banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 01 Jun 2024, 04:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22276 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1053, 1054, 1055, 1056, 1057, 1058, 1059 ... 1114  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Jun 2018, 16:56 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
Mitrović: Nadam se da je narod ponosan


Citiraj:
Milenković: Mislim da smo dobro odigrali SP, hvala naciji

Citiraj:
Krstajić: Igrači zaslužili veliko poštovanje svih u Srbiji


Ja zaista i jesam ponosan,i ovim putem bih se zahvalio svima koji su nam omogucili da budemo dio neceg ubjedljivo najveceg u svijet sporta...Olimpijske igre su q od ovce za ovo,a za ostale stvari da ne pricam...

I ne samo da budemo dio,vec da igramo i potpuno ravnopravno,i samo zahvaljujuci oruzanoj pljacki u drugom mecu,mi se sad pakujemo...
Prije dvadeset godina bih vjerovatno bio razocaran sto nismo prvaci svijeta....Sad nekako sve to realnije gledam...Citao sam prije dve nedjelje clanak sa nekog najrelevantnijeg svjetskog sajta o vrijednostima igraca...Potpuno sam se spustio na zemlju kad sam vidio da nemamo nijednog medju prvih pedeset!

Najskuplji je Sergej,na 60-om mjestu,koji je procjenjen na 70 miliona (jebes ono sto gazda Lazia trazi 120)...a medju 100 je jos jedino Nemanja Matic.....To je sajt koji uzima sve u ozbir,pa i godine igraca,tako da je najskuplji Hari Kejn,dok su Messi i Ronaldo oko 20-30 mjesta....

A sve i jedan igrac Brazila je,recimo,medju prvih 50...Znam,sad ce se nac neki pametnjakovic i rec,koliko kostaju koreanci,a koliko svabe...ali to sto se juce desilo je izuzetak koji potvrdjuje pravilo,i koji se desi jednom u dvadeset utakmica te dve reprezentacije....

Svajcarci su gurani maximalno...cak i prije tog penala nad Mitrom,sve je perfidno uradjeno da im se olaksa prolaz zbog tih njihovih Infantina i slicnih govana,ranije Blater..i Brazilu su dali gol iz faula....A Brich je nas srednji red rutinski desetkovao sa tri zuta kartona (dva prestroga) u prvom pol,sto je pametni Petkovic iskoristio i vratio brzog Sacirija u sredinu...Govna....

Nadam se da ce im se desit kao i 1994..kad su isto razbijali u grupi,opstra euforija na Alpama zavladala da ce uzet i Spaniju u nokaut fazi,gdje su naravno popusili 3 ili 4 razlike...i sad mi je u glavi ona karikatura spanskog bika i svajcarske krave Milke u vrlo karaktersticnoj pozi...

Prije ovog prvenstva sam imao dve ozbiljne zanimacije....navijati za Srbiju i Argentinu..jedno manje ozbiljnu,navijat protiv Hrvatske..i jednu neozbiljnu,rekreativnu,navijat protiv Njemacke...Sad cu navijat i protiv Svajcarske,ako se ono uopste moze Svajcarskom nazvat...

Jos jednom hvala svima,koji su mi omogucili da budemo dio ovoga i da se uzdignuta cela vratimo u Beograd...Slavoljubu Muslinu,koji je dosao kad je najteze bilo i odveo nas na SP...Mladenu Krstajicu koji mu je bio pomocnik i koji je dobro nastavio tamo gdje je on stao...I svim igracima,od prvog do zadnjeg!!!

Idemo momci,glavu gore...vrijeme je na nasoj strani i nece jos dugo nasa reprezentacija biti bez ijednog medju 50 najplacenijih!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 28 Jun 2018, 17:00, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 16:58 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
PS Imali smo sinoc i jednog istaknutog forumasa,kolegu,na Otkritje Areni..nadam se da ce mi i on potvrditi,kad ga vidim,da je bio ponosan sto je Srbin sinoc...Iako smo izgubili od mnogo boljeg od sebe

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 17:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16780
Аропо расправе о играчком кадру.
Дмитровић је био трећи голман шпанске лиге иза Тер Стегена и Облака, ваљда и то нешто говори.
А и одлично је бранио оно мало што сам гледао. Стојковић је увијек био добар у репрезетнацији, слабо шта од голова је његова кривица.
Рајковић, а и Јовановић имају потенцијала + мали Свилар. Имаћемо голмана бар истог ко Стојковић, ако не и бољег.

Бекови су нам велики проблем, на десној страни ми пада напамет Гајић и Дарко Лазовић из Ђенове, мада је Дарко преофанзиван.
Лијево цијеним да ће Ацо остати још један циклус и вјероватно Родић измјена.
У средини смо добро попуњени, и по крилима, нападачи су нам само осредњи, све тројица, али немамо боље и шта је ту је.
Штопера такође имамо.

И ја сам поносан, са колико се проблема репрезетнација константно суочава, прије свих, ван терена проблема, одлично смо и били.

Конкретно играчи, Рукавина једноставно није за ово, момак погину играјући, примјер како се игра за дрес, али једноставно није квалитет, нећемо ништа изгубити са њим. Бане цијеним да у пензију иде, а и не може више.
Матић хоће да се опрости, појавила се прича на нету да није хтио ни играти СП, али га Крстајић замолио, али није ни битно сад. Било би лијепо да одигра још један циклус.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 17:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
svakom ko golmana svoje reprezentacije zove mustafa treba jebati mater cigansko komunjarsku

idite navijajte za indiju i pakistan il zivite i dalje u '91 i vasoj sfrj ;)

sto se tice bekova desno definitivno najperspektivniji je Milan Gajic iz Bordoa i Miladin Stevanovic iz Cuke,lijevo je katastrofa situacija i uz Rodica koji nije ni mlad u mladoj reprezentaciji imamo samo Bogosavca iz Cuke


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 17:44 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2017, 18:05
Postovi: 286
Krstajić je jedini ponosan...prodao je već četvoricu:)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 17:47 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
najpametnije je na ovoj temi sinoc neko napisao,mislim moj imenjak...da se nakon duzeg vremena raduje i jedva ceka nase sledece meceve..tako i ja,ovo protiv crne gore i rumunije sto igramo tu ligu nacija najesen...

iako,priznajem da sam nakon trece recenice "objasnjenja" tih novih pravila,prestao i pokusavat shvatit kako se to igra...od ovog silnog razvodnjavanja i zelje da se zbog milijardi,marketinga i tv prava, igra milion utakmica...strah me bilo da cu u ostatku objasnjenja naletit da ce sad i reprezentacije protiv klubova igrat :(

ali mislim da je osnovno,i da sam dobro shvatio da se odsad kvalifikacije kao kvalifikacije,igraju u samo jednoj kalendarskoj godini....sledece 2019 i pocinju i zavrsavaju se

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 18:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1333
Lijevi bek Filip Mladenović je odigrao bez greške onu utakmicu sa Ircima na Marakani, kasnije ga Muslin nije ni zvao zbog onog cirkusanta Obradovića. Bate, Keln, Standard Lijež... a sad završi u raspaloj Lehiji, a i tamo nije standardan. Jbg.
Antonov spor kao kornjača, Bogosavac je odron menadžerski, jači je naš Suba bek od njega.
Kolarov da izgura još Evropsko i Rodić, ako se ne pojavi neko novo ime. Njih 2 su najbolje što imamo trenutno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 19:11 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Avg 2014, 17:43
Postovi: 213
Crveno Plavi je napisao:
svakom ko golmana svoje reprezentacije zove mustafa treba jebati mater cigansko komunjarsku

idite navijajte za indiju i pakistan il zivite i dalje u '91 i vasoj sfrj ;)



Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 19:14 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
Lijevi bek Filip Mladenović je odigrao bez greške onu utakmicu sa Ircima na Marakani, kasnije ga Muslin nije ni zvao zbog onog cirkusanta Obradovića.


Ja mislim da je Filip Mladenovic imao tesku povredu,koja ga je devet mjeseci odvojila od fudbala,najtezu.....I da nije do Muslina...

uz malu ogradu da sam ga mozda zamjenio sa nekim drugim iz Bate Borisova ili Bjelorusije :-?

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 19:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2005, 09:40
Postovi: 2049
Mislim da si ga pomijesao sa Milunovićem, koji je imao tešku povredu, igra(o) za Bate, te nekoliko utakmica za reprezentaciju kada je Muslin preuzeo. Mladenović čini mi se nije imao tako tešku povredu prošle godine.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 19:39 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
jeste,bravo!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 19:54 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
И Филип је играо за Бате прије три године...

Далеко је он од репрезентативног калибра... Као и Немања Антонов. Усудио бих се рећи лошија верзија Рукавине.
Барем на основу онога што сам видио у неколико утакмица које одгледах.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 19:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12547
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Vidim neko spominje golmane i kaze ovaj treci sto smo ga poveli, pa braco mila draga taj covjek brani u Primeri i jos je proglasen za igraca sezone u svom klubu, koji je zavrsio deveti na tabeli. Zasto izmisljati toplu vodu, ako on nije prirodno rjesenje da stane na gol onda ga jebi.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 20:01 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ovo mi se ne svidja,sto kolega pfc napisa,pa sam potrazio po netu na sta misli...

vjerovatno na ove izjave novinarima,duska tosica i milivojevica da su bas oni trebali igrat..to se u svlacionici rjesava...,nikako po zutoj stampi i twitovima jelene karleuse "tako je kad umjesto defanzivca ubice igra neko dete"...

vjerujem da je kolega Pfc na to mislio..i slazem se..ne smije to! :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 20:06 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39464
Lokacija: Месечева икра
Dijete je već pobjeđivalo Brazil, ima zlato sa evropskog i svjetskog. Kakp neko nije toj kuji već razbio labrnju?

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 20:08 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Куји лабрња није разбијена из истог разлога из којег лабрња није разбијена лажном муфтији, чеду прашку, ненаду чанку, миломиру марићу и осталом шљаму... успјешно проводе закуцавање ексера на српски идентитет и идеални су да велики вођа доказује своју љубав према земљи чије је интересе издао.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 20:15 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 02:18
Postovi: 181
Ако је уопште било дилеме, Крстајић остаје селектор...

https://www.srbijadanas.com/sp2018/orlo ... 2018-06-28


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 20:17 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
sta sad..sta biste vi uradili na krstajicevom mjestu,ako ostane selektor?

mala smo zemlja da mozemo olako precrtavat igrace zbog izjava novinarima kako su trebali igrat i kako su iznenadjeni sastavom...a opet,ne mozes ni javasluk dozvoliti...

kako biste vi reagovali?

mozda traziti da demantuju,da nisu dobro prenesene izjeve,ili ako jesu,da se izvinu ostatku ekipe..ili ipak precrtati luku i duska?

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 20:19 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Прво и основно... упитати све поименично, да ли желе играти за репрезентацију без условљавања.
Након тога се осврнути на селекцију. Не дозволити разним Рамаданијима, Стојадиновићима и осталим да они буду скаути.
А када се ова два услова остваре, трећи би био да се више никада и ниједан фудбалер не нађе на листи политичке опције, било које.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 20:22 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
nisam razumio..pojasni....

vise pratis tu politicku situaciju u srbiji od mene,tako da zaista ne znam na koje igrace mislis...

sa te politicke strane,samo znam da je mladen krstajic izjavio pred prvenstvo,da u srbiji ne glasa nikad,ali posto i u bosni ima pravo glasa,da glasa za svog prijatelja micu micica...

pojasni ostalo

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22276 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1053, 1054, 1055, 1056, 1057, 1058, 1059 ... 1114  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs