banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 06:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17601 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 798, 799, 800, 801, 802, 803, 804 ... 881  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 14 Apr 2019, 23:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Eto navijaci pljuju naftu pa nije mogao oprati

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 15 Apr 2019, 03:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
Mozda covic opet izda saopstenje kao sto je nakon druge utakmice kontra partizana?! Ipak on voli sportsku atmosferu a uzasava se primitivizma, nekulture i sl... Ili ce opet da analizira sudjenje jer je predvidjeo kradju u drufoj utakmici na stetu cz, kurave po hotelima itd :D
Poenta je da su ljudi poput covica najvece zlo u srpskom sportu i ima ih jos nekolicina. Nazalost, ne samo u josarci.

I drago mi je zbog gazenja goge, sehovica, gordica i repese... Jesu okupili ekipu u titogradu, bog da te sacuva! Ne sjecam se ekipe sa toliko antipaticnih njuski, poodavno.

Iz aba (tj iz ovog dijela evrope) srbija jedina zasluzuje mjesto u el! Partizan ili cz, nebitno sve dok se u regionu koji narod na krovu vrti antenu a ko vice "ne valja"...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 15 Apr 2019, 05:41 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Mar 2019, 09:33
Postovi: 59
vlakanje je napisao:
Mozda covic opet izda saopstenje kao sto je nakon druge utakmice kontra partizana?! Ipak on voli sportsku atmosferu a uzasava se primitivizma, nekulture i sl... Ili ce opet da analizira sudjenje jer je predvidjeo kradju u drufoj utakmici na stetu cz, kurave po hotelima itd :D
Poenta je da su ljudi poput covica najvece zlo u srpskom sportu i ima ih jos nekolicina. Nazalost, ne samo u josarci.

I drago mi je zbog gazenja goge, sehovica, gordica i repese... Jesu okupili ekipu u titogradu, bog da te sacuva! Ne sjecam se ekipe sa toliko antipaticnih njuski, poodavno.

Iz aba (tj iz ovog dijela evrope) srbija jedina zasluzuje mjesto u el! Partizan ili cz, nebitno sve dok se u regionu koji narod na krovu vrti antenu a ko vice "ne valja"...
Kad Zvezda pobijedi 38 razlike, Budućnosti tu ne može pomoći sve da im sude lično Bokan, Milo i Gavrilo Pajović. Kako tu možeš očekivati bilo kakav uticaj sudija?
Sudije bi mogle uticati da je utakmica u egalu, jedna ili dvije odluke su dovoljne da okrenu utakmicu kako oni hoće.

A šta je Čović trebao? Da pusti da nas pokradu kao prošle sezone? Logično je da će da izvrši pritisak u javnosti.
Čović je političar, ali je i sportski radnik već mnogo godina, uz samo pošten odnos države prema nama, od njega kao predsednika za KK boljeg nema. To je ono što vas grobare boli, zato ga i mrzite, vređate ženu, štampate majice protiv njega. Znate da dok je on na čelu Zvezde, vama spasa nema.

A Repeša može da priča šta hoće. Jasno je šta je ovim izjavama htio da postigne. Neka pogleda malo atmosferu od prošle sezone u Pg, pa neka onda priča o atmosferi linča i kolektivne histerije. Atmosfera je bila odlična, sem nekih dobacivanja sudijama i par ubačenih predmeta, ja ne vidim koji je razlog što se on žali? Potpuno je normalno, barem kod nas, vrijeđanje protivnika. Nijednom se nije začula neka pjesmica kao što oni zabranjeni odbranjeni podijeljeni pjevaju za Čovićevu ženu. Ali dobro, atmosfera linča i kolektivne histerije je kad pjevaju: SILOV'O TE ČOVIĆ BOKANE! A silov'o je i vas male glodare, sad imate razlog da kukate, cvilite i plačete narednih godinu dana, dok opet ne dobijete po guzi.ci!

Послато са Tesla_SP9_2 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 15 Apr 2019, 06:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
Dobar si djecak :)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 15 Apr 2019, 07:35 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Mar 2019, 09:33
Postovi: 59
vlakanje je napisao:
Dobar si djecak :)
A kad spominjete ovdje RSB forum..ovo je razlika između ovog jadnog foruma i RSB-a gdje se ovakvi jednoredni komentari kažnjavaju banom jer umanjuju kvalitet komunikacije...

Umjesto jednog ljudskog odgovora na potpuno konstruktivan komentar, ovdje ljudi pišu dječije komentare poput ovoga, ili poput onih gore od tzv Skeve.

Послато са Tesla_SP9_2 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 15 Apr 2019, 07:36 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Charles22BL je napisao:
To je ono što vas grobare boli, zato ga i mrzite, vređate ženu,

Pa čini mi se da je popularni stih "Čović Vesna jebe se ko besna" upravo vaša kreacija.
Čović je na prvom mjestu kriminalac. Bio na čelu Zvezde ili ne.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 15 Apr 2019, 07:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Sreca pa je Danilovic posten, a i limar.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 15 Apr 2019, 07:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
Charles22BL je napisao:
vlakanje je napisao:
Dobar si djecak :)
A kad spominjete ovdje RSB forum..ovo je razlika između ovog jadnog foruma i RSB-a gdje se ovakvi jednoredni komentari kažnjavaju banom jer umanjuju kvalitet komunikacije...

Umjesto jednog ljudskog odgovora na potpuno konstruktivan komentar, ovdje ljudi pišu dječije komentare poput ovoga, ili poput onih gore od tzv Skeve.

Послато са Tesla_SP9_2 уз помоћ Тапатока


Pa ti pjetlaj na rsb forum.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 15 Apr 2019, 08:14 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Mar 2019, 09:33
Postovi: 59
_зока je napisao:
Charles22BL je napisao:
To je ono što vas grobare boli, zato ga i mrzite, vređate ženu,

Pa čini mi se da je popularni stih "Čović Vesna jebe se ko besna" upravo vaša kreacija.
Čović je na prvom mjestu kriminalac. Bio na čelu Zvezde ili ne.
A vi ste za predsednike imali sve same cvjećke - Volina Karadžić, Đura Frizura, Franjo Tuđman i ovi sadašnji Limar Mijailović - Vučelić, Vuletić i Vazura (šta tek o njima reći?)
Gdje i na koji način dokazano da je Čović kriminalac? Onog dana kada bude presuđeno takvo nešto, o da će ga neko moći zvati kriminalcem, a dotad on je uspješan privrednik i pogotovo jako uspješan sportski radnik čiji je FMP dao mnogo vrhunskih igrača za reprezentaciju, a Zvezdu u zadnjih 5-6 godina napravio najboljim klubom u regionu. To je ono što vas boli i zato ga toliko mrzite, o tome pričam.

To je počeo da pjeva pjesmice je potpuno nebitno, apsolutno sam protivnik toga iako je to na neki način dio navijačke kulture odnosno nekulture. Nažalost, toga je bilo i biće.



Послато са Tesla_SP9_2 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 15 Apr 2019, 08:18 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Mar 2019, 09:33
Postovi: 59
vlakanje je napisao:
Charles22BL je napisao:
vlakanje je napisao:
Dobar si djecak :)
A kad spominjete ovdje RSB forum..ovo je razlika između ovog jadnog foruma i RSB-a gdje se ovakvi jednoredni komentari kažnjavaju banom jer umanjuju kvalitet komunikacije...

Umjesto jednog ljudskog odgovora na potpuno konstruktivan komentar, ovdje ljudi pišu dječije komentare poput ovoga, ili poput onih gore od tzv Skeve.

Послато са Tesla_SP9_2 уз помоћ Тапатока


Pa ti pjetlaj na rsb forum.
Opet nema nikakvog odgovora.
Pratim dugo ovaj forum ali se nikad nešto nisam uključivao. Ima ovdje kvalitetnih ljudi i komentara, a ima i ovakvih par poput tebe što glumite neko ludilo.

Послато са Tesla_SP9_2 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 15 Apr 2019, 08:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Sta ces pratiti ovaj jadni forum. Pici na RSB, mozemo i tamo diskutovati, samo sto bi tamo za ovakvo agresivno obracanje sagovornicima automatski dobio bancinu.
Poenta, diskutovace neko sa tobom kad se naucis obracati ljudima koje ne poznajes. Do tada si samo zvaljavi klinjo koji glumi ludilo.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 15 Apr 2019, 08:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
vlakanje je napisao:
Mozda covic opet izda saopstenje kao sto je nakon druge utakmice kontra partizana?! Ipak on voli sportsku atmosferu a uzasava se primitivizma, nekulture i sl... Ili ce opet da analizira sudjenje jer je predvidjeo kradju u drufoj utakmici na stetu cz, kurave po hotelima itd :D
Poenta je da su ljudi poput covica najvece zlo u srpskom sportu i ima ih jos nekolicina. Nazalost, ne samo u josarci.

I drago mi je zbog gazenja goge, sehovica, gordica i repese... Jesu okupili ekipu u titogradu, bog da te sacuva! Ne sjecam se ekipe sa toliko antipaticnih njuski, poodavno.

Iz aba (tj iz ovog dijela evrope) srbija jedina zasluzuje mjesto u el! Partizan ili cz, nebitno sve dok se u regionu koji narod na krovu vrti antenu a ko vice "ne valja"...

Protiv Bokana se moze jedino na Covicev nacin, kao sto jedino Covic moze protiv masinerije koja je vodila KKP kad se Zvezda pocela dizati. To je cinjenica, za borbe pasa moras imati pit bula, ne labradora. Druga je stvar zasto je stanje takvo i ko je kriv.
Evo npr, Partizan nece biti konkurentan u fudbalu dok ne nadju sebi nekog Terzica. Tako je kako je

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 15 Apr 2019, 08:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
Charles22BL je napisao:
vlakanje je napisao:
Charles22BL je napisao:
vlakanje je napisao:
Dobar si djecak :)
A kad spominjete ovdje RSB forum..ovo je razlika između ovog jadnog foruma i RSB-a gdje se ovakvi jednoredni komentari kažnjavaju banom jer umanjuju kvalitet komunikacije...

Umjesto jednog ljudskog odgovora na potpuno konstruktivan komentar, ovdje ljudi pišu dječije komentare poput ovoga, ili poput onih gore od tzv Skeve.

Послато са Tesla_SP9_2 уз помоћ Тапатока


Pa ti pjetlaj na rsb forum.
Opet nema nikakvog odgovora.
Pratim dugo ovaj forum ali se nikad nešto nisam uključivao. Ima ovdje kvalitetnih ljudi i komentara, a ima i ovakvih par poput tebe što glumite neko ludilo.

Послато са Tesla_SP9_2 уз помоћ Тапатока


Pratis dugo i kad napises nesto to bude glupo...
Zasto gubis vrijeme na "jadnom" forumu?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 15 Apr 2019, 09:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 15 Apr 2019, 09:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
skeva je napisao:
vlakanje je napisao:
Mozda covic opet izda saopstenje kao sto je nakon druge utakmice kontra partizana?! Ipak on voli sportsku atmosferu a uzasava se primitivizma, nekulture i sl... Ili ce opet da analizira sudjenje jer je predvidjeo kradju u drufoj utakmici na stetu cz, kurave po hotelima itd :D
Poenta je da su ljudi poput covica najvece zlo u srpskom sportu i ima ih jos nekolicina. Nazalost, ne samo u josarci.

I drago mi je zbog gazenja goge, sehovica, gordica i repese... Jesu okupili ekipu u titogradu, bog da te sacuva! Ne sjecam se ekipe sa toliko antipaticnih njuski, poodavno.

Iz aba (tj iz ovog dijela evrope) srbija jedina zasluzuje mjesto u el! Partizan ili cz, nebitno sve dok se u regionu koji narod na krovu vrti antenu a ko vice "ne valja"...

Protiv Bokana se moze jedino na Covicev nacin, kao sto jedino Covic moze protiv masinerije koja je vodila KKP kad se Zvezda pocela dizati. To je cinjenica, za borbe pasa moras imati pit bula, ne labradora. Druga je stvar zasto je stanje takvo i ko je kriv.
Evo npr, Partizan nece biti konkurentan u fudbalu dok ne nadju sebi nekog Terzica. Tako je kako je


Jeste, stoji to da je covic bio jedini koji je na vujosevica npr, mogao da odgovori na isti nacin. Sada mora da prebaci film u glavi(a mislim da je to nemoguce) da duleta vise nema. Bokan, sa druge strane nije vujosevic, ni po nacinu rada a ni nastupa u medijima.
Svo ono pumpanje pred utakmicu je nepotrebno i pri tom ne vjerujem ni repesi da je bilo bas onako kako prica jer treba se vratiti u titograd i opravdati -60 u dvije utakmice!
I bez onolike histerije pred utakmicu, intervjua, saopstenja i ostalih sranja iz coviceve kuhinje vi bi pobijedili obe. Mozda ne sa ovolikom razlikom, ali ne vidim nacin na koji je repesa mogao da odgovori na tomicevu pripremu.

I na kraju, ocekujem opet covicevu kuknjavu kada se bude igralo u titogradu! Najbolje da ce cz biti docekana sa u najmanju ruku pristojno i da ce atmosfera biti "sportska" u moraci. Samo da ne bude kuknjava na divljake iz publike :D

@enc0re, boli te qrz, vi ste svoje probleme prebrinuli :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 15 Apr 2019, 09:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Kampanja se morala desiti, ono od prosle godine je sprijeceno i moglo se sprijeciti samo organizovanom kampanjom. Problem po meni je sto se pretjeralo. RSB je medij koji ima velikog uticaja na Zvezdasku publiku, moralo se biti umjereniji, svejedno bi imalo efekta, jer je fokus dovoljno stavljen na regularnost sudjenja i na posledice koje bi se desile u slucaju scenarija od prosle godine. Bice sranja u Podgorici, a neka i bude, sta fali.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 15 Apr 2019, 09:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
vlakanje je napisao:
Samo da ne bude kuknjava na divljake iz publike :D



A jok, neće. :D Sjajni su mi ovi zumbuli što banu ranom zorom pa brane poštenje Čovića i sličnih sportskih radnika :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 15 Apr 2019, 09:31 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Covic da odustane od saopstenja :D , prije ce Terza odustati od piksli za igrace
To je njegov stil rada i gotovo. Njegov egoizam je prevelik, ali jednostavno u datom momentu je bio jedino rjesenje i ostao je na celu kluba.
Saopštenje i prepucavanje je i bilo neophodno u slucaju Partizana, zelio je da skrene paznju sa ekipe na sebe, naucio je lekciju od prosle godine. Jednostavno iako se ne slazem sa saopstenjem, pritiscima , to se u ovom slucaju moralo uraditi.

Vlakanje, namazaniji je Bokan nego sto to izgleda. Njihova jedina greska je kao što je ranijih godina radila Igokea. Zovu samo Miska, da im dovodi igrace i tale se.

O navijanju- Ovo protiv Buducnosti nije ni u top 10 vrijedjanja. Jednostavno od prosle godine traje mrznja zbog sudijske kradje i napada na igrače. Alo- potezani su pistolji na nase igrace, u 4 mecu pokidana j ona zastita na klupi za rezerve, a pretucen je otac jer mu je dijete bilo u Zvezdinom dresu. Sve to je podiglo tenziju.
Repeša je privatno OK lik, ali smo svi svjesni da je samo dobar trener nista vise. Ovo je jednostavno zelja da se u PG napravi slicna atmosfera
Oni stariji da se sjete kako je Keravnos napravio Borac nektaru slicnu stvar. Od nekoliko vrijedjanja na grckom, ispalo je da je citav Borik skandirao da su Turci pa su Borcevci jedva prezivjeli revans. Djori zapaljen dres, igraci nosili peskire da brisu pjuvacku .

Tomic je odlicno spremio ekipu i kad se pojavila nervoza u prvom mecu zbog sudjenja , odmah ih je smirio i trazio da se ne raspravljaju

i za kraj
Goga Bitadze- kakav idiot. Ponasanje mu je bas kriticno. Nasi ce to sigurno nastojati da iskoriste i isprovociraju ga u narednom mecu opet. Udaranje rivala nakon zvizduka, nepozdravljanje sa rivalom, prijetnje u hodniku (sreca pa je Odzo razmisljao o cevapicma :lol: )

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 15 Apr 2019, 09:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
Brigate BL je napisao:
Covic da odustane od saopstenja :D , prije ce Terza odustati od piksli za igrace
To je njegov stil rada i gotovo. Njegov egoizam je prevelik, ali jednostavno u datom momentu je bio jedino rjesenje i ostao je na celu kluba.
Saopštenje i prepucavanje je i bilo neophodno u slucaju Partizana, zelio je da skrene paznju sa ekipe na sebe, naucio je lekciju od prosle godine. Jednostavno iako se ne slazem sa saopstenjem, pritiscima , to se u ovom slucaju moralo uraditi.

Vlakanje, namazaniji je Bokan nego sto to izgleda. Njihova jedina greska je kao što je ranijih godina radila Igokea. Zovu samo Miska, da im dovodi igrace i tale se.

O navijanju- Ovo protiv Buducnosti nije ni u top 10 vrijedjanja. Jednostavno od prosle godine traje mrznja zbog sudijske kradje i napada na igrače. Alo- potezani su pistolji na nase igrace, u 4 mecu pokidana j ona zastita na klupi za rezerve, a pretucen je otac jer mu je dijete bilo u Zvezdinom dresu. Sve to je podiglo tenziju.
Repeša je privatno OK lik, ali smo svi svjesni da je samo dobar trener nista vise. Ovo je jednostavno zelja da se u PG
Oni stariji da se sjete kako je Keravnost napravio Borac nektaru slicnu stvar. On nekoliko vrijedjanja na grckom ispalo je da je citav Borik skandirao da su Turci pa su Borcevnci jedva prezivjeli revans.
Tomic je odlicno spremio ekipu i kad se pojavila nervoza u prvom mecu zbog sudjenja , odmah ih je smirio i trazio da se ne raspravljaju

i za kraj
Goga Bitadze- kakav idiot. Ponasanje mu je bas kriticno. Nasi ce to sigurno nastojati da iskoriste i isprovociraju ga u narednom mecu opet. Udaranje rivala nakon zvizduka, nepozdravljanje sa rivalom, prijetnje u hodniku (sreca pa je Odzo razmisljao o cevapicma :lol: )


Jeste bokan namazan, ali kao sto sam i ranije napisao, nije profil kao sto je bio dule i kao sto je covic. Uglavnom cuti i muti. Zbog toga i ti nastupis "gospodski" i peglas ga u rukavicama.

Repesa sa kuknjavom koja nije njemu svojstvena se pere za demoliranje.
I to sto spominjes miska... Jeb'o on niima family a i oni njemu! Tacno zasluzuju jedni druge. Gogu kao da je dijego kosta pravio!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Crvena Zvezda
PostPoslato: 15 Apr 2019, 10:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5073
Lokacija: Banja Luka
Ja sam od pocetka govorio da je nasa ogromna prednost Repesa na klupi Buducnosti, i to se ispostavilo kao tacno.
Ja prosto ne razumijem da taj covjek toliko visoko kotira - nema koga nije vodio, i nikad nikakav rezultat nije napravio.
Da je Dzilo na klupi, ova serija bi bila potpuno drugacija.
Hvala Bogu da smo dosli na ovaj nivo kad je najpotrebnije, poslije kanala u kojem smo bili par mjeseci.
Da ne nabrajam pojedinacno, svi su odigrali vrhunski. Ali ipak moram Covica, koji je X faktor i igra utakmice zivota.
Zao mi je Stratosa, ali izgleda ne moze bez problema.
Nadam se da ce metla raditi u Podgorici, da ucutkamo one seljacine dole.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17601 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 798, 799, 800, 801, 802, 803, 804 ... 881  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs