banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 12:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17602 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 845, 846, 847, 848, 849, 850, 851 ... 881  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 10 Avg 2020, 19:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6021
Tužilaštvo je pokrenulo istragu pa vjerujem da će saznati cijela istina.
A prije svega porodicu Odža zanima šta se desilo sa njim.
I ambasada Nigerije je tražila istragu.
A trebalo bi i sve nas zanimati šta se desilo,zar ne?

Umro je jedan mlad čovjek,sportista.
Koliko je sportista,posebno u vrijeme korone,pod pritiskom klubova,agenata.
Ili jednostavno sami karijeru stave ispred zdravlja.

Nažalost dešava se i to,kao što i dosta nas ne brine previše o zdravlju.
Pa i bolesni idemo na posao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 10 Avg 2020, 19:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2524
Pa saznacemo od tuzilastva.
Nek puste ljude da rade svoj posao, bez bolesnih insinuacija.
Ti rece da je Keselj sada zaposlen u zvezdi, eto bas me interesuje da li ce i tu biti protiv zapocinjanja trenaznog procesa.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 10 Avg 2020, 20:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Ako je KKCZ kriva za smrt bilo koga, neko mora odgovarati. Ako je KKP, Mega, FMP ili bilo ko treci kriv zbog smrti momka, neko mora odgovarati.
A ako se neko kao pizdurina sakrio od odgovornosti, tek onda treba odgovarati jer je bio svjestan koliko se rizikuje.
Nema ovo veze sa klubastvom, nije bitno "ciji je", takodje ne sumnjam da Covic nervira svojim rijecima, ali ovdje malo u cemu grijesi.
Na tuzilastvu je da odradi svoj posao.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 10 Avg 2020, 20:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6021
Pfc88 je napisao:
Pa saznacemo od tuzilastva.
Nek puste ljude da rade svoj posao, bez bolesnih insinuacija.
Ti rece da je Keselj sada zaposlen u zvezdi, eto bas me interesuje da li ce i tu biti protiv zapocinjanja trenaznog procesa.


Na početku priprema svi igrači prolaze medicinske preglede.
A sada u vrijeme korone,svi se moraju testirati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 10 Avg 2020, 22:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3060
Ako je neko kriv, jedino je bitno da taj neko odgovara. A Čović i slične moralne ojebine bi trebalo da se uzdrže od davanja takvih izjava i prepucavanja preko smrti momka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 11 Avg 2020, 01:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2524
http://sportklub.rs/Kosarka/ABA-League/ ... 3kO_0XCsQE

Jebeni genije. Nije istina da mu se duguje, ali ce dug biti isplacen do 15 avgusta.
A tek prica da mu je zvezda nudila 450 000, al bogati rival ponudio duplo...

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 11 Avg 2020, 07:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Čović šta god da kaže, ne može biti ni blizu kriv, ni gad, koliko onaj koji je zdravstveno ugroženog momka otjerao u smrt, pa bio to menadžer, neki klub ili neko sedmi. Prije svega se mora naći ko je odgovoran za te sulude treninge, ali je pitanje šta će se i kako naći u Vučićevom dominionu.
Čović je u svakom slučaju morao na neki način izaći u javnost, jer je Odžo doskora bio igrač KKCZ, eto ja nisam imao pojma da mu je istekao ugovor. Klub je mogao doći na izuzetno loš glas i Čović je imao obavezu da ga zaštiti izlaskom u javnost. Sad, da li mu je potrebna poslovična malicioznost, insinuacije, ili je možda stvarno neko iz "nekog kluba" radio sa Odžom kad se nije smjelo ni pod razno, možda će se pokazati, možda i neće. Ako je u pitanju neko iz KK Partizan, prije da neće, uštopaće to Vučić na neki način.
Opet, ne vidim što bi sad potpaljivao ako nema tu istine. Kakva bi korist bila uopšte? Ne smije otvoreno reći jer bi bio podložan tužbama, a nešto dokazati kod nas...

Vidjećemo. Ili nećemo. Možda bude samo još jedan nesrećni slučaj...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 11 Avg 2020, 10:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15041
https://www.instagram.com/p/CDvCMu2pbNS/


:lol: :lol: :lol:


Citiraj:
DANAS...
"""Majkl je u međuvremenu promenio menadžera, mi smo mu u tom periodu ponudili nastavak saradnje. On je u sezoni 2019/20 imao platu 250.000 dolara. Na osnovu priča da mu se duguje, to nije moguće jer je rok Evrolige 15. avgust. Kao i svima drugima biće izmirena dugovanja u tom roku. Ponudili smo mu za naredne dve sezone 350.000 plus 450.000 evra. Tada se pojavio jedan od naših velikih rivala, pošto se dopadao njihovom bivšem treneru pričalo se da mu nudi duplo. Nismo postigli dogovor, još dva puta smo razgovarali. Kasnije se nismo ni angažovali ni interesovali.""

PRE NEKI DAN....
""Govorimo o preporuci Evrolige koju je Crvena zvezda poštovala i poštovaće u budućnosti. Otprilike, tri miliona evra trošiće se na plate igrača u narednoj sezoni, među kojima će najveća biti 400.000 dolara, tačnije između 350.000 i 400.000 hiljada, a najmanja 70.000 evra, odnosno između 50 i 70“"



:lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 11 Avg 2020, 11:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Pripreme ce se odraditi na Kopaoniku, valjda jedini ima odgovarajucu halu da se mogu ispostovati svi propisi. 14 igraca je zaduzilo opremu, pretpostavljam da ce doci jos 1 bek i to je to.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 11 Avg 2020, 13:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2524
Rivaldinho je napisao:
Čović šta god da kaže, ne može biti ni blizu kriv, ni gad, koliko onaj koji je zdravstveno ugroženog momka otjerao u smrt, pa bio to menadžer, neki klub ili neko sedmi. Prije svega se mora naći ko je odgovoran za te sulude treninge, ali je pitanje šta će se i kako naći u Vučićevom dominionu.
Čović je u svakom slučaju morao na neki način izaći u javnost, jer je Odžo doskora bio igrač KKCZ, eto ja nisam imao pojma da mu je istekao ugovor. Klub je mogao doći na izuzetno loš glas i Čović je imao obavezu da ga zaštiti izlaskom u javnost. Sad, da li mu je potrebna poslovična malicioznost, insinuacije, ili je možda stvarno neko iz "nekog kluba" radio sa Odžom kad se nije smjelo ni pod razno, možda će se pokazati, možda i neće. Ako je u pitanju neko iz KK Partizan, prije da neće, uštopaće to Vučić na neki način.
Opet, ne vidim što bi sad potpaljivao ako nema tu istine. Kakva bi korist bila uopšte? Ne smije otvoreno reći jer bi bio podložan tužbama, a nešto dokazati kod nas...

Vidjećemo. Ili nećemo. Možda bude samo još jedan nesrećni slučaj...
Ja evo mislim da je Covic ubio Odza tako sto mu je dugovao 5 plata. I momak je silom prilika morao odmah poceti sa treninzima kako bi poceo zaradjivati i kako bi finansijski preziveo.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 11 Avg 2020, 22:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Crvena Zvezda je za predstojecu sezonu prebacila 3 igraca iz FMPa, jedan od njih je Aleksa Uskokovic. Pokusace da se izbori za svoje minute u Zvezdinom dresu, a ako sve bude ok, mislim da ce imati dovoljnu sansu da pokaze gdje je trenutno i moze li se racunati na njega u buducnosti. Evo neki klip sto su momci sa drugog foruma napravili
https://m.youtube.com/watch?v=tDyg65t25 ... e=youtu.be

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 12 Avg 2020, 14:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Pfc88 je napisao:
Rivaldinho je napisao:
Čović šta god da kaže, ne može biti ni blizu kriv, ni gad, koliko onaj koji je zdravstveno ugroženog momka otjerao u smrt, pa bio to menadžer, neki klub ili neko sedmi. Prije svega se mora naći ko je odgovoran za te sulude treninge, ali je pitanje šta će se i kako naći u Vučićevom dominionu.
Čović je u svakom slučaju morao na neki način izaći u javnost, jer je Odžo doskora bio igrač KKCZ, eto ja nisam imao pojma da mu je istekao ugovor. Klub je mogao doći na izuzetno loš glas i Čović je imao obavezu da ga zaštiti izlaskom u javnost. Sad, da li mu je potrebna poslovična malicioznost, insinuacije, ili je možda stvarno neko iz "nekog kluba" radio sa Odžom kad se nije smjelo ni pod razno, možda će se pokazati, možda i neće. Ako je u pitanju neko iz KK Partizan, prije da neće, uštopaće to Vučić na neki način.
Opet, ne vidim što bi sad potpaljivao ako nema tu istine. Kakva bi korist bila uopšte? Ne smije otvoreno reći jer bi bio podložan tužbama, a nešto dokazati kod nas...

Vidjećemo. Ili nećemo. Možda bude samo još jedan nesrećni slučaj...
Ja evo mislim da je Covic ubio Odza tako sto mu je dugovao 5 plata. I momak je silom prilika morao odmah poceti sa treninzima kako bi poceo zaradjivati i kako bi finansijski preziveo.


Pa, možda i to. Mada ne vjerujem da je baš jedva sastavljao kraj s krajem.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 12 Avg 2020, 16:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4886
Lokacija: Tu preko puta
Kakve veze Zvezda ima sa smrti Ojo-a, kad je momku istekao ugovor, nije produzen i ljudi se rastali najkorektnije. Drugi par opanaka je to sto je on individualno radio,spremao se.. a takodje ne treba zaboraviti ni ljekare ni ti onog koji mu je dao dozvolu da normalno radi poslije covida.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 12 Avg 2020, 16:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6021
Po ljekarskoj dokumentaciji Odžo je bio pozitivan na brzom testu gdje su otkrivena antitjela tj. da je preležao koronu.
Ali uprkos upali na jednom plućnom krilu,kasnije i na drugom nije se blagovremeno testirao niti liječio.
Od doktora je zadnji put dobio preporuku za fizičku aktivnost umjerenog inteziteta.
Ja bi rekao da su tu i lekari pogrešili što nisu blagovremeno prijavili potencijalno zaraženog.

Bivši menadžer je izjavio da se Partizan raspitavao za Odža ali nije bilo konkretnijih pregovora.
Nedavno je promjenio menadžera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 12 Avg 2020, 17:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15041
Srećna godišnjica.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 13 Avg 2020, 15:16 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Daj ljudi manite se prepucavanja o mrtvom momku.

Čović je po običaju ispao govno. Da se zaustavio na zahtjevu da se ispita smrt sve bi bilo okej, ovako je samo pokazao da svaku priliku, pa čak i onu u kojoj to nije primjereno koristi da se prepucava-

Nije mu se dugovalo 5 plata i to je bezvezni spin sa druge strane.
Odzo je bio omiljeni lik kod svih i tuga je šta mu se desilo

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 13 Avg 2020, 21:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2524
https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1361259 ... ukama.html

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 13 Avg 2020, 21:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Rijesio je da progovori... Njima je receno.... Sjajno sjajno. Trkaju se ko ce ispasti veci mamlaz.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 14 Avg 2020, 21:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Kratki intervju Voldena
https://m.youtube.com/watch?feature=emb ... pzucJqPoME

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 19 Avg 2020, 19:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15041
Za sahranu i transport Odža se skuplja novac... Nebojša reče da je klub preuzeo sve troškove.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17602 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 845, 846, 847, 848, 849, 850, 851 ... 881  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 65 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs