banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 12:03

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 325 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 29 Okt 2013, 15:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Касно, зна већ :D

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Okt 2013, 17:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
Citiraj:
BANJALUKA - Ministar porodice, omladine i sporta Republike Srpske Nada Tešanović najavila je da će resorno ministarstvo pomoći sa oko 10.000 KM održavanje Evropskog prvenstva u raftingu, koje bi trebalo da bude održano u maju naredne godine u Banjaluci.

"Pošto je ovo manifestacija od posebnog značaja za Republiku Srpsku, resorno ministarstvo će je finansijski podržati", rekla je Tešanovićeva novinarima nakon posjete banjalučkom Rafting centru "Kanjon".


Nema ni Vlada para :D
Bice zanimljivo ljubiteljima sportova na vodi iduce godine, samo mjesec dana nakon rafting prvenstva slijedi Evropsko juniorsko u kajaku i kanuu.

Citiraj:
Banjaluka će 2014. biti domaćin Evropskog prvenstva u raftingu u kategoriji R6 u organizaciji Rafing kluba Kanjon, te Evropskog juniorskog prvenstva u kajaku i kanuu u disciplinama sprint i spust u organizaciji Kajak kanu kluba Vrbas.


http://www.nezavisne.com/sport/sportovi ... 14599.html

Nigdje nisam nasao informaciju da li je Dajak klub skupio pare za odlazak na Novi Zeland. Skoro sam sreo Anija, kaze, bice na guranje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2013, 17:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 19:38
Postovi: 2472
Lokacija: Крајишка љепотица
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jSuLtad1PHg[/youtube]

_________________
d.a. je napisao:
ја нисам сељак, ја сам права српска сељачина :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2013, 23:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5018
Lokacija: Banja Luka
WTF?

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2014, 11:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 19:38
Postovi: 2472
Lokacija: Крајишка љепотица
Protest košarkašica Mladog Krajišnika ispred opštine, dok sam ja bio niko ispred Grada im se nije obratio.

Slika

Slika

Slika

_________________
d.a. je napisao:
ја нисам сељак, ја сам права српска сељачина :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2014, 12:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
Dao im je Gavran 5 200 KM..

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2014, 12:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Dobra fora ova sa peharima :thumbright:

ZKK Borac istupio iz lige 11, zbog problema sa finansijama.

Idemo dalje.

No, nema veze, imamo Igokeu!

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2014, 13:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Ovi nisu znali da im ulaćeno juče i izašli da protestvuju. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jan 2014, 16:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Dec 2011, 17:39
Postovi: 229
Протест губи смисао кад је Бране Човичковић на челу истог.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Mar 2014, 10:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
MONDO: "Malene" nemaju para za put do Zenice!

Košarkašice Mladog Krajišnika neće braniti trofej Kupa Bosne i Hercegovine zbog nedostatka novca za put u Zenicu, potvrdio MONDU menadžer kluba.

Banjalučanke su u subotu trebale da u polufinalu odigraju meč sa Brčankom, ali su odustale jer nemaju novca ni za put.

Generalni menadžer Mladog Krajišnika Brane Čovičković potvrdio je za MONDO da su "malene" očekivale obećani novac iz Gradske uprave Banjaluka, ali do petka on nije stigao.

"Teška situacija i besparica nas je natjerala na ovaj korak, ali nisu pare jedini problem. Drugi problem Mladog Krajišnika su i četiri povrijeđene odnosno bolesne igračice, pa nismo s osam košarkašica ni mogli da odemo na završni turnir. Ali, ponavljam, prvenstveni razlog našeg prepuštanja trofeja Kupa BiH je nedostatak novca. Nije u pitanju samo putovanje već i troškovi za službene osobe, delegate i sudije, koje klubovi plaćaju oko 500 KM", rekao je Čovičković za MONDO.

U drugom polufinalu Kupa BiH sastaju se domaćin turnira Čelik i drugi banjalučki tim - Orlovi.

Podsjetimo, "malene" su nedavno održale protest pred Gradskom upravom tražeći pomoć za izlazak iz krize.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Maj 2014, 16:03 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 12 Maj 2013, 17:55
Postovi: 120
Kako prodje KK Borac u revansu protiv focaka?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Maj 2014, 18:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
izgubio i samim tim završio takmičenje za ovu sezonu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jun 2015, 20:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Отворена јавна расправа о стању и организацији спорта и спортске инфраструктуре на подручју града PDF верзија Верзија за штампу
У вијећници Банског двора, данас, 1. јуна, отворена је јавна расправа о стању и организацији спорта и спортске инфраструктуре на подручју града Бање Луке. У данашњој расправи су учествовали представници Градске управе и представници градских гранских спортских савеза.
У свом уводном обраћању, градоначелник Слободан Гаврановић, рекао је да је ова јавна расправа организована са циљем превазилежења тешког стања у којем се налази бањалучки спорт и оцијенио да је дијалог био коректан. Он је нагласио да у Бањој Луци постоји велики број спортских клубова, њих 246 и да Градска управа не може са свима појединачно да комуницира и да због тога постоје грански савези на нивоу града.
- Размишљамо и о централизацији када је у питању управљање спортским објектима који су у власништву Града Бања Лука и да све буде у оквиру ЈУ СЦ „Борик“. Када је у питању финансирање спортских клубова, ми имамо велике проблеме јер не знамо чији су клубови. Недопустиво је да клубови само стварају обавезе, а рачуне фактуришу Влади РС или Градској управи. Такође, 1995. имали смо 27 клубова и за тако мали број клубова у градском буџету је свакако могуће наћи средства, али за 246 клубова, то једноставно није могуће и морамо да видимо како да ријешимо тај проблем. Средстава у буџету је мало, а и закон је прецизно дефинисао како се она могу трошити – навео је градоначелник.
Предсједник Градског фудбалског савеза Бања Лука Дејан Травар, захвалио се Градској управи због организације јавне расправе и изразио увјерење да ће ова расправа изњедрити добре приједлоге који ће бити од користи бањалучком спорту.
Предсједник Градског ватерполо савеза Слободан Граховац, предложио је да се Градски олимпијски базен, као институција од републичког значаја, изузме из састава ЈП Аквана и да у његовим органима управе сједе и људи из свијета пливања и ватерпола, који би те функције обављали бесплатно, а да се на нивоу Републике и Града изнађу рјешења како финансирати овај спортски објекат.
Други круг јавне расправе у којем ће учествиовати представници клубова биће одржан 3. јуна у Банском двору, са почетком у 13.00 часова.


Citiraj:
Одржан други круг јавне расправе о организацији споргта у граду PDF верзија Верзија за штампу
Други круг јавне расправе о организацији спорта и спортској инфратсруктури на подручју града, одржан је данас, 3. јуна, у Банском двору. Учесници данашње раправе били су представници спортских организација, односно клубова из нашег града.
Прије почетка расправе, учесницима се обратила замјеник градоначелника Јасна Бркић, која је рекла да је веома радује изузетна посјећеност јавне расправе, те разумијевање представника клубова које исказују према стању у којем се налази бањалучки спорт.
- Чули смо много добрих приједлога и иницијатива, а надлежне институције Града Бања Лука ће све приједлоге анализирати, те на основу тога дефинисати кораке који ће бити предузети у оквиру рјешавања проблема који постоје у спорту. Знамо да се припрема нови Закон о спорту и вјерујем да ће њиме бити дефинисани и могућност приватних улагања у спорт, јавно-приватно партнерство и слично – нагласила је Бркић.
Она је напоменула да су бањалучки спортисти, упркос тешкој материјалној ситуацији, остварили веома добре резултате како у колективним тако и у појединачним спортовима, и да се резултати свих спортиста морају уважавати приликом утврђивања критеријума било које врсте.
Представник Рукометног клуба Борац, Владимир Бранковић, захвалио се Градској управи што је покренула иницијативу да се покрене дијалог између спортских клубова и Града, те нагласио да ће руководство Борца учинити све да клуб наредне сезоне изађе на међународнзу сцену и на достојан начин репрезентује Бању Луку.
Иначе у расправи је учествовало 25 учесника. Чули су се многи занимљиви приједлози. Од тога да је потребно основани књиговодствене бирое који би водили књиге клубовима по повољнијим условима, преко тога би у рјешавање проблема спорта у Бањој Луци, поред Градске управе требало да се укључе и министарства здравља и социјалне заштите, просвјете и културе и унутрашњих послова, до захтјева да са младим нараштајима спортиста раде искључиво лиценцирани тренери. Већина учесника у расправи сложила са тим да се дужна пажња у града мора посветити школском и студентском спорту.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Avg 2015, 09:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Eto kako se ulaze

http://mondo.ba/a592954/Sport/Ostali-sp ... aluci.html


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Dec 2015, 15:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Nacrt novog zakona o sportu RS: Ko klub gurne u dug, plaća svojom imovinom

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2016, 23:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ne mogu naci na na sajtu FSRS Fk Krajinu iz Rosulja, da se nisu ugasili ili promjenili naziv?

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2016, 01:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4169
Lokacija: Banja Luka
Nisu se ugasili, igraju Područnu ligu (4. liga RS), imaš ih na sajtu Područnog fudbalskog saveza Banja Luka (http://pfsbl.org/).


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2016, 12:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Oooo pa koliko to liga ima...

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2016, 12:36 
Mogu misliti koje su to prevare u tim nizim ligama...stadion na bukvalno dve minute od mene, a nisam nikada otisao na utakmicu, moracu jednom svratiti da pogledam taj vrhunski fudbal...


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Sep 2016, 12:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Iako mi je geografski blizi BSK, ja za klub iz ulice navijam za Krajinu.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 325 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: mic i 75 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs