi napravili? Bjelica igrao i u juniorima Partizana, možemo li to računati da smo ga onda mi napravili? Druže tačno se vidi da si košarku počeo pratiti od Čovićeve ere.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока


Ako je igrao u mlađim kategorijama partizana, kako to da ga vi, vrsni poznavaoci košarke niste primetili nego dečko otišao u košarkašku velesilu Austriju da pika basket za Superfund. Takođe, direktna zasluga Crvene Zvezde odnosno, možda najboljeg trenera koje je Jugoslavija i Srbija dala, Pešića. Smijalu su svi kad je gurao golobradog mladića sa 2.05-0(nisam siguran tačno) na plejmejkera. Svojim ušima sam slušao pojedine košarkaške trenere kako kažu, šta onda budala glumi, gdje će Bjelica igrati pleja.

A to o praćenju košarke, ne bih o tome. Više sam vjerovatno utakmica odigrao nego što si ti pogledao. Ali dobro. Nije u tome stvar.

Vi ste ''košarkaška institucija'' koja čim je samo malo zavrnuta slavina, počela da postaje prostitucija. A o vama najbolje govore ljudi koji vas zdušno predstavljaju, u fudbalu Željko Pantić, kome ste dozvolili da vodi Partizan TV, čovjek u koji je umno bolestan i Tegeltiji u košarci, kompleksašu koji mrzi Zvezdu više nego što voli Partizan.

Čović vas je ugasio, ma šta rekli o njemu. Kao što je Terza mađija učinio da nestanete u fudbalu, tako je i Čovke uradio sa košarkom. Još vas onda čovjek gura u EL, kaže bilo bi dobro za srpsku košarku da i Partizan igra EL, a vi ga mrzite. Sram vas bilo :)

Послато са Tesla_SP9_2 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 25 Apr 2019, 17:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Je li to onaj trener što ga je veliki Ergin Ataman zgazio sinoć 30 razlike?

Samo da ne bude priča oko kvaliteta ekipa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 25 Apr 2019, 17:52 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Ništa Ivković, ništa Obradović.....

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17599 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 800, 801, 802, 803, 804, 805, 806 ... 880  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs