banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 02:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17601 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 779, 780, 781, 782, 783, 784, 785 ... 881  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 01 Nov 2018, 11:54 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Odzo je vjerovatno najveci radnik u ekipi ali sad je u malom padu forme. Jednostavno takav tip je da sporije upija neke informacije i zbog toga i pad u igri jer se trazi nekoliko novih stvari od njega
Ali generalno on bi trebao da bude taj oslonac.
Rile je nazalost jos u tom americkom modu da prvo gleda sebe. Kad dobije sansu smatra da je mora iskoristiti poenterski najvise ali ima on prostora za napredak.
Ma necemo mi ici na angazovanje dodatne cetvorke sigurno do zime, mada postoji opcija da Luka opet pokusa da se vrati u formu kod nas. Sa ovim timom ce se sigurno gurati dalje. Meni je misterija Davidovac. U nekoliko meceva Evrolige prije angazovanja Enisa bio je korektan na prenosu lopta a sad malo malo pa ga nema u timu.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 01 Nov 2018, 15:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Tomic je izjavio da ce mu Simanic biti nosioc igre na proljece. Vidjecemo koliko je to moguce. Ne ocekujem nikakvu doselekciju na cetvorki, jednostavno moramo imati tu crtu razvoja mladih igraca.
Sto se Nenadica tice, ne znam, ocekivao sam da ce vise igrati, ali da ga nece pokazivati do zavrsnice kad bi trebao da bude legitiman bekap. Sta znam, ne svidja mi se sadasnje stanje.
Sto se skoka tice, to je timski rad, to ce se popraviti, kao i protok lopte prema centru, tu mora kliknuti, i za to treba uigravanje, vec sada to ide bolje, a tek je dva mjeseca proslo. Rano pozicioniranje Odza je kljuc igre rezervne petorke, on kad to nauci, nece biti problema u napadackom segmentu kada Rengland izadje. Odbrana nam je ok, ali igracemo je i bolje. Naucicemo sakriti Renglanda, imamo neke igrace koji mogu ispratiti i po tri pozicije, to je veoma bitno. Sto kaze Nitro, Covic se ne moze ni sakriti, inferioran je fizicki toliko da nema pomoci, ali eto, proslu tekmi je odigrao defanzivni mec karijere. Bar se trudi ako nista.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 01 Nov 2018, 15:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
Je li ima neka fora s pogrešnim pisanjem imena Joe Ragland-a jer sam to i na drugim "mjestima" primjetio..? :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 01 Nov 2018, 15:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Ja kontao da je Rengland, svasta :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 01 Nov 2018, 16:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
Očigledno nisi jedini, pomislio sam da je neka fora :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 02 Nov 2018, 08:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
skeva je napisao:
Tomic je izjavio da ce mu Simanic biti nosioc igre na proljece. Vidjecemo koliko je to moguce. Ne ocekujem nikakvu doselekciju na cetvorki, jednostavno moramo imati tu crtu razvoja mladih igraca.
Sto se Nenadica tice, ne znam, ocekivao sam da ce vise igrati, ali da ga nece pokazivati do zavrsnice kad bi trebao da bude legitiman bekap. Sta znam, ne svidja mi se sadasnje stanje.
Sto se skoka tice, to je timski rad, to ce se popraviti, kao i protok lopte prema centru, tu mora kliknuti, i za to treba uigravanje, vec sada to ide bolje, a tek je dva mjeseca proslo. Rano pozicioniranje Odza je kljuc igre rezervne petorke, on kad to nauci, nece biti problema u napadackom segmentu kada Rengland izadje. Odbrana nam je ok, ali igracemo je i bolje. Naucicemo sakriti Renglanda, imamo neke igrace koji mogu ispratiti i po tri pozicije, to je veoma bitno. Sto kaze Nitro, Covic se ne moze ni sakriti, inferioran je fizicki toliko da nema pomoci, ali eto, proslu tekmi je odigrao defanzivni mec karijere. Bar se trudi ako nista.


Sve se slažem, samo bi na prvi dio stavio upitnik. Može li SImanić baš toliko da napreduej za polusezonu, da bude oslonac? Meni trenutno ne uliva povjerenje, jer ima previše toga da popravi u igri, prije svega da nabaci još malo mase i da prestane da bježi od kontakta. Doduše njemu treba i malo samopouzdanja. Nije on toliko fizički nejak, koliko u stvari djeluje inferiorno, djelimično i zbog svoje izgleda urođene inertnosti. Šta znam... Ja bi Luku Mitrovića odmah prihvatio kao pojačanje na 4, za drugi dio sezone. Faje će morati da padne u formi. Zbog godina, zbog ritma igranja... Simanić je upitan za veću ulogu, a Stratos nije četvorka. Može da odglumi i pokrije to, ali teško da bude ozbiljnija opcija.
Luka izlazi iz teške povrede, neće moći sigurno do ozbiljnijeg angažmana tako da bi bila win win situacija, iz nas i za njega. Njemu da se vrati u formu, nama da uzme par minuta na četvorci i odmori prvu opciju... Ja doduše jesam subjektivan kad je on u pitanju, ali moram priznati da obožavam taj tip visokih igrača. Tehnički dotjeran u igri na postu, razigravač sa visokog posta, solidan šut, dobar defanzivno. Nije on uzalud otišao u Bamberg, Trinkijeri ga je vidio kao moguću zamjenu za Melija...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 02 Nov 2018, 11:03 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
U pravu si Nitro

Kod Borise ima problem jer on ne moze da nabaci tjelesnu masu uprkos svi zeljama. Radi na sebi trenira, ali se ne prima masa. IMa bas cudnu konstituciju.
Mene raduje sto pokazuje znake zivota i sigurno ce dobiti sansu cak i ako Luka dodje. Ovo mu je sad sansa da se izbori i pokaze, jer ga Tomić neće slati na klupu za svaku grešku.
U klubu su svjesni pojacanja rivala ali Tomic zeli do februara da gura sa ovim sto ima, a onda ako nam se ukaze sansa za doselekciju da je iskoristimo.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 02 Nov 2018, 12:28 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Tako su i za Miličića govorili, pa ode u NBA i spakovaše mu 30kg za 20min :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 02 Nov 2018, 13:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
A ostalo je istorija :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 02 Nov 2018, 13:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
SAd bi potpisao da i Boriša odem tim stopama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 02 Nov 2018, 13:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Najveci bijeli sportski idiot u istoriji NBA. Crnaca glupih je bilo na pretek. U najgorem trenutku srpske reprezentativne kosarke smo mogli imati tandem Milicic-Pekovic. Jedan glup, drugog odvede "sporski otac" da igra za CG... Jebiga..... Kao i sada Doncic, Goran Dragic.... Sta ces kad smo gamad.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 02 Nov 2018, 13:52 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Ala Skeva gdje ti ode..
nicim izazvan

Ma Borisa pokusava na sve legalne nacina da to uradi ali nesto tesko ide i nije do njega.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 02 Nov 2018, 14:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
STa pokusava?

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 03 Nov 2018, 23:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Da malo i pohvalimo, doktorska partija Fice Covica. :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 04 Nov 2018, 09:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Sve, ali Borišina brzina nogu, nerealno za jednu bijelu, srpsku četvorku. Čovjek preuzima Kobsa i Pulena, najbrže protivničke igrače, i 'ladno isprati i zatvori... On je već sad izuzetno koristan u odbrani, imati takvog igrača je suvo zlato. Uz to, igra vrlo agresivno, problem je protiv njega uzeti trojku, juče je bila situacija kad je recimo odličnog šutera Bela natjerao da odustane. Vrlo sam zadovoljan onim što već ovako rano vidimo od Boriše.

Što se mase tiče, neka pojača kajmak, slaninu i uštipke.

A Luka Mitrević, slab sam na njega, igrač umjetnik, talentovan, osjeti igru... samo da li nam treba, pored Boriše i Fajea? Faje za sada kida, Boriša ima ozbiljnu ulogu, iznad "mlad igrač kome treba dati šansu povremeno", kao što je recimo Radanov, ili, iznenađujuće, Ristić.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 05 Nov 2018, 22:51 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Skeva pokusava da dobije kilazu i masu,

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 05 Nov 2018, 22:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
A druze, ne mozes nista na silu. Dobice preko kampova u NBA kad bude isao, skontace sta treba :D . Nemoj da mi se bilda pa izgubio onaj istancan skok sut i lake noge.
Znas kako kazu, u NBA ko igra uglavnom je jednodimenzionalan (ne racunam nosioce ekipa i superstarove), tako Borisa neka onaj sut dovede do savrsenstva i nek dodatno ubrza noge i ima nade za njega. Jebeni Rudez je igrao NBA, Mirotic ima odlicnu karijeru izgradjenu na sutu i skoku., itd...
Bice to sve ok.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 07 Nov 2018, 20:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Opet horor od igre, skeva da nisi igrao dvicu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 07 Nov 2018, 20:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
Protiv ove ekipe treba igrati agresivno na Raglanda i Barona, i pola posla je urađeno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 07 Nov 2018, 20:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
enc0re je napisao:
Protiv ove ekipe treba igrati agresivno na Raglanda i Barona, i pola posla je urađeno.


nije da partizan nece imati sansu to da uradi :D iskreno, jedva cekam od kako je zabar preuzeo partizan da pogledam derbi!
sad ce i to, za 20ak dana 8)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17601 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 779, 780, 781, 782, 783, 784, 785 ... 881  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs