banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 01:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2064 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 100, 101, 102, 103, 104  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Jul 2019, 14:56 
Citiraj:
Australijska plivačica Šejna Džek, rekla je da su njeni rezultati bili pozitivni na supstancu ligandrol.

Džek se povukla sa Svjetskog prvenstva u Južnoj Koreji pošto je pala na doping testu.

Ona je na društvenim mrežama navela da je 19. jula obaveštena da je i njen B uzorak bio pozitivan na istu supstancu. Ligandrol je supstanca koja pomaže u poboljšanju dobijanja mišića i gubitka masti.

Ona je navela da nije znala da je uzela ligandrol, supstancu za koju je rekla da se može naći u kontaminiranim suplementima.

Džok je rekla da je o pozitivnom doping testu saznala od zvaničnice Australijske Antidoping agencije i da joj se život poslije toga preokrenuo.

"Nikada nisam čula za tu supstancu, niti sam znala kako se izgovara. Rekli su mi da se radi o ligandrolu. Sada znam da se može naći u kontaminiranim suplementima. Nijedan sportista nije bezbjedan od rizika kontaminacije", rekla je Džek.

Dodala je da je angažovala advokata kako bi "sprala ljagu sa svog imena".

"Ne treba da branim svoju reputaciju, pošto znam da ovo nisam uradila. Nikada nisam propustila nasumična doping testiranja i uvijek sam na vrijeme dostavljala informacije o boravku. U Australiji, u plivanju, mislim da nije moguće da sportista namjerno uzme zabranjenu supstancu a da ga ne uhvate", navela je 20-godišnja plivačica.

Australijska plivačka federacija saopštila je da je razočarana zbog pozitivnog doping testa i sramote koja je nanesana plivačkoj reprezentaciji, sportu i zemlji.


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Avg 2019, 11:20 
Citiraj:
Ruska atletičarka Margareta Plavunova (1994. godište) je u ponedjeljak preminula tokom treninga, dok je trčala kraj puta.

Naglo joj je pozlilo, srušila se na zemlju i tragedija je bila otkrivena kada su istom stazom naišli prolaznici i ugledali beživotno tijelo sportistkinje. U dopisu ruskog regionalnog atletskog saveza piše kako je uzrok smrti zastoj srca. Na mjesto događa stigla je hitna pomoć, ali nažalost, djevojci više nije bilo spasa.

To se dogodilo u mjestu Moršansk, u oblasti Torov, gdje je Margareta bila kod bake i dede na odmoru.

Izuzev sportske karijere, tokom koje je osvajala regionalne trofeje, ona se bavila i modelingom. Na stazi su joj omiljene discipline bile trka na 60 metara u dvorani, kao i na 100 i 400 metara na stadionima.


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Avg 2019, 12:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Prije par dana momak iz Stanara, 24 godine, isto tako naglo umro(kažu srce). Inače je bio fit, policijska akademija, što znači da je prolazio nekakve sistematske preglede al eto.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2019, 12:58 
srcana mana ili kako se to vec zove...samo padnes i cao zdravo

i kod nas tako svake godine nekoliko ih tako skonca


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Sep 2019, 14:25 
Citiraj:
TOKIO - Bivši svjetski šampion u džudou, Iranac Said Molaei, plaši se da se vrati kući nakon što se oglušio o naredbu vlade da namjerno izgubi meč na Svjetskom prvenstvu u Tokiju, kako bi izbegao moguću borbu sa izraelskim takmičarem u narednoj rund

Međunarodna džudo federacija saopštila je da je zamjenik iranskog ministra sporta Davar Zani naredio Molaeiju da izgubi meč u ranoj fazi takmičenja, kako bi izbjegao borbu sa Izraelcem Sagijem Mukijem, prenosi Reuters.

AP navodi da je iranskog takmičara zatim pozvao predsjednik olimpijskog komiteta te zemlje Reza Salehi Amiri i da mu je rekao da se pripadnici bezbjednsnih sluzbi nalaze u kući njegovih roditelja.

Molaei je na takmičenju branio titulu prvaka svijeta, a sa Izraelcm Mukijem bilo je moguće da se sastane u finalu.

Njih dvojica su prije prvenstva bili najbolje rangirani takmičari u svojoj kategoriji.

Molaei je rekao da mu je naređeno da se povuče prije preliminarne borbe sa ruskim džudistm, kako ne bi izgledalo da bojkotuje Izrael.

Iranac je nastavio da se takmiči, ali je izgubio u polufinalu, tako da ipak nije morao da se sastane sa Mukijem, koji je na kraju osvojio zlatnu medalju, a Molaeija nazvao inspiracijom.

Molaei je istakao da mu je potrebna pomoć jer se plaši, iako su mu vlasti Irana rekle da može da se vrati bez problema.

"Želim da se takmičim kad god mogu. ŽIvim u zemlji čiji zakoni mi to ne dozvoljavaju. Nemamo izbora, svi sportisti moraju da se povinuju. Sve što sam uradio je za moj novi život", naveo je Molaei u saopštenju.


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Sep 2019, 18:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8343
Lokacija: BL
Meni ova prica zvuci kao jedan veliki bulsit.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2019, 14:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
https://twitter.com/nocontextfooty/status/1170963910779985922


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Sep 2019, 11:09 
Na olimpijskim igrama 2020 godine u tokiju brzina trkaca se biti prikazana tokom trke, a takodje ce i biti prikazano gdje su dostigli maksimalnu brzinu...

[video]https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/ap5LQQn_460svvp9.webm[/video]


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Sep 2019, 12:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Citiraj:
Posle sedam godina Darko Miličić se vraća košarci.

Darkov novi tim „I came to play” takmičiće se u Drugoj muškoj regionalnoj ligi. Zajedno sa Miličićem igraće i bivši reprezentativci Branko Cvetković i Jovo Stanojević. Član ove ekipe biće i Dušan Bulut.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2019, 13:06 
nestalo parica :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Sep 2019, 14:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Jabuka slabo rodila.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2019, 14:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Da, potpisao za milion :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2019, 14:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Inspirisao ih Skola. Taman ga povedemo na OI zbog pritiska na sudije :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2019, 14:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Čak ni on nije toliki idiot da je sve zarađene pare spiskao :D.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2019, 14:44 
aj znaj....


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2019, 16:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
http://mondo.ba/a901648/Sport/Fudbal/UE ... -liga.html


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Sep 2019, 11:53 
cak je malo i smijesno....

Citiraj:
Australijanac Henri Bobi Pirs se čitav život pripremao da ostvari svoj san, a to je da bude olimpijski šampion u veslanju. Bio je u fantastičnoj formi pred njegovu debitantsku olimpijsku trku u Amsterdamu 1928. godine. Tada se veslalo 1 na 1, prva dva takmičara je savladao sa čak 12 i 8 dužina prednosti. Onda je došla trka za medalje i neobični zaokret. Veslao je "sing skul"- leđima okrenut cilju, kada ga je dreka sa obale prekinula. Okrenuo se i preko ramena video - čitavu malu porodicu pataka kako prelazi baš onim delom kanala koji je predstavljao njegovu traku. Bez razmišljanja je stao, a njegov protivnik je to iskoristio i odmakao mu je za pet dužina. Onda se desilo veslanje kakvo svet nikada nije video, uspeo je da u tih poslednjih 1000m prestigne francuskog protivnika i trijumfuje sa čak 30 sekundi prednosti ujedno oborivši svetski rekord. Nakon ovog podviga, osvojio je zlato i na sledećim Olimpijskim igrama. Kada su ga 1928. nakon istorijske trke novinari pitali da li je za njega najveća stvar osvajanje ove medalje, odgovorio je:
"Ne, zaista, nije najveća stvar u životu borba sa tamo nekim. Već sa sobom. Ko tu trijumfuje, taj je šampion - kakav god da je poredak na pobedničkom postolju. Medalja tu dođe samo kao dodatni ukras."


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Okt 2019, 18:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Broj fudbalera stranaca u ligama petice

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Dec 2019, 10:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
Žalosno je da gotovo ni jedan medij u Republici Srpskoj ne prenose ovu vijest dok u Federaciji se može naći i na avazu i na hayatu. Izuzetak portal micromreža iz Gradiške.
https://micromreza.com/index.php/vijest ... u-majamiju
Mala Tea je stigla do finala turnira ”LITTLE MO” (takmičarke do 10 godina) sa izgubljena samo 4 gema...Danas u 17h po našem vremenu finale...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Dec 2019, 20:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
I pobjedila i u finalu, 6:0 6:0!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2064 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 100, 101, 102, 103, 104  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs