banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 11:46

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17599 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 880  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Okt 2011, 08:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5844
Iako ovakav Hemofarm nije skoro nikakav reper, vrlo sam zadovoljan kako smo počeli. I mi isto imamo mladu i neiskusnu ekipu, a vođstvo je dostizalo i 24 poena. Nećemo moći da prijetimo najjačima, ali par pojačanja na ključnim pozicijama (ja bih pleja najradije, Čović je prosjek, Cvele mlad ali veliki potencijal) nas prave baš ozbiljnom ekipom.
Morison je strašan šuter, baš NBA standard. Skoro nevjerovatno iz kakvih pozicija pogađa sa lakoćom. Samo mora mnogo, baš mnogo da popravi odbranu - ali kontam da je zato i izabrao da radi sa Pešićem. Valjda neće ni da poludi, ponekad tako izgleda :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2011, 12:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Dobro je za sad, samo da se nastavi sa radom i biće to dobro.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2011, 20:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 16:53
Postovi: 1429
Lokacija: Utopia
viđošte braćo šta se danas desi u morači? :O izgubišmo od đetića, ali nemam pojma na kakav način. prvo poluvrijeme vodimo 10-ak razlike, kontrolišemo utakmicu. drugo poluvrijeme kao da samo izašli drogirani. ništa nismo uradili, apsolutno ništa (osim da smo maximalno grijesili). u drugom poluvremenu postigli smo 6,18 poena.
vučević nam se izjebao mame u reketu, pojeo je naše centre. aj dare dođi, trebaš nam :D

morison očajan, radetic i subotic fino odigrali.

nego, ponovno nedovic skoro da nije igrao. bojim se za njega. mogao je bar ući umjesto očajnog morisona.

milutinovic je imao odlicnu minutažu.

mora to bolje ići. idemo dalje!!!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=cdpPG8-BQoM


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2011, 20:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Vucevic ce jebati mamu svima u ovoj ligi, osim mozda konjoglavom.Ono u drugom poluvremenu nije bilo normalno, ko da su smanjili obruc.Bojani su jedini ok bili, Cvele kao da je nazadovao u odnosu na proslu godinu, onaj sut je samo sjesti i plakati.Igor bi nam legao samo tako, da imamo igraca koji moze povuci kad se ostali usfrkisu.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2011, 20:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 16:53
Postovi: 1429
Lokacija: Utopia
ja sam cuo od vrlo pouzdanog lika, da ce rakocevic 90% potpisati za zvezdu. sad, do sada nije lagao i ložio, ne vjerujem da laže ovaj put.

cvele ima katastrofalnu tehniku suta. niđe veze

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=cdpPG8-BQoM


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2011, 21:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5844
Najluđa košarka koju sam gledao. Potpuna kontrola prvog poluvremena, onda samo 5 poena u trećoj četvrtini. Ima Pešić tu još puno posla, ali bez pojačanja to je sredina tabele.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2011, 22:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Ja ne kontam šta se desilo u drugom poluvremenu. I to ja baš počnem gledati utakmicu od drugog poluvremena i isfuram se.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Okt 2011, 14:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Normalno je to, necemo mi imati kontinuitet jos bar nekoliko mjeseci... Zato nam trebaju dva iskusna igraca, da te padove amortizuju koliko se amortizovati mogu...

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Okt 2011, 14:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
http://www.sportal.rs/news.php?id=60406 jos Rakoc, meso u reketu i to je to.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Okt 2011, 15:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Људи је ли ико гледао кошарку из Мораче?

Ја сам на моменте на телетексту пратио, видим Звезда води на полувремену,реко очекивано,сад ће добит,кад оно у трећој -23. Ако је ко гледао,шта се то тако наопако десило,или је до неискуства?

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Okt 2011, 16:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
Bojan Popovic , novo pojacanje KK C. zvezda Beograd.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Okt 2011, 16:46 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Ja sam gledao i iznervirao se kao rijetko kad...
Prvo poluvrijeme je bilo veoma dobro , borbeno i agresivno s tim da je Buducnost katastrofalno sutirala masili su zicere i ispod obruca a onda smo mi krenuli sa sou programom :angry4: Prvo je Morison dobio tehnicku onda smo u napadu licili na grupu gradjana koja ne moze nista da ubode. Katastrofa ! U jednom momentu Kari ih je natjerao da stojeci gledaju semafor i pitao je li vas sramota... Ova ekipa je jos neuigrana i nedostaje nam skok. U prvom smo zaustavili Vucevica koliko toliko u drugom nas je momak razbio... ON je jedan od najboljih mladih centara koje sam gledao iskreno..
I ja sam jutros dobio info da ce Pop i Rakocevic potpisati ali ne vjerujem dok ga ne vidim u dresu jer se ja ne palim bas na insajder fazone. Takodje sigurno je da ce doci 4 to je rekao clan uprave ali se trazi adekvatan igrac nasim finansijama i zahtjevima trenera

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Okt 2011, 17:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
Dobro. Treba nam jedan iskusniji plej. Ali nama je glavni problem ispod koša. Treba nam neka američka mrcina koja se zna dobro potući ako zatreba. Tu mnogo škripi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Okt 2011, 17:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Без трунке провокације,нисте се пуно усрећили с Бојаном ;)

То исто сам рекао и кад је код нас био на кратко дошао,једноставно просјечан играч који ће по свој прилици добијати минутажу на уштрб младих и талентованих,ал живи били па видјели на шта ће то личити.
Чуди ме то на основу овог коментара што је момак гледао,да је Звезда у скоку слаба,имајући у виду Поповића и Илића,те састав домаћина.

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Okt 2011, 20:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5844
Ma kakav Ilić, ono kao da su rekreativca pokupili s basketa. Popović nije ništa posebno,tanki smo tu vrlo. Kad se vrati Nikolić biće nešto bolje, ali opet mislim da smo među najslabijima u ligi na centru, jednostavno vrlo tanko.

Citiraj:
Људи је ли ико гледао кошарку из Мораче?

Ја сам на моменте на телетексту пратио, видим Звезда води на полувремену,реко очекивано,сад ће добит,кад оно у трећој -23. Ако је ко гледао,шта се то тако наопако десило,или је до неискуства?


Ja nešto luđe od tog preokreta nisam gledao. Imali su seriju 16-0.Apsolutni raspad.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2011, 14:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Pešić spada u jedan poprilično uzak krug ljudi, kojima treba vjerovati kad je u pitanju izgradnja tima i rezultati. Dakle, sa ovim sadašnjim stanjem stvari, ja sam itekako zadovoljan, makar i da Zvezda ništa konkretnije ne uradi u ovoj sezoni...

Ovom timu nedostaje još jedan košgeter, dakle igrač za koga sae i prije utakmice zna da neće ići ispod 15ak poena, čime bi recimo sa Morisonovih leđa bio skinut teret kompletnog napada, a uz to bi i bio opcija više u napadu. Najbolje bi bilo da dođe iskusan i pouzdan centar, koji bi donio i čvrstinu pod košem i poene i skokove, kao i odbranu, ali tržište je suženo, a Zvezda baš i ne pliva u parama da može da bira.

Popović i Ilić su suv prosjek, pogotovo što obojici fali čvrstine pod košem. U sudaru sa Partizanom recimo, Raduljica, Katić i pogotovo Peković ima da ih oduvaju na tribine. Koliko je realana bila opcija dovlačenja Miličića, zaista ne znam, ali može biti da bi on bio dovoljan da popuni tu rupu.
Potpisan je i Bojan Popović, što se može svrstati u red neloših poteza, iznuđenih, opet tim dosta suženim manevarskim prostorom. Nema tu puno štete, jer on nema kome da uzima mjesto. Cvetković je još zelen za veću minutažu, a Čović nije kalibar, koji može sam da nosi sezonu. Popović ima iskustva, racionalnost u igri, odličan je u odbrani i najvažnije, igra za tim. Ne baš oslonac ekipe, ali kad se nema bolje rješenje, može da posluži. Pogotovo kod Pešića, koji zna da izvuše maksimum iz igrača. Nedović je dakle i definitivno predodređen za dvojku...

Ostaje ta rupa pod košem i živo me zanima, kakvo će da bude rješenje. Ne sumnjam da je Čović unio u klub i dosta finansijskih sredstava, ali i ova dosadašnja pojačanja, pa i samog Pešića, valjalo je dobro platiti. No mislim da je ovo projekat, konačno na zdravim nogama, i da CZB, ima čemu da se nada...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Okt 2011, 18:08 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Kod Covica je sigurno da nikog nece preplatiti kao bivse uprave.... Koliko ima para takav ce biti i tim. Inace ne bi zapelo za cetvorku koja je bila dogovorena...
Jednom sam pricao sa Pesicem i on je rekao da ce do zime iskristalisati postojeci kadar i vidjeti na koga moze racunati za drugi dio sezone. na pitanje o ambicijama rekao je da nam nece niko pobjeci poslije dva mjeseca :D a onda ozbiljno rekao da je rano za to.. PO meni razlog je cinjenica da zaista ni oni sami ne znaju kakve su mogucnosti tima...
Pop mi je ostao u lijepo sjecanju ranije mada mu je forma u padu. Inace kad je Partizan igrao prijateljsku sa Igokeom , zezali me kako sam jedini cigan tu. Ja rekao ima ih jos i u fudbalskom i kosarkaskom timu ali da sute i pogledam u Popa a on zbunjen :lol: Pop je isksuan igra dobro odbranu i bice nam od pomoci...Od ovog tima treba ocekivti oscilacije ali ja kad vidim Karija na klupu odmah mi lakse oko srca

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2011, 16:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
5 trica nam daju za manje od 5 minuta, od tog dve Varda....... :mad:

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2011, 16:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5844
Mi igramo kad Morison igra.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Okt 2011, 16:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
34:34 1. četvrtina, u NBA su amateri :D AMMO je luuuuuuuud 8)

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17599 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 880  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs