banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:06

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22276 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 974, 975, 976, 977, 978, 979, 980 ... 1114  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Jun 2017, 20:04 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ne volim srati i mraciti dok ne zavrsi...volim navijati...al sad dok do jeseni nema nista,zanimaju me dvije stvari...ustvari,zanima me nesto i za neke desne bekove,al to je manje bitno....ono sto me zaista zanima je

mene je adem ljajic u tirani,tj elbasanu odusevio!!...svrsavao sam ovdje po forumu nakon ponistenog gola...pa asistencije...pa gola......ne pamtim poslije rata da mi je neki nas igrac bolje odigrao...onog vanju milinkovic -savic sam gledao nekoliko puta,sigurno je jedan od top nasih igraca...koje je zvanicno objasnjenje zasto ih nema medju ovih 20-30?

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 20:19 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Sergej Milinkovic Savic, Vanja je golman...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 20:21 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
e taj...onaj iz lazia...opasan je!!!..,,ja cisto sumnjam da mi uopste i imamo i bolje...a i trzisno vrijednije igrace...i sad kad nema utakmica tri mjeseca,volio bih da mi neko objasni u cemu je fazon?

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 20:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Pa na jednom presu, Muslin je rekao da za njega u ovoj formaciji nema mjesta, da ako neko od novinara moze da mu kaze koje mjesto moze da igra, da ce on to uredno saslusati, koliko znam niko se nije javio za rijec, Muslin jos uvijek ima rezultat i niko mu ne moze prigovoriti...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 20:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Mislim da ga Lazio nije pustio,za Ljajića ne znam...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 20:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
За Љајича ни нема неког посебног објашњења. Бар се ја не сјећам да је Муслин ишта говорио. Али опет, лијепо Скева рече, први смо, нешто и играмо, дајемо голова, враћамо се из минуса, па се не може ни инсистирати да се икоме правда.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 20:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
За Љајића и Сергеја нема мјеста, јер вјероватно нису у тим менаџерским комбинацијама, нема другог објашњења.
Зове тамо неког Косановића, Зоку Тошића, Фејсу и сличне :roll: :roll:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 20:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
isto je obrazlozenje bilo i za ljajica i za SMSa! ne vidi ih u ovoj formaciji i to mi je malo glupo jer ne mozes vjecno da guras jedno te isto!
e sad, mozda ljajic nije htjeo da bude po strani i ceka tu svoju priliku kao dzoker jer muslin je injega pozvao u reprezentaciju i vjerovatno tada obavio razgovor sa njim.
mislim da bi nam sinoc valjali i sms i ljajic nakon sto je usao prijovic da zamijene kostica ili tadica ...

a kad vec spominjemo bambija, ocekivao sam ga, makar poslednjih 10 minuta umjesto tadica koji je nestao na terenu u tom periodu jer smo utakmicu zavrsili sa 2 obavljene izmjene.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 20:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Сума сумарум цијеле приче, ако одемо на СП, са оваквим саставом треба Муслину скинути капу, ако не одемо једини је он кривац.

Не смијем ни помислити какво ће бити расположење ако случајно не одемо на СП, мислим да ће стадиони бити сабласно празни гдје год будемо играли те квалификације за ЕП :( :(


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 20:42 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
nemam pojma..ja sam uvijek nekako najvise volio nase fudbalere,jer do prije par godina nikad za 40 godina nisam cuo od njih one floskule "ovo ljeto cu se posvetiti radu na sebi,posveticu se svojoj porodici,bla,bla bla,bla"...to je nezamislivo bilo,grizli su da budu na spisku...za razliku od ostalih sportova...a sad sto fudbal igra citav svijet,pa ne mozemo biti prvaci svijeta......ni medju prvih deset...jebi ga...drugi su bolji

prvi je poceo srati mateja kezman...pa lukovic....pa matic i gudelj ne mogu sa curcicem,vratli se kod muslina...
al ovo je prvi put da mi se dva od top 5 igraca i ne pozivaju,a da mi niko nista ni ne objasnjava... :(

ako se ovako nastavi,srusice mi u vodu moju najjacu teoriju,da fudbalere volim vise od svih nasih sportista :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 21:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Lazio nije pustio S.M. Savica za mladu reprezentaciju, a za staru ih nisu ni pitali :) Puno krljatora u ekipi, a primamo opet naivne golove. Smijesno je da Muslin nije trazio ovdje 3 boda, jer to pokazuju i samo dvije izmjene, kao igramo dobro pa nam ne treba treca ili sta vec. Moglo bi to doci na naplatu protiv jazavac ekipa sa dna tabele, a inace nam i nije u mentalitetu da se branimo, kao npr. Grci i Italijani. Kreacija igre zavisi iskljucivo od Tadica, ako on nema svoj dan ili ga zatvore (sinoc Allen sazvakao komplet nas vezni red) ima svakako prostora za S.M Savica i Ljajica koji su imali vrlo dobre sezone u Italiji.


Poslednji put menjao gishas dana 12 Jun 2017, 21:10, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 21:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
Bio na utakmici i sad mi je tek jasno kakva je Stojkovic budaletina. :lol:
Na golu imamo ludjaka a desnog beka nemamo.
Od Prijovica bi moglo biti poprilicne koristi.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 21:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Ni ja ne vidim gdje bi gurnuo Sergeja. Aj Ljajica da glumi neko krilo umjeto Kostica, ili nekog poluspica, ali Sergej u ovakvom nekom sistemu stvarno nema mjesta. E sad, druga je stvar sto Muslin zeli da igra samo ovako, ali nagledali smo se eksperimenata u poslednje vrijeme, neka gura ovako do kraja pa sta bude, za sada smo prvi.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 21:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Ima Muslin autoritet da stavi i na klupu neke majstore, prosirio bi rotaciju, a najvise fali ovako kada se ganja rezultat da ima i napadackih opcija. Naravno protiv ovih slabijih ekipa treba sto vise kreativaca i da srednji red bude ofanzivan, a ne kao sinoc zagusti trebas 3 boda i onda odradis dvije izmjene. Izbacis stopera, stavis veznjaka, izvrsis pritisak kada vidis da oni ne prelaze centar i samo cekaju prekid.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 21:42 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ma samo da je otic u rusiju,kako tako.....tu su milioni i milioni....za klubove,travnjake,reflektore,infrastrukturu....
pa nek ispadnemo u prvom krugu,samo da jos jednom okupim 20 drugara na gledanju fudbala!

jbt,pa zadnji put smo dernecili na srbija-australia 2010 :( :(

a prije toga je to bilo svako malo... :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 21:44 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 14 Mar 2016, 06:57
Postovi: 37
Najbolje bi bilo da zadnji vezni bude Matić, desno i lijevo u veznom redu od njega malo ofanzivniji Nemanja Maksimović i Sergej. A recimo sinoć bi umjesto Tadića dobro došao Ljajić poslednjih pola sata. Ali dobro zasad dobro stojimo u kvalifikacijama.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 21:48 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
nemanjin problem je mozda sto nema takmicarsku utakmicu skoro godinu dana :(

astana ga stavila na led otkad nije prduzio ugovor i dogovorio valensiju od ljeta...

al nije ni to pravilo...mi malo stariji se sjecamo kako je aljosa asanovic bio jedan od najboljih igraca kockastih do treceg mjesta na svijetu 1998,iako nikakav klub te godine nije imao...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 21:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Na svjetska i nekako, al`Evro od 2000 ako se ne varam. Onda tek vidis koliko nema odgovornosti i stalno se isti likovi provlace kroz fudbal i savez. Asan i njegov lakat :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 21:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Ako se Kostic ne popravi, stvarno bi trebalo probati Ljajica na toj nekoj poziciji izmedju krila i poluspica, posto on nije bas za cisto krilo (cak je mislim i neke utakmice tu igrao i bio je bas los), ali opet kazem, nije nas problem Ljajic, n ego Ivanovic i Vukovic na osjetljivim pozicijama gdje treba brzi protok lopte, kao i Rukavina kad treba centrirati... ali hajde, bice to sve ok.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2017, 22:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Nema ih zato što su nam selektori debili ostali sa fudbalom u 90-im i umjesto da prilagođavaju taktiku i postavku najboljim igračima koje imamo, oni rade obrnuto.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22276 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 974, 975, 976, 977, 978, 979, 980 ... 1114  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs