banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 09 Maj 2024, 19:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17603 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 778, 779, 780, 781, 782, 783, 784 ... 881  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 25 Okt 2018, 17:04 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Meni je sumnjiv onaj mali sa brojem 3 ima bradu ko vehabija

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 26 Okt 2018, 10:35 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Brat Markus se najstrasnije zeza sa grobarima ljudi se primaju kao sumanuti na njegove komentare a on se sprda :D

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 26 Okt 2018, 11:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26551
Lokacija: Banja Luka
Postavis link, nemoj da trazim bezveze :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 26 Okt 2018, 11:27 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Ajoj ima na instagramu puno toga kod ovog njihovog Brauna

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 26 Okt 2018, 11:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15044
Misliš troluje djecu i raspravlja se sa djecom :D

Veća faca u komentarima je Josh Childress :D


evo ti link skeva https://www.instagram.com/p/BpSg2cOFBB5/?taken-by=twoshotonee


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 26 Okt 2018, 11:42 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Ma dosadno mu :)
Sve je dobro dok ne pokusa da leti , ali bukvalno :)

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 26 Okt 2018, 11:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15044
Uglavnom ga za to i prozivaju na šta odgovara da im je loš smisao za humor i da smisle nešto bolje :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 26 Okt 2018, 11:52 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Haha nisam mislio na duvanje, vec na stvarni let :)

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Okt 2018, 12:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15044
Koga da guram na over večeras, Raglanda ili Berona?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Okt 2018, 12:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Zirbesa :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Okt 2018, 13:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26551
Lokacija: Banja Luka
Rengland i Beron kao Klaj i Kari, uvijek jedan zatrpa, samo nikad ne znas koji ce :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Okt 2018, 21:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5855
Utakmica sezone, za sada. Prije svega vrhunska odbrana. Jedan Aron Herison je (morao biti) ubiVen :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Okt 2018, 21:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Izgleda da im je jebao majku nakon prosle utakmoce u evropi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Okt 2018, 21:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5855
Ruku na srce, vidi se da ih je nosilo i navijanje.

Samo još da Radanov ima Čovićeve minute, ali dobro, šta je u životu idealno... Čović u kreni-stani, modu, kako šta započne, tako odustane i da nekom drugom loptu, i tako cijele sezone...
Kad sam već kod Radanova, bojim se da će ga šut koštati karijere kakvu zaslužuje :-?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Okt 2018, 22:42 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Nemoj tako Filip je veceras cak bio korektan u odbrani
Ono sto raduje je Beron. Ubacio je 16 poena, ali je pokazao da je timski igrac. mozda je samo jedan sut uputio mimo nekog rezona.
Mo Faje je sjajan lik definitivno mi nije jasno kako nije napravio jacu karijeru. Ima ga na oba dijela terena
Lazic opet stari
Vidi se koliko igracima znace navijaci nadam se da ce ih ispostovati i u nastavku Evrokupa.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Okt 2018, 22:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23497
I ja se nadam da će navijali dolaziti na EC. Vidjelo se koliko im znači kada na 20 razlike na kraju utakmice igraj kao da je početak. Osim ako nije do trenera :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Okt 2018, 23:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26551
Lokacija: Banja Luka
Najbolja defanzivna partija Fice u karijeri. Stisnuta pesnica Berona na +25, kad je odradio dobru stranu pomoci, govori dosta toga. Trude se momci, iskopao je Tomic paljevine, doduse Rengland i nije, samo je klasa.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 01 Nov 2018, 09:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Ostaje još par problema da se riješi i mislim da je Tomić itekako toga svjestan... I da se na tome radi. Prvo i osnovno, ono što meni bode oči je i dalje nesigurnost na skoku. Protivnici imaju dosta ofanzivnih skokova i protiv ozbiljnijih ekipa u EK, tipa Valensije, Lokomotive ili Unikahe, to neće da može. Sa onolikom masom pod obručima, upada u oči slabo građenje skoka, što nije toliko stvar ni tehnike, već koncentracije, dobro i pozicioniranja. Siguran sam da Tomić radi na tome... Faje je trenutno na prosjeku od preko 7 skokova po meču, koje kupi zahvaljujući dugim rukama, odličnoj anticipaciji i tajmingu za skok, ali neko mora da pripomogne. U prvom redu da Cirbes i Odžo bolje grade prostor na skoku, da omoguće spoljnim igračima da više učestvuju na skoku ili da bude doselekcije na polusezoni, da se nađe neki crnac na oprugama, koji će da odmijeni Fajea... Ili će Boriša da proradi na obe strane terena (ovo malo teže, trebaće mu vremena, ali pokazuje znake života)... Inače ko se sjeća Savovića od prije par sezona i nejgovih skakačkih bravura i prosjeka od 10ak skokova po meču, treba se prisjetiti Raška Katića, koji je imao zasluge za te njegove statistike, koliko i sam Savoviće, jer je obavljao nenormalno prljavog posla pod obručima i bio u stanju sam da zagradi trojicu protivnika na skoku.

Padovi u igri, kojih doduše protiv Turaka nije bilo, ali su indikativni i uglavnom se vežu za Čovićevo prisustvo na parketu. On može itekako da doprinese kao backup opcija u ABA ligi, gdje je sasvim solidan, čak mu ni statistike nisu toliko loše, ali protiv ozbiljnih ekipa u EK, koje su u stvari EL nivo, gore pomenute, biće brutalno eksploatisan u odbrani i tu nikakve defanzivne postavke neće pomoći. Mislim i da tu ne gine pojačanje...

Izgubljene lopte nas mogu koštati. Na par utakmica sam primjetio da ih gubimo u serijama, što je stvar isključivo pada koncentracije. Na prosjeku smo od preko 15, što je previše, mada je recimo Lokomotiva prva sa 17. U principu igramo sa dosta protoka lopte i logično je da ih se dosta gubi, ali cijenim da će se to morati smanjiti...

Ostalo je nestvarno dobro za ovaj dio sezone. Odbrana djeluje izuzetno i najbolja je u EK trenutno. Jedina ekipa ispod 70 primljenih poena po meču, dobrom odbranom obaramo procente protivnicima, i pored velikog broja ofanzivnih skokova koje dopuštamo. Uostalom na parketu se sve vidi. Odlične rotacije, pravovremena preuzimanja, svi stižu da zatvore, nema lakih ispadanja ni šetanja kroz reket. U odnosu na prošlu sezonu, spejs šatl vs. bicikl...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 01 Nov 2018, 10:49 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Imamo mi jos problema koji se ticu agresivnosti prilikom prenosa. Beron je tip igrača koji bas ne voli kontakt u tom dijelu igre.
Zagradjivanje skoka je problem koji ce se tesko rijesiti, iako Tomic insistira na tome

I da vidim histeriju oko Trinkijerija i kod nasih i kod njih.
Andrea je odlican trener da se razumijemo , najvise mi se svidja sto prepoznaje igru u toku meca i zna bas kvalitetno da reaguje.
Ipak mene najviše brine nedostatak love kod nas.
Tomic za sad pokazuje da itekako moze da bude kvalitetan izbor i bice jos napretka jer insistira na nekim detaljima a u januaru cemo sigurno napraviti doselekciju ako bude para.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 01 Nov 2018, 11:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Brigate BL je napisao:
Imamo mi jos problema koji se ticu agresivnosti prilikom prenosa. Beron je tip igrača koji bas ne voli kontakt u tom dijelu igre.
Zagradjivanje skoka je problem koji ce se tesko rijesiti, iako Tomic insistira na tome

I da vidim histeriju oko Trinkijerija i kod nasih i kod njih.
Andrea je odlican trener da se razumijemo , najvise mi se svidja sto prepoznaje igru u toku meca i zna bas kvalitetno da reaguje.
Ipak mene najviše brine nedostatak love kod nas.
Tomic za sad pokazuje da itekako moze da bude kvalitetan izbor i bice jos napretka jer insistira na nekim detaljima a u januaru cemo sigurno napraviti doselekciju ako bude para.


Može se otkloniti problem oko skoka, uz još rada sa Odžom. On bi u tom segmentu morao da bude oslonac. Cirbesu je sad malo kasno da se insistira na tome, a Ristić mi djeluje pomalo svileno. Mora i on da očvrsne. Mislim da Tomić dobro vidi probleme, ali da nije išao na angažovanje dodatne četvorke do polusezone, kako bi i Boriša imao prostora da se nametne. I OK mi je to. Boriša ima minute, a rezultati su daleko premašili očekivanja...
Oko prenosa lopte imamo problem da mimo plejeva, nemamo baš igrače koji su sigurni sa loptom u rukama. Beron je OK, ali da odigra pik ili namjesti sebi poziciju za šut. Za prenos nam nasušno treba adekvatna podrška Reglandu... Nenadić je bio naciljan za to, ali ne znam baš šta se desilo...

Što se tiče histerije oko Trinkijerija, djeluje mi kao onomad sa nama i Pešićem, kad su Vučićević i Drakulić namakli pare. Došao Pešić, stižu pojačanja, napada se titula, a na kraju balon izduvao, ostali dugovi i repovi...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17603 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 778, 779, 780, 781, 782, 783, 784 ... 881  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs