banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 06:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17601 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 747, 748, 749, 750, 751, 752, 753 ... 881  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Jan 2018, 13:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Nov 2010, 00:11
Postovi: 156
Posle "debilcina",sad su i simpatizeri pregrubi. Cigani realisti. Grobari,jadni ste ovako kao nikada u istoriji,ali vam zavidim sto imate ovakve poput velickovica i svinjosevica,a jos vise vam zavidim sto kod vas nema ovakvih realista vec nas svi isto mrzite. Svaka vam cast. Pozdrav kolegi raskosnjikov ili kako vec koji zna sta voze vodje i koga jebu,otvorio si nam oci. I da,zna da je bio sastanak sa gazda covom oko muslimana. Ti znas je li bio...kako ne znas pametnjakovicu sta je bilo sa jednim iz vrha tribine kad su ovi iz vlasti htjeli nesto a dobili kurcinu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Jan 2018, 14:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Izvini, necu vise. Kmeee
Jbte, imamo i mi svoje mejdane.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Jan 2018, 14:23 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Pa sad Tribina ima kod grobara realista, mnogo vise nego sto ti se cini

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Jan 2018, 14:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Kad cujem rijec "mrznja" izmedju sportskih kolektiva, userem se.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Jan 2018, 17:55 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Nov 2010, 00:11
Postovi: 156
skeva je napisao:
Kad cujem rijec "mrznja" izmedju sportskih kolektiva, userem se.


A znas kad se ja userem? Kad simpatizeri Zvezde pjevaju o slomljenim rukama i ramenima,a sa tim imaju veze kao moja stara sa ljubavnicama mog oca. A ovamo sire ljubav prema muslimanima. Premijerka pederka da se ponosi njima.
I znas sta jos skeva,brate moj,dao bih prst da si,ako si ikada bio na derbiju bar jednom zaurlao MRZIM PARTIZAN :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Jan 2018, 18:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Jesam ja pjevao Indija, Pakistan. Mogu li sa tobom u vodje?

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Jan 2018, 18:15 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Nov 2010, 00:11
Postovi: 156
Raskoljnikov je napisao:
Jesam ja pjevao Indija, Pakistan. Mogu li sa tobom u vodje?


Zavisi sta vozis i koga jebes


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Jan 2018, 18:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Vjeruj da ni trotinet nemam, a kad se probijem, valjda cu i ja moci bmw. Posto nemam ni trotinet, nece me ni zene.
Aj sad ozbiljno. Sta vise volis, Zvezdu, ili grupu?

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Jan 2018, 18:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
трибина Б. Зељковић je napisao:
skeva je napisao:
Kad cujem rijec "mrznja" izmedju sportskih kolektiva, userem se.


A znas kad se ja userem? Kad simpatizeri Zvezde pjevaju o slomljenim rukama i ramenima,a sa tim imaju veze kao moja stara sa ljubavnicama mog oca. A ovamo sire ljubav prema muslimanima. Premijerka pederka da se ponosi njima.
I znas sta jos skeva,brate moj,dao bih prst da si,ako si ikada bio na derbiju bar jednom zaurlao MRZIM PARTIZAN :wink:


Nisam iskreno, ali jesam sve ostalo, od pakistana do djubretara, zabavne su mi te pjesme. :) Ali ovdje govorim o ozbiljnoj mrznji izmedju sportskih kolektiva... dajte ljudi, kakva mrznja, jesmo Srbi a samim tim i govna, ali kakva mrznja :-?

Vidi, ako cemo ozbiljno, nesto se mora mijenjati u pristupu i jednih i drugih. Ne, grupa nije iznad kluba, niti su njihovi stavovi ispravni 100%. Takodje nisu ni Zvezdasi neki primjer multikulturalnosti, tolerancije i sl.... i to da se ne lazemo, kad 20.000 u ekstazi urlice ubij zakolji da siptar ne postoji, ne vjerujem da je grupa kriva za to...

Dakle, neka sredina tipa: "Mi jesmo skoro jednonacionalna grupa, sa izgradjenim nacionalnim pravcem, ali bilo koja rasa, nacija, vjera, kada igra za nas klub je prije svega ZVEZDAS, i dok je tako, niko ne smije da ga dira, vrijedja, niti poprijeko pogleda na osnovi tih stvari. Jedini reper za negativne reakcije je njegova igra i zalaganje, gdje opet ne treba da se pretjeruje"... Tako nesto...

I da, sere mi se i kad klincadija i djedovi pjevaju o lomljenju ruku i ramena. Mada su mi one zajebancije oko Splicana ok :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Jan 2018, 18:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Nov 2010, 00:11
Postovi: 156
Raskoljnikov je napisao:
Vjeruj da ni trotinet nemam, a kad se probijem, valjda cu i ja moci bmw. Posto nemam ni trotinet, nece me ni zene.
Aj sad ozbiljno. Sta vise volis, Zvezdu, ili grupu?



Zvezda je zivot,ostalo su sitnice


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Jan 2018, 18:48 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Nov 2010, 00:11
Postovi: 156
skeva je napisao:
трибина Б. Зељковић je napisao:
skeva je napisao:
Kad cujem rijec "mrznja" izmedju sportskih kolektiva, userem se.


A znas kad se ja userem? Kad simpatizeri Zvezde pjevaju o slomljenim rukama i ramenima,a sa tim imaju veze kao moja stara sa ljubavnicama mog oca. A ovamo sire ljubav prema muslimanima. Premijerka pederka da se ponosi njima.
I znas sta jos skeva,brate moj,dao bih prst da si,ako si ikada bio na derbiju bar jednom zaurlao MRZIM PARTIZAN :wink:


Nisam iskreno, ali jesam sve ostalo, od pakistana do djubretara, zabavne su mi te pjesme. :) Ali ovdje govorim o ozbiljnoj mrznji izmedju sportskih kolektiva... dajte ljudi, kakva mrznja, jesmo Srbi a samim tim i govna, ali kakva mrznja :-?

Vidi, ako cemo ozbiljno, nesto se mora mijenjati u pristupu i jednih i drugih. Ne, grupa nije iznad kluba, niti su njihovi stavovi ispravni 100%. Takodje nisu ni Zvezdasi neki primjer multikulturalnosti, tolerancije i sl.... i to da se ne lazemo, kad 20.000 u ekstazi urlice ubij zakolji da siptar ne postoji, ne vjerujem da je grupa kriva za to...

Dakle, neka sredina tipa: "Mi jesmo skoro jednonacionalna grupa, sa izgradjenim nacionalnim pravcem, ali bilo koja rasa, nacija, vjera, kada igra za nas klub je prije svega ZVEZDAS, i dok je tako, niko ne smije da ga dira, vrijedja, niti poprijeko pogleda na osnovi tih stvari. Jedini reper za negativne reakcije je njegova igra i zalaganje, gdje opet ne treba da se pretjeruje"... Tako nesto...

I da, sere mi se i kad klincadija i djedovi pjevaju o lomljenju ruku i ramena. Mada su mi one zajebancije oko Splicana ok :)




Ja nigdje nisam rekao da mrzim grobare. Vjeruj mi da je veca netrepeljivost negdje izmedju obicnih ljudi nego ekipa. Ne moze se mijenjati,zato sto prvi raskoljikov stavi ovo u potpis,a sutra bi mu normalno bilo da siptar dodje. Daj da se ne zajebavamo,je li omic toliko potreban jebote


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Jan 2018, 18:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Ja nešto kontam, kome je teže. "Pravim" navijačima kojima smeta Omić ili Omiću koji igra za klub i hvali navijače koji redovno spominju Ratka Mladića i slično.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Jan 2018, 19:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
трибина Б. Зељковић je napisao:
skeva je napisao:
Ja nigdje nisam rekao da mrzim grobare. Vjeruj mi da je veca netrepeljivost negdje izmedju obicnih ljudi nego ekipa. Ne moze se mijenjati,zato sto prvi raskoljikov stavi ovo u potpis,a sutra bi mu normalno bilo da siptar dodje. Daj da se ne zajebavamo,je li omic toliko potreban jebote


Jeste. Bili su na kraju u opticaju 3 igraca, Spliter, Vidmar i Omic. To su tri igraca slicnog tipa koji bi nam pokrpili rupe. Spliter je otpao prvi, Vidmar drugi, ostao je ili Omic ili ozbiljan rizik za ABA titulu. Klub je izabrao Omica, igraca od 216 koji moze doprinjeti nasim nedostacima i koji je vec u prvoj EL utakmici doprinjeo da pobijedimo rivala kojeg nikad nismo pobijedili.

Sam si rekao da je Zvezda zivot, ostalo sitnice. Dakle, ciljevi Zvezde na prvom mjestu, centar neophodan, Omic jedini dostupan igrac tog profila. Ispravan potez za ciljeve naseg kluba. Tu se za mene sva prica zavrsava. Ostalo je nebitno. Ja nisam bitan, grupa nije bitna, Zvezda je bitna. To je neki moj stav.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Jan 2018, 19:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Nov 2010, 00:11
Postovi: 156
skeva je napisao:
трибина Б. Зељковић je napisao:
skeva je napisao:
Ja nigdje nisam rekao da mrzim grobare. Vjeruj mi da je veca netrepeljivost negdje izmedju obicnih ljudi nego ekipa. Ne moze se mijenjati,zato sto prvi raskoljikov stavi ovo u potpis,a sutra bi mu normalno bilo da siptar dodje. Daj da se ne zajebavamo,je li omic toliko potreban jebote


Jeste. Bili su na kraju u opticaju 3 igraca, Spliter, Vidmar i Omic. To su tri igraca slicnog tipa koji bi nam pokrpili rupe. Spliter je otpao prvi, Vidmar drugi, ostao je ili Omic ili ozbiljan rizik za ABA titulu. Klub je izabrao Omica, igraca od 216 koji moze doprinjeti nasim nedostacima i koji je vec u prvoj EL utakmici doprinjeo da pobijedimo rivala kojeg nikad nismo pobijedili.

Sam si rekao da je Zvezda zivot, ostalo sitnice. Dakle, ciljevi Zvezde na prvom mjestu, centar neophodan, Omic jedini dostupan igrac tog profila. Ispravan potez za ciljeve naseg kluba. Tu se za mene sva prica zavrsava. Ostalo je nebitno. Ja nisam bitan, grupa nije bitna, Zvezda je bitna. To je neki moj stav.



Ok,tako ti kazes. Ali,cime su Delije zasluzile da ih simpatizeri prozivaju,jebu mater i nazivaju degenima i kojesta. Niti su prozivale Covica,niti igrace,niti njih,samo omica. Rekli svoje,nece dolaziti i to je to. Sta mislis da su krenuli tuci kao grobari svoje. Ili kao juventusovi sto su pjevali svojima i nazivali ih publikom govana. Ok,ne slazu se,ali cemu tolike uvrede zbog muslimana ciji je otac ubijao Srbe


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Jan 2018, 19:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1274
Lokacija: BL
Glupo je vrijeđati se međusobno, glupo mi je kad vrijeđaju i protivničkog igrača, tipa Novicu, ali je katastrofa vrijeđati svog igrača, momka od 26 godina, koji je došao da igra za Crvenu Zvezdu, zalaže se i sigurno će biti od koristi klubu i u ABA i u EL, a vrijeđaju ga samo zato što se zove Alen. Ili ima neki drugi razlog?

Ima li važnijeg cilja od osvajanja ABA i igranja EL i sledeće sezone?
Mislim da bi sve trebalo podrediti tom cilju. I mislim da bi to Delijama trebalo biti na prvom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Jan 2018, 19:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
трибина Б. Зељковић je napisao:
Ok,tako ti kazes. Ali,cime su Delije zasluzile da ih simpatizeri prozivaju,jebu mater i nazivaju degenima i kojesta. Niti su prozivale Covica,niti igrace,niti njih,samo omica. Rekli svoje,nece dolaziti i to je to. Sta mislis da su krenuli tuci kao grobari svoje. Ili kao juventusovi sto su pjevali svojima i nazivali ih publikom govana. Ok,ne slazu se,ali cemu tolike uvrede zbog muslimana ciji je otac ubijao Srbe


Ako su prozivale Omica, znaci da su prozivali igrace. Jer Omic je igrac KKCZ, u narednom periodu vjerujem da ce se pokazati i da je veoma bitan igrac KKCZ.
Nemojmo se zezati, kakvo jebavanje majki, ne vjerujem da je tog bilo (nisam bio na utakmici)... vjerujem da je to samo pojacavanje od strane grupe kako bi prikazali simpatizere zlim mrziteljima Delija. To naravno nije tacno, simpatizeri su jedno 10 puta privrzeniji Delijama nego bilo koji drugi simpatizeri navijackim grupama svojih klubova. Medju tim simpatizerima nalaze se desetine, stotine vasih starijih kolega sa tribine, koji ne dolaze vise tamo iz svakojakih razloga. Nema sanse da jebu majku braci svojoj.
Doslo je do revolta ozbiljnog iz dva razloga.
Prvi, da se bratstvo sa navijacima Olija (ne klubom, to ne postoji), stavlja ispred interesa Zvezde, pa tako se pjevaju neke zajednicke pjesme kad tvoj klub krvari na terenu, i sl. Prosle godine smo ostali bez TOP8 zbog tih stvari, gdje smo Oliju napravili domaci teren, to je izazvalo frustracije obicnom navijacu. Licno, navijam uvijek za Oli, osim protiv Zvezde, i tad zaboravljam na sve, jer zaboga, tu smo zbog Zvezde, ostalo su sitnice.
Drugi, vrijedjajuci SVOG igraca, koji svojim igrama i zalaganjem nije to zasluzio (jer, igre i zalaganje su jedini reper, zato sto je Zvezda najbitnija), stetis svom klubu, zbog kog si tu, stetis atmosferi, kolektivu bez ikakve potrebe, guras je dalje od cilja, postajes joj neprijatelj. A posto znamo da Delije nisu neprijatelji Zvezde, onda dolazimo do cinjenice da nesto nisu dobro uradili, da neki stavovi nisu ispravni.
Jedini ispravan stav je podrzati Zvezdu, podrzati tog ubogog Ticu, Popovica, Kovaca, Sepu... koji zive veze nisu imali, ali su se borili, ili tog Kikana koji se bacao na glavu za Zvezdu kao sto to sada cini veliki kapiten Lazic, ili sada Omica koji se bori i doprinosi... Jer jedino je to bitno, zato sto je Zvezda sve, ostalo su sitnice....

Zakljucak: Da li je Omic morao? Da, morao je. Da je mogao neko drugi, dosao bi sigurno... ali nije. Podrzimo klub da ostvari svoje ciljeve sto je jedino bitno.
Zato pozivam (ako ja uopste imam legitimitet da nekog pozivam) tebe i tvoje drugove, dodjite i podrzite Zvezdu, nosite je. Stavite interes kluba ispred interesa ili stavova grupe. Bodrite Crvenu zvezdu, jer znam da je bezrezervno volite.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Jan 2018, 19:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
Jes' vala. Kad su mogli nekoliko godina navijati za FMP, mogu i za zvezdu s Omićem :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Jan 2018, 19:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Ti trenutno nisi potreban, ozbiljne stvari su u pitanju :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 30 Jan 2018, 20:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
Pa čitam vas i nekako mi žao da bar neki komentar ne bacim :D.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 08 Feb 2018, 13:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
Ennis dobio srpski pasos.


On se ozenio sa Srpkinjom bijese?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17601 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 747, 748, 749, 750, 751, 752, 753 ... 881  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs